Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 17.08.2019
* ליגות
אוזבקיסטן פרמייר ליג
אוסטריה בונדסליגה
אוסטריה ליגה שנייה
אוסטריה ליגה שלישית
אוסטרליה איי-ליגה
אוסטרליה בריזביין פרמייר ליג
אוסטרליה ויקטוריה אנ.פי.אל.
אוקראינה ליגה עליונה
אוקראינה ליגה שנייה
אוקראינה ליגה 3
אוקראינה צעירים
אורוגוואי פרימרה
אזרבייג'ן ליגה עליונה
אזרבייג'ן ליגה שנייה
איחוד האמירויות ליגה עליונה
איטליה סרייה א'
איטליה סרייה ב
איטליה סרייה סי1
איי פארו ליגה עליונה
אינדונזיה ליגה עליונה
איסלנד פרמייר ליג
איסלנד ליגה שנייה
איסלנד ליגה שלישית
אירלנד פרמייר ליג
אירלנד ליגה שנייה
אירן ליגה עליונה
אל סלבדור פרימרה
אלבניה ליגה עליונה
אלג'יריה ליגת העל
אנגליה פרמיירשיפ
אנגליה צ'מפיונשיפ
אנגליה ליגה שלישית
אנגליה ליגה רביעית
אנגליה קונפרנס
אנגליה קונפרנס.2
אנגליה פרמייר ליג (צעירים)
אנדורה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה שניה
אקוודור סרייה א
ארגנטינה סופרליגה
ארגנטינה פרימרה נסיונל
ארה''ב מייג'ור ליג סוקר
ארה''ב נאס''ל
ארמניה פרמייר ליג
בולגריה ליגה עליונה
בולגריה ליגה שנייה
בוליביה פרימרה
בוסניה ליגה עליונה
בחריין ליגה עליונה
בלארוס ליגה עליונה
בלארוס ליגה שנייה
בלארוס ליגה שלישית
בלגיה יופילר ליג
בלגיה ליגה שנייה
ברזיל סרייה א
ברזיל סרייה ב
ברזיל סרייה סי
ברזיל פאוליסטה א1
ברזיל קריוקה
ברזיל גאוצ
ברזיל מיניירו
ברזיל באיאנו
ברזיל פרנמבוקנו
ברזיל סיארנסה
גואטמלה נסיונל
גיברלטר ליגה עליונה
גרוזיה ליגה עליונה
גרוזיה ליגה שנייה
גרמניה בונדסליגה 1
גרמניה בונדסליגה 2
גרמניה ליגה 3
גרמניה אזורית צפון
גרמניה אזורית צפון-מזרח
גרמניה אזורית מערב
גרמניה אזורית דרום-מערב
גרמניה אזורית באיירן
ד.קוריאה ליגה עליונה
ד.קוריאה קיי ליג 2
דנמרק סופרליגן
דנמרק ליגה שנייה
דנמרק ליגה שלישית
דרום אפריקה פרמייר ליג
הודו סופר ליגה
הודו איי-ליג
הולנד ארדיביזה
הולנד ליגה שנייה
הולנד ליגה שלישית
הונג קונג ליגה 1
הונגריה ליגה עליונה
הונגריה ליגה שנייה
הונדורס נסיונל
וויילס פרמייר ליג
וייטנאם ליגה עליונה
ונצואלה פרימרה
טג'יקיסטן ליגה עליונה
טוניסיה ליגה עליונה
טורקיה סופרליג
טורקיה ליגה שנייה
טורקיה ליגה שלישית
טורקמניסטן טורקמני
יוון ליגה עליונה
יוון ליגה שניה
יפן ליגה עליונה
יפן ליגה שנייה
ירדן ליגה עליונה
ישראל ליגת העל
ישראל ליגה לאומית
ישראל ליגה א'
ישראל ליגה ב'
כווית ליגה עליונה
לוקסמבורג ליגה עליונה
לטביה ליגה עליונה
ליטא ליגה עליונה
מולדובה ליגה עליונה
מולדובה ליגה שנייה
מונטנגרו ליגה עליונה
מלזיה ליגה עליונה
מלטה ליגה עליונה
מצרים ליגת העל
מקדוניה ליגה עליונה
מקסיקו MX.ליגה
מקסיקו ליגה שנייה
מרוקו ליגת העל
נורבגיה ליגה עליונה
נורבגיה ליגה שניה
נורבגיה ליגה שלישית
נורבגיה ליגה רביעית
סין ליגה עליונה
סין ליגה שניה
סינגפור ליגה עליונה
סלובניה ליגה עליונה
סלובניה ליגה שניה
סלובקיה סופר ליגה
סלובקיה ליגה שנייה
סן מרינו ליגה עליונה
ספרד פרימרה
ספרד ליגה שנייה
ספרד ליגה שלישית
סקוטלנד פרמייר ליג
סקוטלנד ליגה שנייה
סקוטלנד ליגה שלישית
סקוטלנד ליגה רביעית
סרביה סופר ליגה
ערב הסעודית ליגה עליונה
פולין אקסטראקלסה
פולין ליגה שנייה
פולין ליגה שלישית
פורטוגל סופר ליגה
פורטוגל ליגה שנייה
פינלנד ליגה עליונה
פינלנד ליגה שנייה
פינלנד ליגה שלישית
פרגוואי פרימרה
פרו פרימרה
צ'ילה פרימרה
צ'כיה גמברינוס ליגה
צ'כיה ליגה שנייה
צפון.אירלנד פרמייר ליג
צפון.אירלנד צ'מפיונשיפ 1
צרפת ליגה 1
צרפת ליגה שנייה
צרפת ליגה שלישית
קאטר ליגה עליונה
קולומביה פרימרה א
קוסטה ריקה פרימרה
קזחסטן סופרליגה
קזחסטן ליגה שנייה
קירגיזסטן ליגה עליונה
קנדה פרמייר ליג
קנדה ק.ס.ל.
קניה ליגת העל
קפריסין ליגה עליונה
קפריסין ליגה שנייה
קרואטיה ליגה עליונה
קרואטיה ליגה שנייה
רומניה דיביזיה א'
רומניה ליגה שנייה
רוסיה פרמייר ליג
רוסיה ליגה שנייה
רוסיה ליגה שלישית. דרום
רוסיה ליגה שלישית. מערב
רוסיה ליגה שלישית. מרכז
רוסיה ליגה 3. אורל.פובולז
רוסיה ליגה שלישית. מזרח
רוסיה צעירים
שבדיה אלסבנסקן
שבדיה ליגה שנייה
שבדיה ליגה שלישית
שבדיה ליגה רביעית
שוויץ סופרליג
שוויץ ליגה שנייה
תאילנד ליגה עליונה





20.08.201921.08.201922.08.2019היום24.08.201925.08.201926.08.2019

   ישראל. גביע הטוטו על - מקומות 11-12
הפועל.רעננההפועל.חיפה 0:1
   ישראל. גביע הטוטו על - מקומות 9-10
סקציה נס ציונההפועל חדרה 0:0
   ישראל. גביע הטוטו על - מקומות 7-8
מכבי.נתניהמכבי.חיפה 2:1
   איטליה. גביע - 1/32 גמר
פארמהונציה 1:3
   אנגליה. פרמיירשיפ
אברטוןווטפורד 0:1
אסטון וילהבורנמות 2:1
ארסנלברנלי 1:2
ברייטוןווסטהאם 1:1
מנצ'סטר סיטיטוטנהאם 2:2
נוריץ'ניוקאסל 1:3
