ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2017/2018 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2017/2018 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

3812.05.2018אוואנגרד קורסקניז'ני נובגורוד3:2 (2:0)  
3812.05.2018באלטיקה קלינינגרדטיומן1:3 (0:1)  
3812.05.2018זניט-2 סט. פטרסבורגשיניק יארוסלאבל0:1 (0:1)  
3812.05.2018טמבובאורנבורג1:1 (0:1)  
3812.05.2018יניסיי קראסנויארסקסוצ'י1:2 (1:0)  
3812.05.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקקריליה סובטוב0:2 (0:2)  
3812.05.2018ספרטק-2 מוסקבהסיביר נובוסיבירסק1:2 (1:1)  
3812.05.2018פאקל וורונז'וולגר-גזפרום אסטרחן1:2 (1:1)  
3812.05.2018קובאן קראסנודרטום טומסק3:3 (1:3)  
3812.05.2018רוטור וולגוגרדחימקי1:3 (1:2)  

3706.05.2018וולגר-גזפרום אסטרחןזניט-2 סט. פטרסבורג2:3 (1:3)  
3706.05.2018חימקיפאקל וורונז'3:1 (0:1)  
3706.05.2018טום טומסקרוטור וולגוגרד0:1 (0:0)  
3706.05.2018טיומןספרטק-2 מוסקבה1:2 (0:1)  
3706.05.2018ניז'ני נובגורודלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:1 (0:0)  
3706.05.2018סוצ'יבאלטיקה קלינינגרד1:3 (0:0)  
3706.05.2018סיביר נובוסיבירסקטמבוב1:0 (1:0)  
3706.05.2018קריליה סובטובקובאן קראסנודר0:1 (0:1)  
3706.05.2018שיניק יארוסלאבליניסיי קראסנויארסק2:2 (0:1)  
3705.05.2018אוואנגרד קורסקאורנבורג2:0 (0:0)  

3602.05.2018אורנבורגסיביר נובוסיבירסק0:1 (0:1)  
3602.05.2018באלטיקה קלינינגרדשיניק יארוסלאבל0:0 (0:0)  
3602.05.2018זניט-2 סט. פטרסבורגחימקי0:1 (0:1)  
3602.05.2018טמבובטיומן1:3 (0:1)  
3602.05.2018יניסיי קראסנויארסקוולגר-גזפרום אסטרחן1:2 (0:0)  
3602.05.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקאוואנגרד קורסק2:2 (1:2)  
3602.05.2018ספרטק-2 מוסקבהסוצ'י2:2 (0:1)  
3602.05.2018פאקל וורונז'טום טומסק1:0 (0:0)  
3602.05.2018קובאן קראסנודרניז'ני נובגורוד0:0 (0:0)  
3602.05.2018רוטור וולגוגרדקריליה סובטוב2:0 (2:0)  

3528.04.2018אוואנגרד קורסקסיביר נובוסיבירסק0:0 (0:0)  
3528.04.2018וולגר-גזפרום אסטרחןבאלטיקה קלינינגרד1:0 (0:0)  
3528.04.2018חימקייניסיי קראסנויארסק1:2 (0:2)  
3528.04.2018טום טומסקזניט-2 סט. פטרסבורג2:1 (0:0)  
3528.04.2018טיומןאורנבורג2:1 (1:0)  
3528.04.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקקובאן קראסנודר2:2 (2:1)  
3528.04.2018ניז'ני נובגורודרוטור וולגוגרד0:1 (0:0)  
3528.04.2018סוצ'יטמבוב1:1 (0:1)  
3528.04.2018קריליה סובטובפאקל וורונז'1:2 (1:0)  
3528.04.2018שיניק יארוסלאבלספרטק-2 מוסקבה0:1 (0:1)  

3422.04.2018טמבובשיניק יארוסלאבל1:3 (1:1)  
3422.04.2018קובאן קראסנודראוואנגרד קורסק3:0 (2:0)  
3421.04.2018אורנבורגסוצ'י3:4 (2:2)  
3421.04.2018באלטיקה קלינינגרדחימקי0:0 (0:0)  
3421.04.2018זניט-2 סט. פטרסבורגקריליה סובטוב2:0 (1:0)  
3421.04.2018יניסיי קראסנויארסקטום טומסק2:3 (0:1)  
3421.04.2018סיביר נובוסיבירסקטיומן2:0 (1:0)  
3421.04.2018ספרטק-2 מוסקבהוולגר-גזפרום אסטרחן3:2 (1:2)  
3421.04.2018פאקל וורונז'ניז'ני נובגורוד1:4 (0:1)  
3421.04.2018רוטור וולגוגרדלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:4 (0:2)  

