ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2018/2019 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2018/2019 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

3825.05.2019ארמאבירסק''א חברובסק0:2 (0:0)  
3825.05.2019באלטיקה קלינינגרדטיומן1:1 (0:1)  
3825.05.2019חימקילוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:2 (1:0)  
3825.05.2019טמבובזניט-2 סט. פטרסבורג1:2 (1:2)  
3825.05.2019ניז'ני נובגורודמורדוביה סארנסק1:3 (0:2)  
3825.05.2019סיביר נובוסיבירסקקראסנודר-20:0 (0:0)  
3825.05.2019ספרטק-2 מוסקבהסוצ'י1:1 (1:0)  
3825.05.2019פאקל וורונז'טום טומסק0:0 (0:0)  
3825.05.2019רוטור וולגוגרדצ'רטנובו2:1 (1:0)  
3825.05.2019שיניק יארוסלאבלאוואנגרד קורסק2:4 (1:3)  

3719.05.2019טום טומסקספרטק-2 מוסקבה1:2 (1:0)  
3719.05.2019טיומןזניט-2 סט. פטרסבורג2:1 (0:0)  
3719.05.2019טמבוברוטור וולגוגרד0:1 (0:0)  
3719.05.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקפאקל וורונז'0:1 (0:0)  
3719.05.2019מורדוביה סארנסקבאלטיקה קלינינגרד0:1 (0:1)  
3719.05.2019סוצ'ישיניק יארוסלאבל0:0 (0:0)  
3719.05.2019סיביר נובוסיבירסקאוואנגרד קורסק0:1 (0:0)  
3719.05.2019סק''א חברובסקניז'ני נובגורוד0:1 (0:1)  
3719.05.2019צ'רטנובוחימקי1:2 (0:0)  
3719.05.2019קראסנודר-2ארמאביר0:0 (0:0)  

2815.05.2019אוואנגרד קורסקקראסנודר-21:1 (1:0)  

3612.05.2019חימקיטמבוב0:2 (0:1)  
3611.05.2019אוואנגרד קורסקסוצ'י1:2 (1:1)  
3611.05.2019ארמאבירסיביר נובוסיבירסק1:0 (0:0)  
3611.05.2019באלטיקה קלינינגרדסק''א חברובסק0:1 (0:1)  
3611.05.2019זניט-2 סט. פטרסבורגמורדוביה סארנסק1:3 (0:0)  
3611.05.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקספרטק-2 מוסקבה0:2 (0:0)  
3611.05.2019ניז'ני נובגורודקראסנודר-20:3 (0:1)  
3611.05.2019פאקל וורונז'צ'רטנובו1:1 (1:0)  
3611.05.2019רוטור וולגוגרדטיומן1:2 (1:1)  
3611.05.2019שיניק יארוסלאבלטום טומסק0:1 (0:1)  

3504.05.2019ארמאבירניז'ני נובגורוד1:2 (1:0)  
3504.05.2019טום טומסקאוואנגרד קורסק0:1 (0:0)  
3504.05.2019טיומןחימקי0:0 (0:0)  
3504.05.2019טמבובפאקל וורונז'0:0 (0:0)  
3504.05.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקשיניק יארוסלאבל2:0 (1:0)  
3504.05.2019מורדוביה סארנסקרוטור וולגוגרד0:1 (0:0)  
3504.05.2019סיביר נובוסיבירסקסוצ'י1:0 (1:0)  
3504.05.2019סק''א חברובסקזניט-2 סט. פטרסבורג1:3 (0:2)  
3504.05.2019צ'רטנובוספרטק-2 מוסקבה0:1 (0:0)  
3504.05.2019קראסנודר-2באלטיקה קלינינגרד1:2 (0:1)  

3428.04.2019אוואנגרד קורסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:2 (2:1)  
3428.04.2019באלטיקה קלינינגרדארמאביר1:1 (0:1)  
3428.04.2019זניט-2 סט. פטרסבורגקראסנודר-22:5 (2:2)  
3428.04.2019חימקימורדוביה סארנסק1:1 (0:0)  
3428.04.2019ניז'ני נובגורודסיביר נובוסיבירסק0:1 (0:1)  
3428.04.2019סוצ'יטום טומסק1:3 (1:1)  
3428.04.2019ספרטק-2 מוסקבהטמבוב2:2 (1:0)  
3428.04.2019פאקל וורונז'טיומן1:1 (1:0)  
3428.04.2019רוטור וולגוגרדסק''א חברובסק2:2 (1:0)  
3428.04.2019שיניק יארוסלאבלצ'רטנובו3:3 (3:0)  

