ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה 3. אורל.פובולז 2018/2019 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
 ליגה 3. אורל.פובולז
עונה סדירה
פלייאוף עליון
פלייאוף תחתון
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה 3. אורל.פובולז 2018/2019 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.18   אוגוסט.18   ספטמבר.18   אוקטובר.18   נובמבר.18   אפריל.19   מאי.19  


1629.10.2018אורל-2 יקטרינבורגקאמא''ז נברז'ניה צ'לני3:2 (1:0)  
1629.10.2018לאדה טוליאטינוסטה נובוטרואיצק3:0 (1:0)  
1628.10.2018וולגה אוליאנובסקאופה 20:0 (0:0)  
1628.10.2018סיזראן-2003זניט איז'בסק0:1 (0:0)  
1628.10.2018צ'ליאבינסקנפטחימיק ניז'נקמנסק0:0 (0:0)  

1521.10.2018אופה 2צ'ליאבינסק1:1 (0:0)  
1521.10.2018זווזדה פרםאורל-2 יקטרינבורג1:5 (0:0)  
1521.10.2018זניט איז'בסקוולגה אוליאנובסק1:1 (1:1)  
1521.10.2018נפטחימיק ניז'נקמנסקלאדה טוליאטי1:4 (0:2)  
1521.10.2018קאמא''ז נברז'ניה צ'לניסיזראן-20031:0 (1:0)  

1415.10.2018וולגה אוליאנובסקקאמא''ז נברז'ניה צ'לני2:0 (1:0)  
1415.10.2018לאדה טוליאטיאופה 22:2 (0:0)  
1415.10.2018נוסטה נובוטרואיצקנפטחימיק ניז'נקמנסק3:0 (0:0)  
1415.10.2018סיזראן-2003זווזדה פרם1:5 (1:2)  
1415.10.2018צ'ליאבינסקזניט איז'בסק1:0 (0:0)  

1310.10.2018אופה 2נוסטה נובוטרואיצק3:0 (2:0)  
1310.10.2018אורל-2 יקטרינבורגסיזראן-20030:2 (0:1)  
1310.10.2018זווזדה פרםוולגה אוליאנובסק0:2 (0:2)  
1310.10.2018זניט איז'בסקלאדה טוליאטי1:1 (1:1)  
1310.10.2018קאמא''ז נברז'ניה צ'לניצ'ליאבינסק1:1 (1:0)  

1206.10.2018וולגה אוליאנובסקאורל-2 יקטרינבורג1:1 (1:1)  
1206.10.2018נוסטה נובוטרואיצקזניט איז'בסק5:0 (3:0)  
1206.10.2018נפטחימיק ניז'נקמנסקאופה 21:2 (0:1)  
1206.10.2018צ'ליאבינסקזווזדה פרם0:2 (0:0)  
1205.10.2018לאדה טוליאטיקאמא''ז נברז'ניה צ'לני0:0 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 נפטחימיק ניז'נקמנסק 20 15 3 2 4012 28+ 48 ה נ ת נ נ נ 18 2 14 6 12 8 4 16 3 17 1 19
2 קאמא''ז נברז'ניה צ'לני 20 11 5 4 3618 18+ 38 נ ה נ ת ת נ 17 3 14 6 10 10 6 14 4 16 2 18
3 סיזראן-2003 20 11 2 7 2518 7+ 35 נ ה נ ה ה נ 18 2 11 9 8 12 4 16 1 19 1 19
4 וולגה אוליאנובסק 20 10 3 7 2217 5+ 33 ה נ נ ה ה ת 19 1 14 6 5 15 1 19 0 20 0 20
5 זווזדה פרם 20 9 6 5 3228 4+ 33 נ ת ת נ ת ת 17 3 15 5 11 9 7 13 5 15 4 16
6 נוסטה נובוטרואיצק 20 9 3 8 3131 0   30 ה ת ת נ נ נ 20 0 17 3 14 6 6 14 4 16 1 19
7 זניט איז'בסק 20 5 7 8 1924 5- 22 נ ת ת ת ה ה 18 2 15 5 7 13 2 18 1 19 0 20
8 צ'ליאבינסק 20 5 6 9 2019 1+ 21 ת נ ה נ ה ת 18 2 12 8 7 13 1 19 1 19 0 20
9 אורל-2 יקטרינבורג 20 5 6 9 2936 7- 21 ת ת ת ה נ נ 19 1 19 1 12 8 8 12 5 15 2 18
10 לאדה טוליאטי 20 3 5 12 1539 24- 14 ה ת ה ה ה ה 19 1 14 6 10 10 6 14 4 16 1 19
11 אופה 2 20 2 4 14 1239 27- 10 ת ה ה ה ה ת 19 1 15 5 12 8 5 15 0 20 0 20
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון