ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2016/2017 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2016/2017 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.16   אוגוסט.16   ספטמבר.16   אוקטובר.16   נובמבר.16   מרץ.17   אפריל.17   מאי.17  


1930.10.2016חימקיספרטק-2 מוסקבה0:1 (0:1)  
1930.10.2016טיומןיניסיי קראסנויארסק3:2 (1:1)  
1930.10.2016טמבובנפטחימיק ניז'נקמנסק0:0 (0:0)  
1930.10.2016מורדוביה סארנסקספרטק נלצ'יק0:1 (0:0)  
1930.10.2016סוקול סארטובבאלטיקה קלינינגרד0:1 (0:1)  
1930.10.2016סיביר נובוסיבירסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  
1930.10.2016סק''א חברובסקטוסנו0:1 (0:0)  
1930.10.2016פאקל וורונז'זניט-2 סט. פטרסבורג0:1 (0:0)  
1930.10.2016קובאן קראסנודרוולגר-גזפרום אסטרחן0:1 (0:0)  
1930.10.2016שיניק יארוסלאבלדינמו מוסקבה3:2 (2:0)  

1822.10.2016באלטיקה קלינינגרדפאקל וורונז'0:0 (0:0)  
1822.10.2016דינמו מוסקבהסוקול סארטוב1:1 (0:0)  
1822.10.2016וולגר-גזפרום אסטרחןמורדוביה סארנסק2:1 (1:0)  
1822.10.2016זניט-2 סט. פטרסבורגקובאן קראסנודר4:0 (2:0)  
1822.10.2016טוסנוטמבוב0:2 (0:1)  
1822.10.2016יניסיי קראסנויארסקשיניק יארוסלאבל3:1 (1:0)  
1822.10.2016לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקחימקי0:2 (0:0)  
1822.10.2016נפטחימיק ניז'נקמנסקטיומן1:0 (0:0)  
1822.10.2016ספרטק נלצ'יקסיביר נובוסיבירסק1:2 (0:1)  
1822.10.2016ספרטק-2 מוסקבהסק''א חברובסק0:2 (0:1)  

1715.10.2016חימקיספרטק נלצ'יק0:2 (0:0)  
1715.10.2016טוסנונפטחימיק ניז'נקמנסק2:4 (0:1)  
1715.10.2016טמבובספרטק-2 מוסקבה0:1 (0:1)  
1715.10.2016מורדוביה סארנסקזניט-2 סט. פטרסבורג2:2 (0:1)  
1715.10.2016סוקול סארטוביניסיי קראסנויארסק3:0 (3:0)  
1715.10.2016סיביר נובוסיבירסקוולגר-גזפרום אסטרחן0:2 (0:0)  
1715.10.2016סק''א חברובסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:0 (0:0)  
1715.10.2016פאקל וורונז'דינמו מוסקבה1:2 (1:1)  
1715.10.2016קובאן קראסנודרבאלטיקה קלינינגרד1:1 (0:0)  
1715.10.2016שיניק יארוסלאבלטיומן0:0 (0:0)  

1312.10.2016חימקידינמו מוסקבה0:0 (0:0)  

1608.10.2016באלטיקה קלינינגרדמורדוביה סארנסק2:1 (1:1)  
1608.10.2016דינמו מוסקבהקובאן קראסנודר0:1 (0:1)  
1608.10.2016וולגר-גזפרום אסטרחןחימקי1:1 (1:0)  
1608.10.2016זניט-2 סט. פטרסבורגסיביר נובוסיבירסק1:3 (0:2)  
1608.10.2016טיומןסוקול סארטוב1:1 (0:0)  
1608.10.2016יניסיי קראסנויארסקפאקל וורונז'0:2 (0:1)  
1608.10.2016לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטמבוב1:0 (1:0)  
1608.10.2016נפטחימיק ניז'נקמנסקשיניק יארוסלאבל2:1 (0:0)  
1608.10.2016ספרטק נלצ'יקסק''א חברובסק1:1 (1:1)  
1608.10.2016ספרטק-2 מוסקבהטוסנו3:1 (1:1)  

