ligot.net - כדורגל גרמני >> אזורית צפון 2019/2020 >> עונה סדירה
  גרמניה
בונדסליגה 1
בונדסליגה 2
ליגה 3
 אזורית צפון
עונה סדירה
אזורית צפון-מזרח
אזורית מערב
אזורית דרום-מערב
אזורית באיירן
אזורית דרום
גביע
סופרקאפ



כדורגל גרמני >> אזורית צפון 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

518.08.2019אולדנבורג 1897פלנסבורג2:1 (0:1)  
518.08.2019דרוכטרזן אסלהאנזה לונבורג2:4 (2:2)  
518.08.2019נורדנשטדהולשטיין קיל 23:2 (1:0)  
517.08.2019היידרהאנובר-20:2 (0:0)  
517.08.2019המבורג-2האנובר אס. קיי.1:1 (1:0)  
517.08.2019יידדלוךאלטונה 930:0 (0:0)  
517.08.2019לובקסנט פאולי-22:3 (0:2)  
516.08.2019האבלסהשוורץ וויס רדן2:2 (2:1)  
516.08.2019ורדר-2 ברמןוולפסבורג-22:0 (2:0)  

414.08.2019אלטונה 93דרוכטרזן אסל1:2 (1:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 לובק 5 5 0 0 144 10+ 15 נ נ נ נ נ 5 0 5 0 4 1 3 2 1 4 0 5
2 וולפסבורג-2 5 4 1 0 134 9+ 13 נ ת נ נ נ 5 0 5 0 4 1 1 4 1 4 1 4
3 הולשטיין קיל 2 5 3 1 1 1011 1- 10 נ נ ת ה נ 5 0 4 1 3 2 3 2 3 2 2 3
4 דרוכטרזן אסל 5 3 0 2 117 4+ 9 נ ה נ נ ה 5 0 5 0 4 1 2 3 1 4 1 4
5 פלנסבורג 5 3 0 2 65 1+ 9 נ ה נ נ ה 5 0 4 1 2 3 0 5 0 5 0 5
6 המבורג-2 4 2 2 0 155 10+ 8 ת ת נ נ 4 0 4 0 3 1 3 1 3 1 3 1
7 נורדנשטד 5 2 1 2 1611 5+ 7 ה ה ת נ נ 5 0 5 0 4 1 4 1 4 1 3 2
8 אולדנבורג 1897 5 2 1 2 66 0   7 ה נ ת ה נ 5 0 4 1 3 2 0 5 0 5 0 5
9 ורדר-2 ברמן 5 2 1 2 69 3- 7 ה ה ת נ נ 5 0 3 2 2 3 2 3 1 4 1 4
10 האנובר-2 5 2 0 3 412 8- 6 ה ה נ ה נ 5 0 5 0 3 2 1 4 1 4 1 4
11 שוורץ וויס רדן 5 1 2 2 46 2- 5 ת נ ת ה ה 4 1 3 2 2 3 1 4 0 5 0 5
12 האבלסה 5 1 2 2 710 3- 5 ת נ ה ה ת 5 0 5 0 3 2 2 3 1 4 1 4
13 יידדלוך 5 1 1 3 1010 0   4 ת ה ה נ ה 4 1 4 1 4 1 4 1 2 3 2 3
14 סנט פאולי-2 4 1 1 2 88 0   4 ה נ ת ה 4 0 3 1 3 1 3 1 2 2 1 3
15 האנזה לונבורג 5 1 1 3 68 2- 4 ה נ ת ה ה 5 0 4 1 2 3 1 4 1 4 1 4
16 אלטונה 93 5 1 1 3 610 4- 4 ת נ ה ה ה 4 1 4 1 4 1 1 4 1 4 1 4
17 האנובר אס. קיי. 5 0 3 2 26 4- 3 ת ה ת ה ת 4 1 3 2 1 4 0 5 0 5 0 5
18 היידר 5 1 0 4 416 12- 3 נ ה ה ה ה 5 0 4 1 3 2 3 2 2 3 2 3




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

622.08.2019שוורץ וויס רדןאולדנבורג 1897
623.08.2019היידרדרוכטרזן אסל
624.08.2019וולפסבורג-2נורדנשטד
624.08.2019סנט פאולי-2האנובר-2
624.08.2019פלנסבורגהמבורג-2
625.08.2019אלטונה 93האבלסה
625.08.2019האנובר אס. קיי.ורדר-2 ברמן
625.08.2019האנזה לונבורגיידדלוך

728.08.2019אלטונה 93האנזה לונבורג
728.08.2019דרוכטרזן אסלסנט פאולי-2