3324.04.2019ארמאבירזניט-2 סט. פטרסבורג0:1 (0:0)  
3324.04.2019טיומןספרטק-2 מוסקבה2:1 (2:1)  
3324.04.2019טמבובשיניק יארוסלאבל0:1 (0:0)  
3324.04.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקסוצ'י1:0 (0:0)  
3324.04.2019מורדוביה סארנסקפאקל וורונז'1:1 (1:0)  
3324.04.2019ניז'ני נובגורודבאלטיקה קלינינגרד0:0 (0:0)  
3324.04.2019סיביר נובוסיבירסקטום טומסק0:1 (0:1)  
3324.04.2019סק''א חברובסקחימקי1:0 (1:0)  
3324.04.2019צ'רטנובואוואנגרד קורסק2:3 (0:2)  
3324.04.2019קראסנודר-2רוטור וולגוגרד0:0 (0:0)  

3220.04.2019אוואנגרד קורסקטמבוב0:0 (0:0)  
3220.04.2019זניט-2 סט. פטרסבורגניז'ני נובגורוד2:1 (0:0)  
3220.04.2019טום טומסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  
3220.04.2019סוצ'יצ'רטנובו1:2 (1:1)  
3220.04.2019ספרטק-2 מוסקבהמורדוביה סארנסק0:4 (0:1)  
3220.04.2019פאקל וורונז'סק''א חברובסק3:1 (1:0)  
3220.04.2019רוטור וולגוגרדארמאביר1:0 (1:0)  
3220.04.2019שיניק יארוסלאבלטיומן0:1 (0:0)  
3219.04.2019חימקיקראסנודר-20:3 (0:0)  
3218.04.2019באלטיקה קלינינגרדסיביר נובוסיבירסק1:1 (1:1)  

3113.04.2019ארמאבירחימקי2:0 (1:0)  
3113.04.2019באלטיקה קלינינגרדזניט-2 סט. פטרסבורג2:0 (2:0)  
3113.04.2019טיומןאוואנגרד קורסק1:0 (0:0)  
3113.04.2019טמבובסוצ'י3:0 (2:0)  
3113.04.2019מורדוביה סארנסקשיניק יארוסלאבל0:0 (0:0)  
3113.04.2019ניז'ני נובגורודרוטור וולגוגרד3:1 (1:1)  
3113.04.2019סיביר נובוסיבירסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  
3113.04.2019סק''א חברובסקספרטק-2 מוסקבה0:1 (0:0)  
3113.04.2019צ'רטנובוטום טומסק1:1 (1:0)  
3113.04.2019קראסנודר-2פאקל וורונז'2:1 (1:0)  

3007.04.2019אוואנגרד קורסקמורדוביה סארנסק0:2 (0:0)  
3007.04.2019זניט-2 סט. פטרסבורגסיביר נובוסיבירסק2:2 (1:1)  
3007.04.2019חימקיניז'ני נובגורוד2:0 (0:0)  
3007.04.2019טום טומסקטמבוב1:1 (0:0)  
3007.04.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקצ'רטנובו0:0 (0:0)  
3007.04.2019סוצ'יטיומן1:1 (0:0)  
3007.04.2019ספרטק-2 מוסקבהקראסנודר-23:2 (1:0)  
3007.04.2019סק''א חברובסקשיניק יארוסלאבל0:1 (0:1)  
3007.04.2019פאקל וורונז'ארמאביר0:0 (0:0)  
3007.04.2019רוטור וולגוגרדבאלטיקה קלינינגרד0:1 (0:0)  

2930.03.2019ארמאבירספרטק-2 מוסקבה0:0 (0:0)  
2930.03.2019באלטיקה קלינינגרדחימקי1:2 (1:1)  
2930.03.2019זניט-2 סט. פטרסבורגרוטור וולגוגרד1:0 (0:0)  
2930.03.2019טיומןטום טומסק2:1 (0:1)  
2930.03.2019טמבובלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:2 (0:0)  
2930.03.2019מורדוביה סארנסקסוצ'י2:0 (0:0)  
2930.03.2019ניז'ני נובגורודפאקל וורונז'0:1 (0:0)  
2930.03.2019סיביר נובוסיבירסקצ'רטנובו2:1 (1:0)  
2930.03.2019סק''א חברובסקאוואנגרד קורסק0:1 (0:0)  
2930.03.2019קראסנודר-2שיניק יארוסלאבל1:1 (1:1)  

