ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2017/2018 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2017/2018 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

917.09.2017צ'איקהאפיפס1:1 (0:0)  
917.09.2017קובאן-2ארמאביר3:1 (2:0)  
916.09.2017אנגושט נאזרןקראסנודר-20:1 (0:1)  
916.09.2017ביאולוגאנז'י-2 מחצ'קלה2:3 (2:1)  
916.09.2017לגיון דינמומאשוק פיאטיגורסק0:1 (0:1)  
916.09.2017ספרטק ולאדיקווקזדרוז'בה מייקופ0:1 (0:0)  
916.09.2017ספרטק נלצ'יקסק''א רוסטוב0:3 (0:0)  
916.09.2017פונדלניקצ'רנומורץ נובורוסייסק0:1 (0:0)  

809.09.2017אנז'י-2 מחצ'קלהצ'איקה1:1 (0:0)  
809.09.2017דרוז'בה מייקופלגיון דינמו0:1 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 ארמאביר 8 7 0 1 164 12+ 21 נ נ נ נ ה נ 8 0 7 1 4 4 1 7 0 8 0 8
2 קראסנודר-2 8 6 0 2 186 12+ 18 ה נ נ נ נ נ 8 0 6 2 5 3 3 5 1 7 1 7
3 אפיפס 8 5 2 1 114 7+ 17 ת נ נ ת ה נ 8 0 5 3 1 7 1 7 0 8 0 8
4 ביאולוג 9 5 2 2 128 4+ 17 נ נ נ ה ת ת 8 1 5 4 4 5 2 7 1 8 0 9
5 אנגושט נאזרן 9 4 3 2 108 2+ 15 נ ה ת נ ת נ 8 1 6 3 4 5 0 9 0 9 0 9
6 צ'איקה 9 4 3 2 76 1+ 15 ת ת נ נ ה נ 9 0 4 5 0 9 0 9 0 9 0 9
7 סק''א רוסטוב 9 4 2 3 1513 2+ 14 ה נ נ ה ת ה 8 1 7 2 7 2 2 7 2 7 2 7
8 ספרטק נלצ'יק 9 3 5 1 136 7+ 14 נ ת ת ה ת ת 7 2 6 3 3 6 2 7 1 8 0 9
9 אנז'י-2 מחצ'קלה 7 3 2 2 139 4+ 11 ה ת נ נ נ ה 7 0 6 1 3 4 2 5 2 5 1 6
10 לגיון דינמו 9 3 2 4 1112 1- 11 נ ה ה נ ת ה 9 0 6 3 4 5 2 7 1 8 1 8
11 דרוז'בה מייקופ 8 3 1 4 812 4- 10 ה נ ה ה נ נ 8 0 4 4 4 4 3 5 1 7 0 8
12 ספרטק ולאדיקווקז 9 2 2 5 710 3- 8 נ ה ה נ ת ה 9 0 3 6 2 7 1 8 1 8 1 8
13 צ'רנומורץ נובורוסייסק 8 2 2 4 49 5- 8 ה ת ה ה נ ה 7 1 5 3 1 7 0 8 0 8 0 8
14 מאשוק פיאטיגורסק 8 2 1 5 69 3- 7 ה ה ה נ נ ת 7 1 3 5 2 6 1 7 1 7 1 7
15 פונדלניק 8 1 3 4 515 10- 6 נ ה ת ה ת ת 7 1 6 2 3 5 2 6 1 7 1 7
16 דינמו סטברופול 7 0 2 5 1121 10- 2 ה ה ה ה ת ה 7 0 7 0 6 1 6 1 4 3 2 5
17 קובאן-2 7 0 0 7 621 15- 0 ה ה ה ה ה ה 7 0 6 1 5 2 4 3 2 5 2 5




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1023.09.2017אנז'י-2 מחצ'קלהלגיון דינמו
1023.09.2017אפיפסביאולוג
1023.09.2017דרוז'בה מייקופאנגושט נאזרן
1023.09.2017מאשוק פיאטיגורסקספרטק ולאדיקווקז
1023.09.2017פונדלניקקובאן-2
1023.09.2017צ'רנומורץ נובורוסייסקסק''א רוסטוב
1023.09.2017קראסנודר-2ספרטק נלצ'יק
1024.09.2017ארמאבירדינמו סטברופול

1130.09.2017אנגושט נאזרןמאשוק פיאטיגורסק
1130.09.2017דינמו סטברופולפונדלניק