ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2018/2019 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
 ליגה שלישית. מרכז
עונה סדירה
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2018/2019 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1313.10.2018דינמו בריאנסקזווזדה ריאזן3:4 (0:2)  
1313.10.2018חימיק נובומוסקובסקקוונט אובנינסק1:3 (0:2)  
1313.10.2018חימקי 2קלוגה1:1 (0:0)  
1313.10.2018מטאלורג ליפצקסוקול סארטוב1:1 (0:0)  
1313.10.2018סאטורן איזור מוסקבהטורפדו מוסקבה2:0 (0:0)  
1313.10.2018קראסנוגורסקסטרוגינו0:4 (0:2)  
1313.10.2018רוטור 2 וולגוגרדסאלוט בלגורוד0:0 (0:0)  

1206.10.2018זווזדה ריאזןמטאלורג ליפצק0:1 (0:0)  
1206.10.2018טורפדו מוסקבהקראסנוגורסק1:2 (1:1)  
1206.10.2018סאלוט בלגורודדינמו בריאנסק0:0 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 טורפדו מוסקבה 12 11 1 0 192 17+ 34 נ נ נ נ ת נ 11 1 6 6 4 8 0 12 0 12 0 12
2 סוקול סארטוב 13 9 2 2 228 14+ 29 ת נ נ נ נ נ 12 1 10 3 7 6 1 12 0 13 0 13
3 מטאלורג ליפצק 13 8 3 2 2610 16+ 27 ת ה נ נ ת נ 12 1 7 6 5 8 2 11 2 11 2 11
4 קראסנוגורסק 13 8 2 3 2611 15+ 26 נ ה ת נ נ נ 13 0 11 2 8 5 4 9 1 12 0 13
5 חימיק נובומוסקובסק 13 6 2 5 1614 2+ 20 נ ה ה ה נ ה 12 1 9 4 6 7 2 11 1 12 0 13
6 קוונט אובנינסק 13 4 5 4 1718 1- 17 ה ת ת ה ת ת 11 2 10 3 9 4 4 9 1 12 0 13
7 זווזדה ריאזן 13 4 4 5 1212 0   16 ה נ נ ה ת ה 11 2 6 7 3 10 1 12 1 12 1 12
8 סאלוט בלגורוד 13 3 6 4 1013 3- 15 ת ת ה נ נ ת 8 5 6 7 5 8 3 10 1 12 0 13
9 רוטור 2 וולגוגרד 13 4 2 7 1222 10- 14 ת ה ה נ ה ת 12 1 8 5 8 5 3 10 1 12 1 12
10 דינמו בריאנסק 13 4 2 7 1515 0   14 נ ת נ ה ת ה 11 2 7 6 7 6 2 11 1 12 1 12
11 קלוגה 13 3 4 6 1118 7- 13 ת ת ה נ ה נ 12 1 9 4 7 6 1 12 0 13 0 13
12 סאטורן איזור מוסקבה 13 1 5 7 916 7- 8 ה ת ת ה ת ה 10 3 9 4 6 7 0 13 0 13 0 13
13 חימקי 2 12 1 5 6 1029 19- 8 ת ת ת ה ה ת 9 3 9 3 6 6 5 7 4 8 1 11
14 סטרוגינו 13 2 1 10 825 17- 7 ה נ ה ה ה ה 12 1 9 4 7 6 4 9 1 12 0 13




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

117.10.2018טורפדו מוסקבהחימקי 2

1717.10.2018קראסנוגורסקקלוגה

1420.10.2018זווזדה ריאזןקראסנוגורסק
1420.10.2018סאלוט בלגורודסאטורן איזור מוסקבה
1420.10.2018סוקול סארטוברוטור 2 וולגוגרד
1420.10.2018סטרוגינוטורפדו מוסקבה
1420.10.2018קוונט אובנינסקדינמו בריאנסק
1420.10.2018קלוגהמטאלורג ליפצק
1421.10.2018חימיק נובומוסקובסקחימקי 2

1527.10.2018דינמו בריאנסקקלוגה