ligot.net - כדורגל צ'כי >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  צ'כיה
גמברינוס ליגה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
גביע
סופרקאפ



כדורגל צ'כי >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

2417.07.2020טרשינץולאשים2:1 (0:1)  

3014.07.2020ברנוולאשים0:4 (0:2)  
3014.07.2020הראדץ קראלובהבאניק סוקולוב0:2 (0:2)  
3014.07.2020ויסוצ'ינהאוסטי נאד לאבם3:2 (2:0)  
3014.07.2020ויקטוריה ז'יז'קובפרדוביצה1:2 (0:1)  
3014.07.2020ורנסדורףלישן0:0 (0:0)  
3014.07.2020טרשינץדוקלה פראג2:1 (0:0)  
3014.07.2020כרודיםויטקוביצה1:3 (1:0)  
3014.07.2020סלאבוי וישהראדפרוסטייב1:3 (0:2)  

2911.07.2020אוסטי נאד לאבםויקטוריה ז'יז'קוב0:1 (0:0)  
2911.07.2020באניק סוקולובכרודים0:3 (0:1)  
2911.07.2020דוקלה פראגורנסדורף1:2 (0:1)  
2911.07.2020ויטקוביצההראדץ קראלובה4:1 (3:0)  
2911.07.2020ולאשיםויסוצ'ינה3:2 (1:1)  
2911.07.2020לישןטרשינץ2:6 (0:1)  
2911.07.2020פרדוביצהסלאבוי וישהראד1:4 (1:1)  
2911.07.2020פרוסטייבברנו0:0 (0:0)  

2608.07.2020טרשינץפרדוביצה1:0 (0:0)  

2806.07.2020ורנסדורףויטקוביצה1:3 (0:2)  
2805.07.2020טרשינץבאניק סוקולוב1:2 (0:1)  
2804.07.2020הראדץ קראלובהאוסטי נאד לאבם0:1 (0:0)  
2804.07.2020ויסוצ'ינהפרוסטייב2:3 (1:0)  
2804.07.2020ויקטוריה ז'יז'קובולאשים1:0 (0:0)  
2804.07.2020לישןדוקלה פראג3:2 (1:2)  
2804.07.2020סלאבוי וישהראדברנו7:2 (2:0)  
2803.07.2020כרודיםפרדוביצה3:1 (2:0)  

2502.07.2020ויטקוביצהטרשינץ2:5 (1:2)  

2729.06.2020פרדוביצהויסוצ'ינה1:2 (0:2)  
2728.06.2020אוסטי נאד לאבםטרשינץ3:3 (1:2)  
2728.06.2020ברנוויקטוריה ז'יז'קוב1:6 (1:4)  
2728.06.2020ויטקוביצהלישן2:2 (1:0)  
2728.06.2020ולאשיםסלאבוי וישהראד1:1 (0:1)  
2728.06.2020פרוסטייבהראדץ קראלובה1:2 (1:0)  
2727.06.2020באניק סוקולובורנסדורף0:1 (0:1)  
2727.06.2020דוקלה פראגכרודים0:3 (0:2)  

2625.06.2020הראדץ קראלובהולאשים0:1 (0:1)  
2625.06.2020ויקטוריה ז'יז'קובפרוסטייב0:0 (0:0)  
2624.06.2020דוקלה פראגויטקוביצה0:4 (0:2)  
2624.06.2020ויסוצ'ינהסלאבוי וישהראד0:4 (0:1)  
2624.06.2020ורנסדורףברנו1:0 (0:0)  
2624.06.2020כרודיםאוסטי נאד לאבם3:3 (0:2)  
2624.06.2020לישןבאניק סוקולוב3:1 (2:0)  

2522.06.2020פרדוביצההראדץ קראלובה0:0 (0:0)  
2521.06.2020באניק סוקולובויסוצ'ינה3:1 (1:0)  
2521.06.2020ברנוכרודים2:3 (1:2)  
2521.06.2020ולאשיםורנסדורף1:2 (0:2)  
2521.06.2020סלאבוי וישהראדויקטוריה ז'יז'קוב0:0 (0:0)  
2521.06.2020פרוסטייבדוקלה פראג3:2 (2:2)  
2520.06.2020אוסטי נאד לאבםלישן0:0 (0:0)  

