ligot.net - כדורגל צ'כי >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  צ'כיה
גמברינוס ליגה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
גביע
סופרקאפ



כדורגל צ'כי >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1624.11.2019ולאשיםפרוסטייב0:2 (0:1)  
1623.11.2019באניק סוקולובויקטוריה ז'יז'קוב2:1 (0:0)  
1623.11.2019דוקלה פראגהראדץ קראלובה2:1 (1:0)  
1623.11.2019טרנץסלובן ורנסדורף1:1 (1:0)  
1623.11.2019פרדוביצהברנו2:1 (2:1)  
1622.11.2019אוסטי נאד לאבםסלאבוי וישהראד2:1 (1:0)  
1622.11.2019ויטקוביצהויסוצ'ינה1:1 (1:1)  
1616.11.2019לישןכרודים0:2 (0:1)  

1510.11.2019הראדץ קראלובהויטקוביצה0:3 (0:2)  
1510.11.2019ויקטוריה ז'יז'קובאוסטי נאד לאבם1:2 (0:1)  
1510.11.2019סלובן ורנסדורףדוקלה פראג1:1 (0:1)  
1509.11.2019טרנץלישן1:1 (0:1)  
1509.11.2019כרודיםבאניק סוקולוב0:1 (0:1)  
1509.11.2019סלאבוי וישהראדפרדוביצה2:0 (1:0)  
1508.11.2019ברנופרוסטייב0:5 (0:1)  
1508.11.2019ויסוצ'ינהולאשים1:4 (0:2)  

1403.11.2019ולאשיםויקטוריה ז'יז'קוב1:2 (0:0)  
1402.11.2019באניק סוקולובטרנץ2:2 (1:0)  
1402.11.2019דוקלה פראגלישן2:4 (0:2)  
1402.11.2019פרדוביצהכרודים0:4 (0:3)  
1402.11.2019פרוסטייבויסוצ'ינה1:1 (0:0)  
1401.11.2019אוסטי נאד לאבםהראדץ קראלובה0:2 (0:1)  
1401.11.2019ברנוסלאבוי וישהראד1:4 (0:3)  
1401.11.2019ויטקוביצהסלובן ורנסדורף0:0 (0:0)  

1327.10.2019הראדץ קראלובהפרוסטייב2:1 (1:0)  
1327.10.2019סלובן ורנסדורףבאניק סוקולוב0:3 (0:0)  
1326.10.2019ויקטוריה ז'יז'קובברנו0:1 (0:0)  
1326.10.2019טרנץאוסטי נאד לאבם1:0 (0:0)  
1326.10.2019כרודיםדוקלה פראג2:3 (2:1)  
1326.10.2019לישןויטקוביצה1:5 (0:2)  
1326.10.2019סלאבוי וישהראדולאשים1:2 (0:1)  
1325.10.2019ויסוצ'ינהפרדוביצה2:3 (0:3)  

1220.10.2019ולאשיםהראדץ קראלובה2:0 (0:0)  
1219.10.2019באניק סוקולובלישן2:1 (0:1)  
1219.10.2019סלאבוי וישהראדויסוצ'ינה1:1 (0:0)  
1219.10.2019פרדוביצהטרנץ0:1 (0:1)  
1219.10.2019פרוסטייבויקטוריה ז'יז'קוב1:2 (0:1)  
1218.10.2019אוסטי נאד לאבםכרודים0:2 (0:0)  
1218.10.2019ברנוסלובן ורנסדורף1:4 (0:3)  
1218.10.2019ויטקוביצהדוקלה פראג3:0 (2:0)  

1106.10.2019ויקטוריה ז'יז'קובסלאבוי וישהראד0:1 (0:1)  
1106.10.2019סלובן ורנסדורףולאשים1:2 (1:0)  
1105.10.2019דוקלה פראגפרוסטייב0:1 (0:1)  
1105.10.2019הראדץ קראלובהפרדוביצה0:1 (0:1)  
1105.10.2019טרנץויטקוביצה2:3 (1:2)  
1105.10.2019כרודיםברנו4:1 (1:1)  
1105.10.2019לישןאוסטי נאד לאבם3:1 (2:0)  
1104.10.2019ויסוצ'ינהבאניק סוקולוב1:3 (1:1)  

