ligot.net - כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון
  דנמרק
סופרליגן
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
שלב הראשון
  בית A
  בית B
גביע



כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

אוגוסט.19   ספטמבר.19  


815.09.2019הולבקפרם קופנהאגן2:1 (1:0)  
815.09.2019טיסטדוויגונד0:4 (0:2)  
815.09.2019סיודווסטיאמרבוגט0:0 (0:0)  
814.09.2019אורהוס פרמאדמידלפארט0:2 (0:1)  
814.09.2019אפ.איי.2000הילרוד1:3 (1:3)  
814.09.2019ב. 93 קופנהאגןסקובסהובד0:0 (0:0)  
814.09.2019ברברנדא.ב. קופנהאגן4:4 (3:1)  
814.09.2019ברונשויהלסינגור1:2 (0:1)  
814.09.2019דאלוםרינקובינג3:3 (0:1)  
814.09.2019ו.ס.ק. אורהוסנסביו2:0 (1:0)  
814.09.2019ואנלוסהאווארטה0:1 (0:0)  
813.09.2019ה.י.ק. הלרופסלגלסה0:0 (0:0)  

708.09.2019יאמרבוגטאורהוס פרמאד2:0 (1:0)  
708.09.2019סלגלסהב. 93 קופנהאגן0:0 (0:0)  
708.09.2019רינקובינגו.ס.ק. אורהוס2:1 (1:1)  
707.09.2019אפ.איי.2000ה.י.ק. הלרופ3:1 (2:0)  
707.09.2019ברברנדסיודווסט2:2 (2:2)  
707.09.2019וויגונדא.ב. קופנהאגן5:1 (3:1)  
707.09.2019מידלפארטטיסטד1:5 (1:1)  
707.09.2019סקובסהובדאווארטה1:1 (1:1)  
707.09.2019פרם קופנהאגןברונשוי2:3 (0:1)  
706.09.2019הילרודואנלוסה4:0 (2:0)  
706.09.2019הלסינגורהולבק0:5 (0:3)  
706.09.2019נסביודאלום3:1 (0:0)  

203.09.2019יאמרבוגטמידלפארט2:0 (1:0)  

601.09.2019א.ב. קופנהאגןנסביו0:2 (0:2)  
601.09.2019אווארטהפרם קופנהאגן0:0 (0:0)  
601.09.2019הולבקאפ.איי.20000:4 (0:2)  
601.09.2019טיסטדדאלום1:3 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 בית Aמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 הלסינגור 8 6 1 1 227 15+ 19 ה נ נ נ נ נ 8 0 7 1 6 2 3 5 2 6 1 7
2 ואנלוסה 8 5 1 2 138 5+ 16 נ נ נ ה ה נ 7 1 4 4 3 5 3 5 1 7 1 7
3 ה.י.ק. הלרופ 8 3 4 1 149 5+ 13 ת נ ה נ נ ת 7 1 7 1 4 4 4 4 1 7 0 8
4 ברונשוי 8 3 3 2 1110 1+ 12 נ ה ה נ נ ת 7 1 6 2 4 4 3 5 1 7 0 8
5 הילרוד 8 4 0 4 1213 1- 12 ה ה נ ה ה נ 8 0 6 2 5 3 4 4 1 7 1 7
6 אווארטה 8 2 4 2 56 1- 10 ה ת ת נ נ ה 6 2 4 4 1 7 0 8 0 8 0 8
7 פרם קופנהאגן 8 2 3 3 912 3- 9 נ נ ת ה ת ה 6 2 5 3 5 3 3 5 2 6 0 8
8 סלגלסה 8 2 3 3 711 4- 9 ת ת ה ה נ נ 5 3 4 4 3 5 2 6 1 7 1 7
9 הולבק 8 2 2 4 1114 3- 8 ה ה נ ת ה נ 8 0 6 2 5 3 4 4 2 6 0 8
10 אפ.איי.2000 8 2 2 4 1318 5- 8 נ ה ה נ ה ה 8 0 7 1 6 2 6 2 1 7 1 7
11 ב. 93 קופנהאגן 8 1 4 3 712 5- 7 ת ת נ ה ת ה 5 3 5 3 3 5 3 5 2 6 1 7
12 סקובסהובד 8 1 3 4 59 4- 6 ת ת ה ת ה ה 7 1 5 3 1 7 1 7 0 8 0 8
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  

 בית Bמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 אורהוס פרמאד 8 6 1 1 142 12+ 19 נ נ נ נ נ ה 8 0 5 3 2 6 1 7 0 8 0 8
2 א.ב. קופנהאגן 8 5 3 0 189 9+ 18 ת נ נ ת נ ת 8 0 6 2 3 5 3 5 3 5 2 6
3 מידלפארט 8 5 1 2 168 8+ 16 ה נ נ נ ת נ 8 0 7 1 4 4 3 5 1 7 1 7
4 ברברנד 8 4 3 1 1711 6+ 15 ת ת נ ה ת נ 8 0 7 1 6 2 3 5 1 7 1 7
5 טיסטד 8 4 1 3 1615 1+ 13 נ ה נ נ ת נ 7 1 7 1 7 1 6 2 3 5 1 7
6 דאלום 8 3 2 3 1814 4+ 11 ת נ ה נ ה נ 8 0 7 1 6 2 5 3 3 5 3 5
7 וויגונד 8 2 4 2 1419 5- 10 ה ה ת נ ת ת 7 1 7 1 7 1 6 2 3 5 3 5
8 יאמרבוגט 8 1 5 2 710 3- 8 ת ה ה ת נ ת 5 3 5 3 2 6 2 6 2 6 1 7
9 ו.ס.ק. אורהוס 8 2 1 5 914 5- 7 ה נ ה ה ה ה 7 1 6 2 5 3 2 6 2 6 1 7
10 סיודווסט 8 1 3 4 915 6- 6 ת ת ה ה ת ה 7 1 4 4 4 4 4 4 3 5 2 6
11 נסביו 8 1 1 6 1021 11- 4 נ ה ה ה ה ת 8 0 8 0 6 2 5 3 3 5 1 7
12 רינקובינג 8 0 3 5 919 10- 3 ת ה ה ה ת ה 7 1 7 1 6 2 4 4 2 6 2 6
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   מרץ.20   אפריל.20  


920.09.2019הלסינגורב. 93 קופנהאגן
921.09.2019הילרודה.י.ק. הלרופ
921.09.2019ו.ס.ק. אורהוססיודווסט
921.09.2019וויגונדאורהוס פרמאד
921.09.2019יאמרבוגטדאלום
921.09.2019מידלפארטברברנד
921.09.2019נסביוטיסטד
921.09.2019סקובסהובדאפ.איי.2000
921.09.2019פרם קופנהאגןואנלוסה
922.09.2019א.ב. קופנהאגןרינקובינג
922.09.2019אווארטההולבק
922.09.2019סלגלסהברונשוי

1027.09.2019ה.י.ק. הלרופואנלוסה
1027.09.2019הלסינגורפרם קופנהאגן
1028.09.2019אורהוס פרמאדטיסטד
1028.09.2019ב. 93 קופנהאגןאפ.איי.2000
1028.09.2019ברברנדיאמרבוגט
1028.09.2019ברונשויסקובסהובד
1028.09.2019דאלוםמידלפארט
1028.09.2019סיודווסטוויגונד
1029.09.2019א.ב. קופנהאגןו.ס.ק. אורהוס
1029.09.2019אווארטהסלגלסה
1029.09.2019הולבקהילרוד
1029.09.2019רינקובינגנסביו