2418.06.2020דוקלה פראגבאניק סוקולוב1:3 (0:1)  
2418.06.2020הראדץ קראלובהברנו1:1 (1:0)  
2418.06.2020ויסוצ'ינהויקטוריה ז'יז'קוב1:0 (0:0)  
2418.06.2020ורנסדורףסלאבוי וישהראד2:2 (1:0)  
2417.06.2020ויטקוביצהאוסטי נאד לאבם1:3 (1:2)  
2417.06.2020כרודיםפרוסטייב1:1 (0:0)  
2417.06.2020לישןפרדוביצה1:1 (1:0)  

2315.06.2020ברנוויסוצ'ינה2:5 (1:2)  
2315.06.2020ויקטוריה ז'יז'קובטרשינץ1:3 (0:1)  
2315.06.2020סלאבוי וישהראדהראדץ קראלובה0:2 (0:1)  
2314.06.2020באניק סוקולובויטקוביצה0:4 (0:2)  
2314.06.2020ולאשיםכרודים1:2 (0:0)  
2314.06.2020פרוסטייבלישן1:0 (1:0)  
2313.06.2020אוסטי נאד לאבםדוקלה פראג2:3 (1:0)  
2313.06.2020פרדוביצהורנסדורף0:2 (0:0)  

2211.06.2020הראדץ קראלובהויקטוריה ז'יז'קוב0:5 (0:3)  
2211.06.2020ויטקוביצהולאשים2:0 (1:0)  
2211.06.2020כרודיםויסוצ'ינה3:4 (2:3)  
2211.06.2020לישןברנו2:1 (1:1)  
2210.06.2020דוקלה פראגפרדוביצה1:0 (0:0)  
2210.06.2020טרשינץסלאבוי וישהראד2:1 (1:1)  
2209.06.2020באניק סוקולובאוסטי נאד לאבם1:3 (1:1)  
2209.06.2020ורנסדורףפרוסטייב3:1 (2:1)  

2108.06.2020ויסוצ'ינההראדץ קראלובה1:1 (0:1)  
2107.06.2020ברנוטרשינץ0:5 (0:3)  
2107.06.2020ולאשיםדוקלה פראג0:2 (0:0)  
2107.06.2020סלאבוי וישהראדכרודים3:1 (2:0)  
2107.06.2020פרדוביצהויטקוביצה1:2 (0:1)  
2106.06.2020אוסטי נאד לאבםורנסדורף3:2 (1:1)  
2106.06.2020ויקטוריה ז'יז'קובלישן1:2 (0:1)  
2106.06.2020פרוסטייבבאניק סוקולוב0:1 (0:1)  

2004.06.2020דוקלה פראגסלאבוי וישהראד0:2 (0:1)  
2004.06.2020ויטקוביצהברנו3:2 (2:0)  
2003.06.2020אוסטי נאד לאבםולאשים0:2 (0:1)  
2003.06.2020באניק סוקולובפרדוביצה2:1 (1:0)  
2002.06.2020ורנסדורףויקטוריה ז'יז'קוב4:0 (1:0)  
2002.06.2020טרשינץפרוסטייב0:0 (0:0)  
2002.06.2020כרודיםהראדץ קראלובה2:2 (1:0)  
2002.06.2020לישןויסוצ'ינה1:1 (0:0)  

1901.06.2020ברנודוקלה פראג0:0 (0:0)  
1931.05.2020ולאשיםבאניק סוקולוב1:1 (0:1)  
1931.05.2020פרדוביצהאוסטי נאד לאבם0:5 (0:4)  
1930.05.2020הראדץ קראלובהטרשינץ2:2 (2:1)  
1930.05.2020ויקטוריה ז'יז'קובכרודים1:0 (1:0)  
1930.05.2020סלאבוי וישהראדלישן1:1 (0:0)  
1930.05.2020פרוסטייבויטקוביצה1:4 (0:2)  
1929.05.2020ויסוצ'ינהורנסדורף2:1 (0:0)  

1828.05.2020אוסטי נאד לאבםברנו2:1 (1:0)  
1826.05.2020באניק סוקולובסלאבוי וישהראד0:1 (0:1)  
1826.05.2020ויטקוביצהויקטוריה ז'יז'קוב1:0 (0:0)  
1826.05.2020ורנסדורףהראדץ קראלובה2:1 (1:0)  
1826.05.2020טרשינץכרודים0:1 (0:1)  
1826.05.2020לישןולאשים2:0 (1:0)  
1826.05.2020פרדוביצהפרוסטייב0:1 (0:1)  
1825.05.2020דוקלה פראגויסוצ'ינה1:2 (1:1)  

