ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 ווארטה פוזנאן 20 12 4 4 3318 15+ 40 נ נ ה נ נ ת 19 1 18 2 11 9 2 18 1 19 0 20
2 סטאל מלץ 20 12 2 6 3018 12+ 38 נ נ נ נ ת ה 20 0 14 6 8 12 3 17 2 18 1 19
3 פודבסקידזי 20 11 4 5 3621 15+ 37 ה נ נ ת נ נ 20 0 16 4 12 8 7 13 2 18 0 20
4 רדומיאק רדום 20 10 6 4 3023 7+ 36 נ ת ת ת ה נ 18 2 16 4 11 9 7 13 1 19 0 20
5 אולימפיה גרודזנדז 20 9 4 7 3430 4+ 31 נ ת נ ה נ ה 20 0 16 4 13 7 9 11 3 17 1 19
6 מדז לגניצה 20 9 4 7 2926 3+ 31 נ ה ה ת נ ת 19 1 15 5 13 7 6 14 2 18 0 20
7 יאסטשמבה 20 7 9 4 3025 5+ 30 ה ת ת ת ת נ 19 1 17 3 10 10 7 13 1 19 1 19
8 טיכי 20 8 6 6 4029 11+ 30 ת ת ת נ נ ת 19 1 17 3 15 5 9 11 6 14 2 18
9 זגלביה סוסנובייץ 20 7 5 8 2831 3- 26 נ ה ה נ ת ת 20 0 17 3 10 10 6 14 4 16 2 18
10 ל.ק.ס. נצצ'ה 20 7 5 8 2822 6+ 26 ה נ ת ה ת ה 20 0 13 7 9 11 5 15 1 19 1 19
11 אולשטין 20 7 5 8 1622 6- 26 נ ת ה ה ה ת 16 4 9 11 8 12 4 16 1 19 0 20
12 סאנדציה 20 7 4 9 2835 7- 25 ה נ ת נ ה נ 20 0 15 5 13 7 8 12 3 17 2 18
13 בלחטוב 20 7 3 10 2427 3- 24 ה ה נ ה נ ת 20 0 15 5 11 9 3 17 2 18 0 20
14 פוסצ'ה 20 6 5 9 1524 9- 23 נ ת ה ת ה ת 18 2 11 9 6 14 2 18 2 18 0 20
15 חרוברי גלוגוב 20 5 5 10 1833 15- 20 ה ת ה ת ת נ 18 2 13 7 9 11 6 14 4 16 1 19
16 אודרה אופולה 20 5 5 10 1625 9- 20 ת נ נ נ ה ה 17 3 12 8 7 13 3 17 2 18 0 20
17 ויגרי סובלקי 20 5 4 11 1731 14- 19 ה ה נ ה ת ה 19 1 14 6 10 10 3 17 2 18 0 20
18 חויניצ'אנקה 20 4 4 12 2739 12- 16 ה ה ה ה ה ת 20 0 16 4 12 8 8 12 3 17 3 17
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


2604.04.2020אולימפיה גרודזנדזמדז לגניצה
2604.04.2020בלחטובחויניצ'אנקה
2604.04.2020ווארטה פוזנאןל.ק.ס. נצצ'ה
2604.04.2020ויגרי סובלקיטיכי
2604.04.2020זגלביה סוסנובייץרדומיאק רדום
2604.04.2020חרוברי גלוגוביאסטשמבה
2604.04.2020סאנדציהאודרה אופולה
2604.04.2020סטאל מלץאולשטין
2604.04.2020פודבסקידזיפוסצ'ה

2711.04.2020אודרה אופולהחרוברי גלוגוב
2711.04.2020אולשטיןויגרי סובלקי
2711.04.2020בלחטובסטאל מלץ
2711.04.2020ווארטה פוזנאןסאנדציה
2711.04.2020טיכיפודבסקידזי
2711.04.2020יאסטשמבהזגלביה סוסנובייץ
2711.04.2020מדז לגניצהל.ק.ס. נצצ'ה
2711.04.2020פוסצ'האולימפיה גרודזנדז
2711.04.2020רדומיאק רדוםחויניצ'אנקה

2818.04.2020אולימפיה גרודזנדזטיכי
2818.04.2020ויגרי סובלקיבלחטוב
2818.04.2020זגלביה סוסנובייץאודרה אופולה
2818.04.2020חויניצ'אנקהיאסטשמבה
2818.04.2020חרוברי גלוגובסאנדציה
2818.04.2020ל.ק.ס. נצצ'הפוסצ'ה
2818.04.2020מדז לגניצהווארטה פוזנאן
2818.04.2020סטאל מלץרדומיאק רדום
2818.04.2020פודבסקידזיאולשטין

2925.04.2020אודרה אופולהחויניצ'אנקה
2925.04.2020אולשטיןאולימפיה גרודזנדז
2925.04.2020בלחטובפודבסקידזי
2925.04.2020ווארטה פוזנאןחרוברי גלוגוב
2925.04.2020טיכיל.ק.ס. נצצ'ה
2925.04.2020יאסטשמבהסטאל מלץ
2925.04.2020סאנדציהזגלביה סוסנובייץ
2925.04.2020פוסצ'המדז לגניצה
2925.04.2020רדומיאק רדוםויגרי סובלקי