2824.03.2019חימקיזניט-2 סט. פטרסבורג0:3 (0:0)  
2824.03.2019טום טומסקמורדוביה סארנסק0:1 (0:0)  
2824.03.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטיומן1:1 (1:1)  
2824.03.2019סוצ'יסק''א חברובסק0:2 (0:1)  
2824.03.2019ספרטק-2 מוסקבהניז'ני נובגורוד2:1 (1:0)  
2824.03.2019פאקל וורונז'באלטיקה קלינינגרד1:1 (0:1)  
2824.03.2019צ'רטנובוטמבוב1:0 (0:0)  
2824.03.2019רוטור וולגוגרדסיביר נובוסיבירסק0:2 (0:1)  
2824.03.2019שיניק יארוסלאבלארמאביר0:0 (0:0)  

2717.03.2019ארמאביראוואנגרד קורסק0:0 (0:0)  
2717.03.2019זניט-2 סט. פטרסבורגפאקל וורונז'0:1 (0:0)  
2717.03.2019מורדוביה סארנסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  
2717.03.2019ניז'ני נובגורודשיניק יארוסלאבל1:0 (1:0)  
2717.03.2019סיביר נובוסיבירסקטמבוב2:0 (1:0)  
2717.03.2019סק''א חברובסקטום טומסק0:1 (0:1)  
2717.03.2019רוטור וולגוגרדחימקי0:1 (0:0)  
2716.03.2019באלטיקה קלינינגרדספרטק-2 מוסקבה0:2 (0:0)  
2716.03.2019טיומןצ'רטנובו1:1 (0:1)  
2716.03.2019קראסנודר-2סוצ'י2:0 (1:0)  

2611.03.2019ספרטק-2 מוסקבהזניט-2 סט. פטרסבורג1:1 (1:0)  
2610.03.2019אוואנגרד קורסקניז'ני נובגורוד1:1 (1:0)  
2610.03.2019חימקיסיביר נובוסיבירסק1:1 (1:0)  
2610.03.2019טום טומסקקראסנודר-20:0 (0:0)  
2610.03.2019טמבובטיומן1:1 (1:0)  
2610.03.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקסק''א חברובסק2:0 (0:0)  
2610.03.2019סוצ'יארמאביר0:1 (0:1)  
2610.03.2019פאקל וורונז'רוטור וולגוגרד0:0 (0:0)  
2610.03.2019צ'רטנובומורדוביה סארנסק2:0 (0:0)  
2610.03.2019שיניק יארוסלאבלבאלטיקה קלינינגרד0:1 (0:1)  

2503.03.2019ארמאבירטום טומסק0:0 (0:0)  
2503.03.2019באלטיקה קלינינגרדאוואנגרד קורסק1:2 (1:1)  
2503.03.2019זניט-2 סט. פטרסבורגשיניק יארוסלאבל0:1 (0:1)  
2503.03.2019חימקיפאקל וורונז'1:1 (1:1)  
2503.03.2019מורדוביה סארנסקטמבוב3:1 (0:0)  
2503.03.2019ניז'ני נובגורודסוצ'י0:0 (0:0)  
2503.03.2019סיביר נובוסיבירסקטיומן0:2 (0:2)  
2503.03.2019סק''א חברובסקצ'רטנובו3:1 (2:1)  
2503.03.2019קראסנודר-2לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:2 (0:2)  
2503.03.2019רוטור וולגוגרדספרטק-2 מוסקבה0:0 (0:0)  

2424.11.2018אוואנגרד קורסקזניט-2 סט. פטרסבורג1:2 (0:2)  
2424.11.2018ארמאבירלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:1 (1:1)  
2424.11.2018טמבובסק''א חברובסק2:3 (1:3)  
2424.11.2018מורדוביה סארנסקטיומן1:1 (0:1)  
2424.11.2018ניז'ני נובגורודטום טומסק1:2 (1:0)  
2424.11.2018סוצ'יבאלטיקה קלינינגרד1:4 (1:1)  
2424.11.2018סיביר נובוסיבירסקפאקל וורונז'0:2 (0:2)  
2424.11.2018ספרטק-2 מוסקבהחימקי1:0 (0:0)  
2424.11.2018צ'רטנובוקראסנודר-20:3 (0:2)  
2424.11.2018רוטור וולגוגרדשיניק יארוסלאבל3:1 (2:1)  

2318.11.2018ארמאבירטיומן0:1 (0:0)  
2318.11.2018באלטיקה קלינינגרדצ'רטנובו0:2 (0:0)  
2318.11.2018זניט-2 סט. פטרסבורגלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:0 (0:0)  
2318.11.2018חימקיסוצ'י0:0 (0:0)  
2318.11.2018ניז'ני נובגורודטמבוב0:1 (0:1)  
2318.11.2018סיביר נובוסיבירסקסק''א חברובסק1:1 (1:1)  
2318.11.2018ספרטק-2 מוסקבהשיניק יארוסלאבל4:1 (4:0)  
2318.11.2018פאקל וורונז'אוואנגרד קורסק2:3 (2:3)  
2318.11.2018קראסנודר-2מורדוביה סארנסק2:1 (2:1)  
2318.11.2018רוטור וולגוגרדטום טומסק0:0 (0:0)  