1708.03.2020ברנובאניק סוקולוב0:1 (0:1)  
1708.03.2020הראדץ קראלובהלישן1:1 (1:1)  
1708.03.2020ולאשיםפרדוביצה1:0 (1:0)  
1707.03.2020ויקטוריה ז'יז'קובדוקלה פראג2:5 (2:2)  
1707.03.2020כרודיםורנסדורף2:5 (1:2)  
1707.03.2020סלאבוי וישהראדויטקוביצה1:4 (0:3)  
1707.03.2020פרוסטייבאוסטי נאד לאבם1:1 (0:1)  
1706.03.2020ויסוצ'ינהטרשינץ0:2 (0:2)  

1624.11.2019ולאשיםפרוסטייב0:2 (0:1)  
1623.11.2019באניק סוקולובויקטוריה ז'יז'קוב2:1 (0:0)  
1623.11.2019דוקלה פראגהראדץ קראלובה2:1 (1:0)  
1623.11.2019טרשינץורנסדורף1:1 (1:0)  
1623.11.2019פרדוביצהברנו2:1 (2:1)  
1622.11.2019אוסטי נאד לאבםסלאבוי וישהראד2:1 (1:0)  
1622.11.2019ויטקוביצהויסוצ'ינה1:1 (1:1)  
1616.11.2019לישןכרודים0:2 (0:1)  

1510.11.2019הראדץ קראלובהויטקוביצה0:3 (0:2)  
1510.11.2019ויקטוריה ז'יז'קובאוסטי נאד לאבם1:2 (0:1)  
1510.11.2019ורנסדורףדוקלה פראג1:1 (0:1)  
1509.11.2019טרשינץלישן1:1 (0:1)  
1509.11.2019כרודיםבאניק סוקולוב0:1 (0:1)  
1509.11.2019סלאבוי וישהראדפרדוביצה2:0 (1:0)  
1508.11.2019ברנופרוסטייב0:5 (0:1)  
1508.11.2019ויסוצ'ינהולאשים1:4 (0:2)  

1403.11.2019ולאשיםויקטוריה ז'יז'קוב1:2 (0:0)  
1402.11.2019באניק סוקולובטרשינץ2:2 (1:0)  
1402.11.2019דוקלה פראגלישן2:4 (0:2)  
1402.11.2019פרדוביצהכרודים0:4 (0:3)  
1402.11.2019פרוסטייבויסוצ'ינה1:1 (0:0)  
1401.11.2019אוסטי נאד לאבםהראדץ קראלובה0:2 (0:1)  
1401.11.2019ברנוסלאבוי וישהראד1:4 (0:3)  
1401.11.2019ויטקוביצהורנסדורף0:0 (0:0)  

1327.10.2019הראדץ קראלובהפרוסטייב2:1 (1:0)  
1327.10.2019ורנסדורףבאניק סוקולוב0:3 (0:0)  
1326.10.2019ויקטוריה ז'יז'קובברנו0:1 (0:0)  
1326.10.2019טרשינץאוסטי נאד לאבם1:0 (0:0)  
1326.10.2019כרודיםדוקלה פראג2:3 (2:1)  
1326.10.2019לישןויטקוביצה1:5 (0:2)  
1326.10.2019סלאבוי וישהראדולאשים1:2 (0:1)  
1325.10.2019ויסוצ'ינהפרדוביצה2:3 (0:3)  

1220.10.2019ולאשיםהראדץ קראלובה2:0 (0:0)  
1219.10.2019באניק סוקולובלישן2:1 (0:1)  
1219.10.2019סלאבוי וישהראדויסוצ'ינה1:1 (0:0)  
1219.10.2019פרדוביצהטרשינץ0:1 (0:1)  
1219.10.2019פרוסטייבויקטוריה ז'יז'קוב1:2 (0:1)  
1218.10.2019אוסטי נאד לאבםכרודים0:2 (0:0)  
1218.10.2019ברנוורנסדורף1:4 (0:3)  
1218.10.2019ויטקוביצהדוקלה פראג3:0 (2:0)  

1106.10.2019ויקטוריה ז'יז'קובסלאבוי וישהראד0:1 (0:1)  
1106.10.2019ורנסדורףולאשים1:2 (1:0)  
1105.10.2019דוקלה פראגפרוסטייב0:1 (0:1)  
1105.10.2019הראדץ קראלובהפרדוביצה0:1 (0:1)  
1105.10.2019טרשינץויטקוביצה2:3 (1:2)  
1105.10.2019כרודיםברנו4:1 (1:1)  
1105.10.2019לישןאוסטי נאד לאבם3:1 (2:0)  
1104.10.2019ויסוצ'ינהבאניק סוקולוב1:3 (1:1)  