3316.04.2018חימקיספרטק-2 מוסקבה0:1 (0:0)  
3315.04.2018אוואנגרד קורסקטיומן0:0 (0:0)  
3315.04.2018וולגר-גזפרום אסטרחןטמבוב2:1 (1:0)  
3315.04.2018טום טומסקבאלטיקה קלינינגרד0:1 (0:0)  
3315.04.2018ניז'ני נובגורודזניט-2 סט. פטרסבורג1:0 (0:0)  
3315.04.2018סוצ'יסיביר נובוסיבירסק1:1 (1:0)  
3315.04.2018פאקל וורונז'לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:3 (1:1)  
3315.04.2018קובאן קראסנודררוטור וולגוגרד1:2 (0:1)  
3315.04.2018קריליה סובטוביניסיי קראסנויארסק0:1 (0:0)  
3315.04.2018שיניק יארוסלאבלאורנבורג0:0 (0:0)  

3211.04.2018אורנבורגוולגר-גזפרום אסטרחן0:3 (0:0)  
3211.04.2018באלטיקה קלינינגרדקריליה סובטוב0:1 (0:0)  
3211.04.2018זניט-2 סט. פטרסבורגלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:1 (1:1)  
3211.04.2018טיומןסוצ'י1:1 (0:1)  
3211.04.2018טמבובחימקי0:2 (0:0)  
3211.04.2018יניסיי קראסנויארסקניז'ני נובגורוד0:1 (0:0)  
3211.04.2018סיביר נובוסיבירסקשיניק יארוסלאבל0:3 (0:0)  
3211.04.2018ספרטק-2 מוסקבהטום טומסק1:2 (0:0)  
3211.04.2018פאקל וורונז'קובאן קראסנודר2:0 (0:0)  
3211.04.2018רוטור וולגוגרדאוואנגרד קורסק1:1 (0:0)  

3107.04.2018אוואנגרד קורסקסוצ'י0:0 (0:0)  
3107.04.2018וולגר-גזפרום אסטרחןסיביר נובוסיבירסק0:0 (0:0)  
3107.04.2018חימקיאורנבורג1:0 (1:0)  
3107.04.2018טום טומסקטמבוב0:0 (0:0)  
3107.04.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקיניסיי קראסנויארסק1:0 (1:0)  
3107.04.2018ניז'ני נובגורודבאלטיקה קלינינגרד2:1 (1:1)  
3107.04.2018קובאן קראסנודרזניט-2 סט. פטרסבורג0:1 (0:0)  
3107.04.2018קריליה סובטובספרטק-2 מוסקבה1:5 (0:1)  
3107.04.2018רוטור וולגוגרדפאקל וורונז'0:0 (0:0)  
3107.04.2018שיניק יארוסלאבלטיומן0:2 (0:0)  

3001.04.2018ספרטק-2 מוסקבהניז'ני נובגורוד2:2 (2:0)  
3031.03.2018אורנבורגטום טומסק0:3 (0:2)  
3031.03.2018זניט-2 סט. פטרסבורגרוטור וולגוגרד1:0 (0:0)  
3031.03.2018טיומןוולגר-גזפרום אסטרחן1:3 (1:1)  
3031.03.2018טמבובקריליה סובטוב2:0 (0:0)  
3031.03.2018יניסיי קראסנויארסקקובאן קראסנודר2:0 (0:0)  
3031.03.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקבאלטיקה קלינינגרד0:0 (0:0)  
3031.03.2018סוצ'ישיניק יארוסלאבל0:0 (0:0)  
3031.03.2018סיביר נובוסיבירסקחימקי0:2 (0:1)  
3031.03.2018פאקל וורונז'אוואנגרד קורסק4:0 (0:0)  

2924.03.2018אוואנגרד קורסקשיניק יארוסלאבל2:1 (1:0)  
2924.03.2018וולגר-גזפרום אסטרחןסוצ'י0:0 (0:0)  
2924.03.2018חימקיטיומן0:1 (0:1)  
2924.03.2018טום טומסקסיביר נובוסיבירסק1:1 (0:0)  
2924.03.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקספרטק-2 מוסקבה1:1 (1:0)  
2924.03.2018ניז'ני נובגורודטמבוב1:1 (1:0)  
2924.03.2018פאקל וורונז'זניט-2 סט. פטרסבורג1:0 (0:0)  
2924.03.2018קובאן קראסנודרבאלטיקה קלינינגרד1:0 (1:0)  
2924.03.2018קריליה סובטובאורנבורג0:0 (0:0)  
2924.03.2018רוטור וולגוגרדיניסיי קראסנויארסק0:1 (0:0)  

