ligot.net - כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון
  דנמרק
סופרליגן
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
שלב הראשון
  בית A
  בית B
גביע



כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

815.09.2019הולבקפרם קופנהאגן2:1 (1:0)  
815.09.2019טיסטדוויגונד0:4 (0:2)  
815.09.2019סיודווסטיאמרבוגט0:0 (0:0)  
814.09.2019אורהוס פרמאדמידלפארט0:2 (0:1)  
814.09.2019אפ.איי.2000הילרוד1:3 (1:3)  
814.09.2019ב. 93 קופנהאגןסקובסהובד0:0 (0:0)  
814.09.2019ברברנדא.ב. קופנהאגן4:4 (3:1)  
814.09.2019ברונשויהלסינגור1:2 (0:1)  
814.09.2019דאלוםרינקובינג3:3 (0:1)  
814.09.2019ו.ס.ק. אורהוסנסביו2:0 (1:0)  
814.09.2019ואנלוסהאווארטה0:1 (0:0)  
813.09.2019ה.י.ק. הלרופסלגלסה0:0 (0:0)  

708.09.2019יאמרבוגטאורהוס פרמאד2:0 (1:0)  
708.09.2019סלגלסהב. 93 קופנהאגן0:0 (0:0)  
708.09.2019רינקובינגו.ס.ק. אורהוס2:1 (1:1)  
707.09.2019אפ.איי.2000ה.י.ק. הלרופ3:1 (2:0)  
707.09.2019ברברנדסיודווסט2:2 (2:2)  
707.09.2019וויגונדא.ב. קופנהאגן5:1 (3:1)  
707.09.2019מידלפארטטיסטד1:5 (1:1)  
707.09.2019סקובסהובדאווארטה1:1 (1:1)  
707.09.2019פרם קופנהאגןברונשוי2:3 (0:1)  
706.09.2019הילרודואנלוסה4:0 (2:0)  
706.09.2019הלסינגורהולבק0:5 (0:3)  
706.09.2019נסביודאלום3:1 (0:0)  

203.09.2019יאמרבוגטמידלפארט2:0 (1:0)  

601.09.2019א.ב. קופנהאגןנסביו0:2 (0:2)  
601.09.2019אווארטהפרם קופנהאגן0:0 (0:0)  
601.09.2019הולבקאפ.איי.20000:4 (0:2)  
601.09.2019טיסטדדאלום1:3 (0:2)  
631.08.2019ברונשויב. 93 קופנהאגן3:1 (2:0)  
631.08.2019הילרודסלגלסה1:3 (1:1)  
631.08.2019ו.ס.ק. אורהוסברברנד3:0 (0:0)  
631.08.2019ואנלוסהסקובסהובד0:2 (0:0)  
631.08.2019סיודווסטמידלפארט1:0 (0:0)  
630.08.2019אורהוס פרמאדרינקובינג0:4 (0:3)  
630.08.2019ה.י.ק. הלרופהלסינגור3:1 (2:0)  
630.08.2019וויגונדיאמרבוגט3:3 (2:1)  

525.08.2019רינקובינגוויגונד2:1 (1:0)  
524.08.2019אורהוס פרמאדסיודווסט0:1 (0:0)  
524.08.2019אפ.איי.2000סלגלסה3:5 (3:2)  
524.08.2019ב. 93 קופנהאגןאווארטה2:0 (1:0)  
524.08.2019ברברנדטיסטד2:1 (0:1)  
524.08.2019ברונשויהילרוד0:2 (0:1)  
524.08.2019דאלוםו.ס.ק. אורהוס2:4 (2:3)  
524.08.2019הלסינגורואנלוסה2:6 (0:2)  
524.08.2019יאמרבוגטנסביו2:3 (0:3)  
524.08.2019מידלפארטא.ב. קופנהאגן1:1 (1:0)  
524.08.2019סקובסהובדהולבק2:2 (1:1)  
524.08.2019פרם קופנהאגןה.י.ק. הלרופ4:1 (1:0)  