2214.11.2018אוואנגרד קורסקחימקי0:4 (0:1)  
2214.11.2018באלטיקה קלינינגרדלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:0 (1:0)  
2214.11.2018זניט-2 סט. פטרסבורגטום טומסק1:0 (0:0)  
2214.11.2018טמבובארמאביר1:0 (1:0)  
2214.11.2018מורדוביה סארנסקסק''א חברובסק1:0 (1:0)  
2214.11.2018סוצ'ירוטור וולגוגרד2:4 (0:3)  
2214.11.2018ספרטק-2 מוסקבהסיביר נובוסיבירסק0:3 (0:2)  
2214.11.2018צ'רטנובוניז'ני נובגורוד1:3 (0:0)  
2214.11.2018קראסנודר-2טיומן0:0 (0:0)  
2214.11.2018שיניק יארוסלאבלפאקל וורונז'0:1 (0:0)  

2110.11.2018ארמאבירצ'רטנובו3:1 (1:0)  
2110.11.2018באלטיקה קלינינגרדטום טומסק0:1 (0:1)  
2110.11.2018חימקישיניק יארוסלאבל0:1 (0:1)  
2110.11.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקניז'ני נובגורוד0:1 (0:1)  
2110.11.2018סוצ'יזניט-2 סט. פטרסבורג0:2 (0:0)  
2110.11.2018סיביר נובוסיבירסקמורדוביה סארנסק0:0 (0:0)  
2110.11.2018סק''א חברובסקטיומן1:2 (1:0)  
2110.11.2018פאקל וורונז'ספרטק-2 מוסקבה0:3 (0:0)  
2110.11.2018קראסנודר-2טמבוב0:2 (0:2)  
2110.11.2018רוטור וולגוגרדאוואנגרד קורסק0:1 (0:0)  

2004.11.2018אוואנגרד קורסקספרטק-2 מוסקבה2:3 (0:1)  
2004.11.2018טום טומסקחימקי0:2 (0:2)  
2004.11.2018טיומןניז'ני נובגורוד1:2 (0:1)  
2004.11.2018טמבובבאלטיקה קלינינגרד0:2 (0:1)  
2004.11.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקרוטור וולגוגרד0:1 (0:1)  
2004.11.2018מורדוביה סארנסקארמאביר1:2 (0:1)  
2004.11.2018סוצ'יפאקל וורונז'2:0 (1:0)  
2004.11.2018סק''א חברובסקקראסנודר-22:2 (1:1)  
2004.11.2018צ'רטנובוזניט-2 סט. פטרסבורג0:4 (0:3)  
2004.11.2018שיניק יארוסלאבלסיביר נובוסיבירסק1:2 (0:1)  

1928.10.2018אוואנגרד קורסקסיביר נובוסיבירסק2:3 (1:1)  
1928.10.2018ארמאבירקראסנודר-23:3 (2:1)  
1928.10.2018באלטיקה קלינינגרדמורדוביה סארנסק0:1 (0:1)  
1928.10.2018זניט-2 סט. פטרסבורגטיומן0:0 (0:0)  
1928.10.2018חימקיצ'רטנובו2:3 (2:1)  
1928.10.2018ניז'ני נובגורודסק''א חברובסק1:0 (0:0)  
1928.10.2018ספרטק-2 מוסקבהטום טומסק1:1 (0:0)  
1928.10.2018פאקל וורונז'לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:1 (0:1)  
1928.10.2018רוטור וולגוגרדטמבוב2:1 (1:0)  
1928.10.2018שיניק יארוסלאבלסוצ'י1:1 (0:0)  

1824.10.2018טום טומסקשיניק יארוסלאבל0:2 (0:1)  
1824.10.2018טיומןרוטור וולגוגרד1:0 (1:0)  
1824.10.2018טמבובחימקי0:3 (0:2)  
1824.10.2018מורדוביה סארנסקזניט-2 סט. פטרסבורג0:1 (0:1)  
1824.10.2018סוצ'יאוואנגרד קורסק0:1 (0:0)  
1824.10.2018סיביר נובוסיבירסקארמאביר1:0 (1:0)  
1824.10.2018ספרטק-2 מוסקבהלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:2 (1:1)  
1824.10.2018סק''א חברובסקבאלטיקה קלינינגרד1:1 (0:0)  
1824.10.2018צ'רטנובופאקל וורונז'1:2 (0:1)  
1824.10.2018קראסנודר-2ניז'ני נובגורוד2:0 (1:0)  

