ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
פלייאוף - 1/2 גמר
פלייאוף - גמר
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

3425.07.2020אולימפיה גרודזנדזסאנדציה0:0 (0:0)  
3425.07.2020ווארטה פוזנאןאולשטין2:1 (0:1)  
3425.07.2020ויגרי סובלקיזגלביה סוסנובייץ2:0 (0:0)  
3425.07.2020טיכיבלחטוב0:1 (0:1)  
3425.07.2020ל.ק.ס. נצצ'האודרה אופולה0:1 (0:0)  
3425.07.2020מדז לגניצהיאסטשמבה1:1 (0:1)  
3425.07.2020סטאל מלץחויניצ'אנקה1:4 (1:0)  
3425.07.2020פודבסקידזיחרוברי גלוגוב1:0 (0:0)  
3425.07.2020פוסצ'הרדומיאק רדום0:4 (0:1)  

3319.07.2020אודרה אופולהאולימפיה גרודזנדז0:1 (0:0)  
3319.07.2020בלחטובפוסצ'ה0:0 (0:0)  
3319.07.2020יאסטשמבהל.ק.ס. נצצ'ה0:0 (0:0)  
3319.07.2020רדומיאק רדוםמדז לגניצה0:3 (0:1)  
3318.07.2020אולשטיןטיכי1:2 (0:1)  
3318.07.2020חויניצ'אנקהווארטה פוזנאן2:1 (1:1)  
3318.07.2020סאנדציהפודבסקידזי0:1 (0:1)  
3317.07.2020זגלביה סוסנובייץסטאל מלץ3:0 (1:0)  
3317.07.2020חרוברי גלוגובויגרי סובלקי1:4 (0:3)  

3216.07.2020אולימפיה גרודזנדזיאסטשמבה0:0 (0:0)  
3216.07.2020מדז לגניצהבלחטוב0:3 (0:3)  
3215.07.2020ל.ק.ס. נצצ'הרדומיאק רדום1:1 (1:0)  
3215.07.2020פודבסקידזיאודרה אופולה3:4 (1:2)  
3215.07.2020פוסצ'האולשטין0:0 (0:0)  
3214.07.2020ווארטה פוזנאןטיכי2:2 (0:2)  
3214.07.2020ויגרי סובלקיסאנדציה0:1 (0:0)  
3214.07.2020חויניצ'אנקהזגלביה סוסנובייץ3:1 (0:1)  
3214.07.2020סטאל מלץחרוברי גלוגוב0:1 (0:0)  

3112.07.2020בלחטובל.ק.ס. נצצ'ה2:0 (0:0)  
3112.07.2020רדומיאק רדוםאולימפיה גרודזנדז0:2 (0:1)  
3111.07.2020אולשטיןמדז לגניצה2:1 (0:1)  
3111.07.2020טיכיפוסצ'ה1:0 (0:0)  
3111.07.2020יאסטשמבהפודבסקידזי3:0 (1:0)  
3110.07.2020אודרה אופולהויגרי סובלקי0:1 (0:1)  
3110.07.2020זגלביה סוסנובייץווארטה פוזנאן2:0 (1:0)  
3110.07.2020חויניצ'אנקהחרוברי גלוגוב4:3 (1:1)  
3110.07.2020סאנדציהסטאל מלץ1:2 (1:2)  

3005.07.2020אולימפיה גרודזנדזבלחטוב2:1 (2:1)  
3005.07.2020ויגרי סובלקייאסטשמבה0:2 (0:2)  
3005.07.2020ל.ק.ס. נצצ'האולשטין0:2 (0:1)  
3005.07.2020פודבסקידזירדומיאק רדום2:4 (0:2)  
3004.07.2020ווארטה פוזנאןפוסצ'ה2:1 (1:0)  
3004.07.2020מדז לגניצהטיכי2:2 (1:1)  
3004.07.2020סטאל מלץאודרה אופולה1:1 (0:0)  
3003.07.2020זגלביה סוסנובייץחרוברי גלוגוב2:0 (1:0)  
3003.07.2020חויניצ'אנקהסאנדציה1:2 (0:1)  