421.08.2019א.ב. קופנהאגןדאלום0:1 (0:0)  
421.08.2019אווארטהאפ.איי.20000:1 (0:1)  
421.08.2019ב. 93 קופנהאגןפרם קופנהאגן0:0 (0:0)  
421.08.2019ה.י.ק. הלרופסקובסהובד0:2 (0:1)  
421.08.2019הילרודהלסינגור2:1 (1:1)  
421.08.2019ו.ס.ק. אורהוסאורהוס פרמאד1:0 (0:0)  
421.08.2019ואנלוסהברונשוי1:0 (0:0)  
421.08.2019וויגונדברברנד2:2 (1:2)  
421.08.2019טיסטדיאמרבוגט0:0 (0:0)  
421.08.2019נסביומידלפארט4:0 (4:0)  
421.08.2019סיודווסטרינקובינג3:3 (2:2)  
421.08.2019סלגלסההולבק0:1 (0:0)  

318.08.2019הולבקב. 93 קופנהאגן2:3 (0:3)  
318.08.2019רינקובינגטיסטד3:1 (1:1)  
317.08.2019אפ.איי.2000ואנלוסה3:1 (1:0)  
317.08.2019ברברנדאורהוס פרמאד0:1 (0:0)  
317.08.2019דאלוםסיודווסט1:5 (1:2)  
317.08.2019יאמרבוגטא.ב. קופנהאגן1:1 (1:1)  
317.08.2019מידלפארטו.ס.ק. אורהוס1:2 (1:2)  
317.08.2019נסביווויגונד3:3 (1:1)  
317.08.2019סקובסהובדהילרוד1:0 (1:0)  
317.08.2019פרם קופנהאגןסלגלסה2:1 (1:0)  
316.08.2019ברונשויה.י.ק. הלרופ2:2 (1:1)  
316.08.2019הלסינגוראווארטה0:3 (0:2)  

211.08.2019א.ב. קופנהאגןטיסטד2:3 (0:1)  
211.08.2019אווארטהברונשוי0:0 (0:0)  
211.08.2019סלגלסהסקובסהובד2:0 (1:0)  
210.08.2019אורהוס פרמאדדאלום1:1 (1:0)  
210.08.2019אפ.איי.2000הלסינגור1:1 (0:1)  
210.08.2019ברברנדרינקובינג0:2 (0:0)  
210.08.2019הילרודפרם קופנהאגן0:1 (0:0)  
210.08.2019ו.ס.ק. אורהוסוויגונד0:0 (0:0)  
210.08.2019ואנלוסההולבק0:1 (0:1)  
210.08.2019סיודווסטנסביו2:3 (1:2)  
209.08.2019ה.י.ק. הלרופב. 93 קופנהאגן1:1 (0:1)  

104.08.2019הולבקברונשוי1:1 (1:1)  
104.08.2019טיסטדו.ס.ק. אורהוס4:1 (2:1)  
104.08.2019סלגלסהואנלוסה0:0 (0:0)  
103.08.2019ב. 93 קופנהאגןהילרוד5:1 (3:0)  
103.08.2019דאלוםברברנד2:1 (1:1)  
103.08.2019ה.י.ק. הלרופאווארטה1:1 (0:0)  
103.08.2019וויגונדמידלפארט1:3 (1:0)  
103.08.2019נסביואורהוס פרמאד3:0 (2:0)  
103.08.2019סיודווסטא.ב. קופנהאגן1:0 (1:0)  
103.08.2019סקובסהובדהלסינגור1:0 (0:0)  
103.08.2019פרם קופנהאגןאפ.איי.20002:2 (1:1)  
102.08.2019רינקובינגיאמרבוגט0:0 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 בית Aמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 הלסינגור 8 6 1 1 227 15+ 19 ה נ נ נ נ נ 8 0 7 1 6 2 3 5 2 6 1 7
2 ואנלוסה 8 5 1 2 138 5+ 16 נ נ נ ה ה נ 7 1 4 4 3 5 3 5 1 7 1 7
3 ה.י.ק. הלרופ 8 3 4 1 149 5+ 13 ת נ ה נ נ ת 7 1 7 1 4 4 4 4 1 7 0 8
4 ברונשוי 8 3 3 2 1110 1+ 12 נ ה ה נ נ ת 7 1 6 2 4 4 3 5 1 7 0 8
5 הילרוד 8 4 0 4 1213 1- 12 ה ה נ ה ה נ 8 0 6 2 5 3 4 4 1 7 1 7
6 אווארטה 8 2 4 2 56 1- 10 ה ת ת נ נ ה 6 2 4 4 1 7 0 8 0 8 0 8
7 פרם קופנהאגן 8 2 3 3 912 3- 9 נ נ ת ה ת ה 6 2 5 3 5 3 3 5 2 6 0 8
8 סלגלסה 8 2 3 3 711 4- 9 ת ת ה ה נ נ 5 3 4 4 3 5 2 6 1 7 1 7
9 הולבק 8 2 2 4 1114 3- 8 ה ה נ ת ה נ 8 0 6 2 5 3 4 4 2 6 0 8
10 אפ.איי.2000 8 2 2 4 1318 5- 8 נ ה ה נ ה ה 8 0 7 1 6 2 6 2 1 7 1 7
11 ב. 93 קופנהאגן 8 1 4 3 712 5- 7 ת ת נ ה ת ה 5 3 5 3 3 5 3 5 2 6 1 7
12 סקובסהובד 8 1 3 4 59 4- 6 ת ת ה ת ה ה 7 1 5 3 1 7 1 7 0 8 0 8
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  

