ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

2001.12.2019אודרה אופולהטיכי0:0 (0:0)  
2001.12.2019ווארטה פוזנאןויגרי סובלקי0:3 (0:1)  
2001.12.2019חרוברי גלוגובמדז לגניצה2:0 (1:0)  
2001.12.2019רדומיאק רדוםבלחטוב0:2 (0:1)  
2030.11.2019חויניצ'אנקהאולימפיה גרודזנדז3:1 (1:1)  
2030.11.2019יאסטשמבהאולשטין2:1 (1:1)  
2030.11.2019סאנדציהפוסצ'ה1:0 (0:0)  
2030.11.2019סטאל מלץפודבסקידזי1:2 (1:2)  
2029.11.2019זגלביה סוסנובייץל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:0)  

1827.11.2019אודרה אופולהמדז לגניצה0:3 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
   קבוצה  כללית  בבית  בחוץ
 מש  נצ  ת  הפ  הפרש  נק  נצ  ת  הפ  הפרש  נק  נצ  ת  הפ  הפרש  נק
1 ווארטה פוזנאן 20 12 4 4 15+ 40 6 1 2 8+ 19 6 3 2 7+ 21
2 סטאל מלץ 20 12 2 6 12+ 38 7 2 1 11+ 23 5 0 5 1+ 15
3 פודבסקידזי 20 11 4 5 15+ 37 7 1 1 13+ 22 4 3 4 2+ 15
4 רדומיאק רדום 20 10 6 4 7+ 36 7 2 2 5+ 23 3 4 2 2+ 13
5 אולימפיה גרודזנדז 20 9 4 7 4+ 31 6 2 2 8+ 20 3 2 5 4- 11
6 מדז לגניצה 20 9 4 7 3+ 31 5 2 1 6+ 17 4 2 6 3- 14
7 יאסטשמבה 20 7 9 4 5+ 30 5 3 1 6+ 18 2 6 3 1- 12
8 טיכי 20 8 6 6 11+ 30 5 3 1 11+ 18 3 3 5 0   12
9 זגלביה סוסנובייץ 20 7 5 8 3- 26 4 3 3 2+ 15 3 2 5 5- 11
10 ל.ק.ס. נצצ'ה 20 7 5 8 6+ 26 5 3 2 9+ 18 2 2 6 3- 8
11 אולשטין 20 7 5 8 6- 26 4 3 3 1- 15 3 2 5 5- 11
12 סאנדציה 20 7 4 9 7- 25 5 3 3 3+ 18 2 1 6 10- 7
13 בלחטוב 20 7 3 10 3- 24 5 1 3 6+ 16 2 2 7 9- 8
14 פוסצ'ה 20 6 5 9 9- 23 1 1 8 13- 4 5 4 1 4+ 19
15 חרוברי גלוגוב 20 5 5 10 15- 20 4 4 4 0   16 1 1 6 15- 4
16 אודרה אופולה 20 5 5 10 9- 20 3 4 3 2+ 13 2 1 7 11- 7
17 ויגרי סובלקי 20 5 4 11 14- 19 3 3 4 5- 12 2 1 7 9- 7
18 חויניצ'אנקה 20 4 4 12 12- 16 3 1 9 10- 10 1 3 3 2- 6
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2129.02.2020אולימפיה גרודזנדזסטאל מלץ
2129.02.2020אולשטיןאודרה אופולה
2129.02.2020בלחטוביאסטשמבה
2129.02.2020ווארטה פוזנאןרדומיאק רדום
2129.02.2020טיכיסאנדציה
2129.02.2020ל.ק.ס. נצצ'החויניצ'אנקה
2129.02.2020מדז לגניצהזגלביה סוסנובייץ
2129.02.2020פודבסקידזיויגרי סובלקי
2129.02.2020פוסצ'החרוברי גלוגוב

2207.03.2020אודרה אופולהבלחטוב