1029.09.2019ויקטוריה ז'יז'קובויסוצ'ינה1:1 (0:0)  
1029.09.2019ולאשיםטרנץ2:0 (1:0)  
1028.09.2019באניק סוקולובדוקלה פראג3:2 (1:0)  
1028.09.2019ברנוהראדץ קראלובה1:2 (0:1)  
1028.09.2019סלאבוי וישהראדסלובן ורנסדורף1:3 (1:2)  
1028.09.2019פרדוביצהלישן0:2 (0:1)  
1028.09.2019פרוסטייבכרודים1:1 (0:1)  
1027.09.2019אוסטי נאד לאבםויטקוביצה1:1 (1:0)  

921.09.2019דוקלה פראגאוסטי נאד לאבם2:3 (0:1)  
921.09.2019הראדץ קראלובהסלאבוי וישהראד0:1 (0:1)  
921.09.2019טרנץויקטוריה ז'יז'קוב2:4 (0:2)  
921.09.2019כרודיםולאשים1:1 (0:1)  
921.09.2019לישןפרוסטייב0:3 (0:1)  
921.09.2019סלובן ורנסדורףפרדוביצה2:1 (1:1)  
920.09.2019ויטקוביצהבאניק סוקולוב0:4 (0:2)  
920.09.2019ויסוצ'ינהברנו2:3 (0:1)  

815.09.2019ויקטוריה ז'יז'קובהראדץ קראלובה2:1 (2:0)  
815.09.2019ולאשיםויטקוביצה1:2 (0:1)  
814.09.2019ברנולישן0:2 (0:1)  
814.09.2019סלאבוי וישהראדטרנץ2:1 (0:1)  
814.09.2019פרדוביצהדוקלה פראג1:3 (1:2)  
814.09.2019פרוסטייבסלובן ורנסדורף2:3 (0:2)  
813.09.2019אוסטי נאד לאבםבאניק סוקולוב2:2 (1:1)  
813.09.2019ויסוצ'ינהכרודים2:4 (2:2)  

701.09.2019סלובן ורנסדורףאוסטי נאד לאבם3:0 (2:0)  
731.08.2019באניק סוקולובפרוסטייב1:1 (1:0)  
731.08.2019דוקלה פראגולאשים0:4 (0:2)  
731.08.2019טרנץברנו1:1 (0:0)  
731.08.2019כרודיםסלאבוי וישהראד2:3 (0:2)  
731.08.2019לישןויקטוריה ז'יז'קוב3:3 (1:1)  
730.08.2019הראדץ קראלובהויסוצ'ינה2:4 (1:1)  
730.08.2019ויטקוביצהפרדוביצה3:1 (3:1)  

625.08.2019ויקטוריה ז'יז'קובסלובן ורנסדורף0:3 (0:2)  
625.08.2019ולאשיםאוסטי נאד לאבם1:0 (0:0)  
624.08.2019סלאבוי וישהראדדוקלה פראג3:1 (2:0)  
624.08.2019פרדוביצהבאניק סוקולוב0:4 (0:2)  
624.08.2019פרוסטייבטרנץ2:2 (1:0)  
623.08.2019ברנוויטקוביצה0:1 (0:1)  
623.08.2019הראדץ קראלובהכרודים0:2 (0:2)  
623.08.2019ויסוצ'ינהלישן2:3 (0:1)  

518.08.2019סלובן ורנסדורףויסוצ'ינה1:2 (0:0)  
517.08.2019באניק סוקולובולאשים1:2 (0:1)  
517.08.2019דוקלה פראגברנו1:2 (0:0)  
517.08.2019ויטקוביצהפרוסטייב2:2 (1:0)  
517.08.2019טרנץהראדץ קראלובה1:1 (0:0)  
517.08.2019כרודיםויקטוריה ז'יז'קוב3:0 (2:0)  
517.08.2019לישןסלאבוי וישהראד0:0 (0:0)  
516.08.2019אוסטי נאד לאבםפרדוביצה1:0 (0:0)  

