ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

521.08.2019אולימפיה גרודזנדזויגרי סובלקי2:1 (1:1)  
521.08.2019אולשטיןסאנדציה0:1 (0:1)  
521.08.2019בלחטובאודרה אופולה0:1 (0:1)  
521.08.2019ווארטה פוזנאןפודבסקידזי1:2 (1:1)  
521.08.2019חויניצ'אנקהמדז לגניצה3:0 (2:0)  
521.08.2019טיכיחרוברי גלוגוב1:5 (0:2)  
521.08.2019ל.ק.ס. נצצ'הסטאל מלץ2:1 (2:0)  
521.08.2019פוסצ'הזגלביה סוסנובייץ2:0 (1:0)  
521.08.2019רדומיאק רדוםיאסטשמבה2:2 (0:1)  

417.08.2019ויגרי סובלקיפודבסקידזי0:1 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 ווארטה פוזנאן 5 4 0 1 84 4+ 12 נ נ נ נ ה 5 0 4 1 3 2 0 5 0 5 0 5
2 בלחטוב 5 3 1 1 82 6+ 10 נ ת נ ה נ 5 0 3 2 2 3 0 5 0 5 0 5
3 מדז לגניצה 5 3 1 1 73 4+ 10 נ ה נ נ ת 4 1 3 2 3 2 0 5 0 5 0 5
4 סטאל מלץ 5 3 1 1 87 1+ 10 נ נ ה ת נ 5 0 5 0 3 2 1 4 1 4 0 5
5 ל.ק.ס. נצצ'ה 5 3 0 2 73 4+ 9 ה ה נ נ נ 5 0 3 2 2 3 0 5 0 5 0 5
6 אולשטין 5 3 0 2 56 1- 9 נ נ נ ה ה 5 0 3 2 3 2 0 5 0 5 0 5
7 ויגרי סובלקי 5 2 2 1 65 1+ 8 נ נ ה ת ת 5 0 4 1 2 3 0 5 0 5 0 5
8 זגלביה סוסנובייץ 5 2 1 2 44 0   7 נ נ ה ה ת 5 0 3 2 0 5 0 5 0 5 0 5
9 פודבסקידזי 5 2 1 2 75 2+ 7 ה ה נ נ ת 5 0 3 2 2 3 1 4 1 4 0 5
10 רדומיאק רדום 5 2 1 2 69 3- 7 ת ה ה נ נ 5 0 5 0 4 1 1 4 0 5 0 5
11 חויניצ'אנקה 5 2 1 2 78 1- 7 ה נ נ ה ת 5 0 3 2 2 3 1 4 1 4 1 4
12 פוסצ'ה 5 2 1 2 34 1- 7 ה נ ה נ ת 4 1 2 3 1 4 0 5 0 5 0 5
13 יאסטשמבה 5 1 3 1 66 0   6 ת ת ה נ ת 4 1 4 1 3 2 1 4 0 5 0 5
14 סאנדציה 5 2 0 3 47 3- 6 ה נ נ ה ה 5 0 3 2 3 2 0 5 0 5 0 5
15 אולימפיה גרודזנדז 5 2 0 3 109 1+ 6 ה ה ה נ נ 5 0 4 1 3 2 2 3 2 3 1 4
16 טיכי 5 2 0 3 117 4+ 6 נ ה נ ה ה 5 0 4 1 4 1 2 3 2 3 1 4
17 אודרה אופולה 5 0 1 4 17 6- 1 ה ה ה ה ת 4 1 1 4 1 4 1 4 1 4 0 5
18 חרוברי גלוגוב 5 0 0 5 214 12- 0 ה ה ה ה ה 5 0 3 2 3 2 2 3 2 3 1 4
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

624.08.2019אודרה אופולהרדומיאק רדום
624.08.2019ווארטה פוזנאןיאסטשמבה
624.08.2019ויגרי סובלקיל.ק.ס. נצצ'ה
624.08.2019זגלביה סוסנובייץטיכי
624.08.2019חויניצ'אנקהפוסצ'ה
624.08.2019חרוברי גלוגובאולשטין
624.08.2019סאנדציהבלחטוב
624.08.2019סטאל מלץמדז לגניצה
624.08.2019פודבסקידזיאולימפיה גרודזנדז

731.08.2019אולימפיה גרודזנדזווארטה פוזנאן