ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1817.11.2019ווארטה פוזנאןסטאל מלץ2:0 (1:0)  
1816.11.2019אולשטיןבלחטוב1:0 (0:0)  
1816.11.2019חויניצ'אנקהויגרי סובלקי3:1 (1:0)  
1816.11.2019טיכירדומיאק רדום2:2 (0:1)  
1816.11.2019סאנדציהל.ק.ס. נצצ'ה2:2 (0:2)  
1816.11.2019פודבסקידזיזגלביה סוסנובייץ1:4 (0:3)  

1710.11.2019חרוברי גלוגובפודבסקידזי1:1 (0:0)  
1709.11.2019אודרה אופולהל.ק.ס. נצצ'ה0:2 (0:0)  
1709.11.2019אולשטיןווארטה פוזנאן3:1 (0:0)  
1709.11.2019בלחטובטיכי4:1 (2:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 ווארטה פוזנאן 18 10 4 4 2817 11+ 34 ה נ נ ת נ ה 17 1 16 2 9 9 2 16 1 17 0 18
2 פודבסקידזי 18 10 4 4 3318 15+ 34 נ ת נ נ ה נ 18 0 14 4 10 8 7 11 2 16 0 18
3 רדומיאק רדום 18 9 5 4 2823 5+ 32 ת ת ה נ ת ה 17 1 15 3 11 7 7 11 1 17 0 18
4 סטאל מלץ 18 10 2 6 2517 8+ 32 נ נ ת ה ה נ 18 0 12 6 6 12 3 15 2 16 1 17
5 טיכי 18 8 4 6 3827 11+ 28 ת נ נ ת נ ה 18 0 16 2 14 4 8 10 6 12 2 16
6 יאסטשמבה 17 7 7 3 2620 6+ 28 ת ת נ נ נ ה 16 1 14 3 8 9 6 11 1 16 1 16
7 מדז לגניצה 17 8 4 5 2620 6+ 28 ת נ ת ה נ נ 16 1 12 5 11 6 5 12 2 15 0 17
8 בלחטוב 18 7 3 8 2323 0   24 נ ה נ ת ה נ 18 0 13 5 10 8 3 15 2 16 0 18
9 אולימפיה גרודזנדז 17 7 3 7 2726 1+ 24 ה נ ה ת ה נ 17 0 13 4 10 7 7 10 3 14 1 16
10 ל.ק.ס. נצצ'ה 18 6 5 7 2421 3+ 23 ת ה ת ה נ ת 18 0 12 6 8 10 4 14 1 17 1 17
11 זגלביה סוסנובייץ 18 6 5 7 2629 3- 23 ה נ ת ת ה נ 18 0 16 2 9 9 6 12 4 14 2 16
12 אולשטין 18 6 4 8 1421 7- 22 ה ה ה ת ה ת 15 3 8 10 7 11 4 14 1 17 0 18
13 סאנדציה 18 6 4 8 2533 8- 22 ת נ ה נ ה ת 18 0 14 4 12 6 7 11 3 15 2 16
14 פוסצ'ה 17 5 4 8 1221 9- 19 ת ה ת ה נ ה 15 2 9 8 5 12 2 15 2 15 0 17
15 חרוברי גלוגוב 17 5 4 8 1625 9- 19 ת ת נ נ נ ת 15 2 10 7 7 10 4 13 4 13 1 16
16 ויגרי סובלקי 18 5 4 9 1725 8- 19 נ ה ת ה ה נ 17 1 12 6 8 10 3 15 2 16 0 18
17 חויניצ'אנקה 18 4 4 10 2534 9- 16 ה ה ה ת ה ת 18 0 14 4 10 8 7 11 3 15 3 15
18 אודרה אופולה 17 3 4 10 1124 13- 13 נ ה ה נ ה נ 15 2 10 7 5 12 3 14 2 15 0 17
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1922.11.2019ויגרי סובלקיסטאל מלץ
1922.11.2019מדז לגניצהסאנדציה
1922.11.2019פודבסקידזיחויניצ'אנקה
1922.11.2019פוסצ'האודרה אופולה
1923.11.2019אולימפיה גרודזנדזזגלביה סוסנובייץ
1923.11.2019בלחטובווארטה פוזנאן
1923.11.2019טיכייאסטשמבה
1923.11.2019ל.ק.ס. נצצ'החרוברי גלוגוב
1924.11.2019אולשטיןרדומיאק רדום

1826.11.2019יאסטשמבהפוסצ'ה