ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2018/2019 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2018/2019 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.18   אוגוסט.18   ספטמבר.18   אוקטובר.18   נובמבר.18   מרץ.19   אפריל.19   מאי.19  


3428.04.2019אוואנגרד קורסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:2 (2:1)  
3428.04.2019באלטיקה קלינינגרדארמאביר1:1 (0:1)  
3428.04.2019זניט-2 סט. פטרסבורגקראסנודר-22:5 (2:2)  
3428.04.2019חימקימורדוביה סארנסק1:1 (0:0)  
3428.04.2019ניז'ני נובגורודסיביר נובוסיבירסק0:1 (0:1)  
3428.04.2019סוצ'יטום טומסק1:3 (1:1)  
3428.04.2019ספרטק-2 מוסקבהטמבוב2:2 (1:0)  
3428.04.2019פאקל וורונז'טיומן1:1 (1:0)  
3428.04.2019רוטור וולגוגרדסק''א חברובסק2:2 (1:0)  
3428.04.2019שיניק יארוסלאבלצ'רטנובו3:3 (3:0)  

3324.04.2019ארמאבירזניט-2 סט. פטרסבורג0:1 (0:0)  
3324.04.2019טיומןספרטק-2 מוסקבה2:1 (2:1)  
3324.04.2019טמבובשיניק יארוסלאבל0:1 (0:0)  
3324.04.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקסוצ'י1:0 (0:0)  
3324.04.2019מורדוביה סארנסקפאקל וורונז'1:1 (1:0)  
3324.04.2019ניז'ני נובגורודבאלטיקה קלינינגרד0:0 (0:0)  
3324.04.2019סיביר נובוסיבירסקטום טומסק0:1 (0:1)  
3324.04.2019סק''א חברובסקחימקי1:0 (1:0)  
3324.04.2019צ'רטנובואוואנגרד קורסק2:3 (0:2)  
3324.04.2019קראסנודר-2רוטור וולגוגרד0:0 (0:0)  

3220.04.2019אוואנגרד קורסקטמבוב0:0 (0:0)  
3220.04.2019זניט-2 סט. פטרסבורגניז'ני נובגורוד2:1 (0:0)  
3220.04.2019טום טומסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  
3220.04.2019סוצ'יצ'רטנובו1:2 (1:1)  
3220.04.2019ספרטק-2 מוסקבהמורדוביה סארנסק0:4 (0:1)  
3220.04.2019פאקל וורונז'סק''א חברובסק3:1 (1:0)  
3220.04.2019רוטור וולגוגרדארמאביר1:0 (1:0)  
3220.04.2019שיניק יארוסלאבלטיומן0:1 (0:0)  
3219.04.2019חימקיקראסנודר-20:3 (0:0)  
3218.04.2019באלטיקה קלינינגרדסיביר נובוסיבירסק1:1 (1:1)  

3113.04.2019ארמאבירחימקי2:0 (1:0)  
3113.04.2019באלטיקה קלינינגרדזניט-2 סט. פטרסבורג2:0 (2:0)  
3113.04.2019טיומןאוואנגרד קורסק1:0 (0:0)  
3113.04.2019טמבובסוצ'י3:0 (2:0)  
3113.04.2019מורדוביה סארנסקשיניק יארוסלאבל0:0 (0:0)  
3113.04.2019ניז'ני נובגורודרוטור וולגוגרד3:1 (1:1)  
3113.04.2019סיביר נובוסיבירסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  
3113.04.2019סק''א חברובסקספרטק-2 מוסקבה0:1 (0:0)  
3113.04.2019צ'רטנובוטום טומסק1:1 (1:0)  
3113.04.2019קראסנודר-2פאקל וורונז'2:1 (1:0)  

