ligot.net - כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון
  דנמרק
סופרליגן
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
שלב הראשון
  בית A
  בית B
גביע



כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1320.10.2019הולבקהלסינגור2:1 (0:0)  
1320.10.2019טיסטדא.ב. קופנהאגן4:1 (3:1)  
1320.10.2019רינקובינגדאלום3:1 (2:1)  
1319.10.2019אורהוס פרמאדוויגונד0:3 (0:2)  
1319.10.2019אפ.איי.2000אווארטה0:1 (0:1)  
1319.10.2019ברברנדמידלפארט0:2 (0:1)  
1319.10.2019הילרודברונשוי1:1 (1:0)  
1319.10.2019ואנלוסהסלגלסה1:2 (1:0)  
1319.10.2019יאמרבוגטסיודווסט0:4 (0:3)  
1319.10.2019נסביוו.ס.ק. אורהוס0:1 (0:0)  

1213.10.2019א.ב. קופנהאגןיאמרבוגט1:0 (0:0)  
1213.10.2019אווארטהואנלוסה3:0 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 בית Aמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 הלסינגור 13 10 2 1 4010 30+ 32 נ נ נ ת נ ה 13 0 12 1 10 3 6 7 4 9 2 11
2 ואנלוסה 13 8 3 2 2212 10+ 27 נ נ ת נ ת נ 12 1 9 4 6 7 3 10 1 12 1 12
3 ברונשוי 13 5 5 3 1413 1+ 20 ת ת ה נ נ נ 11 2 8 5 4 9 3 10 1 12 0 13
4 ה.י.ק. הלרופ 12 5 4 3 2015 5+ 19 נ נ ה ה ת נ 11 1 11 1 7 5 5 7 1 11 0 12
5 אפ.איי.2000 13 5 3 5 1922 3- 18 נ ה נ ת נ נ 13 0 11 2 7 6 6 7 1 12 1 12
6 פרם קופנהאגן 12 4 5 3 1614 2+ 17 נ נ ת ת נ נ 10 2 8 4 6 6 4 8 2 10 0 12
7 אווארטה 13 4 5 4 1112 1- 17 ה ה נ נ ת ה 11 2 7 6 4 9 1 12 0 13 0 13
8 הילרוד 13 5 1 7 1722 5- 16 ת ה ה ה נ ה 13 0 10 3 8 5 6 7 1 12 1 12
9 הולבק 13 3 4 6 1821 3- 13 ה ת ה נ ת ה 12 1 10 3 9 4 6 7 2 11 0 13
10 ב. 93 קופנהאגן 12 2 6 4 1120 9- 12 נ ת ת ה ת ת 9 3 9 3 5 7 4 8 3 9 1 11
11 סלגלסה 13 2 3 8 1020 10- 9 ה ה ה ה ה ת 10 3 7 6 6 7 3 10 1 12 1 12
12 סקובסהובד 12 1 3 8 623 17- 6 ה ה ה ה ת ת 11 1 8 4 4 8 3 9 1 11 1 11
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  

 בית Bמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 אורהוס פרמאד 13 9 2 2 246 18+ 29 נ נ ה ת נ נ 12 1 9 4 6 7 3 10 0 13 0 13
2 ברברנד 13 7 5 1 2714 13+ 26 נ נ ת נ ת ת 12 1 11 2 8 5 5 8 2 11 1 12
3 א.ב. קופנהאגן 13 7 3 3 2817 11+ 24 נ ה נ ה ה ת 13 0 10 3 7 6 6 7 5 8 2 11
4 מידלפארט 13 7 3 3 2112 9+ 24 ה נ ת נ ת ה 13 0 11 2 4 9 3 10 1 12 1 12
5 דאלום 13 5 3 5 2219 3+ 18 נ ת נ ה ה ת 12 1 9 4 8 5 6 7 3 10 3 10
6 יאמרבוגט 13 4 6 3 1613 3+ 18 נ נ ת ה נ ת 9 4 8 5 5 8 4 9 2 11 1 12
7 טיסטד 13 5 3 5 2121 0   18 ה ה נ ת ת נ 11 2 10 3 9 4 7 6 4 9 1 12
8 ו.ס.ק. אורהוס 13 4 2 7 1320 7- 14 ה נ ת נ ה ה 11 2 8 5 7 6 3 10 3 10 1 12
9 נסביו 13 3 4 6 1523 8- 13 נ ת ת נ ת נ 11 2 10 3 7 6 6 7 3 10 1 12
10 סיודווסט 13 3 3 7 1627 11- 12 ה ה ה נ נ ת 12 1 9 4 9 4 7 6 4 9 2 11
11 וויגונד 13 2 4 7 1531 16- 10 ה ה ה ה ה ה 12 1 11 2 10 3 7 6 3 10 3 10
12 רינקובינג 13 1 4 8 1530 15- 7 ה ה ת ה נ ת 12 1 12 1 10 3 7 6 2 11 2 11
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1322.10.2019פרם קופנהאגןב. 93 קופנהאגן

1425.10.2019הלסינגוראפ.איי.2000
1426.10.2019ב. 93 קופנהאגןהולבק
1426.10.2019ברונשויואנלוסה
1426.10.2019דאלוםטיסטד
1426.10.2019ה.י.ק. הלרופהילרוד
1426.10.2019ו.ס.ק. אורהוסרינקובינג
1426.10.2019וויגונדנסביו
1426.10.2019מידלפארטיאמרבוגט
1426.10.2019סיודווסטאורהוס פרמאד
1427.10.2019א.ב. קופנהאגןברברנד
1427.10.2019אווארטהסקובסהובד