1720.10.2018אוואנגרד קורסקטום טומסק0:0 (0:0)  
1720.10.2018באלטיקה קלינינגרדקראסנודר-24:1 (3:1)  
1720.10.2018זניט-2 סט. פטרסבורגסק''א חברובסק1:0 (0:0)  
1720.10.2018חימקיטיומן1:2 (0:0)  
1720.10.2018ניז'ני נובגורודארמאביר0:1 (0:0)  
1720.10.2018סוצ'יסיביר נובוסיבירסק1:4 (0:0)  
1720.10.2018ספרטק-2 מוסקבהצ'רטנובו2:0 (0:0)  
1720.10.2018פאקל וורונז'טמבוב0:0 (0:0)  
1720.10.2018רוטור וולגוגרדמורדוביה סארנסק1:1 (0:0)  
1720.10.2018שיניק יארוסלאבללוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  

1614.10.2018טיומןפאקל וורונז'1:1 (1:0)  
1613.10.2018ארמאבירבאלטיקה קלינינגרד2:2 (0:2)  
1613.10.2018טום טומסקסוצ'י0:1 (0:0)  
1613.10.2018טמבובספרטק-2 מוסקבה0:2 (0:0)  
1613.10.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקאוואנגרד קורסק0:1 (0:0)  
1613.10.2018מורדוביה סארנסקחימקי1:1 (1:0)  
1613.10.2018סיביר נובוסיבירסקניז'ני נובגורוד0:0 (0:0)  
1613.10.2018סק''א חברובסקרוטור וולגוגרד1:0 (0:0)  
1613.10.2018צ'רטנובושיניק יארוסלאבל1:0 (0:0)  
1613.10.2018קראסנודר-2זניט-2 סט. פטרסבורג1:2 (0:0)  

1506.10.2018אוואנגרד קורסקצ'רטנובו1:2 (1:1)  
1506.10.2018באלטיקה קלינינגרדניז'ני נובגורוד2:1 (1:1)  
1506.10.2018זניט-2 סט. פטרסבורגארמאביר1:1 (1:1)  
1506.10.2018חימקיסק''א חברובסק0:0 (0:0)  
1506.10.2018טום טומסקסיביר נובוסיבירסק1:1 (0:0)  
1506.10.2018סוצ'ילוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:2 (2:2)  
1506.10.2018ספרטק-2 מוסקבהטיומן0:0 (0:0)  
1506.10.2018פאקל וורונז'מורדוביה סארנסק2:1 (2:0)  
1506.10.2018רוטור וולגוגרדקראסנודר-20:1 (0:0)  
1506.10.2018שיניק יארוסלאבלטמבוב0:3 (0:1)  

1401.10.2018טמבובאוואנגרד קורסק1:3 (1:2)  
1401.10.2018קראסנודר-2חימקי2:4 (0:2)  
1430.09.2018ארמאביררוטור וולגוגרד2:2 (2:0)  
1430.09.2018טיומןשיניק יארוסלאבל2:3 (2:2)  
1430.09.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטום טומסק2:2 (1:0)  
1430.09.2018מורדוביה סארנסקספרטק-2 מוסקבה1:0 (0:0)  
1430.09.2018ניז'ני נובגורודזניט-2 סט. פטרסבורג0:1 (0:1)  
1430.09.2018סיביר נובוסיבירסקבאלטיקה קלינינגרד1:2 (0:0)  
1430.09.2018סק''א חברובסקפאקל וורונז'1:2 (0:0)  
1430.09.2018צ'רטנובוסוצ'י6:2 (2:1)  

1323.09.2018אוואנגרד קורסקטיומן0:2 (0:1)  
1323.09.2018זניט-2 סט. פטרסבורגבאלטיקה קלינינגרד1:0 (1:0)  
1323.09.2018חימקיארמאביר3:2 (1:1)  
1323.09.2018טום טומסקצ'רטנובו1:3 (0:2)  
1323.09.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקסיביר נובוסיבירסק0:1 (0:0)  
1323.09.2018סוצ'יטמבוב0:0 (0:0)  
1323.09.2018ספרטק-2 מוסקבהסק''א חברובסק1:2 (0:1)  
1323.09.2018פאקל וורונז'קראסנודר-20:0 (0:0)  
1323.09.2018רוטור וולגוגרדניז'ני נובגורוד1:2 (0:1)  
1323.09.2018שיניק יארוסלאבלמורדוביה סארנסק2:1 (1:0)  