2817.03.2018אורנבורגניז'ני נובגורוד0:3 (0:2)  
2817.03.2018באלטיקה קלינינגרדרוטור וולגוגרד0:1 (0:0)  
2817.03.2018זניט-2 סט. פטרסבורגאוואנגרד קורסק4:0 (1:0)  
2817.03.2018טיומןטום טומסק1:1 (0:0)  
2817.03.2018טמבובלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:2 (0:2)  
2817.03.2018יניסיי קראסנויארסקפאקל וורונז'0:1 (0:1)  
2817.03.2018סיביר נובוסיבירסקקריליה סובטוב1:0 (1:0)  
2817.03.2018ספרטק-2 מוסקבהקובאן קראסנודר0:0 (0:0)  
2817.03.2018שיניק יארוסלאבלוולגר-גזפרום אסטרחן1:1 (1:1)  
2816.03.2018סוצ'יחימקי1:2 (0:1)  

2710.03.2018אוואנגרד קורסקוולגר-גזפרום אסטרחן0:1 (0:0)  
2710.03.2018זניט-2 סט. פטרסבורגיניסיי קראסנויארסק3:0 (1:0)  
2710.03.2018טום טומסקסוצ'י0:1 (0:1)  
2710.03.2018לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקאורנבורג0:1 (0:0)  
2710.03.2018ניז'ני נובגורודסיביר נובוסיבירסק1:1 (0:1)  
2710.03.2018פאקל וורונז'באלטיקה קלינינגרד1:0 (1:0)  
2710.03.2018קריליה סובטובטיומן0:2 (0:0)  
2710.03.2018רוטור וולגוגרדספרטק-2 מוסקבה0:1 (0:1)  
2710.03.2018שיניק יארוסלאבלחימקי0:2 (0:1)  
2708.03.2018קובאן קראסנודרטמבוב0:0 (0:0)  

2605.03.2018ספרטק-2 מוסקבהפאקל וורונז'0:0 (0:0)  
2604.03.2018אורנבורגקובאן קראסנודר0:1 (0:0)  
2604.03.2018באלטיקה קלינינגרדזניט-2 סט. פטרסבורג1:0 (0:0)  
2604.03.2018וולגר-גזפרום אסטרחןחימקי2:0 (1:0)  
2604.03.2018טיומןניז'ני נובגורוד0:0 (0:0)  
2604.03.2018יניסיי קראסנויארסקאוואנגרד קורסק0:3 (0:2)  
2604.03.2018סוצ'יקריליה סובטוב3:1 (1:0)  
2604.03.2018סיביר נובוסיבירסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:2 (0:2)  
2604.03.2018רוטור וולגוגרדטמבוב0:1 (0:0)  
2604.03.2018שיניק יארוסלאבלטום טומסק3:3 (1:2)  

2525.11.2017אוואנגרד קורסקחימקי0:0 (0:0)  
2525.11.2017וולגר-גזפרום אסטרחןטום טומסק0:2 (0:1)  
2525.11.2017יניסיי קראסנויארסקבאלטיקה קלינינגרד1:1 (0:0)  
2525.11.2017ניז'ני נובגורודסוצ'י2:2 (0:2)  
2525.11.2017פאקל וורונז'טמבוב2:1 (1:1)  
2525.11.2017קובאן קראסנודרסיביר נובוסיבירסק0:1 (0:1)  
2525.11.2017קריליה סובטובשיניק יארוסלאבל3:3 (1:3)  
2525.11.2017רוטור וולגוגרדאורנבורג2:0 (0:0)  
2524.11.2017זניט-2 סט. פטרסבורגספרטק-2 מוסקבה1:1 (1:0)  
2522.11.2017לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטיומן2:4 (2:0)  

2419.11.2017טמבובזניט-2 סט. פטרסבורג1:3 (1:3)  
2418.11.2017אורנבורגפאקל וורונז'0:5 (0:2)  
2418.11.2017באלטיקה קלינינגרדאוואנגרד קורסק0:1 (0:1)  
2418.11.2017וולגר-גזפרום אסטרחןקריליה סובטוב1:0 (1:0)  
2418.11.2017חימקיטום טומסק1:3 (0:2)  
2418.11.2017יניסיי קראסנויארסקספרטק-2 מוסקבה1:2 (0:0)  
2418.11.2017סוצ'ילוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:3 (2:0)  
2418.11.2017סיביר נובוסיבירסקרוטור וולגוגרד0:1 (0:0)  
2418.11.2017קובאן קראסנודרטיומן1:3 (0:0)  
2418.11.2017שיניק יארוסלאבלניז'ני נובגורוד2:1 (0:1)  

2312.11.2017אוואנגרד קורסקטום טומסק3:3 (1:1)  
2312.11.2017באלטיקה קלינינגרדספרטק-2 מוסקבה0:6 (0:3)  
2312.11.2017זניט-2 סט. פטרסבורגאורנבורג2:1 (1:1)  
2312.11.2017יניסיי קראסנויארסקטמבוב0:2 (0:1)  
2312.11.2017לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקשיניק יארוסלאבל1:3 (1:0)  
2312.11.2017ניז'ני נובגורודוולגר-גזפרום אסטרחן1:2 (1:0)  
2312.11.2017פאקל וורונז'סיביר נובוסיבירסק1:0 (0:0)  
2312.11.2017קובאן קראסנודרסוצ'י1:0 (1:0)  
2312.11.2017קריליה סובטובחימקי0:2 (0:1)  
2312.11.2017רוטור וולגוגרדטיומן2:1 (1:1)  

2208.11.2017אורנבורגיניסיי קראסנויארסק0:1 (0:0)  
2208.11.2017חימקיניז'ני נובגורוד2:0 (1:0)  
2208.11.2017טום טומסקקריליה סובטוב0:1 (0:1)  
2208.11.2017טיומןפאקל וורונז'0:0 (0:0)  
2208.11.2017טמבובבאלטיקה קלינינגרד1:2 (0:0)  
2208.11.2017לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקוולגר-גזפרום אסטרחן0:0 (0:0)  
2208.11.2017סיביר נובוסיבירסקזניט-2 סט. פטרסבורג1:3 (0:1)  
2208.11.2017ספרטק-2 מוסקבהאוואנגרד קורסק1:0 (0:0)  
2208.11.2017רוטור וולגוגרדסוצ'י0:0 (0:0)  
2208.11.2017שיניק יארוסלאבלקובאן קראסנודר0:0 (0:0)  

2104.11.2017אוואנגרד קורסקקריליה סובטוב4:2 (2:0)  
2104.11.2017באלטיקה קלינינגרדאורנבורג1:0 (1:0)  
2104.11.2017זניט-2 סט. פטרסבורגטיומן2:1 (0:1)  
2104.11.2017יניסיי קראסנויארסקסיביר נובוסיבירסק0:0 (0:0)  
2104.11.2017לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקחימקי1:1 (0:0)  
2104.11.2017ניז'ני נובגורודטום טומסק0:0 (0:0)  
2104.11.2017ספרטק-2 מוסקבהטמבוב3:0 (2:0)  
2104.11.2017פאקל וורונז'סוצ'י0:0 (0:0)  
2104.11.2017קובאן קראסנודרוולגר-גזפרום אסטרחן1:1 (1:0)  
2104.11.2017רוטור וולגוגרדשיניק יארוסלאבל1:1 (1:1)  

2029.10.2017אורנבורגספרטק-2 מוסקבה1:2 (0:1)  
2029.10.2017וולגר-גזפרום אסטרחןרוטור וולגוגרד0:1 (0:1)  
2029.10.2017טום טומסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  
2029.10.2017טיומןיניסיי קראסנויארסק1:1 (1:1)  
2029.10.2017טמבובאוואנגרד קורסק1:0 (0:0)  
2029.10.2017סוצ'יזניט-2 סט. פטרסבורג3:3 (1:0)  
2029.10.2017סיביר נובוסיבירסקבאלטיקה קלינינגרד0:3 (0:1)  
2029.10.2017קריליה סובטובניז'ני נובגורוד0:1 (0:0)  
2029.10.2017שיניק יארוסלאבלפאקל וורונז'1:0 (1:0)  
2028.10.2017חימקיקובאן קראסנודר1:2 (0:0)  

1922.10.2017ספרטק-2 מוסקבהטיומן1:3 (0:2)  
1921.10.2017אורנבורגאוואנגרד קורסק1:1 (1:0)  
1921.10.2017באלטיקה קלינינגרדסוצ'י2:3 (1:2)  
1921.10.2017זניט-2 סט. פטרסבורגוולגר-גזפרום אסטרחן2:1 (1:0)  
1921.10.2017טמבובסיביר נובוסיבירסק1:4 (0:1)  
1921.10.2017יניסיי קראסנויארסקשיניק יארוסלאבל1:4 (0:2)  
1921.10.2017לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקניז'ני נובגורוד2:1 (0:0)  
1921.10.2017פאקל וורונז'חימקי1:0 (0:0)  
1921.10.2017קובאן קראסנודרקריליה סובטוב1:2 (0:0)  
1921.10.2017רוטור וולגוגרדטום טומסק0:2 (0:0)  

1814.10.2017אוואנגרד קורסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:1 (1:0)  
1814.10.2017וולגר-גזפרום אסטרחןיניסיי קראסנויארסק2:1 (0:0)  
1814.10.2017חימקיזניט-2 סט. פטרסבורג1:1 (0:1)  
1814.10.2017טום טומסקפאקל וורונז'0:1 (0:1)  
1814.10.2017טיומןטמבוב1:3 (0:0)  
1814.10.2017ניז'ני נובגורודקובאן קראסנודר3:0 (1:0)  
1814.10.2017סוצ'יספרטק-2 מוסקבה2:2 (0:1)  
1814.10.2017סיביר נובוסיבירסקאורנבורג1:0 (0:0)  
1814.10.2017קריליה סובטוברוטור וולגוגרד1:1 (1:0)  
1814.10.2017שיניק יארוסלאבלבאלטיקה קלינינגרד0:1 (0:1)  

1707.10.2017אורנבורגטיומן0:3 (0:3)  
1707.10.2017באלטיקה קלינינגרדוולגר-גזפרום אסטרחן1:2 (0:1)  
1707.10.2017זניט-2 סט. פטרסבורגטום טומסק0:2 (0:0)  
1707.10.2017טמבובסוצ'י1:1 (1:1)  
1707.10.2017יניסיי קראסנויארסקחימקי1:4 (1:1)  
1707.10.2017סיביר נובוסיבירסקאוואנגרד קורסק2:0 (2:0)  
1707.10.2017ספרטק-2 מוסקבהשיניק יארוסלאבל2:1 (1:1)  
1707.10.2017פאקל וורונז'קריליה סובטוב0:1 (0:1)  
1707.10.2017קובאן קראסנודרלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  
1707.10.2017רוטור וולגוגרדניז'ני נובגורוד2:1 (1:0)  

1630.09.2017אוואנגרד קורסקקובאן קראסנודר1:0 (0:0)  
1630.09.2017וולגר-גזפרום אסטרחןספרטק-2 מוסקבה3:1 (1:1)  
1630.09.2017חימקיבאלטיקה קלינינגרד0:1 (0:0)  
1630.09.2017טום טומסקיניסיי קראסנויארסק1:1 (1:0)  
1630.09.2017טיומןסיביר נובוסיבירסק0:0 (0:0)  
1630.09.2017לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקרוטור וולגוגרד1:1 (1:0)  
1630.09.2017ניז'ני נובגורודפאקל וורונז'1:2 (1:0)  
1630.09.2017סוצ'יאורנבורג1:0 (1:0)  
1630.09.2017קריליה סובטובזניט-2 סט. פטרסבורג0:1 (0:1)  
1630.09.2017שיניק יארוסלאבלטמבוב0:1 (0:1)  

1524.09.2017אורנבורגשיניק יארוסלאבל0:1 (0:0)  
1524.09.2017באלטיקה קלינינגרדטום טומסק1:2 (1:2)  
1524.09.2017זניט-2 סט. פטרסבורגניז'ני נובגורוד1:2 (1:1)  
1524.09.2017טיומןאוואנגרד קורסק0:4 (0:1)  
1524.09.2017טמבובוולגר-גזפרום אסטרחן1:3 (0:3)  
1524.09.2017יניסיי קראסנויארסקקריליה סובטוב0:1 (0:1)  
1524.09.2017לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקפאקל וורונז'0:0 (0:0)  
1524.09.2017סיביר נובוסיבירסקסוצ'י1:1 (1:0)  
1524.09.2017ספרטק-2 מוסקבהחימקי1:0 (0:0)  
1524.09.2017רוטור וולגוגרדקובאן קראסנודר1:2 (1:1)  

1416.09.2017אוואנגרד קורסקרוטור וולגוגרד0:0 (0:0)  
1416.09.2017וולגר-גזפרום אסטרחןאורנבורג0:2 (0:2)  
1416.09.2017חימקיטמבוב1:1 (1:0)  
1416.09.2017טום טומסקספרטק-2 מוסקבה2:1 (1:1)  
1416.09.2017לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקזניט-2 סט. פטרסבורג1:1 (0:1)  
1416.09.2017ניז'ני נובגורודיניסיי קראסנויארסק2:0 (2:0)  
1416.09.2017סוצ'יטיומן0:2 (0:1)  
1416.09.2017קובאן קראסנודרפאקל וורונז'2:2 (1:2)  
1416.09.2017קריליה סובטובבאלטיקה קלינינגרד0:3 (0:1)  
1416.09.2017שיניק יארוסלאבלסיביר נובוסיבירסק1:0 (0:0)  

1311.09.2017ספרטק-2 מוסקבהקריליה סובטוב3:0 (1:0)  
1310.09.2017אורנבורגחימקי2:5 (1:4)  
1310.09.2017באלטיקה קלינינגרדניז'ני נובגורוד0:0 (0:0)  
1310.09.2017זניט-2 סט. פטרסבורגקובאן קראסנודר3:3 (1:2)  
1310.09.2017טיומןשיניק יארוסלאבל0:2 (0:1)  
1310.09.2017טמבובטום טומסק1:3 (1:2)  
1310.09.2017יניסיי קראסנויארסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:4 (0:3)  
1310.09.2017סוצ'יאוואנגרד קורסק2:1 (2:0)  
1310.09.2017סיביר נובוסיבירסקוולגר-גזפרום אסטרחן1:1 (1:1)  
1310.09.2017פאקל וורונז'רוטור וולגוגרד0:2 (0:1)  

1206.09.2017אוואנגרד קורסקפאקל וורונז'0:2 (0:1)  
1206.09.2017באלטיקה קלינינגרדלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:2 (1:1)  
1206.09.2017וולגר-גזפרום אסטרחןטיומן0:1 (0:1)  
1206.09.2017חימקיסיביר נובוסיבירסק1:0 (1:0)  
1206.09.2017טום טומסקאורנבורג0:0 (0:0)  
1206.09.2017ניז'ני נובגורודספרטק-2 מוסקבה3:1 (1:1)  
1206.09.2017קובאן קראסנודריניסיי קראסנויארסק1:1 (0:0)  
1206.09.2017קריליה סובטובטמבוב0:1 (0:1)  
1206.09.2017רוטור וולגוגרדזניט-2 סט. פטרסבורג1:4 (1:2)  
1206.09.2017שיניק יארוסלאבלסוצ'י2:1 (1:0)  

1102.09.2017אורנבורגקריליה סובטוב2:3 (1:1)  
1102.09.2017באלטיקה קלינינגרדקובאן קראסנודר1:5 (0:3)  
1102.09.2017זניט-2 סט. פטרסבורגפאקל וורונז'1:4 (1:1)  
1102.09.2017טיומןחימקי2:2 (1:1)  
1102.09.2017טמבובניז'ני נובגורוד1:2 (1:0)  
1102.09.2017יניסיי קראסנויארסקרוטור וולגוגרד0:1 (0:0)  
1102.09.2017סוצ'יוולגר-גזפרום אסטרחן2:2 (1:1)  
1102.09.2017סיביר נובוסיבירסקטום טומסק0:1 (0:1)  
1102.09.2017ספרטק-2 מוסקבהלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק3:1 (0:0)  
1102.09.2017שיניק יארוסלאבלאוואנגרד קורסק0:1 (0:0)  

1027.08.2017אוואנגרד קורסקזניט-2 סט. פטרסבורג1:1 (0:1)  
1027.08.2017וולגר-גזפרום אסטרחןשיניק יארוסלאבל1:0 (0:0)  
1027.08.2017חימקיסוצ'י1:0 (0:0)  
1027.08.2017טום טומסקטיומן0:0 (0:0)  
1027.08.2017לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטמבוב0:0 (0:0)  
1027.08.2017ניז'ני נובגורודאורנבורג1:0 (1:0)  
1027.08.2017פאקל וורונז'יניסיי קראסנויארסק3:1 (0:1)  
1027.08.2017קובאן קראסנודרספרטק-2 מוסקבה3:2 (0:1)  
1027.08.2017קריליה סובטובסיביר נובוסיבירסק0:3 (0:1)  
1027.08.2017רוטור וולגוגרדבאלטיקה קלינינגרד1:0 (0:0)  

920.08.2017ספרטק-2 מוסקבהרוטור וולגוגרד2:2 (1:1)  
919.08.2017אורנבורגלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:2 (0:1)  
919.08.2017באלטיקה קלינינגרדפאקל וורונז'1:0 (0:0)  
919.08.2017וולגר-גזפרום אסטרחןאוואנגרד קורסק1:1 (1:1)  
919.08.2017חימקישיניק יארוסלאבל3:0 (2:0)  
919.08.2017טיומןקריליה סובטוב2:0 (1:0)  
919.08.2017טמבובקובאן קראסנודר1:2 (1:2)  
919.08.2017יניסיי קראסנויארסקזניט-2 סט. פטרסבורג1:2 (1:1)  
919.08.2017סוצ'יטום טומסק0:2 (0:1)  
919.08.2017סיביר נובוסיבירסקניז'ני נובגורוד1:1 (0:1)  

814.08.2017לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקסיביר נובוסיבירסק2:0 (1:0)  
813.08.2017אוואנגרד קורסקיניסיי קראסנויארסק4:0 (4:0)  
813.08.2017זניט-2 סט. פטרסבורגבאלטיקה קלינינגרד0:2 (0:1)  
813.08.2017חימקיוולגר-גזפרום אסטרחן1:0 (0:0)  
813.08.2017טום טומסקשיניק יארוסלאבל3:1 (0:1)  
813.08.2017טמבוברוטור וולגוגרד1:2 (1:0)  
813.08.2017ניז'ני נובגורודטיומן2:1 (1:0)  
813.08.2017פאקל וורונז'ספרטק-2 מוסקבה3:0 (1:0)  
813.08.2017קובאן קראסנודראורנבורג1:4 (0:2)  
813.08.2017קריליה סובטובסוצ'י0:2 (0:0)  

