ligot.net - כדורגל גרמני >> אזורית צפון 2020/2021 >> שלב הראשון
  גרמניה
בונדסליגה 1
בונדסליגה 2
ליגה 3
 אזורית צפון
שלב הראשון
  צפון
  דרום
אזורית צפון-מזרח
אזורית מערב
אזורית דרום-מערב
אזורית באיירן
בונדסליגה נשים
אזורית דרום
גביע
גביע.נשים
סופרקאפ



כדורגל גרמני >> אזורית צפון 2020/2021 >> שלב הראשון


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1101.11.2020האנובר אס. קיי.אוברנוילנד3:1 (2:0)  
1101.11.2020הולשטיין קיל 2המבורג-23:1 (0:0)  
1101.11.2020טבטוניהפלנסבורג2:1 (2:0)  

1025.10.2020אוברנוילנדהילדסהיים1:0 (0:0)  
1025.10.2020אולדנבורג 1897שוורץ וויס רדן1:3 (0:1)  
1025.10.2020האבלסההאנובר אס. קיי.0:3 (0:0)  
1025.10.2020סנט פאולי-2נורדנשטד0:3 (0:2)  
1024.10.2020היידרטבטוניה0:2 (0:2)  
1024.10.2020וולפסבורג-2ורדר-2 ברמן2:1 (1:1)  
1024.10.2020פניקס לובקהולשטיין קיל 21:2 (0:1)  
1023.10.2020דרוכטרזן אסלהאנזה לונבורג0:2 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 צפוןמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 פלנסבורג 9 8 0 1 186 12+ 24 נ נ נ ה נ נ 9 0 6 3 6 3 3 6 0 9 0 9
2 טבטוניה 10 5 1 4 1713 4+ 16 ה ה ה ה נ נ 10 0 9 1 7 3 3 7 1 9 0 10
3 נורדנשטד 9 5 1 3 1411 3+ 16 ה נ נ ת נ נ 9 0 7 2 6 3 2 7 1 8 0 9
4 סנט פאולי-2 10 5 1 4 1515 0   16 נ ת נ ה נ נ 10 0 9 1 8 2 3 7 0 10 0 10
5 המבורג-2 10 4 3 3 1912 7+ 15 נ ת ה ה נ נ 10 0 8 2 5 5 4 6 2 8 1 9
6 דרוכטרזן אסל 9 5 0 4 148 6+ 15 נ ה נ נ ה ה 9 0 7 2 5 4 1 8 0 9 0 9
7 פניקס לובק 9 5 0 4 1111 0   15 נ נ נ ה ה נ 9 0 7 2 6 3 0 9 0 9 0 9
8 האנזה לונבורג 9 3 3 3 1011 1- 12 ה ה ת ת ה נ 8 1 7 2 4 5 2 7 0 9 0 9
9 הולשטיין קיל 2 10 3 0 7 1019 9- 9 ה ה נ ה נ ה 10 0 8 2 8 2 3 7 0 10 0 10
10 היידר 8 1 1 6 419 15- 4 נ ת ה ה ה ה 7 1 6 2 5 3 2 6 1 7 1 7
11 אלטונה 93 7 1 0 6 512 7- 3 ה ה ה ה נ ה 7 0 4 3 4 3 1 6 1 6 0 7
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  

 דרוםמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 האבלסה 9 6 2 1 226 16+ 20 נ נ ת נ ה נ 9 0 9 0 5 4 2 7 1 8 1 8
2 ורדר-2 ברמן 8 6 2 0 155 10+ 20 נ נ ת נ נ נ 7 1 5 3 4 4 3 5 1 7 0 8
3 שוורץ וויס רדן 9 5 2 2 1710 7+ 17 ה נ נ נ נ נ 9 0 8 1 6 3 4 5 0 9 0 9
4 אולדנבורג 1897 8 4 2 2 128 4+ 14 נ ה נ ה ת ת 8 0 5 3 3 5 3 5 1 7 0 8
5 האנובר-2 9 4 1 4 1416 2- 13 ה נ ה ה נ נ 9 0 8 1 7 2 4 5 2 7 0 9
6 יידדלוך 8 3 3 2 1313 0   12 ת נ נ ה ת ה 8 0 7 1 5 3 2 6 1 7 1 7
7 אוברנוילנד 10 4 0 6 915 6- 12 נ ה ה ה נ ה 10 0 5 5 4 6 3 7 2 8 0 10
8 הילדסהיים 9 3 2 4 915 6- 11 נ ה ת ה נ ה 9 0 7 2 3 6 2 7 2 7 1 8
9 וולפסבורג-2 9 3 0 6 1215 3- 9 ה ה ה ה ה נ 9 0 7 2 7 2 3 6 1 8 0 9
10 האנובר אס. קיי. 10 2 0 8 1424 10- 6 ה ה נ ה נ ה 10 0 8 2 7 3 6 4 3 7 2 8
11 אטלאס דלמנהורסט 7 0 2 5 515 10- 2 ה ה ה ת ה ת 6 1 5 2 3 4 2 5 2 5 1 6
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון