ligot.net - כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון
  דנמרק
סופרליגן
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
שלב הראשון
  בית A
  בית B
גביע



כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

525.08.2019רינקובינגוויגונד2:1 (1:0)  
524.08.2019אורהוס פרמאדסיודווסט0:1 (0:0)  
524.08.2019אפ.איי.2000סלגלסה3:5 (3:2)  
524.08.2019ב. 93 קופנהאגןאווארטה2:0 (1:0)  
524.08.2019ברברנדטיסטד2:1 (0:1)  
524.08.2019ברונשויהילרוד0:2 (0:1)  
524.08.2019דאלוםו.ס.ק. אורהוס2:4 (2:3)  
524.08.2019הלסינגורואנלוסה2:6 (0:2)  
524.08.2019יאמרבוגטנסביו2:3 (0:3)  
524.08.2019מידלפארטא.ב. קופנהאגן1:1 (1:0)  
524.08.2019סקובסהובדהולבק2:2 (1:1)  
524.08.2019פרם קופנהאגןה.י.ק. הלרופ4:1 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 בית Aמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 הלסינגור 5 4 1 0 134 9+ 13 נ נ נ ת נ 5 0 4 1 3 2 1 4 1 4 1 4
2 ה.י.ק. הלרופ 5 2 3 0 105 5+ 9 נ נ ת ת ת 5 0 5 0 2 3 2 3 1 4 0 5
3 הילרוד 5 3 0 2 85 3+ 9 ה ה נ נ נ 5 0 3 2 2 3 1 4 1 4 1 4
4 ברונשוי 5 2 3 0 63 3+ 9 נ נ ת ת ת 4 1 3 2 1 4 1 4 0 5 0 5
5 אווארטה 5 2 2 1 44 0   8 נ נ ה ת ת 4 1 3 2 1 4 0 5 0 5 0 5
6 סלגלסה 5 2 1 2 68 2- 7 ה נ נ ה ת 4 1 3 2 2 3 1 4 1 4 1 4
7 ואנלוסה 5 2 1 2 68 2- 7 ה ה נ נ ת 4 1 2 3 2 3 2 3 1 4 1 4
8 אפ.איי.2000 5 1 2 2 910 1- 5 נ ה ה ת ת 5 0 4 1 3 2 3 2 1 4 1 4
9 הולבק 5 1 2 2 67 1- 5 ת ה נ ה ת 5 0 3 2 2 3 2 3 1 4 0 5
10 סקובסהובד 5 1 1 3 46 2- 4 ת ה ה נ ה 5 0 3 2 1 4 1 4 0 5 0 5
11 פרם קופנהאגן 5 0 2 3 49 5- 2 ה ת ה ה ת 4 1 3 2 3 2 2 3 1 4 0 5
12 ב. 93 קופנהאגן 5 0 2 3 411 7- 2 ה ת ה ת ה 4 1 4 1 2 3 2 3 2 3 1 4
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  

 בית Bמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 א.ב. קופנהאגן 5 3 2 0 74 3+ 11 ת נ ת נ נ 5 0 3 2 1 4 1 4 1 4 0 5
2 אורהוס פרמאד 5 3 1 1 62 4+ 10 נ נ ה ת נ 5 0 2 3 1 4 0 5 0 5 0 5
3 ברברנד 5 3 1 1 85 3+ 10 ה ת נ נ נ 5 0 4 1 3 2 1 4 0 5 0 5
4 וויגונד 5 2 3 0 107 3+ 9 נ ת ת ת נ 4 1 4 1 4 1 3 2 1 4 1 4
5 דאלום 5 2 1 2 117 4+ 7 נ ה נ ת ה 5 0 4 1 3 2 2 3 2 3 2 3
6 מידלפארט 4 2 1 1 85 3+ 7 ת נ נ ה 4 0 4 0 3 1 2 2 0 4 0 4
7 טיסטד 5 2 1 2 89 1- 7 נ ת נ ה ה 4 1 4 1 4 1 3 2 2 3 0 5
8 יאמרבוגט 4 1 3 0 43 1+ 6 נ ת ת ת 2 2 2 2 1 3 1 3 1 3 0 4
9 ו.ס.ק. אורהוס 5 1 1 3 78 1- 4 ה ה ה ת נ 4 1 3 2 3 2 2 3 2 3 1 4
10 סיודווסט 5 1 1 3 712 5- 4 ה ת ה נ ה 5 0 3 2 3 2 3 2 3 2 2 3
11 רינקובינג 5 0 2 3 510 5- 2 ה ת ה ה ת 4 1 4 1 3 2 2 3 1 4 1 4
12 נסביו 5 0 1 4 716 9- 1 ה ה ת ה ה 5 0 5 0 5 0 4 1 3 2 1 4
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

630.08.2019ה.י.ק. הלרופהלסינגור
630.08.2019וויגונדיאמרבוגט
631.08.2019אורהוס פרמאדרינקובינג
631.08.2019ברונשויב. 93 קופנהאגן
631.08.2019הילרודסלגלסה
631.08.2019ו.ס.ק. אורהוסברברנד
631.08.2019ואנלוסהסקובסהובד
631.08.2019סיודווסטמידלפארט
601.09.2019א.ב. קופנהאגןנסביו
601.09.2019אווארטהפרם קופנהאגן
601.09.2019הולבקאפ.איי.2000
601.09.2019טיסטדדאלום