1219.09.2018ארמאבירפאקל וורונז'1:4 (1:3)  
1219.09.2018באלטיקה קלינינגרדרוטור וולגוגרד1:1 (0:0)  
1219.09.2018טיומןסוצ'י1:2 (1:0)  
1219.09.2018טמבובטום טומסק0:3 (0:0)  
1219.09.2018מורדוביה סארנסקאוואנגרד קורסק4:1 (2:0)  
1219.09.2018ניז'ני נובגורודחימקי1:1 (1:0)  
1219.09.2018סיביר נובוסיבירסקזניט-2 סט. פטרסבורג1:0 (0:0)  
1219.09.2018צ'רטנובולוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:1 (0:0)  
1219.09.2018קראסנודר-2ספרטק-2 מוסקבה3:0 (3:0)  
1219.09.2018שיניק יארוסלאבלסק''א חברובסק1:1 (0:0)  

1115.09.2018אוואנגרד קורסקסק''א חברובסק1:1 (1:1)  
1115.09.2018חימקיבאלטיקה קלינינגרד3:3 (2:3)  
1115.09.2018טום טומסקטיומן0:1 (0:0)  
1115.09.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטמבוב1:0 (0:0)  
1115.09.2018סוצ'ימורדוביה סארנסק2:0 (0:0)  
1115.09.2018ספרטק-2 מוסקבהארמאביר2:1 (1:0)  
1115.09.2018פאקל וורונז'ניז'ני נובגורוד0:1 (0:0)  
1115.09.2018צ'רטנובוסיביר נובוסיבירסק1:2 (0:0)  
1115.09.2018רוטור וולגוגרדזניט-2 סט. פטרסבורג1:1 (0:0)  
1115.09.2018שיניק יארוסלאבלקראסנודר-22:2 (2:1)  

1008.09.2018ארמאבירשיניק יארוסלאבל0:0 (0:0)  
1008.09.2018באלטיקה קלינינגרדפאקל וורונז'2:0 (0:0)  
1008.09.2018זניט-2 סט. פטרסבורגחימקי2:2 (1:1)  
1008.09.2018טיומןלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  
1008.09.2018טמבובצ'רטנובו2:2 (0:0)  
1008.09.2018מורדוביה סארנסקטום טומסק1:0 (1:0)  
1008.09.2018ניז'ני נובגורודספרטק-2 מוסקבה1:3 (0:2)  
1008.09.2018סיביר נובוסיבירסקרוטור וולגוגרד1:1 (1:0)  
1008.09.2018סק''א חברובסקסוצ'י2:2 (1:2)  
1008.09.2018קראסנודר-2אוואנגרד קורסק2:0 (2:0)  

901.09.2018אוואנגרד קורסקארמאביר0:1 (0:1)  
901.09.2018טום טומסקסק''א חברובסק1:4 (1:1)  
901.09.2018טמבובסיביר נובוסיבירסק1:3 (1:0)  
901.09.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקמורדוביה סארנסק1:0 (0:0)  
901.09.2018סוצ'יקראסנודר-21:1 (0:1)  
901.09.2018ספרטק-2 מוסקבהבאלטיקה קלינינגרד1:2 (0:1)  
901.09.2018פאקל וורונז'זניט-2 סט. פטרסבורג2:2 (1:1)  
901.09.2018צ'רטנובוטיומן0:4 (0:1)  
901.09.2018שיניק יארוסלאבלניז'ני נובגורוד0:1 (0:0)  
931.08.2018חימקירוטור וולגוגרד1:1 (1:1)  

826.08.2018ארמאבירסוצ'י3:0 (1:0)  
826.08.2018באלטיקה קלינינגרדשיניק יארוסלאבל0:1 (0:0)  
826.08.2018זניט-2 סט. פטרסבורגספרטק-2 מוסקבה3:0 (1:0)  
826.08.2018טיומןטמבוב3:1 (2:1)  
826.08.2018מורדוביה סארנסקצ'רטנובו2:1 (2:0)  
826.08.2018ניז'ני נובגורודאוואנגרד קורסק1:0 (0:0)  
826.08.2018סיביר נובוסיבירסקחימקי2:1 (1:1)  
826.08.2018סק''א חברובסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  
826.08.2018קראסנודר-2טום טומסק1:1 (0:1)  
826.08.2018רוטור וולגוגרדפאקל וורונז'2:1 (1:1)  