411.08.2019ויקטוריה ז'יז'קובויטקוביצה0:2 (0:0)  
411.08.2019ולאשיםלישן2:1 (1:1)  
410.08.2019כרודיםטרנץ0:1 (0:0)  
410.08.2019סלאבוי וישהראדבאניק סוקולוב1:2 (0:0)  
410.08.2019פרוסטייבפרדוביצה0:0 (0:0)  
409.08.2019ברנואוסטי נאד לאבם2:2 (1:1)  
409.08.2019הראדץ קראלובהסלובן ורנסדורף0:8 (0:4)  
409.08.2019ויסוצ'ינהדוקלה פראג0:1 (0:0)  

304.08.2019דוקלה פראגויקטוריה ז'יז'קוב0:2 (0:1)  
304.08.2019סלובן ורנסדורףכרודים3:3 (1:1)  
303.08.2019באניק סוקולובברנו2:0 (0:0)  
303.08.2019טרנץויסוצ'ינה1:0 (0:0)  
303.08.2019לישןהראדץ קראלובה3:3 (2:1)  
303.08.2019פרדוביצהולאשים0:1 (0:1)  
302.08.2019אוסטי נאד לאבםפרוסטייב1:3 (0:0)  
302.08.2019ויטקוביצהסלאבוי וישהראד2:4 (2:1)  

229.07.2019הראדץ קראלובהדוקלה פראג2:0 (0:0)  
228.07.2019ויקטוריה ז'יז'קובבאניק סוקולוב1:2 (0:1)  
228.07.2019סלאבוי וישהראדאוסטי נאד לאבם1:4 (0:1)  
228.07.2019סלובן ורנסדורףטרנץ2:2 (0:1)  
227.07.2019ויסוצ'ינהויטקוביצה0:3 (0:0)  
227.07.2019כרודיםלישן3:1 (0:1)  
227.07.2019פרוסטייבולאשים1:0 (0:0)  
226.07.2019ברנופרדוביצה1:1 (1:1)  

122.07.2019אוסטי נאד לאבםויסוצ'ינה0:0 (0:0)  
120.07.2019באניק סוקולובהראדץ קראלובה0:0 (0:0)  
120.07.2019דוקלה פראגטרנץ3:2 (2:1)  
120.07.2019לישןסלובן ורנסדורף2:2 (1:2)  
120.07.2019פרדוביצהויקטוריה ז'יז'קוב1:2 (0:2)  
120.07.2019פרוסטייבסלאבוי וישהראד0:1 (0:1)  
119.07.2019ויטקוביצהכרודים1:0 (1:0)  
119.07.2019ולאשיםברנו2:2 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 פרדוביצה 16 11 2 3 2911 18+ 35 ה נ נ ה נ ה 15 1 11 5 8 8 5 11 1 15 0 16
2 ויסוצ'ינה 16 9 5 2 3220 12+ 32 ת נ ת נ ת נ 15 1 13 3 9 7 7 9 6 10 2 14
3 דוקלה פראג 16 10 1 5 3421 13+ 31 ה ת נ ה נ נ 16 0 14 2 11 5 8 8 5 11 1 15
4 ברנו 16 9 4 3 3517 18+ 31 נ נ נ ה נ נ 16 0 14 2 10 6 7 9 5 11 0 16
5 הראדץ קראלובה 16 9 3 4 3116 15+ 30 נ נ ה ה נ נ 15 1 13 3 8 8 3 13 3 13 3 13
6 ויקטוריה ז'יז'קוב 16 8 2 6 2621 5+ 26 נ נ ה נ ה נ 16 0 14 2 11 5 2 14 2 14 2 14
7 אוסטי נאד לאבם 16 7 4 5 2519 6+ 25 ה ה נ נ נ נ 15 1 12 4 9 7 6 10 2 14 0 16
8 לישן 16 6 5 5 3127 4+ 23 נ ת ה נ נ ה 15 1 15 1 11 5 8 8 5 11 4 12
9 טרנץ 16 5 7 4 2421 3+ 22 ת ת ת ה ה נ 16 0 12 4 7 9 6 10 3 13 1 15
10 כרודים 16 5 3 8 1833 15- 18 ה נ ה נ ה ה 16 0 13 3 8 8 7 9 5 11 2 14
11 פרוסטייב 16 4 6 6 1626 10- 18 ה ה ת נ נ ה 15 1 12 4 8 8 5 11 2 14 0 16
12 סלאבוי וישהראד 16 5 2 9 2127 6- 17 נ ה ה נ ת ה 15 1 12 4 10 6 6 10 4 12 1 15
13 סלובן ורנסדורף 16 3 6 7 2137 16- 15 ת ת ת נ ה נ 15 1 15 1 13 3 7 9 4 12 2 14
14 ולאשים 16 4 2 10 1527 12- 14 נ ה נ ה ה ה 16 0 13 3 9 7 3 13 1 15 0 16
15 ויטקוביצה 16 2 4 10 1732 15- 10 ת ה ת ה ה ה 15 1 13 3 10 6 6 10 3 13 2 14
16 באניק סוקולוב 16 1 4 11 1434 20- 7 ה ה ת ה ה ה 15 1 14 2 12 4 6 10 1 15 0 16
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1707.03.2020ברנובאניק סוקולוב
1707.03.2020הראדץ קראלובהלישן
1707.03.2020ויסוצ'ינהטרנץ
1707.03.2020ויקטוריה ז'יז'קובדוקלה פראג
1707.03.2020ולאשיםפרדוביצה
1707.03.2020כרודיםסלובן ורנסדורף
1707.03.2020סלאבוי וישהראדויטקוביצה
1707.03.2020פרוסטייבאוסטי נאד לאבם

