ligot.net - כדורגל גרמני >> אזורית צפון-מזרח 2019/2020 >> עונה סדירה
  גרמניה
בונדסליגה 1
בונדסליגה 2
ליגה 3
אזורית צפון
 אזורית צפון-מזרח
עונה סדירה
אזורית מערב
אזורית דרום-מערב
אזורית באיירן
אזורית דרום
גביע
סופרקאפ



כדורגל גרמני >> אזורית צפון-מזרח 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19  


814.09.2019אורבאחאופטיק2:5 (0:3)  
813.09.2019לוקומוטיב לייפציגברלין אנקרספור2:2 (1:1)  

611.09.2019הלברשטאטחמי לייפציג3:3 (0:3)  

211.09.2019בבלסברגנורדהאוסן2:2 (1:0)  

804.09.2019הרטה-2 ברליןנורדהאוסן2:0 (1:0)  

702.09.2019אופטיקאנרג'י קוטבוס4:1 (1:1)  
701.09.2019ברלין אנקרספורארפורט1:1 (0:1)  
701.09.2019דינמו ברליןהרטה-2 ברלין3:1 (2:0)  
701.09.2019חמי לייפציגליכטנברג0:2 (0:1)  
701.09.2019מויזלוויצלוקומוטיב לייפציג1:0 (0:0)  
701.09.2019נורדהאוסןאלטגליניקה0:2 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 הרטה-2 ברלין 8 6 0 2 259 16+ 18 ה נ נ נ נ נ 8 0 7 1 6 2 5 3 4 4 3 5
2 לוקומוטיב לייפציג 8 5 3 0 158 7+ 18 ת נ ת נ נ נ 8 0 7 1 4 4 3 5 1 7 0 8
3 נורדהאוסן 8 5 2 1 2010 10+ 17 ת נ נ נ ה נ 7 1 7 1 5 3 4 4 3 5 2 6
4 אלטגליניקה 7 4 1 2 1610 6+ 13 ה נ נ נ ת נ 7 0 7 0 4 3 4 3 3 4 1 6
5 ליכטנברג 7 3 2 2 97 2+ 11 ה ת נ נ ה ת 7 0 5 2 1 6 1 6 1 6 1 6
6 ברלין אנקרספור 8 3 2 3 1312 1+ 11 ת ת ה ה ה נ 8 0 6 2 4 4 3 5 2 6 2 6
7 דינמו ברלין 7 3 2 2 910 1- 11 ה ת ה ת נ נ 7 0 5 2 3 4 3 4 1 6 0 7
8 פיורסטנוולדה 7 3 1 3 107 3+ 10 נ נ נ ה ה ה 7 0 5 2 3 4 1 6 1 6 0 7
9 ויקטוריה ברלין 7 2 4 1 74 3+ 10 ת ת נ ת ה ת 4 3 4 3 1 6 1 6 1 6 0 7
10 אנרג'י קוטבוס 7 3 1 3 1717 0   10 נ ת ה ה נ ה 6 1 6 1 6 1 6 1 5 2 2 5
11 חמי לייפציג 7 1 5 1 78 1- 8 ת נ ה ת ת ת 4 3 4 3 2 5 2 5 2 5 1 6
12 אורבאח 8 2 2 4 1417 3- 8 נ ת ת נ ה ה 8 0 7 1 5 3 4 4 4 4 2 6
13 מויזלוויצ 7 2 2 3 811 3- 8 ה ה נ ה נ ת 7 0 6 1 3 4 2 5 1 6 0 7
14 הלברשטאט 7 1 4 2 1313 0   7 ת ת ה ת ה ת 7 0 7 0 5 2 4 3 2 5 1 6
15 ארפורט 7 1 3 3 913 4- 6 ת ת ה נ ה ת 6 1 6 1 4 3 2 5 1 6 1 6
16 בבלסברג 7 0 5 2 811 3- 5 ת ת ת ה ת ת 6 1 5 2 3 4 3 4 1 6 1 6
17 אופטיק 8 0 3 5 622 16- 3 ה ה ת ה ה ת 7 1 7 1 4 4 4 4 3 5 2 6
18 בטשופסוורדה 7 0 2 5 623 17- 2 ה ת ה ת ה ה 6 1 5 2 5 2 4 3 4 3 3 4
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19   פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


815.09.2019אלטגליניקהחמי לייפציג
815.09.2019אנרג'י קוטבוסמויזלוויצ
815.09.2019ארפורטדינמו ברלין
815.09.2019הלברשטאטבטשופסוורדה
815.09.2019ליכטנברגבבלסברג
815.09.2019פיורסטנוולדהויקטוריה ברלין

920.09.2019ברלין אנקרספוראנרג'י קוטבוס
920.09.2019נורדהאוסןארפורט
921.09.2019בטשופסוורדהליכטנברג
921.09.2019ויקטוריה ברליןאופטיק
921.09.2019חמי לייפציגהרטה-2 ברלין
922.09.2019בבלסברגאלטגליניקה
922.09.2019דינמו ברליןלוקומוטיב לייפציג
922.09.2019מויזלוויצאורבאח
922.09.2019פיורסטנוולדההלברשטאט

1027.09.2019לוקומוטיב לייפציגנורדהאוסן
1028.09.2019אופטיקמויזלוויצ
1028.09.2019אנרג'י קוטבוסדינמו ברלין
1028.09.2019הרטה-2 ברליןבבלסברג
1029.09.2019אורבאחברלין אנקרספור
1029.09.2019אלטגליניקהבטשופסוורדה
1029.09.2019ארפורטחמי לייפציג
1029.09.2019הלברשטאטויקטוריה ברלין
1029.09.2019ליכטנברגפיורסטנוולדה