719.08.2018ספרטק-2 מוסקבהרוטור וולגוגרד0:2 (0:0)  
718.08.2018אוואנגרד קורסקבאלטיקה קלינינגרד2:0 (2:0)  
718.08.2018טום טומסקארמאביר0:3 (0:1)  
718.08.2018טיומןסיביר נובוסיבירסק0:0 (0:0)  
718.08.2018טמבובמורדוביה סארנסק2:2 (2:1)  
718.08.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקקראסנודר-21:0 (0:0)  
718.08.2018סוצ'יניז'ני נובגורוד1:0 (1:0)  
718.08.2018פאקל וורונז'חימקי0:2 (0:0)  
718.08.2018צ'רטנובוסק''א חברובסק2:2 (2:0)  
718.08.2018שיניק יארוסלאבלזניט-2 סט. פטרסבורג0:1 (0:1)  

612.08.2018באלטיקה קלינינגרדסוצ'י2:2 (1:1)  
612.08.2018זניט-2 סט. פטרסבורגאוואנגרד קורסק2:1 (2:0)  
612.08.2018חימקיספרטק-2 מוסקבה3:1 (3:1)  
612.08.2018טום טומסקניז'ני נובגורוד1:0 (1:0)  
612.08.2018טיומןמורדוביה סארנסק1:1 (0:0)  
612.08.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקארמאביר0:3 (0:1)  
612.08.2018סק''א חברובסקטמבוב2:1 (1:0)  
612.08.2018פאקל וורונז'סיביר נובוסיבירסק1:0 (0:0)  
612.08.2018קראסנודר-2צ'רטנובו1:3 (0:2)  
612.08.2018שיניק יארוסלאבלרוטור וולגוגרד0:0 (0:0)  

508.08.2018אוואנגרד קורסקרוטור וולגוגרד0:1 (0:1)  
508.08.2018זניט-2 סט. פטרסבורגסוצ'י4:1 (3:0)  
508.08.2018טום טומסקבאלטיקה קלינינגרד1:1 (0:0)  
508.08.2018טיומןסק''א חברובסק1:1 (1:0)  
508.08.2018טמבובקראסנודר-22:1 (2:0)  
508.08.2018מורדוביה סארנסקסיביר נובוסיבירסק0:3 (0:1)  
508.08.2018ניז'ני נובגורודלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  
508.08.2018ספרטק-2 מוסקבהפאקל וורונז'1:2 (1:1)  
508.08.2018צ'רטנובוארמאביר1:1 (0:0)  
508.08.2018שיניק יארוסלאבלחימקי1:0 (0:0)  

404.08.2018ארמאבירטמבוב3:1 (1:0)  
404.08.2018חימקיאוואנגרד קורסק1:3 (1:1)  
404.08.2018טום טומסקזניט-2 סט. פטרסבורג0:1 (0:1)  
404.08.2018טיומןקראסנודר-21:0 (0:0)  
404.08.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקבאלטיקה קלינינגרד0:0 (0:0)  
404.08.2018ניז'ני נובגורודצ'רטנובו1:2 (1:1)  
404.08.2018סיביר נובוסיבירסקספרטק-2 מוסקבה0:1 (0:1)  
404.08.2018סק''א חברובסקמורדוביה סארנסק1:2 (1:0)  
404.08.2018פאקל וורונז'שיניק יארוסלאבל0:3 (0:1)  
404.08.2018רוטור וולגוגרדסוצ'י1:1 (0:0)  

329.07.2018אוואנגרד קורסקפאקל וורונז'0:1 (0:1)  
329.07.2018טום טומסקרוטור וולגוגרד0:2 (0:1)  
329.07.2018טיומןארמאביר0:1 (0:1)  
329.07.2018טמבובניז'ני נובגורוד0:0 (0:0)  
329.07.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקזניט-2 סט. פטרסבורג0:1 (0:1)  
329.07.2018מורדוביה סארנסקקראסנודר-22:1 (1:0)  
329.07.2018סוצ'יחימקי2:3 (0:2)  
329.07.2018סק''א חברובסקסיביר נובוסיבירסק1:1 (1:0)  
329.07.2018צ'רטנובובאלטיקה קלינינגרד1:3 (1:0)  
329.07.2018שיניק יארוסלאבלספרטק-2 מוסקבה1:1 (1:0)  

223.07.2018ספרטק-2 מוסקבהאוואנגרד קורסק0:0 (0:0)  
222.07.2018ארמאבירמורדוביה סארנסק1:0 (0:0)  
222.07.2018באלטיקה קלינינגרדטמבוב2:1 (1:0)  
222.07.2018זניט-2 סט. פטרסבורגצ'רטנובו2:1 (0:1)  
222.07.2018חימקיטום טומסק1:0 (0:0)  
222.07.2018ניז'ני נובגורודטיומן1:2 (1:1)  
222.07.2018סיביר נובוסיבירסקשיניק יארוסלאבל2:0 (0:0)  
222.07.2018פאקל וורונז'סוצ'י2:1 (1:1)  
222.07.2018קראסנודר-2סק''א חברובסק1:1 (1:1)  
222.07.2018רוטור וולגוגרדלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:1 (0:0)  

