ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19  


1817.11.2019ווארטה פוזנאןסטאל מלץ2:0 (1:0)  
1816.11.2019אולשטיןבלחטוב1:0 (0:0)  
1816.11.2019חויניצ'אנקהויגרי סובלקי3:1 (1:0)  
1816.11.2019טיכירדומיאק רדום2:2 (0:1)  
1816.11.2019סאנדציהל.ק.ס. נצצ'ה2:2 (0:2)  
1816.11.2019פודבסקידזיזגלביה סוסנובייץ1:4 (0:3)  

1710.11.2019חרוברי גלוגובפודבסקידזי1:1 (0:0)  
1709.11.2019אודרה אופולהל.ק.ס. נצצ'ה0:2 (0:0)  
1709.11.2019אולשטיןווארטה פוזנאן3:1 (0:0)  
1709.11.2019בלחטובטיכי4:1 (2:1)  
1709.11.2019זגלביה סוסנובייץויגרי סובלקי0:2 (0:2)  
1709.11.2019חויניצ'אנקהסטאל מלץ2:0 (1:0)  
1709.11.2019יאסטשמבהמדז לגניצה2:2 (0:1)  
1709.11.2019רדומיאק רדוםפוסצ'ה1:1 (1:0)  
1708.11.2019סאנדציהאולימפיה גרודזנדז1:3 (0:2)  

1603.11.2019ווארטה פוזנאןחויניצ'אנקה0:2 (0:2)  
1603.11.2019ויגרי סובלקיחרוברי גלוגוב1:1 (0:1)  
1603.11.2019טיכיאולשטין0:1 (0:1)  
1603.11.2019סטאל מלץזגלביה סוסנובייץ1:1 (0:0)  
1603.11.2019פודבסקידזיסאנדציה1:3 (1:1)  
1603.11.2019פוסצ'הבלחטוב4:1 (1:0)  
1602.11.2019אולימפיה גרודזנדזאודרה אופולה1:3 (0:0)  
1602.11.2019ל.ק.ס. נצצ'היאסטשמבה2:2 (1:1)  
1602.11.2019מדז לגניצהרדומיאק רדום1:3 (0:3)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 ווארטה פוזנאן 18 10 4 4 2817 11+ 34 ה נ נ ת נ ה 17 1 16 2 9 9 2 16 1 17 0 18
2 פודבסקידזי 18 10 4 4 3318 15+ 34 נ ת נ נ ה נ 18 0 14 4 10 8 7 11 2 16 0 18
3 רדומיאק רדום 18 9 5 4 2823 5+ 32 ת ת ה נ ת ה 17 1 15 3 11 7 7 11 1 17 0 18
4 סטאל מלץ 18 10 2 6 2517 8+ 32 נ נ ת ה ה נ 18 0 12 6 6 12 3 15 2 16 1 17
5 טיכי 18 8 4 6 3827 11+ 28 ת נ נ ת נ ה 18 0 16 2 14 4 8 10 6 12 2 16
6 יאסטשמבה 17 7 7 3 2620 6+ 28 ת ת נ נ נ ה 16 1 14 3 8 9 6 11 1 16 1 16
7 מדז לגניצה 17 8 4 5 2620 6+ 28 ת נ ת ה נ נ 16 1 12 5 11 6 5 12 2 15 0 17
8 בלחטוב 18 7 3 8 2323 0   24 נ ה נ ת ה נ 18 0 13 5 10 8 3 15 2 16 0 18
9 אולימפיה גרודזנדז 17 7 3 7 2726 1+ 24 ה נ ה ת ה נ 17 0 13 4 10 7 7 10 3 14 1 16
10 ל.ק.ס. נצצ'ה 18 6 5 7 2421 3+ 23 ת ה ת ה נ ת 18 0 12 6 8 10 4 14 1 17 1 17
11 זגלביה סוסנובייץ 18 6 5 7 2629 3- 23 ה נ ת ת ה נ 18 0 16 2 9 9 6 12 4 14 2 16
12 אולשטין 18 6 4 8 1421 7- 22 ה ה ה ת ה ת 15 3 8 10 7 11 4 14 1 17 0 18
13 סאנדציה 18 6 4 8 2533 8- 22 ת נ ה נ ה ת 18 0 14 4 12 6 7 11 3 15 2 16
14 פוסצ'ה 17 5 4 8 1221 9- 19 ת ה ת ה נ ה 15 2 9 8 5 12 2 15 2 15 0 17
15 חרוברי גלוגוב 17 5 4 8 1625 9- 19 ת ת נ נ נ ת 15 2 10 7 7 10 4 13 4 13 1 16
16 ויגרי סובלקי 18 5 4 9 1725 8- 19 נ ה ת ה ה נ 17 1 12 6 8 10 3 15 2 16 0 18
17 חויניצ'אנקה 18 4 4 10 2534 9- 16 ה ה ה ת ה ת 18 0 14 4 10 8 7 11 3 15 3 15
18 אודרה אופולה 17 3 4 10 1124 13- 13 נ ה ה נ ה נ 15 2 10 7 5 12 3 14 2 15 0 17
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

נובמבר.19   דצמבר.19   פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


1922.11.2019ויגרי סובלקיסטאל מלץ
1922.11.2019מדז לגניצהסאנדציה
1922.11.2019פודבסקידזיחויניצ'אנקה
1922.11.2019פוסצ'האודרה אופולה
1923.11.2019אולימפיה גרודזנדזזגלביה סוסנובייץ
1923.11.2019בלחטובווארטה פוזנאן
1923.11.2019טיכייאסטשמבה
1923.11.2019ל.ק.ס. נצצ'החרוברי גלוגוב
1924.11.2019אולשטיןרדומיאק רדום

1826.11.2019יאסטשמבהפוסצ'ה
1827.11.2019אודרה אופולהמדז לגניצה
1827.11.2019חרוברי גלוגובאולימפיה גרודזנדז

2030.11.2019אודרה אופולהטיכי
2030.11.2019ווארטה פוזנאןויגרי סובלקי
2030.11.2019זגלביה סוסנובייץל.ק.ס. נצצ'ה
2030.11.2019חויניצ'אנקהאולימפיה גרודזנדז
2030.11.2019יאסטשמבהאולשטין
2030.11.2019סאנדציהפוסצ'ה
2030.11.2019סטאל מלץפודבסקידזי
2030.11.2019רדומיאק רדוםבלחטוב