ligot.net - כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון
  דנמרק
סופרליגן
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
שלב הראשון
  בית A
  בית B
גביע



כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

814.09.2019אורהוס פרמאדמידלפארט0:2 (0:1)  
814.09.2019אפ.איי.2000הילרוד1:3 (1:3)  
814.09.2019ב. 93 קופנהאגןסקובסהובד0:0 (0:0)  
814.09.2019ברברנדא.ב. קופנהאגן4:4 (3:1)  
814.09.2019ברונשויהלסינגור1:2 (0:1)  
814.09.2019דאלוםרינקובינג3:3 (0:1)  
814.09.2019ו.ס.ק. אורהוסנסביו2:0 (1:0)  
814.09.2019ואנלוסהאווארטה0:1 (0:0)  
813.09.2019ה.י.ק. הלרופסלגלסה0:0 (0:0)  

708.09.2019יאמרבוגטאורהוס פרמאד2:0 (1:0)  
708.09.2019סלגלסהב. 93 קופנהאגן0:0 (0:0)  
708.09.2019רינקובינגו.ס.ק. אורהוס2:1 (1:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 בית Aמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 הלסינגור 8 6 1 1 227 15+ 19 ה נ נ נ נ נ 8 0 7 1 6 2 3 5 2 6 1 7
2 ואנלוסה 8 5 1 2 138 5+ 16 נ נ נ ה ה נ 7 1 4 4 3 5 3 5 1 7 1 7
3 ה.י.ק. הלרופ 8 3 4 1 149 5+ 13 ת נ ה נ נ ת 7 1 7 1 4 4 4 4 1 7 0 8
4 ברונשוי 8 3 3 2 1110 1+ 12 נ ה ה נ נ ת 7 1 6 2 4 4 3 5 1 7 0 8
5 הילרוד 8 4 0 4 1213 1- 12 ה ה נ ה ה נ 8 0 6 2 5 3 4 4 1 7 1 7
6 אווארטה 8 2 4 2 56 1- 10 ה ת ת נ נ ה 6 2 4 4 1 7 0 8 0 8 0 8
7 סלגלסה 8 2 3 3 711 4- 9 ת ת ה ה נ נ 5 3 4 4 3 5 2 6 1 7 1 7
8 הולבק 7 2 2 3 1012 2- 8 ה נ ת ה נ ה 7 0 5 2 4 3 4 3 2 5 0 7
9 אפ.איי.2000 8 2 2 4 1318 5- 8 נ ה ה נ ה ה 8 0 7 1 6 2 6 2 1 7 1 7
10 ב. 93 קופנהאגן 8 1 4 3 712 5- 7 ת ת נ ה ת ה 5 3 5 3 3 5 3 5 2 6 1 7
11 פרם קופנהאגן 7 1 3 3 711 4- 6 נ ת ה ת ה ה 5 2 4 3 4 3 3 4 2 5 0 7
12 סקובסהובד 8 1 3 4 59 4- 6 ת ת ה ת ה ה 7 1 5 3 1 7 1 7 0 8 0 8
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  

 בית Bמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 אורהוס פרמאד 8 6 1 1 142 12+ 19 נ נ נ נ נ ה 8 0 5 3 2 6 1 7 0 8 0 8
2 א.ב. קופנהאגן 8 5 3 0 189 9+ 18 ת נ נ ת נ ת 8 0 6 2 3 5 3 5 3 5 2 6
3 מידלפארט 8 5 1 2 168 8+ 16 ה נ נ נ ת נ 8 0 7 1 4 4 3 5 1 7 1 7
4 ברברנד 8 4 3 1 1711 6+ 15 ת ת נ ה ת נ 8 0 7 1 6 2 3 5 1 7 1 7
5 דאלום 8 3 2 3 1814 4+ 11 ת נ ה נ ה נ 8 0 7 1 6 2 5 3 3 5 3 5
6 וויגונד 7 2 4 1 1415 1- 10 ה ת נ ת ת ת 6 1 6 1 6 1 5 2 3 4 3 4
7 טיסטד 7 3 1 3 1215 3- 10 ה נ נ ת נ ה 6 1 6 1 6 1 5 2 3 4 1 6
8 יאמרבוגט 7 1 4 2 710 3- 7 ה ה ת נ ת ת 5 2 5 2 2 5 2 5 2 5 1 6
9 ו.ס.ק. אורהוס 8 2 1 5 914 5- 7 ה נ ה ה ה ה 7 1 6 2 5 3 2 6 2 6 1 7
10 סיודווסט 7 1 2 4 915 6- 5 ת ה ה ת ה נ 7 0 4 3 4 3 4 3 3 4 2 5
11 נסביו 8 1 1 6 1021 11- 4 נ ה ה ה ה ת 8 0 8 0 6 2 5 3 3 5 1 7
12 רינקובינג 8 0 3 5 919 10- 3 ת ה ה ה ת ה 7 1 7 1 6 2 4 4 2 6 2 6
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

815.09.2019הולבקפרם קופנהאגן
815.09.2019טיסטדוויגונד
815.09.2019סיודווסטיאמרבוגט

920.09.2019הלסינגורב. 93 קופנהאגן
921.09.2019הילרודה.י.ק. הלרופ
921.09.2019ו.ס.ק. אורהוססיודווסט
921.09.2019וויגונדאורהוס פרמאד
921.09.2019יאמרבוגטדאלום
921.09.2019מידלפארטברברנד
921.09.2019נסביוטיסטד
921.09.2019סקובסהובדאפ.איי.2000
921.09.2019פרם קופנהאגןואנלוסה