ligot.net - כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון
  דנמרק
סופרליגן
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
שלב הראשון
  בית A
  בית B
גביע



כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

921.09.2019הילרודה.י.ק. הלרופ1:3 (1:0)  
921.09.2019ו.ס.ק. אורהוססיודווסט3:0 (0:0)  
921.09.2019וויגונדאורהוס פרמאד3:0 (1:0)  
921.09.2019מידלפארטברברנד1:1 (0:1)  
921.09.2019נסביוטיסטד1:1 (1:1)  
921.09.2019סקובסהובדאפ.איי.20002:1 (2:1)  
921.09.2019פרם קופנהאגןואנלוסה1:1 (0:1)  
920.09.2019הלסינגורב. 93 קופנהאגן0:5 (0:3)  

815.09.2019הולבקפרם קופנהאגן2:1 (1:0)  
815.09.2019טיסטדוויגונד0:4 (0:2)  
815.09.2019סיודווסטיאמרבוגט0:0 (0:0)  
814.09.2019אורהוס פרמאדמידלפארט0:2 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
   בית A  כללית  בבית  בחוץ
 מש  נצ  ת  הפ  הפרש  נק  נצ  ת  הפ  הפרש  נק  נצ  ת  הפ  הפרש  נק
1 הלסינגור 9 7 1 1 20+ 22 4 0 0 17+ 12 3 1 1 3+ 10
2 ואנלוסה 9 5 2 2 5+ 17 3 0 1 3+ 9 2 2 1 2+ 8
3 הילרוד 9 5 0 4 1+ 15 3 0 2 0   9 2 0 2 1+ 6
4 ה.י.ק. הלרופ 9 3 4 2 3+ 13 1 3 1 0   6 2 1 1 3+ 7
5 ברונשוי 8 3 3 2 1+ 12 2 1 1 1+ 7 1 2 1 0   5
6 אפ.איי.2000 9 3 2 4 4- 11 2 1 2 0   7 1 1 2 4- 4
7 אווארטה 8 2 4 2 1- 10 1 2 0 1+ 5 1 2 2 2- 5
8 פרם קופנהאגן 9 2 4 3 3- 10 1 2 2 3- 5 1 2 1 0   5
9 סלגלסה 8 2 3 3 4- 9 1 2 1 1- 5 1 1 2 3- 4
10 הולבק 8 2 2 4 3- 8 2 1 1 4+ 7 0 1 3 7- 1
11 ב. 93 קופנהאגן 9 1 4 4 10- 7 0 2 2 6- 2 1 2 2 4- 5
12 סקובסהובד 9 1 3 5 5- 6 0 2 3 3- 2 1 1 2 2- 4
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  

   בית B  כללית  בבית  בחוץ
 מש  נצ  ת  הפ  הפרש  נק  נצ  ת  הפ  הפרש  נק  נצ  ת  הפ  הפרש  נק
1 אורהוס פרמאד 9 7 1 1 15+ 22 3 1 0 7+ 10 4 0 1 8+ 12
2 א.ב. קופנהאגן 8 5 3 0 9+ 18 3 0 0 4+ 9 2 3 0 5+ 9
3 מידלפארט 9 5 2 2 8+ 17 2 2 0 5+ 8 3 0 2 3+ 9
4 ברברנד 9 4 4 1 6+ 16 2 2 1 2+ 8 2 2 0 4+ 8
5 טיסטד 9 4 2 3 1+ 14 2 1 1 3+ 7 2 1 2 2- 7
6 דאלום 8 3 2 3 4+ 11 2 1 1 5+ 7 1 1 2 1- 4
7 וויגונד 9 2 4 3 8- 10 1 2 2 5- 5 1 2 1 3- 5
8 סיודווסט 9 2 3 4 3- 9 1 2 2 1- 5 1 1 2 2- 4
9 יאמרבוגט 8 1 5 2 3- 8 1 1 2 3- 4 0 4 0 0   4
10 ו.ס.ק. אורהוס 9 2 1 6 8- 7 0 1 4 9- 1 2 0 2 1+ 6
11 נסביו 9 1 2 6 11- 5 0 2 3 9- 2 1 0 3 2- 3
12 רינקובינג 8 0 3 5 10- 3 0 1 3 4- 1 0 2 2 6- 2
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

922.09.2019א.ב. קופנהאגןרינקובינג
922.09.2019אווארטההולבק
922.09.2019יאמרבוגטדאלום
922.09.2019סלגלסהברונשוי

1027.09.2019ה.י.ק. הלרופואנלוסה
1027.09.2019הלסינגורפרם קופנהאגן
1028.09.2019אורהוס פרמאדטיסטד
1028.09.2019ב. 93 קופנהאגןאפ.איי.2000
1028.09.2019ברברנדיאמרבוגט
1028.09.2019ברונשויסקובסהובד
1028.09.2019דאלוםמידלפארט
1028.09.2019סיודווסטוויגונד