 בית Bמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 אורהוס פרמאד 8 6 1 1 142 12+ 19 נ נ נ נ נ ה 8 0 5 3 2 6 1 7 0 8 0 8
2 א.ב. קופנהאגן 8 5 3 0 189 9+ 18 ת נ נ ת נ ת 8 0 6 2 3 5 3 5 3 5 2 6
3 מידלפארט 8 5 1 2 168 8+ 16 ה נ נ נ ת נ 8 0 7 1 4 4 3 5 1 7 1 7
4 ברברנד 8 4 3 1 1711 6+ 15 ת ת נ ה ת נ 8 0 7 1 6 2 3 5 1 7 1 7
5 טיסטד 8 4 1 3 1615 1+ 13 נ ה נ נ ת נ 7 1 7 1 7 1 6 2 3 5 1 7
6 דאלום 8 3 2 3 1814 4+ 11 ת נ ה נ ה נ 8 0 7 1 6 2 5 3 3 5 3 5
7 וויגונד 8 2 4 2 1419 5- 10 ה ה ת נ ת ת 7 1 7 1 7 1 6 2 3 5 3 5
8 יאמרבוגט 8 1 5 2 710 3- 8 ת ה ה ת נ ת 5 3 5 3 2 6 2 6 2 6 1 7
9 ו.ס.ק. אורהוס 8 2 1 5 914 5- 7 ה נ ה ה ה ה 7 1 6 2 5 3 2 6 2 6 1 7
10 סיודווסט 8 1 3 4 915 6- 6 ת ת ה ה ת ה 7 1 4 4 4 4 4 4 3 5 2 6
11 נסביו 8 1 1 6 1021 11- 4 נ ה ה ה ה ת 8 0 8 0 6 2 5 3 3 5 1 7
12 רינקובינג 8 0 3 5 919 10- 3 ת ה ה ה ת ה 7 1 7 1 6 2 4 4 2 6 2 6
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים:הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

920.09.2019הלסינגורב. 93 קופנהאגן
921.09.2019הילרודה.י.ק. הלרופ
921.09.2019ו.ס.ק. אורהוססיודווסט
921.09.2019וויגונדאורהוס פרמאד
921.09.2019יאמרבוגטדאלום
921.09.2019מידלפארטברברנד
921.09.2019נסביוטיסטד
921.09.2019סקובסהובדאפ.איי.2000
921.09.2019פרם קופנהאגןואנלוסה
922.09.2019א.ב. קופנהאגןרינקובינג
922.09.2019אווארטההולבק
922.09.2019סלגלסהברונשוי

1027.09.2019ה.י.ק. הלרופואנלוסה
1027.09.2019הלסינגורפרם קופנהאגן
1028.09.2019אורהוס פרמאדטיסטד
1028.09.2019ב. 93 קופנהאגןאפ.איי.2000
1028.09.2019ברברנדיאמרבוגט
1028.09.2019ברונשויסקובסהובד
1028.09.2019דאלוםמידלפארט
1028.09.2019סיודווסטוויגונד
1029.09.2019א.ב. קופנהאגןו.ס.ק. אורהוס
1029.09.2019אווארטהסלגלסה
1029.09.2019הולבקהילרוד
1029.09.2019רינקובינגנסביו

