ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

2001.12.2019אודרה אופולהטיכי0:0 (0:0)  
2001.12.2019ווארטה פוזנאןויגרי סובלקי0:3 (0:1)  
2001.12.2019חרוברי גלוגובמדז לגניצה2:0 (1:0)  
2001.12.2019רדומיאק רדוםבלחטוב0:2 (0:1)  
2030.11.2019חויניצ'אנקהאולימפיה גרודזנדז3:1 (1:1)  
2030.11.2019יאסטשמבהאולשטין2:1 (1:1)  
2030.11.2019סאנדציהפוסצ'ה1:0 (0:0)  
2030.11.2019סטאל מלץפודבסקידזי1:2 (1:2)  
2029.11.2019זגלביה סוסנובייץל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:0)  

1827.11.2019אודרה אופולהמדז לגניצה0:3 (0:0)  
1827.11.2019חרוברי גלוגובאולימפיה גרודזנדז2:2 (1:1)  
1826.11.2019יאסטשמבהפוסצ'ה1:1 (0:1)  

1924.11.2019אולשטיןרדומיאק רדום0:0 (0:0)  
1923.11.2019אולימפיה גרודזנדזזגלביה סוסנובייץ1:2 (0:0)  
1923.11.2019בלחטובווארטה פוזנאן2:1 (0:0)  
1923.11.2019טיכייאסטשמבה2:2 (1:1)  
1923.11.2019ל.ק.ס. נצצ'החרוברי גלוגוב0:4 (0:1)  
1922.11.2019ויגרי סובלקיסטאל מלץ3:0 (1:0)  
1922.11.2019מדז לגניצהסאנדציה3:1 (0:0)  
1922.11.2019פודבסקידזיחויניצ'אנקה1:2 (0:0)  
1922.11.2019פוסצ'האודרה אופולה2:1 (1:1)  

1817.11.2019ווארטה פוזנאןסטאל מלץ2:0 (1:0)  
1816.11.2019אולשטיןבלחטוב1:0 (0:0)  
1816.11.2019חויניצ'אנקהויגרי סובלקי3:1 (1:0)  
1816.11.2019טיכירדומיאק רדום2:2 (0:1)  
1816.11.2019סאנדציהל.ק.ס. נצצ'ה2:2 (0:2)  
1816.11.2019פודבסקידזיזגלביה סוסנובייץ1:4 (0:3)  

1710.11.2019חרוברי גלוגובפודבסקידזי1:1 (0:0)  
1709.11.2019אודרה אופולהל.ק.ס. נצצ'ה0:2 (0:0)  
1709.11.2019אולשטיןווארטה פוזנאן3:1 (0:0)  
1709.11.2019בלחטובטיכי4:1 (2:1)  
1709.11.2019זגלביה סוסנובייץויגרי סובלקי0:2 (0:2)  
1709.11.2019חויניצ'אנקהסטאל מלץ2:0 (1:0)  
1709.11.2019יאסטשמבהמדז לגניצה2:2 (0:1)  
1709.11.2019רדומיאק רדוםפוסצ'ה1:1 (1:0)  
1708.11.2019סאנדציהאולימפיה גרודזנדז1:3 (0:2)  

1603.11.2019ווארטה פוזנאןחויניצ'אנקה0:2 (0:2)  
1603.11.2019ויגרי סובלקיחרוברי גלוגוב1:1 (0:1)  
1603.11.2019טיכיאולשטין0:1 (0:1)  
1603.11.2019סטאל מלץזגלביה סוסנובייץ1:1 (0:0)  
1603.11.2019פודבסקידזיסאנדציה1:3 (1:1)  
1603.11.2019פוסצ'הבלחטוב4:1 (1:0)  
1602.11.2019אולימפיה גרודזנדזאודרה אופולה1:3 (0:0)  
1602.11.2019ל.ק.ס. נצצ'היאסטשמבה2:2 (1:1)  
1602.11.2019מדז לגניצהרדומיאק רדום1:3 (0:3)  

1527.10.2019אודרה אופולהפודבסקידזי2:0 (1:0)  
1527.10.2019חרוברי גלוגובסטאל מלץ0:1 (0:0)  
1526.10.2019זגלביה סוסנובייץחויניצ'אנקה3:3 (2:1)  
1526.10.2019טיכיווארטה פוזנאן1:1 (0:0)  
1526.10.2019יאסטשמבהאולימפיה גרודזנדז0:2 (0:1)  
1526.10.2019רדומיאק רדוםל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:0)  
1525.10.2019אולשטיןפוסצ'ה0:0 (0:0)  
1525.10.2019בלחטובמדז לגניצה1:1 (0:0)  
1525.10.2019סאנדציהויגרי סובלקי0:1 (0:0)  

