ligot.net - כדורגל בלארוסי >> ליגה שנייה 2017 >> עונה סדירה
  בלארוס
ליגה עליונה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל בלארוסי >> ליגה שנייה 2017 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

2217.09.2017חימיק סווטלוגורסקלידה1:1 
2216.09.2017אורשהלוץ' מינסק2:1 
2216.09.2017אנרגטיקבלשינה בוברויסק1:3 
2216.09.2017באראנוביצ'יויגוואם1:0 
2216.09.2017וולנה פינסקאוסיפוביצ'י1:4 
2216.09.2017לוקומוטיב גומלטורפדו מינסק3:0 
2216.09.2017נמאן אגרוגראניט-מיקאשביצ'י5:0 
2216.09.2017סמורגוןסלונים0:8 

2109.09.2017אוסיפוביצ'יחימיק סווטלוגורסק1:1 
2109.09.2017בלשינה בוברויסקוולנה פינסק0:4 




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 ויגוואם 22 13 4 5 3417 17+ 43 נ נ נ ה ת ה 21 1 12 10 9 13 5 17 3 19 1 21
2 טורפדו מינסק 22 12 5 5 3923 16+ 41 נ נ ת נ ה נ 21 1 16 6 12 10 7 15 4 18 2 20
3 לוץ' מינסק 22 14 7 1 4921 28+ 39 (10-) נ ת נ ת נ נ 20 2 17 5 12 10 9 13 6 16 4 18
4 לוקומוטיב גומל 22 12 3 7 3431 3+ 39 ה נ נ נ ת נ 21 1 18 4 15 7 6 16 4 18 1 21
5 גראניט-מיקאשביצ'י 22 12 3 7 3621 15+ 36 (3-) נ ה נ נ נ ה 21 1 18 4 12 10 4 18 2 20 0 22
6 בלשינה בוברויסק 22 10 6 6 3718 19+ 34 (2-) ה נ נ ה נ נ 19 3 14 8 11 11 7 15 2 20 1 21
7 וולנה פינסק 22 10 1 11 3638 2- 31 נ ה ה נ ה נ 22 0 16 6 15 7 11 11 6 16 3 19
8 אנרגטיק 22 8 6 8 2520 5+ 30 נ ה נ ת ה ה 19 3 12 10 7 15 3 19 1 21 1 21
9 אורשה 22 8 4 10 3534 1+ 28 ה נ נ ה ת נ 21 1 17 5 12 10 7 15 5 17 4 18
10 סלונים 22 7 6 9 2433 9- 27 ה ת ה ה ת ה 19 3 14 8 11 11 5 17 4 18 2 20
11 חימיק סווטלוגורסק 22 6 7 9 2534 9- 25 ת ת ה נ ת ה 18 4 16 6 10 12 7 15 4 18 2 20
12 לידה 22 6 6 10 2531 6- 24 ת ה ת נ נ ה 22 0 17 5 7 15 6 16 3 19 1 21
13 באראנוביצ'י 22 6 6 10 2736 9- 24 ה ת ה ה ת נ 20 2 14 8 10 12 7 15 6 16 4 18
14 סמורגון 22 5 7 10 2938 9- 22 נ ת ה נ ת ה 20 2 17 5 12 10 9 13 4 18 2 20
15 אוסיפוביצ'י 22 4 5 13 2243 21- 17 ה ת ה ה ה נ 21 1 20 2 13 9 6 16 4 18 1 21
16 נמאן אגרו 22 3 4 15 2059 39- 13 ה ה ה ה ת ה 21 1 20 2 16 6 9 13 6 16 3 19




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2323.09.2017אוסיפוביצ'יאנרגטיק
2323.09.2017בלשינה בוברויסקבאראנוביצ'י
2323.09.2017ויגוואםסמורגון
2323.09.2017טורפדו מינסקחימיק סווטלוגורסק
2323.09.2017לוץ' מינסקגראניט-מיקאשביצ'י
2323.09.2017לידהוולנה פינסק
2323.09.2017נמאן אגרולוקומוטיב גומל
2323.09.2017סלוניםאורשה

2430.09.2017אורשהויגוואם
2430.09.2017אנרגטיקלידה