סאות'המפטוןליברפול 2:1
   גרמניה. בונדסליגה 1
באייר לברקוזןפדרבורן 2:3
בורוסיה דורטמונדאאוגסבורג 1:5
בורוסיה מינשנגלדבאךשאלקה-04 0:0
וולפסבורגפ.צ. קלן 1:2
ורדר ברמןפורטונה דוסלדורף 3:1
פרייבורגמיינץ 0:3
   הולנד. ארדיביזה
אמןהירנביין 0:2
דן האגספרטה רוטרדם 2:1
ונלואייאקס אמסטרדם 4:1


   ספרד. פרימרה
ויאריאלגרנדה 4:4
ולנסיהריאל סוסיאדד 1:1
לגאנסאוסאסונה 1:0
מאיורקהאייבר 1:2
סלטה ויגוריאל מדריד 3:1
   צרפת. ליגה 1
אמיין אס.סי.ליל 0:1
בורדומונפלייה 1:1
טולוזדיז'ון 0:1
מץמונאקו 0:3
נאנטמרסיי 0:0
ניםניס 2:1
   אוזבקיסטן. פרמייר ליג
אלמאליקפחטאקור טשקנט 3:0
בוכרהסוגדיאנה ג'יזאק 1:1
לוקומוטיב טשקנטנסאף קארשי 0:1
קרקאנדסורחאן 1:2
   אוסטריה. בונדסליגה. שלב הראשון
וולסברגרמאטרסבורג 0:5
לאסק לינץוואטנס 1:1
סנט פולטןזלצבורג 6:0
   אוסטריה. ליגה שלישית. מזרח
ווינר נוישטאדטסטריפ-פינג 1:1
לאובנדורףויקטוריה 1:3
   אוסטריה. ליגה שלישית. מרכז
סנט אנהגלייסדורף 0:2
קלסדורףווילס 0:2
   אוסטריה. ליגה שלישית. טירול
קיצביאלאימסט 1:4
   אוסטריה. ליגה שלישית. זלצבורג
אוסטריה זלצבורגוולס גרונאו 3:2
אניףקוכל 2:2
זאקירחןפינצגאו 2:0
סנט יוהאןבישופסהופן 1:3
   אוסטריה. ליגה שלישית. פורארלברג
אלטאך-2ריוטיס 1:5
דורנבירנרלאנגנג 0:1
הואנמסוולפורט 2:2
   אוסטרליה. בריזביין פרמייר ליג
גפטארינגה רוברס 5:0
גראנז' טיסלבייסאיד יוניילד 3:2
טובונגקווינסלנד יוניברסיטי 2:4
נורת' פייןאולבאני קריק 9:0
   אוסטרליה. ויקטוריה אנ.פי.אל.
איבונדיילהלדלברג יונייטד 3:2
גרין גאלידנדנונג טאנדר 2:6
פורט מלבורן שארקסבנטלי גרינס 1:1
   אוקראינה. ליגה עליונה. שלב הראשון
דסנה צ'רניגובקולוס קובליבקה 0:0
וורסקלה פולטבהדניפרו 1 1:1
   אוקראינה. ליגה שנייה
אובולון-ברובר קייבמינאי 3:4
אינגולץצ'רקאסצ'ינה 0:1
באלקנימטאלורג זפורוז'יה 0:4
מ.פ.צ. ניקולאיבוולין 2:3
צ'רנומורץ אודסהקרמטורסק 1:0
רוך ויניקיפריקרפטייה איבנו-פרנקובסק 1:2
   אוקראינה. צעירים. שלב הראשון
זוריה U21אלקסנדריה U21 3:0
לבוב U21שאחטאר U21 2:1
   אורוגוואי. פרימרה. טורניר ביניים - בית A
דאנוביובוסטון ריבר 2:1
נסיונלריבר פלייט 1:1
   אורוגוואי. פרימרה. טורניר ביניים - בית B
סרו לארגוסרו 0:2
פניקספלאסה קולוניה 1:0
   אזרבייג'ן. ליגה עליונה
גאבאלהסומגאיט 2:0
   איי פארו. ליגה עליונה
בי-36טי בי 1:3
קלאסוויקסקאלה 2:2
   איסלנד. ליגה שנייה
מאגניאפטורלדינג 1:3
   איסלנד. ליגה שלישית
וולסונגורוידיר גארדיור 3:1
ווסטריפיארדאביגד 0:2
טינדאסטולגארדבאיר 0:3
טרוטור ווגארלייקניר פאסקרוד 0:2
   אירלנד. ליגה שנייה
לונגפורד טאוןשלבורן 2:0
   אל סלבדור. פרימרה. אפרטורה
אגילהחוקורו 0:2
אל ונסדורפאס 1:1
   אלג'יריה. ליגת העל
אוראןבל אבס 1:3
   אנגליה. צ'מפיונשיפ
בארנסליצ'רלטון 2:2
בלקבורןמידלסברו 0:1
בריסטול סיטיקווינס פארק ריינג'רס 0:2
ברנטפורדהאל 1:1
וויגןלידס 2:0
לוטוןווסט ברומיץ' 2:1
מילוולשפילד וונסדיי 0:1
נוטינגהאם פורסטברמינגהאם 0:3
סוואנסיפרסטון 2:3
סטוק סיטידרבי 2:2
   אנגליה. ליגה שלישית
בארטוןרוטרהאם 1:0
בלקפולאוקספורד יונייטד 1:2
דונקאסטרפליטווד טאון 2:3
ווימבלדוןאקרינגטון 1:1
וויקומב וונדרסמילטון קיינס 2:3
טרנמרבולטון 0:5
לינקולן סיטיסאותנד 0:4
סנדרלנדפורטסמות' 1:2
פיטרבורו יונייטדאיפסוויץ' 2:2
קובנטריבריסטול רוברס 0:2
שרוסברי טאוןרוצ'דייל 0:0
בריגיליגהאם Отл
   אנגליה. ליגה רביעית
אקסטרסווינדון טאון 1:1
ברדפורדאולדהאם 0:3
לייטון אוריינטסטיבנג' 0:0
מורקאםצ'לטנהאם 0:0
נורתהאפטוןמקלספילד טאון 2:1
ניופורט קאונטיפלימות' 0:1
סולפורד סיטיפורט וייל 1:1
סקאנטורפקרולי טאון 2:2
פורסט גריןגרימסבי 0:1
קולצ'סטרקיימברידג' יונייטד 2:1
קרווולסול 0:1
קרליילמנספילד 2:0
   אנגליה. קונפרנס
אלדרשוטהאליפקס 1:1
בארנטצ'סטרפילד 2:2
בורהםסאטון 1:0
ברואויוביל 0:1
דג & רדהארוגייט טאון 2:4
דוברטורקי 2:1
הארטפולברומלי 3:2
מיידןהדצ'ורלי 1:4
סוליהאל מורסאבספליט יונייטד 1:2
סטוקפורטאיסטלי 0:2
פיילדווקינג 4:1
   אנגליה. קונפרנס.2. צפון
אלפרטון טאוןברדפורד פארק 0:4
בוסטון יונייטדגאיזלי 1:1
בלית' ספרטנסהרפורד יונייטד 1:0
ברקלי טאוןאלטרינהם 0:1
דרלינגטוןסאות'פורט 0:2
טלפורד יונייטדקינגס לין 3:1
יורקלמינגטון 0:2
פארסלי סלטיקספנימור 0:1
צ'סטרגלוסטר 0:4
קטרינגגייטסהד 2:1
קרזוןקידרמינסטר 1:0
   אנגליה. קונפרנס.2. דרום
בריינטריאיסטבורן 0:5
בת' סיטיטומבריג' 0:0
דלוויץ' המלטקונקורד ריינג'רס 2:2
האבנט אנד ווטרלובילצ'למספורד סיטי 0:0
האנגרפורד טאוןצ'יפנהם טאון 1:1
המלוולדסטון 3:0
המפטוןבילריקיי טאון 1:1
וולינגאוקספורד סיטי 1:3
ויימות'דרטפורד 1:3
מיידסטון יונייטדסלאו 1:1
סנט אולבאנסדורקינג 1:1