710.08.2017ספרטק-2 מוסקבהזניט-2 סט. פטרסבורג1:3 (0:0)  
709.08.2017אורנבורגרוטור וולגוגרד2:2 (0:2)  
709.08.2017באלטיקה קלינינגרדיניסיי קראסנויארסק5:0 (0:0)  
709.08.2017חימקיאוואנגרד קורסק1:1 (1:0)  
709.08.2017טום טומסקוולגר-גזפרום אסטרחן1:2 (1:2)  
709.08.2017טיומןלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:1 (2:0)  
709.08.2017טמבובפאקל וורונז'0:1 (0:1)  
709.08.2017סוצ'יניז'ני נובגורוד1:3 (1:1)  
709.08.2017סיביר נובוסיבירסקקובאן קראסנודר0:2 (0:0)  
709.08.2017שיניק יארוסלאבלקריליה סובטוב3:2 (1:1)  

605.08.2017אוואנגרד קורסקבאלטיקה קלינינגרד1:1 (1:0)  
605.08.2017זניט-2 סט. פטרסבורגטמבוב1:0 (1:0)  
605.08.2017טום טומסקחימקי1:2 (0:2)  
605.08.2017טיומןקובאן קראסנודר1:1 (0:0)  
605.08.2017לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקסוצ'י2:1 (2:1)  
605.08.2017ניז'ני נובגורודשיניק יארוסלאבל1:0 (1:0)  
605.08.2017ספרטק-2 מוסקבהיניסיי קראסנויארסק2:1 (1:0)  
605.08.2017פאקל וורונז'אורנבורג1:0 (1:0)  
605.08.2017קריליה סובטובוולגר-גזפרום אסטרחן0:1 (0:1)  
605.08.2017רוטור וולגוגרדסיביר נובוסיבירסק2:1 (2:0)  

501.08.2017ספרטק-2 מוסקבהבאלטיקה קלינינגרד2:0 (0:0)  
530.07.2017אורנבורגזניט-2 סט. פטרסבורג0:1 (0:1)  
530.07.2017וולגר-גזפרום אסטרחןניז'ני נובגורוד1:2 (0:1)  
530.07.2017חימקיקריליה סובטוב2:0 (0:0)  
530.07.2017טום טומסקאוואנגרד קורסק1:2 (1:1)  
530.07.2017טיומןרוטור וולגוגרד1:1 (1:1)  
530.07.2017טמבוביניסיי קראסנויארסק0:5 (0:1)  
530.07.2017סוצ'יקובאן קראסנודר2:2 (0:0)  
530.07.2017סיביר נובוסיבירסקפאקל וורונז'0:4 (0:3)  
530.07.2017שיניק יארוסלאבללוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:1 (0:1)  

426.07.2017אוואנגרד קורסקספרטק-2 מוסקבה1:1 (0:1)  
426.07.2017באלטיקה קלינינגרדטמבוב0:3 (0:2)  
426.07.2017וולגר-גזפרום אסטרחןלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:2 (0:0)  
426.07.2017זניט-2 סט. פטרסבורגסיביר נובוסיבירסק1:2 (0:0)  
426.07.2017יניסיי קראסנויארסקאורנבורג0:2 (0:2)  
426.07.2017ניז'ני נובגורודחימקי0:1 (0:1)  
426.07.2017סוצ'ירוטור וולגוגרד3:0 (0:0)  
426.07.2017פאקל וורונז'טיומן0:1 (0:0)  
426.07.2017קובאן קראסנודרשיניק יארוסלאבל0:1 (0:0)  
426.07.2017קריליה סובטובטום טומסק1:0 (1:0)  

322.07.2017אורנבורגבאלטיקה קלינינגרד1:0 (0:0)  
322.07.2017וולגר-גזפרום אסטרחןקובאן קראסנודר0:3 (0:1)  
322.07.2017חימקילוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:2 (0:1)  
322.07.2017טום טומסקניז'ני נובגורוד2:1 (1:0)  
322.07.2017טיומןזניט-2 סט. פטרסבורג2:2 (0:0)  
322.07.2017טמבובספרטק-2 מוסקבה0:3 (0:2)  
322.07.2017סוצ'יפאקל וורונז'0:2 (0:1)  
322.07.2017סיביר נובוסיבירסקיניסיי קראסנויארסק1:0 (0:0)  
322.07.2017קריליה סובטובאוואנגרד קורסק0:1 (0:1)  
322.07.2017שיניק יארוסלאבלרוטור וולגוגרד1:3 (1:2)  

