ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2018/2019 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
 ליגה שלישית. מרכז
עונה סדירה
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2018/2019 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1711.11.2018רוטור 2 וולגוגרדחימיק נובומוסקובסק2:5 (0:2)  
1710.11.2018דינמו בריאנסקמטאלורג ליפצק1:1 (1:0)  
1710.11.2018טורפדו מוסקבהסוקול סארטוב1:1 (0:1)  
1710.11.2018סאטורן איזור מוסקבהקוונט אובנינסק0:0 (0:0)  
1710.11.2018סטרוגינוזווזדה ריאזן0:1 (0:1)  
1706.11.2018חימקי 2סאלוט בלגורוד1:1 (0:0)  

1603.11.2018זווזדה ריאזןטורפדו מוסקבה2:0 (0:0)  
1603.11.2018חימיק נובומוסקובסקדינמו בריאנסק2:0 (1:0)  
1603.11.2018מטאלורג ליפצקחימקי 21:2 (0:0)  
1603.11.2018סאלוט בלגורודסטרוגינו1:0 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 טורפדו מוסקבה 17 13 4 0 255 20+ 43 ת נ ת נ ת נ 16 1 10 7 4 13 0 17 0 17 0 17
2 סוקול סארטוב 16 11 3 2 329 23+ 36 ת נ נ ת נ נ 15 1 13 3 9 7 3 13 1 15 0 16
3 מטאלורג ליפצק 17 10 4 3 3014 16+ 34 ת נ נ ה ת ה 16 1 10 7 6 11 2 15 2 15 2 15
4 קראסנוגורסק 16 9 3 4 3014 16+ 30 ת ה נ נ ה ת 16 0 14 2 9 7 4 12 1 15 0 16
5 דינמו בריאנסק 17 7 3 7 2116 5+ 24 ת נ נ נ נ ת 15 2 10 7 7 10 2 15 1 16 1 16
6 חימיק נובומוסקובסק 17 7 2 8 1922 3- 23 ה ה ה נ נ ה 16 1 11 6 7 10 3 14 2 15 1 16
7 רוטור 2 וולגוגרד 17 6 2 9 1930 11- 20 נ ה נ ה ת ה 16 1 11 6 11 6 5 12 2 15 2 15
8 זווזדה ריאזן 17 5 5 7 1517 2- 20 ה ה ת נ ה נ 15 2 9 8 4 13 1 16 1 16 1 16
9 סאלוט בלגורוד 17 4 8 5 1316 3- 20 ת ה ת נ ת ת 12 5 8 9 5 12 3 14 1 16 0 17
10 קלוגה 17 5 4 8 1523 8- 19 נ ה נ ה ת ת 16 1 13 4 8 9 1 16 0 17 0 17
11 קוונט אובנינסק 17 4 7 6 1821 3- 19 ת ת ה ה ה ת 14 3 11 6 9 8 4 13 1 16 0 17
12 סטרוגינו 17 4 2 11 1127 16- 14 נ נ ת ה ה נ 16 1 10 7 7 10 4 13 1 16 0 17
13 חימקי 2 17 1 8 8 1435 21- 11 ת ה ת ה ת ת 14 3 13 4 7 10 5 12 4 13 1 16
14 סאטורן איזור מוסקבה 17 1 7 9 1023 13- 10 ת ה ת ה ה ת 13 4 11 6 7 10 1 16 1 16 0 17




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1530.03.2019קראסנוגורסקסוקול סארטוב

1806.04.2019דינמו בריאנסקחימקי 2
1806.04.2019זווזדה ריאזןסאלוט בלגורוד
1806.04.2019חימיק נובומוסקובסקקראסנוגורסק
1806.04.2019מטאלורג ליפצקרוטור 2 וולגוגרד
1806.04.2019סוקול סארטובסטרוגינו
1806.04.2019קוונט אובנינסקטורפדו מוסקבה
1806.04.2019קלוגהסאטורן איזור מוסקבה

1913.04.2019חימקי 2זווזדה ריאזן
1913.04.2019טורפדו מוסקבהקלוגה