117.07.2018אוואנגרד קורסקשיניק יארוסלאבל2:1 (1:1)  
117.07.2018זניט-2 סט. פטרסבורגטמבוב2:1 (1:0)  
117.07.2018טום טומסקפאקל וורונז'0:2 (0:1)  
117.07.2018טיומןבאלטיקה קלינינגרד1:4 (0:3)  
117.07.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקחימקי1:0 (0:0)  
117.07.2018מורדוביה סארנסקניז'ני נובגורוד2:2 (1:1)  
117.07.2018סוצ'יספרטק-2 מוסקבה1:0 (0:0)  
117.07.2018סק''א חברובסקארמאביר0:3 (0:2)  
117.07.2018צ'רטנובורוטור וולגוגרד1:1 (1:0)  
117.07.2018קראסנודר-2סיביר נובוסיבירסק1:1 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 טמבוב 38 21 10 7 5535 20+ 73 נ נ ה ת ת נ 33 5 27 11 20 18 9 29 1 37 0 38
2 סוצ'י 38 19 12 7 6334 29+ 69 ת ת ה נ נ נ 34 4 27 11 16 22 10 28 6 32 2 36
3 טום טומסק 38 17 13 8 4025 15+ 64 ת נ ה נ ה ה 32 6 19 19 9 29 4 34 1 37 0 38
4 ניז'ני נובגורוד 38 18 8 12 4131 10+ 62 נ ה נ ה נ ת 33 5 19 19 15 23 5 33 0 38 0 38
5 צ'רטנובו 38 17 10 11 6553 12+ 61 נ נ ת נ ת נ 37 1 34 4 25 13 14 24 4 34 2 36
6 שיניק יארוסלאבל 38 16 12 10 4231 11+ 60 נ ת נ נ ת ה 32 6 18 20 11 27 6 32 4 34 2 36
7 סק''א חברובסק 38 15 13 10 4641 5+ 58 ה נ ה נ ת ה 36 2 25 13 15 23 9 29 2 36 0 38
8 אוואנגרד קורסק 38 16 8 14 4842 6+ 56 ה ה ת נ ה ת 34 4 23 15 16 22 10 28 6 32 1 37
9 חימקי 38 14 11 13 4749 2- 53 נ ה נ ת ת נ 35 3 28 10 17 21 9 29 5 33 2 36
10 קראסנודר-2 38 12 15 11 4552 7- 51 ת ת ת ה נ ה 32 6 29 9 19 19 8 30 5 33 3 35
11 רוטור וולגוגרד 38 12 14 12 3436 2- 50 ה ה נ ה ת ת 33 5 20 18 10 28 5 33 1 37 1 37
12 מורדוביה סארנסק 38 12 11 15 3746 9- 47 ה נ ה נ ת ת 35 3 25 13 15 23 7 31 1 37 0 38
13 לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 38 10 17 11 2928 1+ 47 ה נ נ ה ת ה 29 9 16 22 8 30 4 34 0 38 0 38
14 ספרטק-2 מוסקבה 38 12 10 16 4547 2- 46 ת ה ה ה ת נ 34 4 28 10 19 19 8 30 3 35 0 38
15 ארמאביר 38 10 14 14 3244 12- 44 נ ת ה נ ת נ 31 7 20 18 14 24 7 31 3 35 1 37
16 באלטיקה קלינינגרד 38 10 12 16 3852 14- 42 ת ה נ ה ת ת 36 2 28 10 14 24 7 31 4 34 1 37
17 פאקל וורונז' 38 9 14 15 3640 4- 41 ת ה ת ת ת ת 32 6 25 13 13 25 4 34 2 36 0 38
18 סיביר נובוסיבירסק 38 8 13 17 2845 17- 37 ת נ נ ה ה נ 33 5 23 15 11 27 4 34 2 36 0 38
19 זניט-2 סט. פטרסבורג 38 7 7 24 3357 24- 28 ה נ נ ה נ ה 37 1 23 15 18 20 8 30 2 36 1 37
20 טיומן 38 5 16 17 3046 16- 25 (6-) ת ה ה ת ת ה 32 6 25 13 13 25 4 34 2 36 0 38
עלייה  
פלייאוף  
ירידה