1814.03.2020אוסטי נאד לאבםברנו
1814.03.2020באניק סוקולובסלאבוי וישהראד
1814.03.2020דוקלה פראגויסוצ'ינה
1814.03.2020ויטקוביצהויקטוריה ז'יז'קוב
1814.03.2020טרנץכרודים
1814.03.2020לישןולאשים
1814.03.2020סלובן ורנסדורףהראדץ קראלובה
1814.03.2020פרדוביצהפרוסטייב

1921.03.2020ברנודוקלה פראג
1921.03.2020הראדץ קראלובהטרנץ
1921.03.2020ויסוצ'ינהסלובן ורנסדורף
1921.03.2020ויקטוריה ז'יז'קובכרודים
1921.03.2020ולאשיםבאניק סוקולוב
1921.03.2020סלאבוי וישהראדלישן
1921.03.2020פרדוביצהאוסטי נאד לאבם
1921.03.2020פרוסטייבויטקוביצה

2004.04.2020אוסטי נאד לאבםולאשים
2004.04.2020באניק סוקולובפרדוביצה
2004.04.2020דוקלה פראגסלאבוי וישהראד
2004.04.2020ויטקוביצהברנו
2004.04.2020טרנץפרוסטייב
2004.04.2020כרודיםהראדץ קראלובה
2004.04.2020לישןויסוצ'ינה
2004.04.2020סלובן ורנסדורףויקטוריה ז'יז'קוב

2111.04.2020אוסטי נאד לאבםסלובן ורנסדורף
2111.04.2020ברנוטרנץ
2111.04.2020ויסוצ'ינההראדץ קראלובה
2111.04.2020ויקטוריה ז'יז'קובלישן
2111.04.2020ולאשיםדוקלה פראג
2111.04.2020סלאבוי וישהראדכרודים
2111.04.2020פרדוביצהויטקוביצה
2111.04.2020פרוסטייבבאניק סוקולוב

2215.04.2020באניק סוקולובאוסטי נאד לאבם
2215.04.2020דוקלה פראגפרדוביצה
2215.04.2020הראדץ קראלובהויקטוריה ז'יז'קוב
2215.04.2020ויטקוביצהולאשים
2215.04.2020טרנץסלאבוי וישהראד
2215.04.2020כרודיםויסוצ'ינה
2215.04.2020לישןברנו
2215.04.2020סלובן ורנסדורףפרוסטייב

