ligot.net - כדורגל פולני >> אקסטראקלסה 2019/2020 >> שלב הראשון
  פולין
 אקסטראקלסה
שלב הראשון
ליגה שנייה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> אקסטראקלסה 2019/2020 >> שלב הראשון

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 לגיה וארשה 20 12 2 6 4020 20+ 38 ה נ נ נ ה נ 18 2 15 5 14 6 7 13 3 17 2 18
2 קרקוביה קראקוב 20 11 3 6 2916 13+ 36 נ ה נ ה נ ת 19 1 14 6 8 12 3 17 1 19 0 20
3 פוגון שצ'צ'ין 20 10 5 5 2216 6+ 35 ה ה נ ת נ נ 19 1 11 9 5 15 2 18 1 19 0 20
4 שלאסק וורוצלאב 20 9 7 4 2721 6+ 34 ה ת ה נ נ נ 18 2 14 6 9 11 3 17 1 19 1 19
5 לך פוזנאן 20 8 7 5 3320 13+ 31 ת ת נ נ נ ת 18 2 18 2 11 9 5 15 1 19 0 20
6 פיאסט גליביצה 20 9 4 7 2221 1+ 31 ה נ ה ה ה נ 18 2 14 6 10 10 1 19 0 20 0 20
7 לכיה גדנסק 20 8 6 6 2322 1+ 30 ה ה נ נ נ ה 18 2 15 5 10 10 2 18 0 20 0 20
8 ויסלה פלוק 20 9 3 8 2532 7- 30 נ ה ה ה ת ת 19 1 16 4 13 7 7 13 2 18 0 20
9 יגלוניה ביאליסטוק 20 8 5 7 3126 5+ 29 ה נ ה ה נ ה 19 1 17 3 11 9 7 13 3 17 0 20
10 רקוב צ'נסטוחובה 20 9 1 10 2429 5- 28 נ נ ה נ ה ת 20 0 15 5 13 7 4 16 1 19 0 20
11 זגלביה לובין 20 8 4 8 3128 3+ 28 נ ה נ נ ה ת 20 0 15 5 11 9 6 14 3 17 2 18
12 גורניק זאבז'ה 20 5 8 7 2427 3- 23 נ ה נ ה ת ה 19 1 15 5 8 12 5 15 2 18 2 18
13 ארקה גדניה 20 5 6 9 1728 11- 21 ת נ נ ת ה נ 18 2 14 6 7 13 4 16 2 18 0 20
14 קורונה קיאלצה 20 6 3 11 1224 12- 21 נ נ ה ה נ ת 19 1 9 11 5 15 2 18 1 19 0 20
15 ויסלה קראקוב 20 5 2 13 2235 13- 17 נ נ ה ה ה ה 19 1 11 9 10 10 7 13 5 15 4 16
16 ל.ק.ס. לודז' 20 4 2 14 2037 17- 14 ה ה ה נ ה ה 19 1 15 5 11 9 7 13 4 16 1 19
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20  


2108.02.2020ארקה גדניהקרקוביה קראקוב
2108.02.2020ויסלה פלוקפוגון שצ'צ'ין
2108.02.2020ויסלה קראקוביגלוניה ביאליסטוק
2108.02.2020לגיה וארשהל.ק.ס. לודז'
2108.02.2020לך פוזנאןרקוב צ'נסטוחובה
2108.02.2020פיאסט גליביצהזגלביה לובין
2108.02.2020קורונה קיאלצהגורניק זאבז'ה
2108.02.2020שלאסק וורוצלאבלכיה גדנסק

2215.02.2020גורניק זאבז'הארקה גדניה
2215.02.2020זגלביה לוביןויסלה קראקוב
2215.02.2020יגלוניה ביאליסטוקקורונה קיאלצה
2215.02.2020ל.ק.ס. לודז'ויסלה פלוק
2215.02.2020לכיה גדנסקפיאסט גליביצה
2215.02.2020פוגון שצ'צ'יןשלאסק וורוצלאב
2215.02.2020קרקוביה קראקובלך פוזנאן
2215.02.2020רקוב צ'נסטוחובהלגיה וארשה

2322.02.2020ארקה גדניהרקוב צ'נסטוחובה
2322.02.2020ויסלה פלוקזגלביה לובין
2322.02.2020ויסלה קראקובקורונה קיאלצה
2322.02.2020ל.ק.ס. לודז'פוגון שצ'צ'ין
2322.02.2020לגיה וארשהיגלוניה ביאליסטוק
2322.02.2020לך פוזנאןלכיה גדנסק
2322.02.2020פיאסט גליביצהקרקוביה קראקוב
2322.02.2020שלאסק וורוצלאבגורניק זאבז'ה