ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2018/2019 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2018/2019 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.18   אוגוסט.18   ספטמבר.18   אוקטובר.18   נובמבר.18   מרץ.19   אפריל.19   מאי.19  


2424.11.2018אוואנגרד קורסקזניט-2 סט. פטרסבורג1:2 (0:2)  
2424.11.2018ארמאבירלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:1 (1:1)  
2424.11.2018טמבובסק''א חברובסק2:3 (1:3)  
2424.11.2018מורדוביה סארנסקטיומן1:1 (0:1)  
2424.11.2018ניז'ני נובגורודטום טומסק1:2 (1:0)  
2424.11.2018סוצ'יבאלטיקה קלינינגרד1:4 (1:1)  
2424.11.2018סיביר נובוסיבירסקפאקל וורונז'0:2 (0:2)  
2424.11.2018ספרטק-2 מוסקבהחימקי1:0 (0:0)  
2424.11.2018צ'רטנובוקראסנודר-20:3 (0:2)  
2424.11.2018רוטור וולגוגרדשיניק יארוסלאבל3:1 (2:1)  

2318.11.2018ארמאבירטיומן0:1 (0:0)  
2318.11.2018באלטיקה קלינינגרדצ'רטנובו0:2 (0:0)  
2318.11.2018זניט-2 סט. פטרסבורגלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:0 (0:0)  
2318.11.2018חימקיסוצ'י0:0 (0:0)  
2318.11.2018ניז'ני נובגורודטמבוב0:1 (0:1)  
2318.11.2018סיביר נובוסיבירסקסק''א חברובסק1:1 (1:1)  
2318.11.2018ספרטק-2 מוסקבהשיניק יארוסלאבל4:1 (4:0)  
2318.11.2018פאקל וורונז'אוואנגרד קורסק2:3 (2:3)  
2318.11.2018קראסנודר-2מורדוביה סארנסק2:1 (2:1)  
2318.11.2018רוטור וולגוגרדטום טומסק0:0 (0:0)  

2214.11.2018אוואנגרד קורסקחימקי0:4 (0:1)  
2214.11.2018באלטיקה קלינינגרדלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:0 (1:0)  
2214.11.2018זניט-2 סט. פטרסבורגטום טומסק1:0 (0:0)  
2214.11.2018טמבובארמאביר1:0 (1:0)  
2214.11.2018מורדוביה סארנסקסק''א חברובסק1:0 (1:0)  
2214.11.2018סוצ'ירוטור וולגוגרד2:4 (0:3)  
2214.11.2018ספרטק-2 מוסקבהסיביר נובוסיבירסק0:3 (0:2)  
2214.11.2018צ'רטנובוניז'ני נובגורוד1:3 (0:0)  
2214.11.2018קראסנודר-2טיומן0:0 (0:0)  
2214.11.2018שיניק יארוסלאבלפאקל וורונז'0:1 (0:0)  

2110.11.2018ארמאבירצ'רטנובו3:1 (1:0)  
2110.11.2018באלטיקה קלינינגרדטום טומסק0:1 (0:1)  
2110.11.2018חימקישיניק יארוסלאבל0:1 (0:1)  
2110.11.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקניז'ני נובגורוד0:1 (0:1)  
2110.11.2018סוצ'יזניט-2 סט. פטרסבורג0:2 (0:0)  
2110.11.2018סיביר נובוסיבירסקמורדוביה סארנסק0:0 (0:0)  
2110.11.2018סק''א חברובסקטיומן1:2 (1:0)  
2110.11.2018פאקל וורונז'ספרטק-2 מוסקבה0:3 (0:0)  
2110.11.2018קראסנודר-2טמבוב0:2 (0:2)  
2110.11.2018רוטור וולגוגרדאוואנגרד קורסק0:1 (0:0)  

