ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2018/2019 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2018/2019 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1711.11.2018ביאולוגמאשוק פיאטיגורסק1:2 (0:1)  
1711.11.2018ספרטק נלצ'יקפונדלניק1:0 (0:0)  
1711.11.2018סק''א רוסטובדרוז'בה מייקופ1:0 (1:0)  
1711.11.2018צ'איקהדינמו סטברופול0:1 (0:0)  
1711.11.2018צ'רנומורץ נובורוסייסקלגיון דינמו1:0 (1:0)  
1707.11.2018אורוז'אי קראסנודרקראסנודר-31:1 (1:1)  

1604.11.2018דינמו סטברופולביאולוג0:0 (0:0)  
1604.11.2018דרוז'בה מייקופצ'איקה2:0 (1:0)  
1604.11.2018לגיון דינמוספרטק נלצ'יק0:0 (0:0)  
1604.11.2018מאשוק פיאטיגורסקאנגושט נאזרן1:1 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 צ'איקה 16 12 4 0 3710 27+ 40 נ נ נ נ ת נ 15 1 12 4 7 9 7 9 5 11 1 15
2 אורוז'אי קראסנודר 15 11 4 0 249 15+ 37 ת ת נ נ נ נ 14 1 11 4 5 10 2 13 1 14 0 15
3 וולגר-גזפרום אסטרחן 15 10 3 2 2714 13+ 33 נ נ נ נ נ ת 14 1 11 4 9 6 3 12 2 13 1 14
4 צ'רנומורץ נובורוסייסק 16 9 3 4 3513 22+ 30 ה נ נ נ ת נ 16 0 9 7 9 7 8 8 4 12 1 15
5 דרוז'בה מייקופ 16 9 0 7 1718 1- 27 נ ה נ ה ה ה 16 0 10 6 6 10 1 15 1 15 1 15
6 ביאולוג 16 7 3 6 1815 3+ 24 נ ת ה ת נ ה 14 2 9 7 5 11 2 14 2 14 1 15
7 לגיון דינמו 16 6 6 4 2015 5+ 24 נ ת ת נ נ נ 15 1 11 5 3 13 3 13 2 14 1 15
8 ספרטק נלצ'יק 16 6 4 6 2424 0   22 ה ת נ ה נ ה 15 1 13 3 9 7 7 9 3 13 1 15
9 מאשוק פיאטיגורסק 16 4 5 7 1722 5- 17 ה ת ה ה ה נ 14 2 13 3 6 10 3 13 1 15 1 15
10 סק''א רוסטוב 16 3 7 6 1016 6- 16 ה נ ת ת ת ה 11 5 8 8 5 11 2 14 0 16 0 16
11 קראסנודר-3 16 3 4 9 1933 14- 13 ת ה נ ה ת ה 16 0 14 2 7 9 6 10 4 12 4 12
12 ספרטק ולאדיקווקז 15 3 3 9 1625 9- 12 ה ה ה ת נ נ 14 1 10 5 8 7 5 10 3 12 1 14
13 אנגושט נאזרן 15 1 8 6 716 9- 11 ת ה ה ה ת ה 12 3 7 8 2 13 1 14 1 14 0 15
14 פונדלניק 16 2 3 11 1130 19- 9 נ ה ה ת ה ה 15 1 11 5 8 8 6 10 1 15 0 16
15 דינמו סטברופול 16 2 3 11 1537 22- 9 ה ת ה נ ה ה 15 1 13 3 11 5 8 8 4 12 1 15




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1816.03.2019אורוז'אי קראסנודרסק''א רוסטוב
1816.03.2019דינמו סטברופולדרוז'בה מייקופ
1816.03.2019לגיון דינמואנגושט נאזרן
1816.03.2019מאשוק פיאטיגורסקצ'איקה
1816.03.2019ספרטק ולאדיקווקזביאולוג
1816.03.2019פונדלניקצ'רנומורץ נובורוסייסק
1816.03.2019קראסנודר-3וולגר-גזפרום אסטרחן

1923.03.2019אנגושט נאזרןפונדלניק
1923.03.2019ביאולוגלגיון דינמו
1923.03.2019דרוז'בה מייקופמאשוק פיאטיגורסק