ligot.net - כדורגל פולני >> אקסטראקלסה 2019/2020 >> שלב הראשון
  פולין
 אקסטראקלסה
שלב הראשון
ליגה שנייה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> אקסטראקלסה 2019/2020 >> שלב הראשון

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 לגיה וארשה 20 12 2 6 4020 20+ 38 ה נ נ נ ה נ 18 2 15 5 14 6 7 13 3 17 2 18
2 קרקוביה קראקוב 20 11 3 6 2916 13+ 36 נ ה נ ה נ ת 19 1 14 6 8 12 3 17 1 19 0 20
3 פוגון שצ'צ'ין 20 10 5 5 2216 6+ 35 ה ה נ ת נ נ 19 1 11 9 5 15 2 18 1 19 0 20
4 שלאסק וורוצלאב 20 9 7 4 2721 6+ 34 ה ת ה נ נ נ 18 2 14 6 9 11 3 17 1 19 1 19
5 לך פוזנאן 20 8 7 5 3320 13+ 31 ת ת נ נ נ ת 18 2 18 2 11 9 5 15 1 19 0 20
6 פיאסט גליביצה 20 9 4 7 2221 1+ 31 ה נ ה ה ה נ 18 2 14 6 10 10 1 19 0 20 0 20
7 לכיה גדנסק 20 8 6 6 2322 1+ 30 ה ה נ נ נ ה 18 2 15 5 10 10 2 18 0 20 0 20
8 ויסלה פלוק 20 9 3 8 2532 7- 30 נ ה ה ה ת ת 19 1 16 4 13 7 7 13 2 18 0 20
9 יגלוניה ביאליסטוק 20 8 5 7 3126 5+ 29 ה נ ה ה נ ה 19 1 17 3 11 9 7 13 3 17 0 20
10 רקוב צ'נסטוחובה 20 9 1 10 2429 5- 28 נ נ ה נ ה ת 20 0 15 5 13 7 4 16 1 19 0 20
11 זגלביה לובין 20 8 4 8 3128 3+ 28 נ ה נ נ ה ת 20 0 15 5 11 9 6 14 3 17 2 18
12 גורניק זאבז'ה 20 5 8 7 2427 3- 23 נ ה נ ה ת ה 19 1 15 5 8 12 5 15 2 18 2 18
13 ארקה גדניה 20 5 6 9 1728 11- 21 ת נ נ ת ה נ 18 2 14 6 7 13 4 16 2 18 0 20
14 קורונה קיאלצה 20 6 3 11 1224 12- 21 נ נ ה ה נ ת 19 1 9 11 5 15 2 18 1 19 0 20
15 ויסלה קראקוב 20 5 2 13 2235 13- 17 נ נ ה ה ה ה 19 1 11 9 10 10 7 13 5 15 4 16
16 ל.ק.ס. לודז' 20 4 2 14 2037 17- 14 ה ה ה נ ה ה 19 1 15 5 11 9 7 13 4 16 1 19
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20  


2904.04.2020ויסלה פלוקשלאסק וורוצלאב
2904.04.2020ויסלה קראקוברקוב צ'נסטוחובה
2904.04.2020זגלביה לוביןקורונה קיאלצה
2904.04.2020ל.ק.ס. לודז'יגלוניה ביאליסטוק
2904.04.2020לגיה וארשהארקה גדניה
2904.04.2020לך פוזנאןפוגון שצ'צ'ין
2904.04.2020לכיה גדנסקקרקוביה קראקוב
2904.04.2020פיאסט גליביצהגורניק זאבז'ה

3011.04.2020ארקה גדניהויסלה קראקוב
3011.04.2020גורניק זאבז'הלגיה וארשה
3011.04.2020יגלוניה ביאליסטוקפיאסט גליביצה
3011.04.2020פוגון שצ'צ'יןלכיה גדנסק
3011.04.2020קורונה קיאלצהלך פוזנאן
3011.04.2020קרקוביה קראקובויסלה פלוק
3011.04.2020רקוב צ'נסטוחובהזגלביה לובין
3011.04.2020שלאסק וורוצלאבל.ק.ס. לודז'