2004.11.2018אוואנגרד קורסקספרטק-2 מוסקבה2:3 (0:1)  
2004.11.2018טום טומסקחימקי0:2 (0:2)  
2004.11.2018טיומןניז'ני נובגורוד1:2 (0:1)  
2004.11.2018טמבובבאלטיקה קלינינגרד0:2 (0:1)  
2004.11.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקרוטור וולגוגרד0:1 (0:1)  
2004.11.2018מורדוביה סארנסקארמאביר1:2 (0:1)  
2004.11.2018סוצ'יפאקל וורונז'2:0 (1:0)  
2004.11.2018סק''א חברובסקקראסנודר-22:2 (1:1)  
2004.11.2018צ'רטנובוזניט-2 סט. פטרסבורג0:4 (0:3)  
2004.11.2018שיניק יארוסלאבלסיביר נובוסיבירסק1:2 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 טמבוב 37 20 10 7 5334 19+ 70 נ ה ת ת נ ת 32 5 26 11 19 18 9 28 1 36 0 37
2 סוצ'י 37 19 11 7 6233 29+ 68 ת ה נ נ נ נ 33 4 26 11 16 21 10 27 6 31 2 35
3 טום טומסק 37 17 12 8 4025 15+ 63 נ ה נ ה ה ת 32 5 19 18 9 28 4 33 1 36 0 37
4 ניז'ני נובגורוד 37 17 8 12 3830 8+ 59 ה נ ה נ ת נ 32 5 18 19 14 23 4 33 0 37 0 37
5 צ'רטנובו 37 16 10 11 6352 11+ 58 נ ת נ ת נ ה 36 1 33 4 24 13 14 23 4 33 2 35
6 סק''א חברובסק 37 15 13 9 4639 7+ 58 נ ה נ ת ה נ 35 2 24 13 15 22 9 28 2 35 0 37
7 שיניק יארוסלאבל 37 15 12 10 3829 9+ 57 ת נ נ ת ה נ 31 6 17 20 10 27 5 32 3 34 1 36
8 אוואנגרד קורסק 37 16 8 13 4638 8+ 56 ה ת נ ה ת ה 33 4 22 15 15 22 9 28 5 32 0 37
9 חימקי 37 13 11 13 4548 3- 50 ה נ ת ת נ נ 34 3 27 10 16 21 9 28 5 32 2 35
10 רוטור וולגוגרד 37 12 14 11 3334 1- 50 ה נ ה ת ת ה 32 5 19 18 9 28 5 32 1 36 1 36
11 קראסנודר-2 37 12 14 11 4552 7- 50 ת ת ה נ ה ת 32 5 29 8 19 18 8 29 5 32 3 34
12 מורדוביה סארנסק 37 12 11 14 3643 7- 47 נ ה נ ת ת ה 34 3 24 13 14 23 6 31 1 36 0 37
13 לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 37 10 17 10 2826 2+ 47 נ נ ה ת ה ת 28 9 15 22 7 30 4 33 0 37 0 37
14 ספרטק-2 מוסקבה 37 12 9 16 4446 2- 45 ה ה ה ת נ נ 33 4 27 10 19 18 8 29 3 34 0 37
15 באלטיקה קלינינגרד 37 10 11 16 3751 14- 41 ה נ ה ת ת ת 35 2 27 10 14 23 7 30 4 33 1 36
16 ארמאביר 37 9 14 14 3044 14- 41 ת ה נ ת נ נ 30 7 19 18 14 23 7 30 3 34 1 36
17 פאקל וורונז' 37 9 13 15 3640 4- 40 ה ת ת ת ת ה 32 5 25 12 13 24 4 33 2 35 0 37
18 סיביר נובוסיבירסק 37 8 12 17 2845 17- 36 נ נ ה ה נ ת 33 4 23 14 11 26 4 33 2 35 0 37
19 טיומן 37 5 15 17 2945 16- 30 ה ה ת ת ה ה 31 6 24 13 13 24 4 33 2 35 0 37
20 זניט-2 סט. פטרסבורג 37 7 7 23 3255 23- 28 נ נ ה נ ה ה 36 1 22 15 17 20 8 29 2 35 1 36
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  



מאי.19