ligot.net - כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון
  דנמרק
סופרליגן
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
שלב הראשון
  בית A
  בית B
גביע



כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

921.09.2019הילרודה.י.ק. הלרופ1:3 (1:0)  
921.09.2019ו.ס.ק. אורהוססיודווסט3:0 (0:0)  
921.09.2019וויגונדאורהוס פרמאד3:0 (1:0)  
921.09.2019מידלפארטברברנד1:1 (0:1)  
921.09.2019נסביוטיסטד1:1 (1:1)  
921.09.2019סקובסהובדאפ.איי.20002:1 (2:1)  
921.09.2019פרם קופנהאגןואנלוסה1:1 (0:1)  
920.09.2019הלסינגורב. 93 קופנהאגן0:5 (0:3)  

815.09.2019הולבקפרם קופנהאגן2:1 (1:0)  
815.09.2019טיסטדוויגונד0:4 (0:2)  
815.09.2019סיודווסטיאמרבוגט0:0 (0:0)  
814.09.2019אורהוס פרמאדמידלפארט0:2 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 בית Aמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 הלסינגור 5 3 1 1 85 3+ 10 ה נ נ ת נ 5 0 4 1 3 2 1 4 0 5 0 5
2 ואנלוסה 5 2 2 1 108 2+ 8 ת נ ה נ ת 4 1 4 1 3 2 3 2 1 4 1 4
3 ה.י.ק. הלרופ 4 2 1 1 107 3+ 7 ה נ נ ת 4 0 4 0 4 0 4 0 1 3 0 4
4 הילרוד 4 2 0 2 76 1+ 6 ה ה נ נ 4 0 3 1 2 2 2 2 1 3 1 3
5 ברונשוי 4 1 2 1 44 0   5 ה נ ת ת 3 1 2 2 1 3 1 3 1 3 0 4
6 פרם קופנהאגן 4 1 2 1 22 0   5 נ ת ת ה 2 2 1 3 1 3 0 4 0 4 0 4
7 אווארטה 5 1 2 2 46 2- 5 ה ת נ ה ת 5 0 4 1 1 4 0 5 0 5 0 5
8 ב. 93 קופנהאגן 5 1 2 2 610 4- 5 ה ת נ ה ת 4 1 4 1 3 2 3 2 2 3 0 5
9 סקובסהובד 4 1 1 2 24 2- 4 ת ה ה נ 3 1 3 1 0 4 0 4 0 4 0 4
10 סלגלסה 4 1 1 2 69 3- 4 ת ה ה נ 3 1 3 1 3 1 2 2 1 3 1 3
11 אפ.איי.2000 4 1 1 2 48 4- 4 נ ה ה ת 4 0 3 1 3 1 2 2 0 4 0 4
12 הולבק 4 0 1 3 29 7- 1 ה ת ה ה 4 0 2 2 2 2 2 2 1 3 0 4
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  

 בית Bמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 אורהוס פרמאד 5 4 0 1 91 8+ 12 נ נ נ ה נ 5 0 3 2 2 3 0 5 0 5 0 5
2 א.ב. קופנהאגן 5 2 3 0 127 5+ 9 ת נ ת ת נ 5 0 4 1 2 3 2 3 2 3 2 3
3 מידלפארט 5 3 0 2 85 3+ 9 ה נ נ נ ה 5 0 4 1 2 3 2 3 0 5 0 5
4 ברברנד 4 2 2 0 84 4+ 8 ת נ ת נ 4 0 4 0 3 1 1 3 0 4 0 4
5 טיסטד 5 2 1 2 911 2- 7 ת ה נ נ ה 5 0 5 0 4 1 3 2 2 3 1 4
6 ו.ס.ק. אורהוס 4 2 0 2 98 1+ 6 נ ה ה נ 4 0 4 0 4 0 2 2 2 2 1 3
7 וויגונד 4 1 2 1 58 3- 5 ה נ ת ת 3 1 3 1 3 1 2 2 1 3 1 3
8 יאמרבוגט 4 0 4 0 33 0   4 ת ת ת ת 1 3 1 3 1 3 1 3 1 3 1 3
9 דאלום 4 1 1 2 56 1- 4 נ ה ה ת 4 0 3 1 2 2 2 2 0 4 0 4
10 סיודווסט 4 1 1 2 68 2- 4 נ ת ה ה 4 0 3 1 3 1 2 2 1 3 1 3
11 נסביו 4 1 0 3 68 2- 3 נ ה ה ה 4 0 4 0 2 2 2 2 2 2 0 4
12 רינקובינג 4 0 2 2 612 6- 2 ת ה ת ה 4 0 4 0 3 1 3 1 2 2 2 2
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

922.09.2019א.ב. קופנהאגןרינקובינג
922.09.2019אווארטההולבק
922.09.2019יאמרבוגטדאלום
922.09.2019סלגלסהברונשוי

1027.09.2019ה.י.ק. הלרופואנלוסה
1027.09.2019הלסינגורפרם קופנהאגן
1028.09.2019אורהוס פרמאדטיסטד
1028.09.2019ב. 93 קופנהאגןאפ.איי.2000
1028.09.2019ברברנדיאמרבוגט
1028.09.2019ברונשויסקובסהובד
1028.09.2019דאלוםמידלפארט
1028.09.2019סיודווסטוויגונד