1029.09.2019ויקטוריה ז'יז'קובויסוצ'ינה1:1 (0:0)  
1029.09.2019ולאשיםטרשינץ2:0 (1:0)  
1028.09.2019באניק סוקולובדוקלה פראג3:2 (1:0)  
1028.09.2019ברנוהראדץ קראלובה1:2 (0:1)  
1028.09.2019סלאבוי וישהראדורנסדורף1:3 (1:2)  
1028.09.2019פרדוביצהלישן0:2 (0:1)  
1028.09.2019פרוסטייבכרודים1:1 (0:1)  
1027.09.2019אוסטי נאד לאבםויטקוביצה1:1 (1:0)  

921.09.2019דוקלה פראגאוסטי נאד לאבם2:3 (0:1)  
921.09.2019הראדץ קראלובהסלאבוי וישהראד0:1 (0:1)  
921.09.2019ורנסדורףפרדוביצה2:1 (1:1)  
921.09.2019טרשינץויקטוריה ז'יז'קוב2:4 (0:2)  
921.09.2019כרודיםולאשים1:1 (0:1)  
921.09.2019לישןפרוסטייב0:3 (0:1)  
920.09.2019ויטקוביצהבאניק סוקולוב0:4 (0:2)  
920.09.2019ויסוצ'ינהברנו2:3 (0:1)  

815.09.2019ויקטוריה ז'יז'קובהראדץ קראלובה2:1 (2:0)  
815.09.2019ולאשיםויטקוביצה1:2 (0:1)  
814.09.2019ברנולישן0:2 (0:1)  
814.09.2019סלאבוי וישהראדטרשינץ2:1 (0:1)  
814.09.2019פרדוביצהדוקלה פראג1:3 (1:2)  
814.09.2019פרוסטייבורנסדורף2:3 (0:2)  
813.09.2019אוסטי נאד לאבםבאניק סוקולוב2:2 (1:1)  
813.09.2019ויסוצ'ינהכרודים2:4 (2:2)  

701.09.2019ורנסדורףאוסטי נאד לאבם3:0 (2:0)  
731.08.2019באניק סוקולובפרוסטייב1:1 (1:0)  
731.08.2019דוקלה פראגולאשים0:4 (0:2)  
731.08.2019טרשינץברנו1:1 (0:0)  
731.08.2019כרודיםסלאבוי וישהראד2:3 (0:2)  
731.08.2019לישןויקטוריה ז'יז'קוב3:3 (1:1)  
730.08.2019הראדץ קראלובהויסוצ'ינה2:4 (1:1)  
730.08.2019ויטקוביצהפרדוביצה3:1 (3:1)  

625.08.2019ויקטוריה ז'יז'קובורנסדורף0:3 (0:2)  
625.08.2019ולאשיםאוסטי נאד לאבם1:0 (0:0)  
624.08.2019סלאבוי וישהראדדוקלה פראג3:1 (2:0)  
624.08.2019פרדוביצהבאניק סוקולוב0:4 (0:2)  
624.08.2019פרוסטייבטרשינץ2:2 (1:0)  
623.08.2019ברנוויטקוביצה0:1 (0:1)  
623.08.2019הראדץ קראלובהכרודים0:2 (0:2)  
623.08.2019ויסוצ'ינהלישן2:3 (0:1)  

518.08.2019ורנסדורףויסוצ'ינה1:2 (0:0)  
517.08.2019באניק סוקולובולאשים1:2 (0:1)  
517.08.2019דוקלה פראגברנו1:2 (0:0)  
517.08.2019ויטקוביצהפרוסטייב2:2 (1:0)  
517.08.2019טרשינץהראדץ קראלובה1:1 (0:0)  
517.08.2019כרודיםויקטוריה ז'יז'קוב3:0 (2:0)  
517.08.2019לישןסלאבוי וישהראד0:0 (0:0)  
516.08.2019אוסטי נאד לאבםפרדוביצה1:0 (0:0)  

411.08.2019ויקטוריה ז'יז'קובויטקוביצה0:2 (0:0)  
411.08.2019ולאשיםלישן2:1 (1:1)  
410.08.2019כרודיםטרשינץ0:1 (0:0)  
410.08.2019סלאבוי וישהראדבאניק סוקולוב1:2 (0:0)  
410.08.2019פרוסטייבפרדוביצה0:0 (0:0)  
409.08.2019ברנואוסטי נאד לאבם2:2 (1:1)  
409.08.2019הראדץ קראלובהורנסדורף0:8 (0:4)  
409.08.2019ויסוצ'ינהדוקלה פראג0:1 (0:0)  

304.08.2019דוקלה פראגויקטוריה ז'יז'קוב0:2 (0:1)  
304.08.2019ורנסדורףכרודים3:3 (1:1)  
303.08.2019באניק סוקולובברנו2:0 (0:0)  
303.08.2019טרשינץויסוצ'ינה1:0 (0:0)  
303.08.2019לישןהראדץ קראלובה3:3 (2:1)  
303.08.2019פרדוביצהולאשים0:1 (0:1)  
302.08.2019אוסטי נאד לאבםפרוסטייב1:3 (0:0)  
302.08.2019ויטקוביצהסלאבוי וישהראד2:4 (2:1)  

229.07.2019הראדץ קראלובהדוקלה פראג2:0 (0:0)  
228.07.2019ויקטוריה ז'יז'קובבאניק סוקולוב1:2 (0:1)  
228.07.2019ורנסדורףטרשינץ2:2 (0:1)  
228.07.2019סלאבוי וישהראדאוסטי נאד לאבם1:4 (0:1)  
227.07.2019ויסוצ'ינהויטקוביצה0:3 (0:0)  
227.07.2019כרודיםלישן3:1 (0:1)  
227.07.2019פרוסטייבולאשים1:0 (0:0)  
226.07.2019ברנופרדוביצה1:1 (1:1)  

122.07.2019אוסטי נאד לאבםויסוצ'ינה0:0 (0:0)  
120.07.2019באניק סוקולובהראדץ קראלובה0:0 (0:0)  
120.07.2019דוקלה פראגטרשינץ3:2 (2:1)  
120.07.2019לישןורנסדורף2:2 (1:2)  
120.07.2019פרדוביצהויקטוריה ז'יז'קוב1:2 (0:2)  
120.07.2019פרוסטייבסלאבוי וישהראד0:1 (0:1)  
119.07.2019ויטקוביצהכרודים1:0 (1:0)  
119.07.2019ולאשיםברנו2:2 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 פרדוביצה 30 22 4 4 5519 36+ 70 ה נ נ נ נ ת 28 2 20 10 15 15 8 22 3 27 0 30
2 ברנו 30 20 7 3 7529 46+ 67 נ ת נ נ נ נ 28 2 24 6 19 11 14 16 11 19 3 27
3 דוקלה פראג 30 19 2 9 6240 22+ 59 נ נ נ נ נ נ 29 1 26 4 21 9 14 16 9 21 2 28
4 הראדץ קראלובה 30 15 9 6 5429 25+ 54 נ נ נ ה נ ת 28 2 24 6 14 16 7 23 5 25 3 27
5 ויקטוריה ז'יז'קוב 30 15 4 11 4540 5+ 49 נ ה ה ה ת ת 28 2 21 9 18 12 7 23 5 25 4 26
6 ויסוצ'ינה 30 14 7 9 5946 13+ 49 ה נ נ ה נ נ 29 1 26 4 19 11 14 16 11 19 4 26
7 אוסטי נאד לאבם 30 11 8 11 4647 1- 41 נ נ ה ת ת ת 28 2 23 7 18 12 14 16 8 22 2 28
8 ולאשים 30 11 4 15 3243 11- 37 נ ה ה נ ת ה 30 0 24 6 14 16 5 25 2 28 0 30
9 לישן 30 8 12 10 4947 2+ 36 ת נ ה ת ה ת 27 3 26 4 17 13 12 18 7 23 5 25
10 כרודים 30 10 6 14 4461 17- 36 נ ה ה ה ת ה 30 0 25 5 19 11 15 15 9 21 5 25
11 פרוסטייב 30 8 11 11 3342 9- 35 ה ת ה נ ת ה 26 4 20 10 14 16 10 20 5 25 0 30
12 סלאבוי וישהראד 30 9 6 15 4055 15- 33 נ ה ה ת ה ת 28 2 24 6 18 12 13 17 7 23 2 28
13 טרשינץ 30 7 10 13 4055 15- 31 ה ה ה ה נ ה 29 1 23 7 17 13 12 18 7 23 4 26
14 ורנסדורף 30 6 8 16 3765 28- 26 ת ה נ ה ה ה 28 2 26 4 23 7 13 17 6 24 3 27
15 באניק סוקולוב 30 7 5 18 3451 17- 26 ה נ ה נ נ ה 29 1 24 6 20 10 11 19 1 29 0 30
16 ויטקוביצה 30 4 5 21 3571 36- 17 ה ה ה נ ת ה 29 1 26 4 22 8 17 13 8 22 3 27
עלייה  
ירידה