2902.07.2020אולשטיןאולימפיה גרודזנדז0:2 (0:0)  
2902.07.2020בלחטובפודבסקידזי1:1 (0:0)  
2902.07.2020רדומיאק רדוםויגרי סובלקי1:3 (0:1)  
2901.07.2020טיכיל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:0)  
2901.07.2020פוסצ'המדז לגניצה1:0 (1:0)  
2930.06.2020אודרה אופולהחויניצ'אנקה0:0 (0:0)  
2930.06.2020ווארטה פוזנאןחרוברי גלוגוב2:1 (0:0)  
2930.06.2020יאסטשמבהסטאל מלץ2:1 (1:0)  
2930.06.2020סאנדציהזגלביה סוסנובייץ1:1 (1:0)  

2828.06.2020ויגרי סובלקיבלחטוב4:2 (3:0)  
2828.06.2020פודבסקידזיאולשטין0:2 (0:0)  
2827.06.2020אולימפיה גרודזנדזטיכי4:2 (1:0)  
2827.06.2020מדז לגניצהווארטה פוזנאן0:0 (0:0)  
2827.06.2020סטאל מלץרדומיאק רדום0:2 (0:2)  
2826.06.2020זגלביה סוסנובייץאודרה אופולה3:1 (1:0)  
2826.06.2020חרוברי גלוגובסאנדציה0:1 (0:0)  
2826.06.2020יאסטשמבהחויניצ'אנקה3:1 (3:0)  
2826.06.2020ל.ק.ס. נצצ'הפוסצ'ה3:1 (2:1)  

2721.06.2020אולשטיןויגרי סובלקי0:1 (0:1)  
2721.06.2020בלחטובסטאל מלץ1:2 (1:1)  
2721.06.2020ווארטה פוזנאןסאנדציה0:2 (0:0)  
2721.06.2020טיכיפודבסקידזי1:1 (0:1)  
2720.06.2020יאסטשמבהזגלביה סוסנובייץ3:1 (2:0)  
2720.06.2020מדז לגניצהל.ק.ס. נצצ'ה1:0 (1:0)  
2720.06.2020פוסצ'האולימפיה גרודזנדז1:0 (0:0)  
2720.06.2020רדומיאק רדוםחויניצ'אנקה1:3 (0:2)  
2719.06.2020אודרה אופולהחרוברי גלוגוב0:1 (0:0)  

2618.06.2020ויגרי סובלקיטיכי1:0 (1:0)  
2618.06.2020סטאל מלץאולשטין0:1 (0:1)  
2617.06.2020אולימפיה גרודזנדזמדז לגניצה2:1 (1:0)  
2617.06.2020בלחטובחויניצ'אנקה1:1 (0:0)  
2617.06.2020ווארטה פוזנאןל.ק.ס. נצצ'ה3:1 (2:1)  
2617.06.2020זגלביה סוסנובייץרדומיאק רדום2:2 (2:0)  
2616.06.2020חרוברי גלוגוביאסטשמבה0:0 (0:0)  
2616.06.2020סאנדציהאודרה אופולה1:1 (0:0)  
2616.06.2020פודבסקידזיפוסצ'ה2:2 (2:1)  

2514.06.2020טיכיסטאל מלץ4:2 (1:1)  
2513.06.2020אודרה אופולהווארטה פוזנאן0:2 (0:1)  
2513.06.2020אולשטיןחויניצ'אנקה0:1 (0:0)  
2513.06.2020בלחטובזגלביה סוסנובייץ1:2 (1:0)  
2513.06.2020רדומיאק רדוםחרוברי גלוגוב0:2 (0:1)  
2512.06.2020יאסטשמבהסאנדציה2:1 (1:1)  
2512.06.2020ל.ק.ס. נצצ'האולימפיה גרודזנדז3:3 (1:1)  
2512.06.2020מדז לגניצהפודבסקידזי2:2 (1:1)  
2512.06.2020פוסצ'הויגרי סובלקי1:2 (1:0)  

2407.06.2020אודרה אופולהיאסטשמבה2:1 (0:0)  
2407.06.2020זגלביה סוסנובייץאולשטין1:2 (0:1)  
2407.06.2020טיכיחויניצ'אנקה2:1 (1:0)  
2407.06.2020סאנדציהרדומיאק רדום2:1 (1:0)  
2406.06.2020ווארטה פוזנאןאולימפיה גרודזנדז0:2 (0:0)  
2406.06.2020פודבסקידזיל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:1)  
2405.06.2020ויגרי סובלקימדז לגניצה1:1 (0:0)  
2405.06.2020חרוברי גלוגובבלחטוב0:1 (0:1)  
2405.06.2020סטאל מלץפוסצ'ה0:0 (0:0)  

2304.06.2020טיכיזגלביה סוסנובייץ1:1 (1:0)  
2304.06.2020רדומיאק רדוםאודרה אופולה0:0 (0:0)  
2303.06.2020אולימפיה גרודזנדזפודבסקידזי2:1 (1:0)  
2303.06.2020יאסטשמבהווארטה פוזנאן2:1 (1:1)  
2302.06.2020אולשטיןחרוברי גלוגוב0:0 (0:0)  
2302.06.2020בלחטובסאנדציה3:0 (3:0)  
2302.06.2020ל.ק.ס. נצצ'הויגרי סובלקי0:1 (0:1)  
2302.06.2020מדז לגניצהסטאל מלץ2:1 (2:1)  
2302.06.2020פוסצ'החויניצ'אנקה0:1 (0:0)  

2209.03.2020פודבסקידזיווארטה פוזנאן0:2 (0:1)  
2208.03.2020ויגרי סובלקיאולימפיה גרודזנדז2:1 (1:1)  
2208.03.2020סטאל מלץל.ק.ס. נצצ'ה3:0 (1:0)  
2207.03.2020זגלביה סוסנובייץפוסצ'ה5:3 (1:1)  
2207.03.2020חרוברי גלוגובטיכי1:5 (0:2)  
2207.03.2020יאסטשמבהרדומיאק רדום2:3 (0:0)  
2207.03.2020מדז לגניצהחויניצ'אנקה2:5 (1:1)  
2207.03.2020סאנדציהאולשטין0:3 (0:3)  
2206.03.2020אודרה אופולהבלחטוב0:1 (0:0)  

2102.03.2020ווארטה פוזנאןרדומיאק רדום0:3 (0:0)  
2101.03.2020אולימפיה גרודזנדזסטאל מלץ5:0 (2:0)  
2101.03.2020פודבסקידזיויגרי סובלקי0:4 (0:1)  
2101.03.2020פוסצ'החרוברי גלוגוב3:1 (2:1)  
2129.02.2020אולשטיןאודרה אופולה2:4 (1:2)  
2129.02.2020בלחטוביאסטשמבה0:0 (0:0)  
2129.02.2020טיכיסאנדציה2:2 (1:2)  
2129.02.2020ל.ק.ס. נצצ'החויניצ'אנקה2:1 (0:0)  
2129.02.2020מדז לגניצהזגלביה סוסנובייץ2:0 (0:0)  

2001.12.2019אודרה אופולהטיכי0:0 (0:0)  
2001.12.2019ווארטה פוזנאןויגרי סובלקי0:3 (0:1)  
2001.12.2019חרוברי גלוגובמדז לגניצה2:0 (1:0)  
2001.12.2019רדומיאק רדוםבלחטוב0:2 (0:1)  
2030.11.2019חויניצ'אנקהאולימפיה גרודזנדז3:1 (1:1)  
2030.11.2019יאסטשמבהאולשטין2:1 (1:1)  
2030.11.2019סאנדציהפוסצ'ה1:0 (0:0)  
2030.11.2019סטאל מלץפודבסקידזי1:2 (1:2)  
2029.11.2019זגלביה סוסנובייץל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:0)  

1827.11.2019אודרה אופולהמדז לגניצה0:3 (0:0)  
1827.11.2019חרוברי גלוגובאולימפיה גרודזנדז2:2 (1:1)  
1826.11.2019יאסטשמבהפוסצ'ה1:1 (0:1)  

1924.11.2019אולשטיןרדומיאק רדום0:0 (0:0)  
1923.11.2019אולימפיה גרודזנדזזגלביה סוסנובייץ1:2 (0:0)  
1923.11.2019בלחטובווארטה פוזנאן2:1 (0:0)  
1923.11.2019טיכייאסטשמבה2:2 (1:1)  
1923.11.2019ל.ק.ס. נצצ'החרוברי גלוגוב0:4 (0:1)  
1922.11.2019ויגרי סובלקיסטאל מלץ3:0 (1:0)  
1922.11.2019מדז לגניצהסאנדציה3:1 (0:0)  
1922.11.2019פודבסקידזיחויניצ'אנקה1:2 (0:0)  
1922.11.2019פוסצ'האודרה אופולה2:1 (1:1)  

1817.11.2019ווארטה פוזנאןסטאל מלץ2:0 (1:0)  
1816.11.2019אולשטיןבלחטוב1:0 (0:0)  
1816.11.2019חויניצ'אנקהויגרי סובלקי3:1 (1:0)  
1816.11.2019טיכירדומיאק רדום2:2 (0:1)  
1816.11.2019סאנדציהל.ק.ס. נצצ'ה2:2 (0:2)  
1816.11.2019פודבסקידזיזגלביה סוסנובייץ1:4 (0:3)  

1710.11.2019חרוברי גלוגובפודבסקידזי1:1 (0:0)  
1709.11.2019אודרה אופולהל.ק.ס. נצצ'ה0:2 (0:0)  
1709.11.2019אולשטיןווארטה פוזנאן3:1 (0:0)  
1709.11.2019בלחטובטיכי4:1 (2:1)  
1709.11.2019זגלביה סוסנובייץויגרי סובלקי0:2 (0:2)  
1709.11.2019חויניצ'אנקהסטאל מלץ2:0 (1:0)  
1709.11.2019יאסטשמבהמדז לגניצה2:2 (0:1)  
1709.11.2019רדומיאק רדוםפוסצ'ה1:1 (1:0)  
1708.11.2019סאנדציהאולימפיה גרודזנדז1:3 (0:2)  

1603.11.2019ווארטה פוזנאןחויניצ'אנקה0:2 (0:2)  
1603.11.2019ויגרי סובלקיחרוברי גלוגוב1:1 (0:1)  
1603.11.2019טיכיאולשטין0:1 (0:1)  
1603.11.2019סטאל מלץזגלביה סוסנובייץ1:1 (0:0)  
1603.11.2019פודבסקידזיסאנדציה1:3 (1:1)  
1603.11.2019פוסצ'הבלחטוב4:1 (1:0)  
1602.11.2019אולימפיה גרודזנדזאודרה אופולה1:3 (0:0)  
1602.11.2019ל.ק.ס. נצצ'היאסטשמבה2:2 (1:1)  
1602.11.2019מדז לגניצהרדומיאק רדום1:3 (0:3)  

1527.10.2019אודרה אופולהפודבסקידזי2:0 (1:0)  
1527.10.2019חרוברי גלוגובסטאל מלץ0:1 (0:0)  
1526.10.2019זגלביה סוסנובייץחויניצ'אנקה3:3 (2:1)  
1526.10.2019טיכיווארטה פוזנאן1:1 (0:0)  
1526.10.2019יאסטשמבהאולימפיה גרודזנדז0:2 (0:1)  
1526.10.2019רדומיאק רדוםל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:0)  
1525.10.2019אולשטיןפוסצ'ה0:0 (0:0)  
1525.10.2019בלחטובמדז לגניצה1:1 (0:0)  
1525.10.2019סאנדציהויגרי סובלקי0:1 (0:0)  

1324.10.2019אודרה אופולהסטאל מלץ0:1 (0:0)  
1323.10.2019חרוברי גלוגובזגלביה סוסנובייץ0:3 (0:2)  
1322.10.2019טיכימדז לגניצה1:4 (0:1)  
1322.10.2019יאסטשמבהויגרי סובלקי0:1 (0:1)  
1322.10.2019פוסצ'הווארטה פוזנאן2:0 (1:0)  

1419.10.2019אולימפיה גרודזנדזרדומיאק רדום2:2 (0:2)  
1419.10.2019ווארטה פוזנאןזגלביה סוסנובייץ3:2 (1:0)  
1419.10.2019ל.ק.ס. נצצ'הבלחטוב1:2 (0:1)  
1419.10.2019פודבסקידזייאסטשמבה2:0 (1:0)  
1418.10.2019ויגרי סובלקיאודרה אופולה0:1 (0:1)  
1418.10.2019חרוברי גלוגובחויניצ'אנקה0:1 (0:1)  
1418.10.2019מדז לגניצהאולשטין1:4 (1:2)  
1418.10.2019סטאל מלץסאנדציה1:5 (1:1)  
1418.10.2019פוסצ'הטיכי1:2 (0:2)  

1312.10.2019בלחטובאולימפיה גרודזנדז0:1 (0:0)  
1312.10.2019רדומיאק רדוםפודבסקידזי3:1 (1:0)  
1311.10.2019אולשטיןל.ק.ס. נצצ'ה1:1 (0:0)  
1311.10.2019סאנדציהחויניצ'אנקה4:4 (2:3)  

1206.10.2019אולימפיה גרודזנדזאולשטין0:1 (0:1)  
1205.10.2019ויגרי סובלקירדומיאק רדום4:1 (2:0)  
1205.10.2019זגלביה סוסנובייץסאנדציה1:3 (0:1)  
1205.10.2019חויניצ'אנקהאודרה אופולה2:1 (2:0)  
1205.10.2019חרוברי גלוגובווארטה פוזנאן0:0 (0:0)  
1205.10.2019ל.ק.ס. נצצ'הטיכי3:4 (3:2)  
1205.10.2019פודבסקידזיבלחטוב0:4 (0:0)  
1204.10.2019מדז לגניצהפוסצ'ה0:1 (0:1)  
1204.10.2019סטאל מלץיאסטשמבה1:3 (1:1)  

1129.09.2019אודרה אופולהזגלביה סוסנובייץ1:1 (1:0)  
1129.09.2019בלחטובויגרי סובלקי0:3 (0:1)  
1129.09.2019ווארטה פוזנאןמדז לגניצה1:2 (0:0)  
1129.09.2019חויניצ'אנקהיאסטשמבה1:3 (1:1)  
1129.09.2019פוסצ'הל.ק.ס. נצצ'ה3:0 (0:0)  
1128.09.2019אולשטיןפודבסקידזי0:1 (0:0)  
1128.09.2019טיכיאולימפיה גרודזנדז3:2 (0:1)  
1128.09.2019רדומיאק רדוםסטאל מלץ0:2 (0:1)  
1127.09.2019סאנדציהחרוברי גלוגוב2:3 (0:2)  

1022.09.2019אולימפיה גרודזנדזפוסצ'ה1:1 (0:0)  
1022.09.2019פודבסקידזיטיכי2:2 (0:1)  
1021.09.2019זגלביה סוסנובייץיאסטשמבה4:2 (3:0)  
1021.09.2019חויניצ'אנקהרדומיאק רדום3:1 (3:1)  
1021.09.2019חרוברי גלוגובאודרה אופולה2:3 (0:2)  
1021.09.2019ל.ק.ס. נצצ'המדז לגניצה1:0 (0:0)  
1021.09.2019סאנדציהווארטה פוזנאן2:1 (0:0)  
1021.09.2019סטאל מלץבלחטוב0:1 (0:1)  
1020.09.2019ויגרי סובלקיאולשטין0:0 (0:0)  

818.09.2019אולימפיה גרודזנדזל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:1)  
818.09.2019ווארטה פוזנאןאודרה אופולה0:3 (0:1)  
818.09.2019סטאל מלץטיכי2:1 (1:0)  
818.09.2019פודבסקידזימדז לגניצה1:2 (0:1)  

915.09.2019מדז לגניצהאולימפיה גרודזנדז2:2 (2:1)  
914.09.2019טיכיויגרי סובלקי1:2 (0:1)  
914.09.2019יאסטשמבהחרוברי גלוגוב0:1 (0:0)  
914.09.2019ל.ק.ס. נצצ'הווארטה פוזנאן1:1 (0:0)  
914.09.2019פוסצ'הפודבסקידזי1:0 (1:0)  
914.09.2019רדומיאק רדוםזגלביה סוסנובייץ1:2 (0:1)  
913.09.2019אודרה אופולהסאנדציה1:1 (1:1)  
913.09.2019אולשטיןסטאל מלץ0:1 (0:0)  
913.09.2019חויניצ'אנקהבלחטוב0:3 (0:2)  

808.09.2019זגלביה סוסנובייץבלחטוב1:1 (0:0)  
807.09.2019ויגרי סובלקיפוסצ'ה3:2 (1:0)  
807.09.2019חויניצ'אנקהאולשטין3:1 (1:1)  
807.09.2019סאנדציהיאסטשמבה1:1 (0:0)  
806.09.2019חרוברי גלוגוברדומיאק רדום2:0 (1:0)  

701.09.2019בלחטובחרוברי גלוגוב2:1 (0:0)  
701.09.2019מדז לגניצהויגרי סובלקי1:2 (0:0)  
701.09.2019פוסצ'הסטאל מלץ1:0 (1:0)  
731.08.2019אולימפיה גרודזנדזווארטה פוזנאן1:2 (0:1)  
731.08.2019יאסטשמבהאודרה אופולה0:2 (0:1)  
731.08.2019ל.ק.ס. נצצ'הפודבסקידזי2:2 (1:1)  
731.08.2019רדומיאק רדוםסאנדציה0:1 (0:1)  
730.08.2019אולשטיןזגלביה סוסנובייץ3:1 (1:1)  
730.08.2019חויניצ'אנקהטיכי1:1 (0:1)  

626.08.2019סטאל מלץמדז לגניצה0:1 (0:0)  
625.08.2019ווארטה פוזנאןיאסטשמבה1:1 (0:0)  
625.08.2019ויגרי סובלקיל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:1)  
625.08.2019זגלביה סוסנובייץטיכי2:1 (1:0)  
625.08.2019חויניצ'אנקהפוסצ'ה1:0 (1:0)  
625.08.2019סאנדציהבלחטוב1:2 (1:0)  
624.08.2019אודרה אופולהרדומיאק רדום0:0 (0:0)  
624.08.2019חרוברי גלוגובאולשטין0:0 (0:0)  
624.08.2019פודבסקידזיאולימפיה גרודזנדז1:2 (0:1)  

521.08.2019אולימפיה גרודזנדזויגרי סובלקי2:1 (1:1)  
521.08.2019אולשטיןסאנדציה0:1 (0:1)  
521.08.2019בלחטובאודרה אופולה0:1 (0:1)  
521.08.2019ווארטה פוזנאןפודבסקידזי1:2 (1:1)  
521.08.2019חויניצ'אנקהמדז לגניצה3:0 (2:0)  
521.08.2019טיכיחרוברי גלוגוב1:5 (0:2)  
521.08.2019ל.ק.ס. נצצ'הסטאל מלץ2:1 (2:0)  
521.08.2019פוסצ'הזגלביה סוסנובייץ2:0 (1:0)  
521.08.2019רדומיאק רדוםיאסטשמבה2:2 (0:1)  

417.08.2019ויגרי סובלקיפודבסקידזי0:1 (0:1)  
417.08.2019זגלביה סוסנובייץמדז לגניצה0:1 (0:1)  
417.08.2019יאסטשמבהבלחטוב1:1 (0:0)  
417.08.2019רדומיאק רדוםווארטה פוזנאן2:0 (0:0)  
416.08.2019אודרה אופולהאולשטין1:0 (1:0)  
416.08.2019חויניצ'אנקהל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:1)  
416.08.2019חרוברי גלוגובפוסצ'ה1:0 (0:0)  
416.08.2019סאנדציהטיכי0:1 (0:0)  
416.08.2019סטאל מלץאולימפיה גרודזנדז0:2 (0:2)  

311.08.2019ויגרי סובלקיווארטה פוזנאן2:1 (1:0)  
311.08.2019פודבסקידזיסטאל מלץ1:4 (1:1)  
310.08.2019בלחטוברדומיאק רדום0:3 (0:2)  
310.08.2019טיכיאודרה אופולה1:4 (1:1)  
310.08.2019ל.ק.ס. נצצ'הזגלביה סוסנובייץ0:2 (0:0)  
310.08.2019מדז לגניצהחרוברי גלוגוב1:2 (1:1)  
310.08.2019פוסצ'הסאנדציה2:1 (1:0)  
309.08.2019אולימפיה גרודזנדזחויניצ'אנקה5:3 (2:0)  
309.08.2019אולשטיןיאסטשמבה1:2 (0:1)  