216.07.2017זניט-2 סט. פטרסבורגסוצ'י1:0 (0:0)  
215.07.2017אוואנגרד קורסקטמבוב1:2 (0:1)  
215.07.2017באלטיקה קלינינגרדסיביר נובוסיבירסק0:0 (0:0)  
215.07.2017יניסיי קראסנויארסקטיומן1:3 (0:2)  
215.07.2017לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטום טומסק0:3 (0:1)  
215.07.2017ניז'ני נובגורודקריליה סובטוב0:0 (0:0)  
215.07.2017ספרטק-2 מוסקבהאורנבורג0:1 (0:0)  
215.07.2017פאקל וורונז'שיניק יארוסלאבל2:2 (0:1)  
215.07.2017קובאן קראסנודרחימקי1:0 (0:0)  
215.07.2017רוטור וולגוגרדוולגר-גזפרום אסטרחן2:1 (1:1)  

108.07.2017אורנבורגטמבוב1:2 (1:2)  
108.07.2017וולגר-גזפרום אסטרחןפאקל וורונז'0:0 (0:0)  
108.07.2017חימקירוטור וולגוגרד0:3 (0:2)  
108.07.2017טום טומסקקובאן קראסנודר4:1 (3:1)  
108.07.2017טיומןבאלטיקה קלינינגרד2:1 (1:0)  
108.07.2017ניז'ני נובגורודאוואנגרד קורסק2:2 (2:1)  
108.07.2017סוצ'ייניסיי קראסנויארסק1:2 (0:0)  
108.07.2017סיביר נובוסיבירסקספרטק-2 מוסקבה2:1 (2:1)  
108.07.2017קריליה סובטובלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:2 (0:1)  
108.07.2017שיניק יארוסלאבלזניט-2 סט. פטרסבורג1:2 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 אורנבורג 38 26 6 6 5926 33+ 84 ת נ נ נ נ ת 35 3 21 17 14 24 6 32 5 33 2 36
2 קריליה סובטוב 38 26 4 8 6023 37+ 82 ה נ נ נ נ נ 36 2 22 16 11 27 6 32 5 33 3 35
3 יניסיי קראסנויארסק 38 25 6 7 6832 36+ 81 נ ת נ ה נ ה 37 1 28 10 20 18 10 28 5 33 0 38
4 טמבוב 38 20 8 10 5736 21+ 68 ת נ נ ת נ נ 35 3 28 10 20 18 8 30 2 36 0 38
5 באלטיקה קלינינגרד 38 19 7 12 4435 9+ 64 נ ה ת נ ת ה 33 5 19 19 15 23 6 32 4 34 2 36
6 סוצ'י 38 13 16 9 5247 5+ 55 ה נ ת ת ה ת 33 5 28 10 19 19 12 26 4 34 2 36
7 סיביר נובוסיבירסק 38 14 11 13 3831 7+ 53 ה ה ה ת ה ת 33 5 22 16 10 28 3 35 1 37 0 38
8 שיניק יארוסלאבל 38 14 11 13 4545 0   53 ה ת ת נ ה ת 34 4 23 15 17 21 10 28 4 34 2 36
9 קובאן קראסנודר 38 12 13 13 4747 0   49 ת ה ת ת ה נ 33 5 24 14 18 20 10 28 6 32 3 35
10 וולגר-גזפרום אסטרחן 38 12 9 17 4046 6- 45 ה נ ה ה נ ה 34 4 26 12 18 20 6 32 2 36 0 38
11 אוואנגרד קורסק 38 10 15 13 4346 3- 45 ה ה ת ת נ ת 33 5 26 12 16 22 9 29 3 35 2 36
12 ניז'ני נובגורוד 38 11 11 16 3750 13- 44 נ נ ת נ ה ה 33 5 25 13 20 18 7 31 2 36 0 38
13 חימקי 38 12 7 19 3349 16- 43 ה ה ה נ ת נ 36 2 24 14 12 26 6 32 2 36 1 37
14 ספרטק-2 מוסקבה 38 11 9 18 4764 17- 42 נ ה ת ה ה ה 36 2 30 8 26 12 13 25 4 34 2 36
15 טום טומסק 38 10 11 17 3656 20- 41 ת נ נ ה ה נ 33 5 25 13 18 20 8 30 5 33 3 35
16 זניט-2 סט. פטרסבורג 38 11 7 20 4359 16- 40 נ ה נ נ ה נ 38 0 27 11 20 18 10 28 5 33 2 36
17 רוטור וולגוגרד 38 10 10 18 3845 7- 40 נ ה ה ה נ ה 35 3 24 14 15 23 6 32 2 36 1 37
18 לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 38 9 13 16 4052 12- 40 נ ה ת ת ה ה 32 6 29 9 17 21 9 29 3 35 2 36
19 טיומן 38 9 12 17 4154 13- 39 ה נ ה ה נ ת 33 5 30 8 19 19 11 27 1 37 1 37
20 פאקל וורונז' 38 9 8 21 2752 25- 35 נ נ ה ה נ נ 32 6 19 19 15 23 10 28 3 35 0 38
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה