ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2018/2019 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2018/2019 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1219.09.2018ארמאבירפאקל וורונז'1:4 (1:3)  
1219.09.2018טיומןסוצ'י1:2 (1:0)  
1219.09.2018טמבובטום טומסק0:3 (0:0)  
1219.09.2018סיביר נובוסיבירסקזניט-2 סט. פטרסבורג1:0 (0:0)  
1219.09.2018קראסנודר-2ספרטק-2 מוסקבה3:0 (3:0)  

1115.09.2018אוואנגרד קורסקסק''א חברובסק1:1 (1:1)  
1115.09.2018חימקיבאלטיקה קלינינגרד3:3 (2:3)  
1115.09.2018טום טומסקטיומן0:1 (0:0)  
1115.09.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטמבוב1:0 (0:0)  
1115.09.2018סוצ'ימורדוביה סארנסק2:0 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 טמבוב 12 8 3 1 2412 12+ 27 נ נ ת נ נ ת 11 1 10 2 10 2 5 7 0 12 0 12
2 טום טומסק 12 8 2 2 177 10+ 26 ה נ נ נ ת נ 12 0 7 5 3 9 1 11 1 11 0 12
3 ספרטק-2 מוסקבה 12 7 2 3 1910 9+ 23 נ ה ה נ נ נ 11 1 9 3 7 5 2 10 0 12 0 12
4 אוואנגרד קורסק 11 6 2 3 119 2+ 20 ת נ נ נ ה נ 10 1 6 5 3 8 1 10 0 11 0 11
5 קראסנודר-2 12 5 5 2 1514 1+ 20 ה ת ה ת ת נ 12 0 10 2 5 7 2 10 0 12 0 12
6 צ'רטנובו 11 5 4 2 2115 6+ 19 נ ת נ נ ת ה 11 0 11 0 9 2 5 6 0 11 0 11
7 ניז'ני נובגורוד 11 5 3 3 118 3+ 18 ה נ ה ה נ נ 9 2 4 7 4 7 2 9 0 11 0 11
8 פאקל וורונז' 12 5 1 6 1515 0   16 ה נ נ ת נ נ 12 0 9 3 6 6 2 10 1 11 0 12
9 סוצ'י 12 4 4 4 1916 3+ 16 ה ה ת ת נ ה 12 0 10 2 7 5 4 8 2 10 0 12
10 שיניק יארוסלאבל 11 4 4 3 99 0   16 ת ת נ ה נ ת 9 2 5 6 3 8 1 10 0 11 0 11
11 מורדוביה סארנסק 11 4 3 4 1512 3+ 15 נ ה נ ה ת ת 11 0 8 3 6 5 2 9 0 11 0 11
12 חימקי 11 4 3 4 1617 1- 15 ת ת ת נ ה ה 11 0 8 3 6 5 5 6 2 9 1 10
13 טיומן 12 3 4 5 1115 4- 13 נ ה ת ה ה ת 10 2 7 5 5 7 3 9 1 11 0 12
14 סק''א חברובסק 11 2 7 2 1515 0   13 ת ת ה ת ת ה 10 1 10 1 6 5 3 8 1 10 0 11
15 לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 11 2 4 5 45 1- 10 ה ת ה ת ה נ 7 4 1 10 1 10 0 11 0 11 0 11
16 באלטיקה קלינינגרד 11 2 4 5 1319 6- 10 ת ה ה נ נ ת 10 1 9 2 6 5 4 7 2 9 1 10
17 סיביר נובוסיבירסק 12 2 4 6 816 8- 10 ה ה ת ה ה ת 11 1 8 4 4 8 1 11 0 12 0 12
18 רוטור וולגוגרד 11 1 6 4 712 5- 9 ת ת ת ה ה ת 10 1 8 3 1 10 0 11 0 11 0 11
19 ארמאביר 12 2 2 8 821 13- 8 נ נ ת ה ה ה 11 1 8 4 7 5 2 10 1 11 0 12
20 זניט-2 סט. פטרסבורג 12 1 3 8 1021 11- 6 נ ת ת ת ה ה 12 0 8 4 7 5 3 9 1 11 0 12
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1219.09.2018באלטיקה קלינינגרדרוטור וולגוגרד
1219.09.2018מורדוביה סארנסקאוואנגרד קורסק
1219.09.2018ניז'ני נובגורודחימקי
1219.09.2018צ'רטנובולוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
1219.09.2018שיניק יארוסלאבלסק''א חברובסק

1323.09.2018אוואנגרד קורסקטיומן
1323.09.2018זניט-2 סט. פטרסבורגבאלטיקה קלינינגרד
1323.09.2018חימקיארמאביר
1323.09.2018טום טומסקצ'רטנובו
1323.09.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקסיביר נובוסיבירסק