ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2018/2019 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2018/2019 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.18   אוגוסט.18   ספטמבר.18   אוקטובר.18   נובמבר.18   מרץ.19   אפריל.19   מאי.19  


1928.10.2018אוואנגרד קורסקסיביר נובוסיבירסק2:3 (1:1)  
1928.10.2018ארמאבירקראסנודר-23:3 (2:1)  
1928.10.2018באלטיקה קלינינגרדמורדוביה סארנסק0:1 (0:1)  
1928.10.2018זניט-2 סט. פטרסבורגטיומן0:0 (0:0)  
1928.10.2018חימקיצ'רטנובו2:3 (2:1)  
1928.10.2018ניז'ני נובגורודסק''א חברובסק1:0 (0:0)  
1928.10.2018ספרטק-2 מוסקבהטום טומסק1:1 (0:0)  
1928.10.2018פאקל וורונז'לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:1 (0:1)  
1928.10.2018רוטור וולגוגרדטמבוב2:1 (1:0)  
1928.10.2018שיניק יארוסלאבלסוצ'י1:1 (0:0)  

1824.10.2018טום טומסקשיניק יארוסלאבל0:2 (0:1)  
1824.10.2018טיומןרוטור וולגוגרד1:0 (1:0)  
1824.10.2018טמבובחימקי0:3 (0:2)  
1824.10.2018מורדוביה סארנסקזניט-2 סט. פטרסבורג0:1 (0:1)  
1824.10.2018סוצ'יאוואנגרד קורסק0:1 (0:0)  
1824.10.2018סיביר נובוסיבירסקארמאביר1:0 (1:0)  
1824.10.2018ספרטק-2 מוסקבהלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:2 (1:1)  
1824.10.2018סק''א חברובסקבאלטיקה קלינינגרד1:1 (0:0)  
1824.10.2018צ'רטנובופאקל וורונז'1:2 (0:1)  
1824.10.2018קראסנודר-2ניז'ני נובגורוד2:0 (1:0)  

1720.10.2018אוואנגרד קורסקטום טומסק0:0 (0:0)  
1720.10.2018באלטיקה קלינינגרדקראסנודר-24:1 (3:1)  
1720.10.2018זניט-2 סט. פטרסבורגסק''א חברובסק1:0 (0:0)  
1720.10.2018חימקיטיומן1:2 (0:0)  
1720.10.2018ניז'ני נובגורודארמאביר0:1 (0:0)  
1720.10.2018סוצ'יסיביר נובוסיבירסק1:4 (0:0)  
1720.10.2018ספרטק-2 מוסקבהצ'רטנובו2:0 (0:0)  
1720.10.2018פאקל וורונז'טמבוב0:0 (0:0)  
1720.10.2018רוטור וולגוגרדמורדוביה סארנסק1:1 (0:0)  
1720.10.2018שיניק יארוסלאבללוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  

1614.10.2018טיומןפאקל וורונז'1:1 (1:0)  
1613.10.2018ארמאבירבאלטיקה קלינינגרד2:2 (0:2)  
1613.10.2018טום טומסקסוצ'י0:1 (0:0)  
1613.10.2018טמבובספרטק-2 מוסקבה0:2 (0:0)  
1613.10.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקאוואנגרד קורסק0:1 (0:0)  
1613.10.2018מורדוביה סארנסקחימקי1:1 (1:0)  
1613.10.2018סיביר נובוסיבירסקניז'ני נובגורוד0:0 (0:0)  
1613.10.2018סק''א חברובסקרוטור וולגוגרד1:0 (0:0)  
1613.10.2018צ'רטנובושיניק יארוסלאבל1:0 (0:0)  
1613.10.2018קראסנודר-2זניט-2 סט. פטרסבורג1:2 (0:0)  