1324.10.2019אודרה אופולהסטאל מלץ0:1 (0:0)  
1323.10.2019חרוברי גלוגובזגלביה סוסנובייץ0:3 (0:2)  
1322.10.2019טיכימדז לגניצה1:4 (0:1)  
1322.10.2019יאסטשמבהויגרי סובלקי0:1 (0:1)  
1322.10.2019פוסצ'הווארטה פוזנאן2:0 (1:0)  

1419.10.2019אולימפיה גרודזנדזרדומיאק רדום2:2 (0:2)  
1419.10.2019ווארטה פוזנאןזגלביה סוסנובייץ3:2 (1:0)  
1419.10.2019ל.ק.ס. נצצ'הבלחטוב1:2 (0:1)  
1419.10.2019פודבסקידזייאסטשמבה2:0 (1:0)  
1418.10.2019ויגרי סובלקיאודרה אופולה0:1 (0:1)  
1418.10.2019חרוברי גלוגובחויניצ'אנקה0:1 (0:1)  
1418.10.2019מדז לגניצהאולשטין1:4 (1:2)  
1418.10.2019סטאל מלץסאנדציה1:5 (1:1)  
1418.10.2019פוסצ'הטיכי1:2 (0:2)  

1312.10.2019בלחטובאולימפיה גרודזנדז0:1 (0:0)  
1312.10.2019רדומיאק רדוםפודבסקידזי3:1 (1:0)  
1311.10.2019אולשטיןל.ק.ס. נצצ'ה1:1 (0:0)  
1311.10.2019סאנדציהחויניצ'אנקה4:4 (2:3)  

1206.10.2019אולימפיה גרודזנדזאולשטין0:1 (0:1)  
1205.10.2019ויגרי סובלקירדומיאק רדום4:1 (2:0)  
1205.10.2019זגלביה סוסנובייץסאנדציה1:3 (0:1)  
1205.10.2019חויניצ'אנקהאודרה אופולה2:1 (2:0)  
1205.10.2019חרוברי גלוגובווארטה פוזנאן0:0 (0:0)  
1205.10.2019ל.ק.ס. נצצ'הטיכי3:4 (3:2)  
1205.10.2019פודבסקידזיבלחטוב0:4 (0:0)  
1204.10.2019מדז לגניצהפוסצ'ה0:1 (0:1)  
1204.10.2019סטאל מלץיאסטשמבה1:3 (1:1)  

1129.09.2019אודרה אופולהזגלביה סוסנובייץ1:1 (1:0)  
1129.09.2019בלחטובויגרי סובלקי0:3 (0:1)  
1129.09.2019ווארטה פוזנאןמדז לגניצה1:2 (0:0)  
1129.09.2019חויניצ'אנקהיאסטשמבה1:3 (1:1)  
1129.09.2019פוסצ'הל.ק.ס. נצצ'ה3:0 (0:0)  
1128.09.2019אולשטיןפודבסקידזי0:1 (0:0)  
1128.09.2019טיכיאולימפיה גרודזנדז3:2 (0:1)  
1128.09.2019רדומיאק רדוםסטאל מלץ0:2 (0:1)  
1127.09.2019סאנדציהחרוברי גלוגוב2:3 (0:2)  

1022.09.2019אולימפיה גרודזנדזפוסצ'ה1:1 (0:0)  
1022.09.2019פודבסקידזיטיכי2:2 (0:1)  
1021.09.2019זגלביה סוסנובייץיאסטשמבה4:2 (3:0)  
1021.09.2019חויניצ'אנקהרדומיאק רדום3:1 (3:1)  
1021.09.2019חרוברי גלוגובאודרה אופולה2:3 (0:2)  
1021.09.2019ל.ק.ס. נצצ'המדז לגניצה1:0 (0:0)  
1021.09.2019סאנדציהווארטה פוזנאן2:1 (0:0)  
1021.09.2019סטאל מלץבלחטוב0:1 (0:1)  
1020.09.2019ויגרי סובלקיאולשטין0:0 (0:0)  

818.09.2019אולימפיה גרודזנדזל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:1)  
818.09.2019ווארטה פוזנאןאודרה אופולה0:3 (0:1)  
818.09.2019סטאל מלץטיכי2:1 (1:0)  
818.09.2019פודבסקידזימדז לגניצה1:2 (0:1)  

915.09.2019מדז לגניצהאולימפיה גרודזנדז2:2 (2:1)  
914.09.2019טיכיויגרי סובלקי1:2 (0:1)  
914.09.2019יאסטשמבהחרוברי גלוגוב0:1 (0:0)  
914.09.2019ל.ק.ס. נצצ'הווארטה פוזנאן1:1 (0:0)  
914.09.2019פוסצ'הפודבסקידזי1:0 (1:0)  
914.09.2019רדומיאק רדוםזגלביה סוסנובייץ1:2 (0:1)  
913.09.2019אודרה אופולהסאנדציה1:1 (1:1)  
913.09.2019אולשטיןסטאל מלץ0:1 (0:0)  
913.09.2019חויניצ'אנקהבלחטוב0:3 (0:2)  

808.09.2019זגלביה סוסנובייץבלחטוב1:1 (0:0)  
807.09.2019ויגרי סובלקיפוסצ'ה3:2 (1:0)  
807.09.2019חויניצ'אנקהאולשטין3:1 (1:1)  
807.09.2019סאנדציהיאסטשמבה1:1 (0:0)  
806.09.2019חרוברי גלוגוברדומיאק רדום2:0 (1:0)  

701.09.2019בלחטובחרוברי גלוגוב2:1 (0:0)  
701.09.2019מדז לגניצהויגרי סובלקי1:2 (0:0)  
701.09.2019פוסצ'הסטאל מלץ1:0 (1:0)  
731.08.2019אולימפיה גרודזנדזווארטה פוזנאן1:2 (0:1)  
731.08.2019יאסטשמבהאודרה אופולה0:2 (0:1)  
731.08.2019ל.ק.ס. נצצ'הפודבסקידזי2:2 (1:1)  
731.08.2019רדומיאק רדוםסאנדציה0:1 (0:1)  
730.08.2019אולשטיןזגלביה סוסנובייץ3:1 (1:1)  
730.08.2019חויניצ'אנקהטיכי1:1 (0:1)  

626.08.2019סטאל מלץמדז לגניצה0:1 (0:0)  
625.08.2019ווארטה פוזנאןיאסטשמבה1:1 (0:0)  
625.08.2019ויגרי סובלקיל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:1)  
625.08.2019זגלביה סוסנובייץטיכי2:1 (1:0)  
625.08.2019חויניצ'אנקהפוסצ'ה1:0 (1:0)  
625.08.2019סאנדציהבלחטוב1:2 (1:0)  
624.08.2019אודרה אופולהרדומיאק רדום0:0 (0:0)  
624.08.2019חרוברי גלוגובאולשטין0:0 (0:0)  
624.08.2019פודבסקידזיאולימפיה גרודזנדז1:2 (0:1)  

521.08.2019אולימפיה גרודזנדזויגרי סובלקי2:1 (1:1)  
521.08.2019אולשטיןסאנדציה0:1 (0:1)  
521.08.2019בלחטובאודרה אופולה0:1 (0:1)  
521.08.2019ווארטה פוזנאןפודבסקידזי1:2 (1:1)  
521.08.2019חויניצ'אנקהמדז לגניצה3:0 (2:0)  
521.08.2019טיכיחרוברי גלוגוב1:5 (0:2)  
521.08.2019ל.ק.ס. נצצ'הסטאל מלץ2:1 (2:0)  
521.08.2019פוסצ'הזגלביה סוסנובייץ2:0 (1:0)  
521.08.2019רדומיאק רדוםיאסטשמבה2:2 (0:1)  

417.08.2019ויגרי סובלקיפודבסקידזי0:1 (0:1)  
417.08.2019זגלביה סוסנובייץמדז לגניצה0:1 (0:1)  
417.08.2019יאסטשמבהבלחטוב1:1 (0:0)  
417.08.2019רדומיאק רדוםווארטה פוזנאן2:0 (0:0)  
416.08.2019אודרה אופולהאולשטין1:0 (1:0)  
416.08.2019חויניצ'אנקהל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:1)  
416.08.2019חרוברי גלוגובפוסצ'ה1:0 (0:0)  
416.08.2019סאנדציהטיכי0:1 (0:0)  
416.08.2019סטאל מלץאולימפיה גרודזנדז0:2 (0:2)  

311.08.2019ויגרי סובלקיווארטה פוזנאן2:1 (1:0)  
311.08.2019פודבסקידזיסטאל מלץ1:4 (1:1)  
310.08.2019בלחטוברדומיאק רדום0:3 (0:2)  
310.08.2019טיכיאודרה אופולה1:4 (1:1)  
310.08.2019ל.ק.ס. נצצ'הזגלביה סוסנובייץ0:2 (0:0)  
310.08.2019מדז לגניצהחרוברי גלוגוב1:2 (1:1)  
310.08.2019פוסצ'הסאנדציה2:1 (1:0)  
309.08.2019אולימפיה גרודזנדזחויניצ'אנקה5:3 (2:0)  
309.08.2019אולשטיןיאסטשמבה1:2 (0:1)  

204.08.2019חויניצ'אנקהפודבסקידזי1:0 (1:0)  
203.08.2019ווארטה פוזנאןבלחטוב0:1 (0:0)  
203.08.2019זגלביה סוסנובייץאולימפיה גרודזנדז1:0 (0:0)  
203.08.2019יאסטשמבהטיכי1:2 (1:2)  
203.08.2019רדומיאק רדוםאולשטין1:2 (1:1)  
202.08.2019אודרה אופולהפוסצ'ה1:0 (1:0)  
202.08.2019חרוברי גלוגובל.ק.ס. נצצ'ה1:0 (0:0)  
202.08.2019סאנדציהמדז לגניצה2:1 (2:1)  
202.08.2019סטאל מלץויגרי סובלקי1:1 (0:1)  

127.07.2019בלחטובאולשטין0:3 (0:2)  
127.07.2019ויגרי סובלקיחויניצ'אנקה1:1 (1:1)  
127.07.2019זגלביה סוסנובייץפודבסקידזי1:1 (1:0)  
127.07.2019ל.ק.ס. נצצ'הסאנדציה0:3 (0:2)  
127.07.2019מדז לגניצהאודרה אופולה0:0 (0:0)  
127.07.2019פוסצ'היאסטשמבה0:0 (0:0)  
127.07.2019רדומיאק רדוםטיכי1:2 (0:1)  
126.07.2019אולימפיה גרודזנדזחרוברי גלוגוב0:5 (0:3)  
126.07.2019סטאל מלץווארטה פוזנאן1:2 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 ווארטה פוזנאן 20 12 4 4 3318 15+ 40 נ נ ה נ נ ת 19 1 18 2 11 9 2 18 1 19 0 20
2 סטאל מלץ 20 12 2 6 3018 12+ 38 נ נ נ נ ת ה 20 0 14 6 8 12 3 17 2 18 1 19
3 פודבסקידזי 20 11 4 5 3621 15+ 37 ה נ נ ת נ נ 20 0 16 4 12 8 7 13 2 18 0 20
4 רדומיאק רדום 20 10 6 4 3023 7+ 36 נ ת ת ת ה נ 18 2 16 4 11 9 7 13 1 19 0 20
5 אולימפיה גרודזנדז 20 9 4 7 3430 4+ 31 נ ת נ ה נ ה 20 0 16 4 13 7 9 11 3 17 1 19
6 מדז לגניצה 20 9 4 7 2926 3+ 31 נ ה ה ת נ ת 19 1 15 5 13 7 6 14 2 18 0 20
7 יאסטשמבה 20 7 9 4 3025 5+ 30 ה ת ת ת ת נ 19 1 17 3 10 10 7 13 1 19 1 19
8 טיכי 20 8 6 6 4029 11+ 30 ת ת ת נ נ ת 19 1 17 3 15 5 9 11 6 14 2 18
9 זגלביה סוסנובייץ 20 7 5 8 2831 3- 26 נ ה ה נ ת ת 20 0 17 3 10 10 6 14 4 16 2 18
10 ל.ק.ס. נצצ'ה 20 7 5 8 2822 6+ 26 ה נ ת ה ת ה 20 0 13 7 9 11 5 15 1 19 1 19
11 אולשטין 20 7 5 8 1622 6- 26 נ ת ה ה ה ת 16 4 9 11 8 12 4 16 1 19 0 20
12 סאנדציה 20 7 4 9 2835 7- 25 ה נ ת נ ה נ 20 0 15 5 13 7 8 12 3 17 2 18
13 בלחטוב 20 7 3 10 2427 3- 24 ה ה נ ה נ ת 20 0 15 5 11 9 3 17 2 18 0 20
14 פוסצ'ה 20 6 5 9 1524 9- 23 נ ת ה ת ה ת 18 2 11 9 6 14 2 18 2 18 0 20
15 חרוברי גלוגוב 20 5 5 10 1833 15- 20 ה ת ה ת ת נ 18 2 13 7 9 11 6 14 4 16 1 19
16 אודרה אופולה 20 5 5 10 1625 9- 20 ת נ נ נ ה ה 17 3 12 8 7 13 3 17 2 18 0 20
17 ויגרי סובלקי 20 5 4 11 1731 14- 19 ה ה נ ה ת ה 19 1 14 6 10 10 3 17 2 18 0 20
18 חויניצ'אנקה 20 4 4 12 2739 12- 16 ה ה ה ה ה ת 20 0 16 4 12 8 8 12 3 17 3 17
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2129.02.2020אולימפיה גרודזנדזסטאל מלץ
2129.02.2020אולשטיןאודרה אופולה
2129.02.2020בלחטוביאסטשמבה
2129.02.2020ווארטה פוזנאןרדומיאק רדום
2129.02.2020טיכיסאנדציה
2129.02.2020ל.ק.ס. נצצ'החויניצ'אנקה
2129.02.2020מדז לגניצהזגלביה סוסנובייץ
2129.02.2020פודבסקידזיויגרי סובלקי
2129.02.2020פוסצ'החרוברי גלוגוב

2207.03.2020אודרה אופולהבלחטוב
2207.03.2020ויגרי סובלקיאולימפיה גרודזנדז
2207.03.2020זגלביה סוסנובייץפוסצ'ה
2207.03.2020חרוברי גלוגובטיכי
2207.03.2020יאסטשמבהרדומיאק רדום
2207.03.2020מדז לגניצהחויניצ'אנקה
2207.03.2020סאנדציהאולשטין
2207.03.2020סטאל מלץל.ק.ס. נצצ'ה
2207.03.2020פודבסקידזיווארטה פוזנאן

2314.03.2020אולימפיה גרודזנדזפודבסקידזי
2314.03.2020אולשטיןחרוברי גלוגוב
2314.03.2020בלחטובסאנדציה
2314.03.2020טיכיזגלביה סוסנובייץ
2314.03.2020יאסטשמבהווארטה פוזנאן
2314.03.2020ל.ק.ס. נצצ'הויגרי סובלקי
2314.03.2020מדז לגניצהסטאל מלץ
2314.03.2020פוסצ'החויניצ'אנקה
2314.03.2020רדומיאק רדוםאודרה אופולה

2421.03.2020אודרה אופולהיאסטשמבה
2421.03.2020ווארטה פוזנאןאולימפיה גרודזנדז
2421.03.2020ויגרי סובלקימדז לגניצה
2421.03.2020זגלביה סוסנובייץאולשטין
2421.03.2020חרוברי גלוגובבלחטוב
2421.03.2020טיכיחויניצ'אנקה
2421.03.2020סאנדציהרדומיאק רדום
2421.03.2020סטאל מלץפוסצ'ה
2421.03.2020פודבסקידזיל.ק.ס. נצצ'ה

2528.03.2020אודרה אופולהווארטה פוזנאן
2528.03.2020אולשטיןחויניצ'אנקה
2528.03.2020בלחטובזגלביה סוסנובייץ
2528.03.2020טיכיסטאל מלץ
2528.03.2020יאסטשמבהסאנדציה
2528.03.2020ל.ק.ס. נצצ'האולימפיה גרודזנדז
2528.03.2020מדז לגניצהפודבסקידזי
2528.03.2020פוסצ'הויגרי סובלקי
2528.03.2020רדומיאק רדוםחרוברי גלוגוב

2604.04.2020אולימפיה גרודזנדזמדז לגניצה
2604.04.2020בלחטובחויניצ'אנקה
2604.04.2020ווארטה פוזנאןל.ק.ס. נצצ'ה
2604.04.2020ויגרי סובלקיטיכי
2604.04.2020זגלביה סוסנובייץרדומיאק רדום
2604.04.2020חרוברי גלוגוביאסטשמבה
2604.04.2020סאנדציהאודרה אופולה
2604.04.2020סטאל מלץאולשטין
2604.04.2020פודבסקידזיפוסצ'ה

2711.04.2020אודרה אופולהחרוברי גלוגוב
2711.04.2020אולשטיןויגרי סובלקי
2711.04.2020בלחטובסטאל מלץ
2711.04.2020ווארטה פוזנאןסאנדציה
2711.04.2020טיכיפודבסקידזי
2711.04.2020יאסטשמבהזגלביה סוסנובייץ
2711.04.2020מדז לגניצהל.ק.ס. נצצ'ה
2711.04.2020פוסצ'האולימפיה גרודזנדז
2711.04.2020רדומיאק רדוםחויניצ'אנקה

2818.04.2020אולימפיה גרודזנדזטיכי
2818.04.2020ויגרי סובלקיבלחטוב
2818.04.2020זגלביה סוסנובייץאודרה אופולה
2818.04.2020חויניצ'אנקהיאסטשמבה
2818.04.2020חרוברי גלוגובסאנדציה
2818.04.2020ל.ק.ס. נצצ'הפוסצ'ה
2818.04.2020מדז לגניצהווארטה פוזנאן
2818.04.2020סטאל מלץרדומיאק רדום
2818.04.2020פודבסקידזיאולשטין

2925.04.2020אודרה אופולהחויניצ'אנקה
2925.04.2020אולשטיןאולימפיה גרודזנדז
2925.04.2020בלחטובפודבסקידזי
2925.04.2020ווארטה פוזנאןחרוברי גלוגוב
2925.04.2020טיכיל.ק.ס. נצצ'ה
2925.04.2020יאסטשמבהסטאל מלץ
2925.04.2020סאנדציהזגלביה סוסנובייץ
2925.04.2020פוסצ'המדז לגניצה
2925.04.2020רדומיאק רדוםויגרי סובלקי

3002.05.2020אולימפיה גרודזנדזבלחטוב
3002.05.2020ווארטה פוזנאןפוסצ'ה
3002.05.2020ויגרי סובלקייאסטשמבה
3002.05.2020זגלביה סוסנובייץחרוברי גלוגוב
3002.05.2020חויניצ'אנקהסאנדציה
3002.05.2020ל.ק.ס. נצצ'האולשטין
3002.05.2020מדז לגניצהטיכי
3002.05.2020סטאל מלץאודרה אופולה
3002.05.2020פודבסקידזירדומיאק רדום

3109.05.2020אודרה אופולהויגרי סובלקי
3109.05.2020אולשטיןמדז לגניצה
3109.05.2020בלחטובל.ק.ס. נצצ'ה
3109.05.2020זגלביה סוסנובייץווארטה פוזנאן
3109.05.2020חויניצ'אנקהחרוברי גלוגוב
3109.05.2020טיכיפוסצ'ה
3109.05.2020יאסטשמבהפודבסקידזי
3109.05.2020סאנדציהסטאל מלץ
3109.05.2020רדומיאק רדוםאולימפיה גרודזנדז

3216.05.2020אולימפיה גרודזנדזיאסטשמבה
3216.05.2020ווארטה פוזנאןטיכי
3216.05.2020ויגרי סובלקיסאנדציה
3216.05.2020חויניצ'אנקהזגלביה סוסנובייץ
3216.05.2020ל.ק.ס. נצצ'הרדומיאק רדום
3216.05.2020מדז לגניצהבלחטוב
3216.05.2020סטאל מלץחרוברי גלוגוב
3216.05.2020פודבסקידזיאודרה אופולה
3216.05.2020פוסצ'האולשטין

3323.05.2020אודרה אופולהאולימפיה גרודזנדז
3323.05.2020אולשטיןטיכי
3323.05.2020בלחטובפוסצ'ה
3323.05.2020זגלביה סוסנובייץסטאל מלץ
3323.05.2020חויניצ'אנקהווארטה פוזנאן
3323.05.2020חרוברי גלוגובויגרי סובלקי
3323.05.2020יאסטשמבהל.ק.ס. נצצ'ה
3323.05.2020סאנדציהפודבסקידזי
3323.05.2020רדומיאק רדוםמדז לגניצה

3430.05.2020אולימפיה גרודזנדזסאנדציה
3430.05.2020ווארטה פוזנאןאולשטין
3430.05.2020ויגרי סובלקיזגלביה סוסנובייץ
3430.05.2020טיכיבלחטוב
3430.05.2020ל.ק.ס. נצצ'האודרה אופולה
3430.05.2020מדז לגניצהיאסטשמבה
3430.05.2020סטאל מלץחויניצ'אנקה
3430.05.2020פודבסקידזיחרוברי גלוגוב
3430.05.2020פוסצ'הרדומיאק רדום