ligot.net - כדורגל גרמני >> אזורית צפון-מזרח 2019/2020 >> עונה סדירה
  גרמניה
בונדסליגה 1
בונדסליגה 2
ליגה 3
אזורית צפון
 אזורית צפון-מזרח
עונה סדירה
אזורית מערב
אזורית דרום-מערב
אזורית באיירן
אזורית דרום
גביע
סופרקאפ



כדורגל גרמני >> אזורית צפון-מזרח 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19  


921.09.2019בטשופסוורדהליכטנברג0:2 (0:1)  
921.09.2019ויקטוריה ברליןאופטיק0:0 (0:0)  
921.09.2019חמי לייפציגהרטה-2 ברלין3:1 (2:0)  
920.09.2019בבלסברגאלטגליניקה4:0 (4:0)  
920.09.2019ברלין אנקרספוראנרג'י קוטבוס2:2 (1:1)  
920.09.2019נורדהאוסןארפורט0:1 (0:0)  

815.09.2019אלטגליניקהחמי לייפציג2:3 (1:1)  
815.09.2019אנרג'י קוטבוסמויזלוויצ2:3 (1:0)  
815.09.2019ארפורטדינמו ברלין1:2 (1:0)  
815.09.2019הלברשטאטבטשופסוורדה1:2 (1:1)  
815.09.2019ליכטנברגבבלסברג0:0 (0:0)  
815.09.2019פיורסטנוולדהויקטוריה ברלין2:2 (0:0)  
814.09.2019אורבאחאופטיק2:5 (0:3)  
813.09.2019לוקומוטיב לייפציגברלין אנקרספור2:2 (1:1)  

611.09.2019הלברשטאטחמי לייפציג3:3 (0:3)  

211.09.2019בבלסברגנורדהאוסן2:2 (1:0)  

804.09.2019הרטה-2 ברליןנורדהאוסן2:0 (1:0)  

702.09.2019אופטיקאנרג'י קוטבוס4:1 (1:1)  
701.09.2019ברלין אנקרספורארפורט1:1 (0:1)  
701.09.2019דינמו ברליןהרטה-2 ברלין3:1 (2:0)  
701.09.2019חמי לייפציגליכטנברג0:2 (0:1)  
701.09.2019מויזלוויצלוקומוטיב לייפציג1:0 (0:0)  
701.09.2019נורדהאוסןאלטגליניקה0:2 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 הרטה-2 ברלין 9 7 0 2 2810 18+ 21 נ ה נ נ נ נ 9 0 8 1 7 2 6 3 4 5 3 6
2 נורדהאוסן 9 6 2 1 2110 11+ 20 נ ת נ נ נ ה 8 1 7 2 5 4 4 5 3 6 2 7
3 אלטגליניקה 9 6 1 2 2312 11+ 19 נ נ ה נ נ נ 9 0 9 0 6 3 6 3 4 5 1 8
4 לוקומוטיב לייפציג 8 5 3 0 158 7+ 18 ת נ ת נ נ נ 8 0 7 1 4 4 3 5 1 7 0 8
5 אנרג'י קוטבוס 9 4 2 3 2221 1+ 14 ת נ נ ת ה ה 8 1 8 1 8 1 8 1 6 3 2 7
6 ויקטוריה ברלין 9 2 6 1 96 3+ 12 ת ת ת ת נ ת 5 4 5 4 2 7 2 7 1 8 0 9
7 ברלין אנקרספור 9 3 3 3 1514 1+ 12 ת ת ת ה ה ה 9 0 7 2 5 4 4 5 2 7 2 7
8 ליכטנברג 9 3 3 3 99 0   12 ה ת ה ת נ נ 8 1 6 3 1 8 1 8 1 8 1 8
9 פיורסטנוולדה 8 3 2 3 129 3+ 11 ת נ נ נ ה ה 8 0 6 2 4 4 2 6 1 7 0 8
10 דינמו ברלין 8 3 2 3 1012 2- 11 ה ה ת ה ת נ 8 0 6 2 4 4 3 5 1 7 0 8
11 הלברשטאט 8 2 4 2 1514 1+ 10 נ ת ת ה ת ה 8 0 8 0 6 2 4 4 2 6 1 7
12 ארפורט 9 2 3 4 1115 4- 9 ה נ ת ת ה נ 8 1 7 2 5 4 2 7 1 8 1 8
13 אורבאח 8 2 2 4 1417 3- 8 נ ת ת נ ה ה 8 0 7 1 5 3 4 4 4 4 2 6
14 מויזלוויצ 8 2 2 4 1014 4- 8 ה ה ה נ ה נ 8 0 7 1 4 4 3 5 2 6 0 8
15 חמי לייפציג 9 1 5 3 1014 4- 8 ה ה ת נ ה ת 6 3 6 3 4 5 4 5 3 6 1 8
16 בבלסברג 9 0 6 3 815 7- 6 ה ת ת ת ת ה 7 2 6 3 4 5 4 5 1 8 1 8
17 בטשופסוורדה 9 1 2 6 925 16- 5 נ ה ה ת ה ת 8 1 7 2 6 3 4 5 4 5 3 6
18 אופטיק 9 0 4 5 622 16- 4 ת ה ה ת ה ה 7 2 7 2 4 5 4 5 3 6 2 7
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19   פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


922.09.2019דינמו ברליןלוקומוטיב לייפציג
922.09.2019מויזלוויצאורבאח
922.09.2019פיורסטנוולדההלברשטאט

1027.09.2019לוקומוטיב לייפציגנורדהאוסן
1028.09.2019אופטיקמויזלוויצ
1028.09.2019אנרג'י קוטבוסדינמו ברלין
1028.09.2019הרטה-2 ברליןבבלסברג
1029.09.2019אורבאחברלין אנקרספור
1029.09.2019אלטגליניקהבטשופסוורדה
1029.09.2019ארפורטחמי לייפציג
1029.09.2019הלברשטאטויקטוריה ברלין
1029.09.2019ליכטנברגפיורסטנוולדה