1502.10.2016חימקיזניט-2 סט. פטרסבורג1:2 (0:1)  
1502.10.2016טוסנולוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:1 (2:0)  
1502.10.2016טמבובספרטק נלצ'יק0:0 (0:0)  
1502.10.2016מורדוביה סארנסקדינמו מוסקבה1:0 (1:0)  
1502.10.2016סוקול סארטובשיניק יארוסלאבל2:2 (2:2)  
1502.10.2016סיביר נובוסיבירסקבאלטיקה קלינינגרד1:1 (1:0)  
1502.10.2016ספרטק-2 מוסקבהנפטחימיק ניז'נקמנסק0:0 (0:0)  
1502.10.2016סק''א חברובסקוולגר-גזפרום אסטרחן1:2 (1:1)  
1502.10.2016פאקל וורונז'טיומן0:0 (0:0)  
1501.10.2016קובאן קראסנודריניסיי קראסנויארסק1:2 (1:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו מוסקבה 38 26 9 3 6425 39+ 87 נ נ נ ה נ נ 34 4 24 14 18 20 8 30 5 33 0 38
2 טוסנו 38 21 12 5 6330 33+ 75 נ נ ה נ ת ת 33 5 27 11 17 21 9 29 4 34 2 36
3 יניסיי קראסנויארסק 38 19 6 13 5442 12+ 63 נ נ ה נ נ נ 35 3 26 12 20 18 11 27 3 35 1 37
4 סק''א חברובסק 38 15 14 9 4533 12+ 59 ת ה נ נ ת ת 30 8 22 16 12 26 10 28 4 34 0 38
5 טמבוב 38 15 12 11 4234 8+ 57 ת ת נ נ נ נ 29 9 20 18 17 21 6 32 3 35 1 37
6 ספרטק-2 מוסקבה 38 15 11 12 5643 13+ 56 ה נ ה ה ת נ 33 5 28 10 20 18 11 27 5 33 1 37
7 קובאן קראסנודר 38 14 13 11 4437 7+ 55 נ ה נ נ ה ה 30 8 22 16 14 24 9 29 4 34 1 37
8 שיניק יארוסלאבל 38 15 9 14 4139 2+ 54 ה ה נ ה נ נ 33 5 21 17 14 24 7 31 3 35 2 36
9 טיומן 38 14 11 13 4843 5+ 53 ה ה נ נ ה נ 34 4 25 13 16 22 11 27 4 34 1 37
10 פאקל וורונז' 38 14 11 13 3840 2- 53 ה ת ה נ ה ה 32 6 25 13 15 23 5 33 1 37 0 38
11 חימקי 38 11 16 11 4047 7- 49 ה ה ה ת ת ת 31 7 25 13 14 24 10 28 5 33 1 37
12 וולגר-גזפרום אסטרחן 38 12 9 17 3949 10- 45 נ נ ה נ ת ת 34 4 26 12 18 20 5 33 3 35 1 37
13 זניט-2 סט. פטרסבורג 38 9 16 13 4451 7- 43 נ ת ה נ ת ה 34 4 27 11 17 21 10 28 4 34 2 36
14 באלטיקה קלינינגרד 38 9 15 14 2535 10- 42 נ נ נ ה נ ת 30 8 17 21 10 28 2 36 1 37 0 38
15 סיביר נובוסיבירסק 38 9 15 14 3146 15- 42 נ ת נ ה ת ת 32 6 25 13 12 26 6 32 2 36 0 38
16 לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 38 9 15 14 2741 14- 42 ת ת ת ה ה ת 30 8 20 18 10 28 6 32 2 36 0 38
17 מורדוביה סארנסק 38 11 7 20 3950 11- 40 ת נ נ ה ה ה 34 4 24 14 17 21 9 29 3 35 1 37
18 סוקול סארטוב 38 8 15 15 3453 19- 39 ה נ ה ה ה נ 31 7 24 14 18 20 8 30 4 34 1 37
19 ספרטק נלצ'יק 38 7 17 14 2637 11- 38 ה ה ה ת ת ה 30 8 20 18 9 29 3 35 1 37 0 38
20 נפטחימיק ניז'נקמנסק 38 6 9 23 2853 25- 27 ה ת ה ה ה ה 33 5 20 18 14 24 8 30 5 33 1 37
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה