ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 ווארטה פוזנאן 20 12 4 4 3318 15+ 40 נ נ ה נ נ ת 19 1 18 2 11 9 2 18 1 19 0 20
2 סטאל מלץ 20 12 2 6 3018 12+ 38 נ נ נ נ ת ה 20 0 14 6 8 12 3 17 2 18 1 19
3 פודבסקידזי 20 11 4 5 3621 15+ 37 ה נ נ ת נ נ 20 0 16 4 12 8 7 13 2 18 0 20
4 רדומיאק רדום 20 10 6 4 3023 7+ 36 נ ת ת ת ה נ 18 2 16 4 11 9 7 13 1 19 0 20
5 אולימפיה גרודזנדז 20 9 4 7 3430 4+ 31 נ ת נ ה נ ה 20 0 16 4 13 7 9 11 3 17 1 19
6 מדז לגניצה 20 9 4 7 2926 3+ 31 נ ה ה ת נ ת 19 1 15 5 13 7 6 14 2 18 0 20
7 יאסטשמבה 20 7 9 4 3025 5+ 30 ה ת ת ת ת נ 19 1 17 3 10 10 7 13 1 19 1 19
8 טיכי 20 8 6 6 4029 11+ 30 ת ת ת נ נ ת 19 1 17 3 15 5 9 11 6 14 2 18
9 זגלביה סוסנובייץ 20 7 5 8 2831 3- 26 נ ה ה נ ת ת 20 0 17 3 10 10 6 14 4 16 2 18
10 ל.ק.ס. נצצ'ה 20 7 5 8 2822 6+ 26 ה נ ת ה ת ה 20 0 13 7 9 11 5 15 1 19 1 19
11 אולשטין 20 7 5 8 1622 6- 26 נ ת ה ה ה ת 16 4 9 11 8 12 4 16 1 19 0 20
12 סאנדציה 20 7 4 9 2835 7- 25 ה נ ת נ ה נ 20 0 15 5 13 7 8 12 3 17 2 18
13 בלחטוב 20 7 3 10 2427 3- 24 ה ה נ ה נ ת 20 0 15 5 11 9 3 17 2 18 0 20
14 פוסצ'ה 20 6 5 9 1524 9- 23 נ ת ה ת ה ת 18 2 11 9 6 14 2 18 2 18 0 20
15 חרוברי גלוגוב 20 5 5 10 1833 15- 20 ה ת ה ת ת נ 18 2 13 7 9 11 6 14 4 16 1 19
16 אודרה אופולה 20 5 5 10 1625 9- 20 ת נ נ נ ה ה 17 3 12 8 7 13 3 17 2 18 0 20
17 ויגרי סובלקי 20 5 4 11 1731 14- 19 ה ה נ ה ת ה 19 1 14 6 10 10 3 17 2 18 0 20
18 חויניצ'אנקה 20 4 4 12 2739 12- 16 ה ה ה ה ה ת 20 0 16 4 12 8 8 12 3 17 3 17
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


2207.03.2020אודרה אופולהבלחטוב
2207.03.2020ויגרי סובלקיאולימפיה גרודזנדז
2207.03.2020זגלביה סוסנובייץפוסצ'ה
2207.03.2020חרוברי גלוגובטיכי
2207.03.2020יאסטשמבהרדומיאק רדום
2207.03.2020מדז לגניצהחויניצ'אנקה
2207.03.2020סאנדציהאולשטין
2207.03.2020סטאל מלץל.ק.ס. נצצ'ה
2207.03.2020פודבסקידזיווארטה פוזנאן

2314.03.2020אולימפיה גרודזנדזפודבסקידזי
2314.03.2020אולשטיןחרוברי גלוגוב
2314.03.2020בלחטובסאנדציה
2314.03.2020טיכיזגלביה סוסנובייץ
2314.03.2020יאסטשמבהווארטה פוזנאן
2314.03.2020ל.ק.ס. נצצ'הויגרי סובלקי
2314.03.2020מדז לגניצהסטאל מלץ
2314.03.2020פוסצ'החויניצ'אנקה
2314.03.2020רדומיאק רדוםאודרה אופולה

2421.03.2020אודרה אופולהיאסטשמבה
2421.03.2020ווארטה פוזנאןאולימפיה גרודזנדז
2421.03.2020ויגרי סובלקימדז לגניצה
2421.03.2020זגלביה סוסנובייץאולשטין
2421.03.2020חרוברי גלוגובבלחטוב
2421.03.2020טיכיחויניצ'אנקה
2421.03.2020סאנדציהרדומיאק רדום
2421.03.2020סטאל מלץפוסצ'ה
2421.03.2020פודבסקידזיל.ק.ס. נצצ'ה

2528.03.2020אודרה אופולהווארטה פוזנאן
2528.03.2020אולשטיןחויניצ'אנקה
2528.03.2020בלחטובזגלביה סוסנובייץ
2528.03.2020טיכיסטאל מלץ
2528.03.2020יאסטשמבהסאנדציה
2528.03.2020ל.ק.ס. נצצ'האולימפיה גרודזנדז
2528.03.2020מדז לגניצהפודבסקידזי
2528.03.2020פוסצ'הויגרי סובלקי
2528.03.2020רדומיאק רדוםחרוברי גלוגוב