ligot.net - כדורגל פולני >> אקסטראקלסה 2019/2020 >> שלב הראשון
  פולין
 אקסטראקלסה
שלב הראשון
ליגה שנייה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> אקסטראקלסה 2019/2020 >> שלב הראשון


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19  


1730.11.2019ארקה גדניהפוגון שצ'צ'ין1:1 (0:1)  
1730.11.2019לגיה וארשהקורונה קיאלצה0:4 (0:2)  
1730.11.2019פיאסט גליביצהשלאסק וורוצלאב3:0 (0:0)  
1729.11.2019ויסלה פלוקלך פוזנאן2:0 (1:0)  
1729.11.2019זגלביה לוביןגורניק זאבז'ה0:2 (0:1)  

1625.11.2019קרקוביה קראקובזגלביה לובין0:2 (0:0)  
1624.11.2019יגלוניה ביאליסטוקארקה גדניה0:2 (0:0)  
1624.11.2019שלאסק וורוצלאבויסלה קראקוב1:2 (1:1)  
1623.11.2019לכיה גדנסקל.ק.ס. לודז'1:3 (1:2)  
1623.11.2019פוגון שצ'צ'יןלגיה וארשה1:3 (0:1)  
1623.11.2019קורונה קיאלצהרקוב צ'נסטוחובה0:3 (0:2)  
1622.11.2019גורניק זאבז'הויסלה פלוק2:2 (2:1)  
1622.11.2019לך פוזנאןפיאסט גליביצה0:3 (0:1)  

1510.11.2019זגלביה לוביןרקוב צ'נסטוחובה2:2 (1:2)  
1510.11.2019לך פוזנאןקורונה קיאלצה0:0 (0:0)  
1510.11.2019לכיה גדנסקפוגון שצ'צ'ין1:0 (1:0)  
1509.11.2019ויסלה פלוקקרקוביה קראקוב0:0 (0:0)  
1509.11.2019ויסלה קראקובארקה גדניה1:0 (0:0)  
1509.11.2019לגיה וארשהגורניק זאבז'ה1:5 (0:1)  
1508.11.2019ל.ק.ס. לודז'שלאסק וורוצלאב1:0 (1:0)  
1508.11.2019פיאסט גליביצהיגלוניה ביאליסטוק1:3 (0:2)  

1404.11.2019רקוב צ'נסטוחובהויסלה קראקוב0:1 (0:0)  
1404.11.2019שלאסק וורוצלאבויסלה פלוק1:3 (0:2)  
1403.11.2019ארקה גדניהלגיה וארשה1:0 (0:0)  
1403.11.2019גורניק זאבז'הפיאסט גליביצה1:1 (0:0)  
1403.11.2019יגלוניה ביאליסטוקל.ק.ס. לודז'0:2 (0:0)  
1402.11.2019פוגון שצ'צ'יןלך פוזנאן1:1 (0:1)  
1402.11.2019קורונה קיאלצהזגלביה לובין0:1 (0:1)  
1402.11.2019קרקוביה קראקובלכיה גדנסק0:1 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 לגיה וארשה 20 12 2 6 4020 20+ 38 ה נ נ נ ה נ 18 2 15 5 14 6 7 13 3 17 2 18
2 קרקוביה קראקוב 20 11 3 6 2916 13+ 36 נ ה נ ה נ ת 19 1 14 6 8 12 3 17 1 19 0 20
3 פוגון שצ'צ'ין 20 10 5 5 2216 6+ 35 ה ה נ ת נ נ 19 1 11 9 5 15 2 18 1 19 0 20
4 שלאסק וורוצלאב 20 9 7 4 2721 6+ 34 ה ת ה נ נ נ 18 2 14 6 9 11 3 17 1 19 1 19
5 לך פוזנאן 20 8 7 5 3320 13+ 31 ת ת נ נ נ ת 18 2 18 2 11 9 5 15 1 19 0 20
6 פיאסט גליביצה 20 9 4 7 2221 1+ 31 ה נ ה ה ה נ 18 2 14 6 10 10 1 19 0 20 0 20
7 לכיה גדנסק 20 8 6 6 2322 1+ 30 ה ה נ נ נ ה 18 2 15 5 10 10 2 18 0 20 0 20
8 ויסלה פלוק 20 9 3 8 2532 7- 30 נ ה ה ה ת ת 19 1 16 4 13 7 7 13 2 18 0 20
9 יגלוניה ביאליסטוק 20 8 5 7 3126 5+ 29 ה נ ה ה נ ה 19 1 17 3 11 9 7 13 3 17 0 20
10 רקוב צ'נסטוחובה 20 9 1 10 2429 5- 28 נ נ ה נ ה ת 20 0 15 5 13 7 4 16 1 19 0 20
11 זגלביה לובין 20 8 4 8 3128 3+ 28 נ ה נ נ ה ת 20 0 15 5 11 9 6 14 3 17 2 18
12 גורניק זאבז'ה 20 5 8 7 2427 3- 23 נ ה נ ה ת ה 19 1 15 5 8 12 5 15 2 18 2 18
13 ארקה גדניה 20 5 6 9 1728 11- 21 ת נ נ ת ה נ 18 2 14 6 7 13 4 16 2 18 0 20
14 קורונה קיאלצה 20 6 3 11 1224 12- 21 נ נ ה ה נ ת 19 1 9 11 5 15 2 18 1 19 0 20
15 ויסלה קראקוב 20 5 2 13 2235 13- 17 נ נ ה ה ה ה 19 1 11 9 10 10 7 13 5 15 4 16
16 ל.ק.ס. לודז' 20 4 2 14 2037 17- 14 ה ה ה נ ה ה 19 1 15 5 11 9 7 13 4 16 1 19
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  



פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20