ligot.net - כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון
  דנמרק
סופרליגן
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
שלב הראשון
  בית A
  בית B
גביע



כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

920.09.2019הלסינגורב. 93 קופנהאגן0:5 (0:3)  

815.09.2019הולבקפרם קופנהאגן2:1 (1:0)  
815.09.2019טיסטדוויגונד0:4 (0:2)  
815.09.2019סיודווסטיאמרבוגט0:0 (0:0)  
814.09.2019אורהוס פרמאדמידלפארט0:2 (0:1)  
814.09.2019אפ.איי.2000הילרוד1:3 (1:3)  
814.09.2019ב. 93 קופנהאגןסקובסהובד0:0 (0:0)  
814.09.2019ברברנדא.ב. קופנהאגן4:4 (3:1)  
814.09.2019ברונשויהלסינגור1:2 (0:1)  
814.09.2019דאלוםרינקובינג3:3 (0:1)  
814.09.2019ו.ס.ק. אורהוסנסביו2:0 (1:0)  
814.09.2019ואנלוסהאווארטה0:1 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 בית Aמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 הלסינגור 4 4 0 0 192 17+ 12 נ נ נ נ 4 0 4 0 4 0 3 1 3 1 1 3
2 ואנלוסה 4 3 0 1 41 3+ 9 נ נ ה נ 4 0 1 3 0 4 0 4 0 4 0 4
3 הולבק 4 2 1 1 95 4+ 7 ה נ נ ת 4 0 4 0 3 1 2 2 1 3 0 4
4 ברונשוי 4 2 1 1 76 1+ 7 נ ה נ ת 4 0 4 0 3 1 2 2 0 4 0 4
5 אפ.איי.2000 5 2 1 2 1111 0   7 נ ה נ ה ת 5 0 5 0 4 1 4 1 1 4 1 4
6 ה.י.ק. הלרופ 5 1 3 1 55 0   6 ת ה נ ת ת 4 1 4 1 1 4 1 4 0 5 0 5
7 הילרוד 4 2 0 2 57 2- 6 ה נ ה נ 4 0 3 1 3 1 2 2 0 4 0 4
8 אווארטה 3 1 2 0 10 1+ 5 ת נ ת 1 2 0 3 0 3 0 3 0 3 0 3
9 סלגלסה 4 1 2 1 12 1- 5 ת נ ה ת 2 2 1 3 0 4 0 4 0 4 0 4
10 פרם קופנהאגן 4 1 1 2 710 3- 4 נ ה ה ת 4 0 4 0 4 0 3 1 2 2 0 4
11 סקובסהובד 4 0 2 2 35 2- 2 ת ת ה ה 4 0 2 2 1 3 1 3 0 4 0 4
12 ב. 93 קופנהאגן 4 0 2 2 17 6- 2 ת ה ת ה 2 2 2 2 1 3 1 3 1 3 1 3
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  

 בית Bמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 אורהוס פרמאד 4 3 1 0 81 7+ 10 נ נ נ ת 4 0 3 1 1 3 1 3 0 4 0 4
2 א.ב. קופנהאגן 3 3 0 0 62 4+ 9 נ נ נ 3 0 2 1 1 2 1 2 1 2 0 3
3 ברברנד 5 2 2 1 108 2+ 8 ת ת ה נ נ 5 0 4 1 3 2 2 3 1 4 1 4
4 דאלום 4 2 1 1 138 5+ 7 ת נ נ ה 4 0 4 0 4 0 3 1 3 1 3 1
5 מידלפארט 3 2 1 0 83 5+ 7 נ ת נ 3 0 3 0 2 1 1 2 1 2 1 2
6 טיסטד 4 2 1 1 85 3+ 7 נ נ ת ה 3 1 3 1 3 1 3 1 1 3 0 4
7 סיודווסט 5 1 2 2 67 1- 5 ת ה ת נ ה 4 1 2 3 2 3 2 3 2 3 1 4
8 וויגונד 4 1 2 1 911 2- 5 ה ת ת נ 4 0 4 0 4 0 4 0 2 2 2 2
9 יאמרבוגט 4 1 1 2 47 3- 4 ה ה נ ת 4 0 4 0 1 3 1 3 1 3 0 4
10 רינקובינג 4 0 1 3 37 4- 1 ה ה ה ת 3 1 3 1 3 1 1 3 0 4 0 4
11 ו.ס.ק. אורהוס 4 0 1 3 06 6- 1 ה ה ה ת 3 1 2 2 1 3 0 4 0 4 0 4
12 נסביו 4 0 1 3 413 9- 1 ה ה ת ה 4 0 4 0 4 0 3 1 1 3 1 3
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

921.09.2019הילרודה.י.ק. הלרופ
921.09.2019ו.ס.ק. אורהוססיודווסט
921.09.2019וויגונדאורהוס פרמאד
921.09.2019יאמרבוגטדאלום
921.09.2019מידלפארטברברנד
921.09.2019נסביוטיסטד
921.09.2019סקובסהובדאפ.איי.2000
921.09.2019פרם קופנהאגןואנלוסה
922.09.2019א.ב. קופנהאגןרינקובינג
922.09.2019אווארטההולבק
922.09.2019סלגלסהברונשוי

1027.09.2019ה.י.ק. הלרופואנלוסה