ligot.net - כדורגל בלארוסי >> ליגה שלישית 2020 >> שלב הראשון
  בלארוס
ליגה עליונה
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
שלב הראשון
  בית A
  בית B
ליגת המילואים
ליגת נשים
גביע
סופרקאפ



כדורגל בלארוסי >> ליגה שלישית 2020 >> שלב הראשון


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

2127.09.2020מולודצ'נוקרונון סטויבץ0:8 (0:3)  
2126.09.2020אוסטרובץבאראנוביצ'י0:4 (0:1)  
2126.09.2020בומפרוםמאריינה הורקה2:3 (2:1)  
2126.09.2020ז'לוביןסמי-אוטוטרנס סמולביצ'י4:1 (0:0)  
2126.09.2020סטנלס פינסקאיבצוויצ'י2:5 (2:2)  
2126.09.2020פולוצק 2019גורקי0:1 (0:0)  
2126.09.2020צ'איקה זלבהבגו מינסק2:1 (0:0)  
2126.09.2020קאברדיאקידינמו מאלאריטה4:2 (1:1)  
2126.09.2020רוגאק'באוסיפוביצ'י1:2 (1:1)  
2126.09.2020שאחטאר-2 פטריקובדנייפר מוגילב2:0 (1:0)  

2020.09.2020אנרגטיק בגאטו מינסקשאחטאר-2 פטריקוב7:1 (3:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 בית Aמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 מולודצ'נו 18 13 3 2 5316 37+ 42 נ נ נ נ נ נ 18 0 16 2 12 6 9 9 8 10 4 14
2 באראנוביצ'י 18 13 2 3 6719 48+ 41 ה נ ת ה נ נ 18 0 17 1 14 4 12 6 8 10 4 14
3 סטנלס פינסק 19 12 4 3 5823 35+ 40 נ ה ת ה נ נ 19 0 18 1 13 6 10 9 6 13 4 15
4 דינמו מאלאריטה 18 12 2 4 5925 34+ 38 נ נ ה נ נ נ 18 0 17 1 16 2 13 5 9 9 4 14
5 ז'יטקביצ'י 18 9 2 7 3626 10+ 29 ה נ נ ה ת ה 18 0 18 0 12 6 4 14 4 14 2 16
6 אוסטרובץ 17 8 2 7 3623 13+ 26 נ נ ה ה נ נ 17 0 16 1 12 5 6 11 4 13 2 15
7 איבצוויצ'י 18 7 2 9 3942 3- 23 ה ה נ ת נ ה 17 1 16 2 13 5 10 8 8 10 6 12
8 בגו מינסק 18 4 3 11 3239 7- 15 נ ת ת ה ה ה 16 2 15 3 15 3 9 9 6 12 4 14
9 קאברדיאקי 17 4 2 11 1769 52- 14 ה ה ה ה נ ה 17 0 14 3 12 5 8 9 8 9 7 10
10 קרונון סטויבץ 18 2 6 10 2057 37- 12 ה נ ת ה ה נ 17 1 17 1 12 6 10 8 8 10 7 11
11 צ'איקה זלבה 19 0 2 17 1290 78- 2 ה ה ה ה ה ת 19 0 18 1 17 2 11 8 9 10 8 11
פלייאוף עליון  

 בית Bמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דנייפר מוגילב 18 17 0 1 979 88+ 51 נ ה נ נ נ נ 18 0 17 1 14 4 12 6 11 7 10 8
2 שאחטאר-2 פטריקוב 18 14 1 3 7016 54+ 43 ה נ נ נ נ נ 18 0 18 0 15 3 11 7 7 11 5 13
3 אוסיפוביצ'י 18 11 1 6 4130 11+ 34 ה נ נ נ ה נ 18 0 18 0 15 3 9 9 5 13 4 14
4 גורקי 18 9 4 5 3119 12+ 31 ה נ ת נ ה ת 17 1 14 4 8 10 7 11 3 15 1 17
5 מאריינה הורקה 18 8 4 6 4031 9+ 28 ה נ ה נ ה ה 18 0 17 1 13 5 10 8 5 13 3 15
6 סמי-אוטוטרנס סמולביצ'י 18 8 2 8 4244 2- 26 נ נ נ ת ה ה 18 0 17 1 13 5 10 8 9 9 7 11
7 רוגאק'ב 18 7 3 8 3741 4- 24 נ נ נ ה ה נ 17 1 15 3 13 5 10 8 5 13 5 13
8 בומפרום 18 7 2 9 2746 19- 23 נ ה ה ה נ ה 17 1 16 2 12 6 11 7 7 11 5 13
9 פולוצק 2019 19 4 1 14 2772 45- 13 נ ה ה ה ה נ 19 0 17 2 16 3 14 5 10 9 9 10
10 אנרגטיק בגאטו מינסק 18 2 3 13 2752 25- 9 ה ה נ ה ה ה 18 0 18 0 14 4 11 7 6 12 5 13
11 ז'לובין 19 2 1 16 1190 79- 7 ה ה ה ה ה ה 18 1 17 2 17 2 13 6 8 11 6 13
פלייאוף עליון  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2203.10.2020אוסיפוביצ'ישאחטאר-2 פטריקוב
2203.10.2020איבצוויצ'יקאברדיאקי
2203.10.2020גורקיבומפרום
2203.10.2020דינמו מאלאריטהאוסטרובץ
2203.10.2020דנייפר מוגילבאנרגטיק בגאטו מינסק
2203.10.2020ז'יטקביצ'יבאראנוביצ'י
2203.10.2020מאריינה הורקהז'לובין
2203.10.2020מולודצ'נובגו מינסק
2203.10.2020סמי-אוטוטרנס סמולביצ'ירוגאק'ב
2203.10.2020קרונון סטויבץסטנלס פינסק