ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19   פברואר.20   מרץ.20  


1527.10.2019אודרה אופולהפודבסקידזי2:0 (1:0)  
1527.10.2019חרוברי גלוגובסטאל מלץ0:1 (0:0)  
1526.10.2019זגלביה סוסנובייץחויניצ'אנקה3:3 (2:1)  
1526.10.2019טיכיווארטה פוזנאן1:1 (0:0)  
1526.10.2019יאסטשמבהאולימפיה גרודזנדז0:2 (0:1)  
1526.10.2019רדומיאק רדוםל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:0)  
1525.10.2019אולשטיןפוסצ'ה0:0 (0:0)  
1525.10.2019בלחטובמדז לגניצה1:1 (0:0)  
1525.10.2019סאנדציהויגרי סובלקי0:1 (0:0)  

1324.10.2019אודרה אופולהסטאל מלץ0:1 (0:0)  
1323.10.2019חרוברי גלוגובזגלביה סוסנובייץ0:3 (0:2)  
1322.10.2019טיכימדז לגניצה1:4 (0:1)  
1322.10.2019יאסטשמבהויגרי סובלקי0:1 (0:1)  
1322.10.2019פוסצ'הווארטה פוזנאן2:0 (1:0)  

1419.10.2019אולימפיה גרודזנדזרדומיאק רדום2:2 (0:2)  
1419.10.2019ווארטה פוזנאןזגלביה סוסנובייץ3:2 (1:0)  
1419.10.2019ל.ק.ס. נצצ'הבלחטוב1:2 (0:1)  
1419.10.2019פודבסקידזייאסטשמבה2:0 (1:0)  
1418.10.2019ויגרי סובלקיאודרה אופולה0:1 (0:1)  
1418.10.2019חרוברי גלוגובחויניצ'אנקה0:1 (0:1)  
1418.10.2019מדז לגניצהאולשטין1:4 (1:2)  
1418.10.2019סטאל מלץסאנדציה1:5 (1:1)  
1418.10.2019פוסצ'הטיכי1:2 (0:2)  

1312.10.2019בלחטובאולימפיה גרודזנדז0:1 (0:0)  
1312.10.2019רדומיאק רדוםפודבסקידזי3:1 (1:0)  
1311.10.2019אולשטיןל.ק.ס. נצצ'ה1:1 (0:0)  
1311.10.2019סאנדציהחויניצ'אנקה4:4 (2:3)  

1206.10.2019אולימפיה גרודזנדזאולשטין0:1 (0:1)  
1205.10.2019ויגרי סובלקירדומיאק רדום4:1 (2:0)  
1205.10.2019זגלביה סוסנובייץסאנדציה1:3 (0:1)  
1205.10.2019חויניצ'אנקהאודרה אופולה2:1 (2:0)  
1205.10.2019חרוברי גלוגובווארטה פוזנאן0:0 (0:0)  
1205.10.2019ל.ק.ס. נצצ'הטיכי3:4 (3:2)  
1205.10.2019פודבסקידזיבלחטוב0:4 (0:0)  
1204.10.2019מדז לגניצהפוסצ'ה0:1 (0:1)  
1204.10.2019סטאל מלץיאסטשמבה1:3 (1:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 פודבסקידזי 22 13 4 5 4221 21+ 43 נ נ ה נ נ ת 22 0 18 4 13 9 8 14 2 20 0 22
2 ווארטה פוזנאן 22 13 4 5 3620 16+ 43 ה נ נ נ ה נ 21 1 20 2 12 10 2 20 1 21 0 22
3 סטאל מלץ 22 13 2 7 3521 14+ 41 ה נ נ נ נ נ 22 0 16 6 10 12 4 18 3 19 1 21
4 רדומיאק רדום 22 10 6 6 3229 3+ 36 ה ה נ ת ת ת 20 2 18 4 13 9 8 14 2 20 0 22
5 יאסטשמבה 22 8 10 4 3327 6+ 34 נ ת ה ת ת ת 20 2 18 4 11 11 8 14 2 20 1 21
6 מדז לגניצה 22 10 4 8 3430 4+ 34 נ ה נ ה ה ת 21 1 17 5 14 8 7 15 3 19 1 21
7 אולימפיה גרודזנדז 22 10 4 8 3636 0   34 נ ה נ ת נ ה 22 0 18 4 15 7 10 12 4 18 1 21
8 טיכי 22 8 7 7 4336 7+ 31 ה ת ת ת ת נ 21 1 19 3 17 5 11 11 7 15 3 19
9 ל.ק.ס. נצצ'ה 22 8 5 9 3224 8+ 29 נ ה ה נ ת ה 22 0 15 7 11 11 5 17 1 21 1 21
10 זגלביה סוסנובייץ 22 8 5 9 3336 3- 29 ה נ נ ה ה נ 22 0 19 3 11 11 7 15 5 17 3 19
11 סאנדציה 22 8 5 9 3337 4- 29 נ ת ה נ ת נ 22 0 17 5 15 7 9 13 3 19 2 20
12 אולשטין 22 8 5 9 2027 7- 29 ה נ נ ת ה ה 18 4 11 11 10 12 5 17 2 20 1 21
13 חרוברי גלוגוב 22 7 5 10 2635 9- 26 נ נ ה ת ה ת 20 2 15 7 11 11 8 14 5 17 2 20
14 פוסצ'ה 22 7 5 10 2130 9- 26 נ ה נ ת ה ת 20 2 13 9 8 14 4 18 3 19 1 21
15 בלחטוב 22 7 4 11 2428 4- 25 ה ת ה ה נ ה 21 1 15 7 11 11 3 19 2 20 0 22
16 אודרה אופולה 22 6 5 11 1929 10- 23 נ ה ת נ נ נ 19 3 13 9 8 14 4 18 3 19 1 21
17 ויגרי סובלקי 22 5 4 13 1837 19- 19 ה ה ה ה נ ה 21 1 16 6 12 10 4 18 2 20 0 22
18 חויניצ'אנקה 22 5 4 13 3145 14- 19 ה נ ה ה ה ה 22 0 18 4 14 8 9 13 4 18 4 18
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  



יוני.20   יולי.20