1506.10.2018אוואנגרד קורסקצ'רטנובו1:2 (1:1)  
1506.10.2018באלטיקה קלינינגרדניז'ני נובגורוד2:1 (1:1)  
1506.10.2018זניט-2 סט. פטרסבורגארמאביר1:1 (1:1)  
1506.10.2018חימקיסק''א חברובסק0:0 (0:0)  
1506.10.2018טום טומסקסיביר נובוסיבירסק1:1 (0:0)  
1506.10.2018סוצ'ילוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:2 (2:2)  
1506.10.2018ספרטק-2 מוסקבהטיומן0:0 (0:0)  
1506.10.2018פאקל וורונז'מורדוביה סארנסק2:1 (2:0)  
1506.10.2018רוטור וולגוגרדקראסנודר-20:1 (0:0)  
1506.10.2018שיניק יארוסלאבלטמבוב0:3 (0:1)  

1401.10.2018טמבובאוואנגרד קורסק1:3 (1:2)  
1401.10.2018קראסנודר-2חימקי2:4 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 טמבוב 38 21 10 7 5535 20+ 73 נ נ ה ת ת נ 33 5 27 11 20 18 9 29 1 37 0 38
2 סוצ'י 38 19 12 7 6334 29+ 69 ת ת ה נ נ נ 34 4 27 11 16 22 10 28 6 32 2 36
3 טום טומסק 38 17 13 8 4025 15+ 64 ת נ ה נ ה ה 32 6 19 19 9 29 4 34 1 37 0 38
4 ניז'ני נובגורוד 38 18 8 12 4131 10+ 62 נ ה נ ה נ ת 33 5 19 19 15 23 5 33 0 38 0 38
5 צ'רטנובו 38 17 10 11 6553 12+ 61 נ נ ת נ ת נ 37 1 34 4 25 13 14 24 4 34 2 36
6 שיניק יארוסלאבל 38 16 12 10 4231 11+ 60 נ ת נ נ ת ה 32 6 18 20 11 27 6 32 4 34 2 36
7 סק''א חברובסק 38 15 13 10 4641 5+ 58 ה נ ה נ ת ה 36 2 25 13 15 23 9 29 2 36 0 38
8 אוואנגרד קורסק 38 16 8 14 4842 6+ 56 ה ה ת נ ה ת 34 4 23 15 16 22 10 28 6 32 1 37
9 חימקי 38 14 11 13 4749 2- 53 נ ה נ ת ת נ 35 3 28 10 17 21 9 29 5 33 2 36
10 קראסנודר-2 38 12 15 11 4552 7- 51 ת ת ת ה נ ה 32 6 29 9 19 19 8 30 5 33 3 35
11 רוטור וולגוגרד 38 12 14 12 3436 2- 50 ה ה נ ה ת ת 33 5 20 18 10 28 5 33 1 37 1 37
12 מורדוביה סארנסק 38 12 11 15 3746 9- 47 ה נ ה נ ת ת 35 3 25 13 15 23 7 31 1 37 0 38
13 לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 38 10 17 11 2928 1+ 47 ה נ נ ה ת ה 29 9 16 22 8 30 4 34 0 38 0 38
14 ספרטק-2 מוסקבה 38 12 10 16 4547 2- 46 ת ה ה ה ת נ 34 4 28 10 19 19 8 30 3 35 0 38
15 ארמאביר 38 10 14 14 3244 12- 44 נ ת ה נ ת נ 31 7 20 18 14 24 7 31 3 35 1 37
16 באלטיקה קלינינגרד 38 10 12 16 3852 14- 42 ת ה נ ה ת ת 36 2 28 10 14 24 7 31 4 34 1 37
17 פאקל וורונז' 38 9 14 15 3640 4- 41 ת ה ת ת ת ת 32 6 25 13 13 25 4 34 2 36 0 38
18 סיביר נובוסיבירסק 38 8 13 17 2845 17- 37 ת נ נ ה ה נ 33 5 23 15 11 27 4 34 2 36 0 38
19 זניט-2 סט. פטרסבורג 38 7 7 24 3357 24- 28 ה נ נ ה נ ה 37 1 23 15 18 20 8 30 2 36 1 37
20 טיומן 38 5 16 17 3046 16- 25 (6-) ת ה ה ת ת ה 32 6 25 13 13 25 4 34 2 36 0 38
עלייה  
פלייאוף  
ירידה