1105.10.2019אורהוס פרמאדא.ב. קופנהאגן
1105.10.2019אפ.איי.2000ברונשוי
1105.10.2019הילרודאווארטה
1105.10.2019ואנלוסהב. 93 קופנהאגן
1105.10.2019וויגונדדאלום
1105.10.2019יאמרבוגטו.ס.ק. אורהוס
1105.10.2019מידלפארטרינקובינג
1105.10.2019נסביוברברנד
1105.10.2019סקובסהובדפרם קופנהאגן
1106.10.2019הולבקה.י.ק. הלרופ
1106.10.2019טיסטדסיודווסט
1106.10.2019סלגלסההלסינגור

1211.10.2019הלסינגורסקובסהובד
1212.10.2019ב. 93 קופנהאגןסלגלסה
1212.10.2019ברונשויהולבק
1212.10.2019דאלוםנסביו
1212.10.2019ה.י.ק. הלרופאפ.איי.2000
1212.10.2019ו.ס.ק. אורהוסטיסטד
1212.10.2019מידלפארטוויגונד
1212.10.2019סיודווסטברברנד
1212.10.2019פרם קופנהאגןהילרוד
1213.10.2019א.ב. קופנהאגןיאמרבוגט
1213.10.2019אווארטהואנלוסה
1213.10.2019רינקובינגאורהוס פרמאד

1319.10.2019אורהוס פרמאדוויגונד
1319.10.2019אפ.איי.2000אווארטה
1319.10.2019ברברנדמידלפארט
1319.10.2019הילרודברונשוי
1319.10.2019ואנלוסהסלגלסה
1319.10.2019יאמרבוגטסיודווסט
1319.10.2019נסביוו.ס.ק. אורהוס
1319.10.2019סקובסהובדה.י.ק. הלרופ
1319.10.2019פרם קופנהאגןב. 93 קופנהאגן
1320.10.2019הולבקהלסינגור
1320.10.2019טיסטדא.ב. קופנהאגן
1320.10.2019רינקובינגדאלום

1425.10.2019הלסינגוראפ.איי.2000
1426.10.2019ב. 93 קופנהאגןהולבק
1426.10.2019ברונשויואנלוסה
1426.10.2019דאלוםטיסטד
1426.10.2019ה.י.ק. הלרופהילרוד
1426.10.2019ו.ס.ק. אורהוסרינקובינג
1426.10.2019וויגונדנסביו
1426.10.2019מידלפארטיאמרבוגט
1426.10.2019סיודווסטאורהוס פרמאד
1427.10.2019א.ב. קופנהאגןברברנד
1427.10.2019אווארטהסקובסהובד
1427.10.2019סלגלסהפרם קופנהאגן

1502.11.2019אפ.איי.2000פרם קופנהאגן
1502.11.2019ברברנדו.ס.ק. אורהוס
1502.11.2019דאלוםוויגונד
1502.11.2019הילרודב. 93 קופנהאגן
1502.11.2019הלסינגורסלגלסה
1502.11.2019ואנלוסהה.י.ק. הלרופ
1502.11.2019נסביויאמרבוגט
1502.11.2019סקובסהובדברונשוי
1503.11.2019א.ב. קופנהאגןמידלפארט
1503.11.2019הולבקאווארטה
1503.11.2019טיסטדאורהוס פרמאד
1503.11.2019רינקובינגסיודווסט

1609.11.2019אורהוס פרמאדברברנד
1609.11.2019ב. 93 קופנהאגןה.י.ק. הלרופ
1609.11.2019ברונשויאפ.איי.2000
1609.11.2019ו.ס.ק. אורהוסא.ב. קופנהאגן
1609.11.2019וויגונדרינקובינג
1609.11.2019יאמרבוגטטיסטד
1609.11.2019מידלפארטנסביו
1609.11.2019סיודווסטדאלום
1609.11.2019סקובסהובדואנלוסה
1609.11.2019פרם קופנהאגןהולבק
1610.11.2019אווארטההלסינגור
1610.11.2019סלגלסההילרוד