3007.04.2019אוואנגרד קורסקמורדוביה סארנסק0:2 (0:0)  
3007.04.2019זניט-2 סט. פטרסבורגסיביר נובוסיבירסק2:2 (1:1)  
3007.04.2019חימקיניז'ני נובגורוד2:0 (0:0)  
3007.04.2019טום טומסקטמבוב1:1 (0:0)  
3007.04.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקצ'רטנובו0:0 (0:0)  
3007.04.2019סוצ'יטיומן1:1 (0:0)  
3007.04.2019ספרטק-2 מוסקבהקראסנודר-23:2 (1:0)  
3007.04.2019סק''א חברובסקשיניק יארוסלאבל0:1 (0:1)  
3007.04.2019פאקל וורונז'ארמאביר0:0 (0:0)  
3007.04.2019רוטור וולגוגרדבאלטיקה קלינינגרד0:1 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 טמבוב 38 21 10 7 5535 20+ 73 נ נ ה ת ת נ 33 5 27 11 20 18 9 29 1 37 0 38
2 סוצ'י 38 19 12 7 6334 29+ 69 ת ת ה נ נ נ 34 4 27 11 16 22 10 28 6 32 2 36
3 טום טומסק 38 17 13 8 4025 15+ 64 ת נ ה נ ה ה 32 6 19 19 9 29 4 34 1 37 0 38
4 ניז'ני נובגורוד 38 18 8 12 4131 10+ 62 נ ה נ ה נ ת 33 5 19 19 15 23 5 33 0 38 0 38
5 צ'רטנובו 38 17 10 11 6553 12+ 61 נ נ ת נ ת נ 37 1 34 4 25 13 14 24 4 34 2 36
6 שיניק יארוסלאבל 38 16 12 10 4231 11+ 60 נ ת נ נ ת ה 32 6 18 20 11 27 6 32 4 34 2 36
7 סק''א חברובסק 38 15 13 10 4641 5+ 58 ה נ ה נ ת ה 36 2 25 13 15 23 9 29 2 36 0 38
8 אוואנגרד קורסק 38 16 8 14 4842 6+ 56 ה ה ת נ ה ת 34 4 23 15 16 22 10 28 6 32 1 37
9 חימקי 38 14 11 13 4749 2- 53 נ ה נ ת ת נ 35 3 28 10 17 21 9 29 5 33 2 36
10 קראסנודר-2 38 12 15 11 4552 7- 51 ת ת ת ה נ ה 32 6 29 9 19 19 8 30 5 33 3 35
11 רוטור וולגוגרד 38 12 14 12 3436 2- 50 ה ה נ ה ת ת 33 5 20 18 10 28 5 33 1 37 1 37
12 מורדוביה סארנסק 38 12 11 15 3746 9- 47 ה נ ה נ ת ת 35 3 25 13 15 23 7 31 1 37 0 38
13 לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 38 10 17 11 2928 1+ 47 ה נ נ ה ת ה 29 9 16 22 8 30 4 34 0 38 0 38
14 ספרטק-2 מוסקבה 38 12 10 16 4547 2- 46 ת ה ה ה ת נ 34 4 28 10 19 19 8 30 3 35 0 38
15 ארמאביר 38 10 14 14 3244 12- 44 נ ת ה נ ת נ 31 7 20 18 14 24 7 31 3 35 1 37
16 באלטיקה קלינינגרד 38 10 12 16 3852 14- 42 ת ה נ ה ת ת 36 2 28 10 14 24 7 31 4 34 1 37
17 פאקל וורונז' 38 9 14 15 3640 4- 41 ת ה ת ת ת ת 32 6 25 13 13 25 4 34 2 36 0 38
18 סיביר נובוסיבירסק 38 8 13 17 2845 17- 37 ת נ נ ה ה נ 33 5 23 15 11 27 4 34 2 36 0 38
19 זניט-2 סט. פטרסבורג 38 7 7 24 3357 24- 28 ה נ נ ה נ ה 37 1 23 15 18 20 8 30 2 36 1 37
20 טיומן 38 5 16 17 3046 16- 25 (6-) ת ה ה ת ת ה 32 6 25 13 13 25 4 34 2 36 0 38
עלייה  
פלייאוף  
ירידה