2318.04.2020אוסטי נאד לאבםדוקלה פראג
2318.04.2020באניק סוקולובויטקוביצה
2318.04.2020ברנוויסוצ'ינה
2318.04.2020ויקטוריה ז'יז'קובטרנץ
2318.04.2020ולאשיםכרודים
2318.04.2020סלאבוי וישהראדהראדץ קראלובה
2318.04.2020פרדוביצהסלובן ורנסדורף
2318.04.2020פרוסטייבלישן

2425.04.2020דוקלה פראגבאניק סוקולוב
2425.04.2020הראדץ קראלובהברנו
2425.04.2020ויטקוביצהאוסטי נאד לאבם
2425.04.2020ויסוצ'ינהויקטוריה ז'יז'קוב
2425.04.2020טרנץולאשים
2425.04.2020כרודיםפרוסטייב
2425.04.2020לישןפרדוביצה
2425.04.2020סלובן ורנסדורףסלאבוי וישהראד

2529.04.2020אוסטי נאד לאבםלישן
2529.04.2020באניק סוקולובויסוצ'ינה
2529.04.2020ברנוכרודים
2529.04.2020ויטקוביצהטרנץ
2529.04.2020ולאשיםסלובן ורנסדורף
2529.04.2020סלאבוי וישהראדויקטוריה ז'יז'קוב
2529.04.2020פרדוביצההראדץ קראלובה
2529.04.2020פרוסטייבדוקלה פראג

2602.05.2020דוקלה פראגויטקוביצה
2602.05.2020הראדץ קראלובהולאשים
2602.05.2020ויסוצ'ינהסלאבוי וישהראד
2602.05.2020ויקטוריה ז'יז'קובפרוסטייב
2602.05.2020טרנץפרדוביצה
2602.05.2020כרודיםאוסטי נאד לאבם
2602.05.2020לישןבאניק סוקולוב
2602.05.2020סלובן ורנסדורףברנו

2709.05.2020אוסטי נאד לאבםטרנץ
2709.05.2020באניק סוקולובסלובן ורנסדורף
2709.05.2020ברנוויקטוריה ז'יז'קוב
2709.05.2020דוקלה פראגכרודים
2709.05.2020ויטקוביצהלישן
2709.05.2020ולאשיםסלאבוי וישהראד
2709.05.2020פרדוביצהויסוצ'ינה
2709.05.2020פרוסטייבהראדץ קראלובה

2813.05.2020הראדץ קראלובהאוסטי נאד לאבם
2813.05.2020ויסוצ'ינהפרוסטייב
2813.05.2020ויקטוריה ז'יז'קובולאשים
2813.05.2020טרנץבאניק סוקולוב
2813.05.2020כרודיםפרדוביצה
2813.05.2020לישןדוקלה פראג
2813.05.2020סלאבוי וישהראדברנו
2813.05.2020סלובן ורנסדורףויטקוביצה

2916.05.2020אוסטי נאד לאבםויקטוריה ז'יז'קוב
2916.05.2020באניק סוקולובכרודים
2916.05.2020דוקלה פראגסלובן ורנסדורף
2916.05.2020ויטקוביצההראדץ קראלובה
2916.05.2020ולאשיםויסוצ'ינה
2916.05.2020לישןטרנץ
2916.05.2020פרדוביצהסלאבוי וישהראד
2916.05.2020פרוסטייבברנו

3023.05.2020ברנוולאשים
3023.05.2020הראדץ קראלובהבאניק סוקולוב
3023.05.2020ויסוצ'ינהאוסטי נאד לאבם
3023.05.2020ויקטוריה ז'יז'קובפרדוביצה
3023.05.2020טרנץדוקלה פראג
3023.05.2020כרודיםויטקוביצה
3023.05.2020סלאבוי וישהראדפרוסטייב
3023.05.2020סלובן ורנסדורףלישן