ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
פלייאוף - 1/2 גמר
פלייאוף - גמר
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19   פברואר.20   מרץ.20   יוני.20   יולי.20  


2030.11.2019חויניצ'אנקהאולימפיה גרודזנדז3:1 (1:1)  
2030.11.2019יאסטשמבהאולשטין2:1 (1:1)  
2030.11.2019סאנדציהפוסצ'ה1:0 (0:0)  
2030.11.2019סטאל מלץפודבסקידזי1:2 (1:2)  
2029.11.2019זגלביה סוסנובייץל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:0)  

1827.11.2019אודרה אופולהמדז לגניצה0:3 (0:0)  
1827.11.2019חרוברי גלוגובאולימפיה גרודזנדז2:2 (1:1)  
1826.11.2019יאסטשמבהפוסצ'ה1:1 (0:1)  

1924.11.2019אולשטיןרדומיאק רדום0:0 (0:0)  
1923.11.2019אולימפיה גרודזנדזזגלביה סוסנובייץ1:2 (0:0)  
1923.11.2019בלחטובווארטה פוזנאן2:1 (0:0)  
1923.11.2019טיכייאסטשמבה2:2 (1:1)  
1923.11.2019ל.ק.ס. נצצ'החרוברי גלוגוב0:4 (0:1)  
1922.11.2019ויגרי סובלקיסטאל מלץ3:0 (1:0)  
1922.11.2019מדז לגניצהסאנדציה3:1 (0:0)  
1922.11.2019פודבסקידזיחויניצ'אנקה1:2 (0:0)  
1922.11.2019פוסצ'האודרה אופולה2:1 (1:1)  

1817.11.2019ווארטה פוזנאןסטאל מלץ2:0 (1:0)  
1816.11.2019אולשטיןבלחטוב1:0 (0:0)  
1816.11.2019חויניצ'אנקהויגרי סובלקי3:1 (1:0)  
1816.11.2019טיכירדומיאק רדום2:2 (0:1)  
1816.11.2019סאנדציהל.ק.ס. נצצ'ה2:2 (0:2)  
1816.11.2019פודבסקידזיזגלביה סוסנובייץ1:4 (0:3)  

1710.11.2019חרוברי גלוגובפודבסקידזי1:1 (0:0)  
1709.11.2019אודרה אופולהל.ק.ס. נצצ'ה0:2 (0:0)  
1709.11.2019אולשטיןווארטה פוזנאן3:1 (0:0)  
1709.11.2019בלחטובטיכי4:1 (2:1)  
1709.11.2019זגלביה סוסנובייץויגרי סובלקי0:2 (0:2)  
1709.11.2019חויניצ'אנקהסטאל מלץ2:0 (1:0)  
1709.11.2019יאסטשמבהמדז לגניצה2:2 (0:1)  
1709.11.2019רדומיאק רדוםפוסצ'ה1:1 (1:0)  
1708.11.2019סאנדציהאולימפיה גרודזנדז1:3 (0:2)  

1603.11.2019ווארטה פוזנאןחויניצ'אנקה0:2 (0:2)  
1603.11.2019ויגרי סובלקיחרוברי גלוגוב1:1 (0:1)  
1603.11.2019טיכיאולשטין0:1 (0:1)  
1603.11.2019סטאל מלץזגלביה סוסנובייץ1:1 (0:0)  
1603.11.2019פודבסקידזיסאנדציה1:3 (1:1)  
1603.11.2019פוסצ'הבלחטוב4:1 (1:0)  
1602.11.2019אולימפיה גרודזנדזאודרה אופולה1:3 (0:0)  
1602.11.2019ל.ק.ס. נצצ'היאסטשמבה2:2 (1:1)  
1602.11.2019מדז לגניצהרדומיאק רדום1:3 (0:3)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 סטאל מלץ 34 21 4 9 5731 26+ 67 נ נ נ ה ת נ 33 1 25 9 17 17 6 28 5 29 2 32
2 פודבסקידזי 34 19 8 7 6435 29+ 65 ה ה נ נ נ ת 34 0 27 7 19 15 12 22 4 30 2 32
3 ווארטה פוזנאן 34 18 6 10 5235 17+ 60 ה נ ת נ ה ה 32 2 31 3 19 15 4 30 1 33 0 34
4 רדומיאק רדום 34 16 9 9 5245 7+ 57 ה נ ת נ ה נ 31 3 29 5 20 14 13 21 3 31 1 33
5 מדז לגניצה 34 14 9 11 4944 5+ 51 ת ה נ נ ת נ 32 2 26 8 21 13 9 25 3 31 1 33
6 ל.ק.ס. נצצ'ה 34 14 8 12 4734 13+ 50 נ ת ת נ נ ה 33 1 21 13 14 20 8 26 2 32 2 32
7 חרוברי גלוגוב 34 14 7 13 4144 3- 49 נ נ ה נ נ נ 30 4 20 14 14 20 10 24 7 27 3 31
8 פוסצ'ה 34 13 9 12 3637 1- 48 נ ת ת נ נ ה 29 5 18 16 13 21 7 27 3 31 1 33
9 טיכי 34 12 11 11 6053 7+ 47 נ ה ת ה ת נ 33 1 27 7 23 11 15 19 9 25 5 29
10 אולשטין 34 13 7 14 3038 8- 46 נ נ ת ה ה נ 28 6 18 16 14 20 5 29 2 32 1 33
11 זגלביה סוסנובייץ 34 12 8 14 4955 6- 44 נ ה נ ה ה ת 34 0 31 3 18 16 11 23 5 29 3 31
12 סאנדציה 34 12 8 14 4549 4- 44 ת נ ה נ ה ת 33 1 25 9 20 14 9 25 3 31 2 32
13 אודרה אופולה 34 11 9 14 3339 6- 42 ה נ ה נ ת ת 29 5 19 15 11 23 6 28 4 30 2 32
14 יאסטשמבה 34 9 14 11 4146 5- 41 ת ת ת ה ה ה 29 5 27 7 18 16 10 24 2 32 1 33
15 בלחטוב 34 11 7 16 3645 9- 40 ה ת ה ה נ ת 32 2 24 10 17 17 4 30 3 31 1 33
16 אולימפיה גרודזנדז 34 11 7 16 4556 11- 40 ת ה ת ה ה ה 32 2 26 8 20 14 12 22 6 28 3 31
17 חויניצ'אנקה 34 8 6 20 4667 21- 30 ה ה ה ה נ ת 33 1 27 7 22 12 14 20 6 28 5 29
18 ויגרי סובלקי 34 7 5 22 2757 30- 26 ה ה נ ה נ ה 33 1 23 11 16 18 7 27 4 30 1 33
עלייה  
פלייאוף  
ירידה