ligot.net - כדורגל פולני >> אקסטראקלסה 2019/2020 >> שלב הראשון
  פולין
 אקסטראקלסה
שלב הראשון
ליגה שנייה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> אקסטראקלסה 2019/2020 >> שלב הראשון


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19  


1622.11.2019גורניק זאבז'הויסלה פלוק2:2 (2:1)  

1510.11.2019זגלביה לוביןרקוב צ'נסטוחובה2:2 (1:2)  
1510.11.2019לך פוזנאןקורונה קיאלצה0:0 (0:0)  
1510.11.2019לכיה גדנסקפוגון שצ'צ'ין1:0 (1:0)  
1509.11.2019ויסלה פלוקקרקוביה קראקוב0:0 (0:0)  
1509.11.2019ויסלה קראקובארקה גדניה1:0 (0:0)  
1509.11.2019לגיה וארשהגורניק זאבז'ה1:5 (0:1)  
1508.11.2019ל.ק.ס. לודז'שלאסק וורוצלאב1:0 (1:0)  
1508.11.2019פיאסט גליביצהיגלוניה ביאליסטוק1:3 (0:2)  

1404.11.2019רקוב צ'נסטוחובהויסלה קראקוב0:1 (0:0)  
1404.11.2019שלאסק וורוצלאבויסלה פלוק1:3 (0:2)  
1403.11.2019ארקה גדניהלגיה וארשה1:0 (0:0)  
1403.11.2019גורניק זאבז'הפיאסט גליביצה1:1 (0:0)  
1403.11.2019יגלוניה ביאליסטוקל.ק.ס. לודז'0:2 (0:0)  
1402.11.2019פוגון שצ'צ'יןלך פוזנאן1:1 (0:1)  
1402.11.2019קורונה קיאלצהזגלביה לובין0:1 (0:1)  
1402.11.2019קרקוביה קראקובלכיה גדנסק0:1 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 לגיה וארשה 15 9 2 4 2814 14+ 29 נ נ נ נ ה ה 13 2 10 5 9 6 4 11 3 12 2 13
2 פיאסט גליביצה 15 8 4 3 1911 8+ 28 נ ת נ נ נ ת 13 2 10 5 6 9 1 14 0 15 0 15
3 פוגון שצ'צ'ין 15 8 4 3 1712 5+ 28 נ ת ה נ ה נ 14 1 9 6 4 11 1 14 1 14 0 15
4 שלאסק וורוצלאב 15 7 6 2 2114 7+ 27 נ נ נ ה ת ה 13 2 9 6 6 9 3 12 1 14 1 14
5 קרקוביה קראקוב 15 8 3 4 2214 8+ 27 ת נ נ ה ת נ 14 1 11 4 7 8 3 12 1 14 0 15
6 ויסלה פלוק 16 8 3 5 2224 2- 27 ת ת ה נ נ נ 15 1 12 4 11 5 6 10 2 14 0 16
7 יגלוניה ביאליסטוק 15 6 5 4 2520 5+ 23 ה נ ה נ ת ה 14 1 13 2 8 7 7 8 3 12 0 15
8 לכיה גדנסק 15 5 6 4 1715 2+ 21 ה ה ת ת ה נ 13 2 11 4 7 8 1 14 0 15 0 15
9 לך פוזנאן 15 5 5 5 2418 6+ 20 ת ת ה ה נ נ 13 2 13 2 10 5 5 10 1 14 0 15
10 רקוב צ'נסטוחובה 15 6 1 8 1721 4- 19 ת נ ה נ נ ה 15 0 10 5 8 7 4 11 1 14 0 15
11 זגלביה לובין 15 5 4 6 2523 2+ 19 ת ה נ ה נ נ 15 0 11 4 9 6 6 9 3 12 2 13
12 גורניק זאבז'ה 16 3 8 5 1621 5- 17 ת ה ת ת ת ת 15 1 11 5 5 11 4 12 1 15 1 15
13 ארקה גדניה 15 3 4 8 1223 11- 13 נ ה ה ת ה ת 13 2 10 5 6 9 4 11 2 13 0 15
14 קורונה קיאלצה 15 3 3 9 719 12- 12 ת נ ה ה ה נ 14 1 7 8 3 12 1 14 1 14 0 15
15 ויסלה קראקוב 15 3 2 10 1426 12- 11 ה ה ה ה ה ה 14 1 8 7 7 8 5 10 3 12 2 13
16 ל.ק.ס. לודז' 15 3 2 10 1526 11- 11 ה ה נ ת נ ה 14 1 11 4 8 7 5 10 3 12 0 15
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

נובמבר.19   דצמבר.19   פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20  


1622.11.2019לך פוזנאןפיאסט גליביצה
1623.11.2019לכיה גדנסקל.ק.ס. לודז'
1623.11.2019פוגון שצ'צ'יןלגיה וארשה
1623.11.2019קורונה קיאלצהרקוב צ'נסטוחובה
1624.11.2019יגלוניה ביאליסטוקארקה גדניה
1624.11.2019שלאסק וורוצלאבויסלה קראקוב
1625.11.2019קרקוביה קראקובזגלביה לובין

1730.11.2019ארקה גדניהפוגון שצ'צ'ין
1730.11.2019ויסלה פלוקלך פוזנאן
1730.11.2019ויסלה קראקובלכיה גדנסק
1730.11.2019זגלביה לוביןגורניק זאבז'ה
1730.11.2019ל.ק.ס. לודז'קרקוביה קראקוב
1730.11.2019לגיה וארשהקורונה קיאלצה
1730.11.2019פיאסט גליביצהשלאסק וורוצלאב
1730.11.2019רקוב צ'נסטוחובהיגלוניה ביאליסטוק