204.08.2019חויניצ'אנקהפודבסקידזי1:0 (1:0)  
203.08.2019ווארטה פוזנאןבלחטוב0:1 (0:0)  
203.08.2019זגלביה סוסנובייץאולימפיה גרודזנדז1:0 (0:0)  
203.08.2019יאסטשמבהטיכי1:2 (1:2)  
203.08.2019רדומיאק רדוםאולשטין1:2 (1:1)  
202.08.2019אודרה אופולהפוסצ'ה1:0 (1:0)  
202.08.2019חרוברי גלוגובל.ק.ס. נצצ'ה1:0 (0:0)  
202.08.2019סאנדציהמדז לגניצה2:1 (2:1)  
202.08.2019סטאל מלץויגרי סובלקי1:1 (0:1)  

127.07.2019בלחטובאולשטין0:3 (0:2)  
127.07.2019ויגרי סובלקיחויניצ'אנקה1:1 (1:1)  
127.07.2019זגלביה סוסנובייץפודבסקידזי1:1 (1:0)  
127.07.2019ל.ק.ס. נצצ'הסאנדציה0:3 (0:2)  
127.07.2019מדז לגניצהאודרה אופולה0:0 (0:0)  
127.07.2019פוסצ'היאסטשמבה0:0 (0:0)  
127.07.2019רדומיאק רדוםטיכי1:2 (0:1)  
126.07.2019אולימפיה גרודזנדזחרוברי גלוגוב0:5 (0:3)  
126.07.2019סטאל מלץווארטה פוזנאן1:2 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 סטאל מלץ 34 21 4 9 5731 26+ 67 נ נ נ ה ת נ 33 1 25 9 17 17 6 28 5 29 2 32
2 פודבסקידזי 34 19 8 7 6435 29+ 65 ה ה נ נ נ ת 34 0 27 7 19 15 12 22 4 30 2 32
3 ווארטה פוזנאן 34 18 6 10 5235 17+ 60 ה נ ת נ ה ה 32 2 31 3 19 15 4 30 1 33 0 34
4 רדומיאק רדום 34 16 9 9 5245 7+ 57 ה נ ת נ ה נ 31 3 29 5 20 14 13 21 3 31 1 33
5 מדז לגניצה 34 14 9 11 4944 5+ 51 ת ה נ נ ת נ 32 2 26 8 21 13 9 25 3 31 1 33
6 ל.ק.ס. נצצ'ה 34 14 8 12 4734 13+ 50 נ ת ת נ נ ה 33 1 21 13 14 20 8 26 2 32 2 32
7 חרוברי גלוגוב 34 14 7 13 4144 3- 49 נ נ ה נ נ נ 30 4 20 14 14 20 10 24 7 27 3 31
8 פוסצ'ה 34 13 9 12 3637 1- 48 נ ת ת נ נ ה 29 5 18 16 13 21 7 27 3 31 1 33
9 טיכי 34 12 11 11 6053 7+ 47 נ ה ת ה ת נ 33 1 27 7 23 11 15 19 9 25 5 29
10 אולשטין 34 13 7 14 3038 8- 46 נ נ ת ה ה נ 28 6 18 16 14 20 5 29 2 32 1 33
11 זגלביה סוסנובייץ 34 12 8 14 4955 6- 44 נ ה נ ה ה ת 34 0 31 3 18 16 11 23 5 29 3 31
12 סאנדציה 34 12 8 14 4549 4- 44 ת נ ה נ ה ת 33 1 25 9 20 14 9 25 3 31 2 32
13 אודרה אופולה 34 11 9 14 3339 6- 42 ה נ ה נ ת ת 29 5 19 15 11 23 6 28 4 30 2 32
14 יאסטשמבה 34 9 14 11 4146 5- 41 ת ת ת ה ה ה 29 5 27 7 18 16 10 24 2 32 1 33
15 בלחטוב 34 11 7 16 3645 9- 40 ה ת ה ה נ ת 32 2 24 10 17 17 4 30 3 31 1 33
16 אולימפיה גרודזנדז 34 11 7 16 4556 11- 40 ת ה ת ה ה ה 32 2 26 8 20 14 12 22 6 28 3 31
17 חויניצ'אנקה 34 8 6 20 4667 21- 30 ה ה ה ה נ ת 33 1 27 7 22 12 14 20 6 28 5 29
18 ויגרי סובלקי 34 7 5 22 2757 30- 26 ה ה נ ה נ ה 33 1 23 11 16 18 7 27 4 30 1 33
עלייה  
פלייאוף  
ירידה