1706.03.2020הלסינגורברונשוי
1707.03.2020אפ.איי.2000סקובסהובד
1707.03.2020ברברנדוויגונד
1707.03.2020דאלוםאורהוס פרמאד
1707.03.2020ה.י.ק. הלרופפרם קופנהאגן
1707.03.2020ו.ס.ק. אורהוסיאמרבוגט
1707.03.2020ואנלוסההילרוד
1707.03.2020נסביורינקובינג
1708.03.2020א.ב. קופנהאגןסיודווסט
1708.03.2020אווארטהב. 93 קופנהאגן
1708.03.2020הולבקסלגלסה
1708.03.2020טיסטדמידלפארט

1814.03.2020אורהוס פרמאדנסביו
1814.03.2020ב. 93 קופנהאגןהלסינגור
1814.03.2020ברונשויאווארטה
1814.03.2020הילרודהולבק
1814.03.2020ואנלוסהאפ.איי.2000
1814.03.2020וויגונדטיסטד
1814.03.2020יאמרבוגטברברנד
1814.03.2020מידלפארטדאלום
1814.03.2020סיודווסטו.ס.ק. אורהוס
1814.03.2020פרם קופנהאגןסקובסהובד
1815.03.2020סלגלסהה.י.ק. הלרופ
1815.03.2020רינקובינגא.ב. קופנהאגן

1920.03.2020הלסינגורה.י.ק. הלרופ
1921.03.2020אפ.איי.2000ב. 93 קופנהאגן
1921.03.2020ברברנדדאלום
1921.03.2020ברונשויפרם קופנהאגן
1921.03.2020ו.ס.ק. אורהוסמידלפארט
1921.03.2020יאמרבוגטוויגונד
1921.03.2020נסביוסיודווסט
1921.03.2020סקובסהובדסלגלסה
1922.03.2020א.ב. קופנהאגןאורהוס פרמאד
1922.03.2020אווארטההילרוד
1922.03.2020הולבקואנלוסה
1922.03.2020טיסטדרינקובינג

2028.03.2020אורהוס פרמאדיאמרבוגט
2028.03.2020ב. 93 קופנהאגןברונשוי
2028.03.2020דאלוםא.ב. קופנהאגן
2028.03.2020ה.י.ק. הלרופהולבק
2028.03.2020הילרודסקובסהובד
2028.03.2020ואנלוסההלסינגור
2028.03.2020וויגונדו.ס.ק. אורהוס
2028.03.2020מידלפארטסיודווסט
2028.03.2020פרם קופנהאגןאווארטה
2029.03.2020טיסטדנסביו
2029.03.2020סלגלסהאפ.איי.2000
2029.03.2020רינקובינגברברנד

2104.04.2020א.ב. קופנהאגןוויגונד
2104.04.2020אווארטהה.י.ק. הלרופ
2104.04.2020אפ.איי.2000הולבק
2104.04.2020ברברנדנסביו
2104.04.2020ברונשויסלגלסה
2104.04.2020הלסינגורהילרוד
2104.04.2020ו.ס.ק. אורהוסדאלום
2104.04.2020ואנלוסהפרם קופנהאגן
2104.04.2020יאמרבוגטרינקובינג
2104.04.2020מידלפארטאורהוס פרמאד
2104.04.2020סיודווסטטיסטד
2104.04.2020סקובסהובדב. 93 קופנהאגן

2209.04.2020אורהוס פרמאדו.ס.ק. אורהוס
2209.04.2020ב. 93 קופנהאגןואנלוסה
2209.04.2020דאלוםיאמרבוגט
2209.04.2020ה.י.ק. הלרופברונשוי
2209.04.2020הולבקסקובסהובד
2209.04.2020הילרודאפ.איי.2000
2209.04.2020וויגונדסיודווסט
2209.04.2020טיסטדברברנד
2209.04.2020נסביוא.ב. קופנהאגן
2209.04.2020סלגלסהאווארטה
2209.04.2020פרם קופנהאגןהלסינגור
2209.04.2020רינקובינגמידלפארט