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - בית B
ניוקאסל U23וסטהאם U23 2:1
   אסטוניה. ליגה עליונה
לוואדיהפאידה 2:3
מאארדוקורסארה 1:2
   אסטוניה. ליגה שניה
וואפרוס פארנוקאלב טאלין U21 0:1
   אקוודור. סרייה א
ליגה דה קיטוברצלונה גויקיל 0:2
מושוק רונהדלפין 0:2
   ארגנטינה. סופרליגה
ארגנטינוס ג'וניורסבנפילד 2:3
טליירססנטרל קורדובה 1:1
ניואלס אולד-בויסאוניון סנטה פה 0:2
סן לורנסו דה אלמגרורוסאריו סנטראל 2:2
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל. בית A
אטלנטהריוודביה 1:4
אסטודיאנטס דה ריו קוארטוטמפרלי 0:3
בלגראנוסן מרטין דה סן חואן 1:1
מיטרהאסטודיאנטס דה קאסרוס 1:0
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל. בית B
בראון דה אדרוגהאתלטיקו רפאלה 1:1
וויליה דלמינהאינסטיטוטו קורדובה 0:2
סארמיינטוסנטמרינה 0:0
   ארמניה. פרמייר ליג. שלב הראשון
אלשקרטאורארטו 1:2
גנדזסר קפאןלורי ואנאדזור 1:1
   בולגריה. ליגה עליונה. שלב הראשון
ברואה סטארה זאגורהבוטב פלובדיב 0:2
ויטושהלבסקי סופיה 4:0
   בולגריה. ליגה שנייה
חבארגורנה אוריאכוביצה 0:0
לוקומוטיב סופיהספרטק פלבן 0:1
צ'רנומורץ באלצ'יקסימיטלי סופיה 1:0
   בוליביה. פרימרה. קלאוסורה
אולוויז רדידסטרויירס 0:6
   בוסניה . ליגה עליונה
בוראץ באניה לוקהמלאדוסט קאקאן 0:0
וולז' מוסטארשירוקי ברייג 0:1
ז'לייזניצ'ארסלובודה טוזלה 2:2
זווזדה ביילינהצ'ליק ז'ניצה 2:2
   בלארוס. ליגה עליונה
סלוויה מוזירלוץ' מינסק 0:1
פ.צ. מינסקטורפדו ז'ודינו 0:2
   בלארוס. ליגה שנייה
אורשהקרומקאצ'י 1:2
באראנוביצ'יויגוואם 5:0
בלשינה בוברויסקרוך ברסט 2:2
גראניט-מיקאשביצ'ילוקומוטיב גומל 0:2
נאפטןלידה 2:3
סלוניםחימיק סווטלוגורסק 1:2
ספוטניק רצ'יצהסמורגון 5:3
   בלארוס. ליגה שלישית
אוזוהבי''סכ 3 פינסק 0:2
אוסיפוביצ'יבלשינה-2 בוברויסק 2:0
איבצוויצ'יארסנל דזרזינסק 5:0
אשמיאניצ'סט 0:1
מאריינה הורקהגורקי 0:0
מולודצ'נוקלצק 0:3
נמאן אגרואנרגוסביע 2:2
   בלגיה. יופילר ליג
וואסלנדראסינג גנק 4:0
מכלןסרקל ברוז' 1:3
קורטרייקאנדרלכט 2:4
   בלגיה. ליגה שנייה. שלב הראשון
ווסטרלורסלר 1:4
לומל יונייטדאססלסיור וירטון 3:0
   ברזיל. סרייה א
פורטלזהאינטרנסיונל 1:0
קורינתיאנסבוטאפוגו ריו 0:2
   ברזיל. סרייה ב
גוארארני קמפיאסוילה נובה גויאניה 2:0
לונדרינהקריסיאומה 1:1
סאו בנטופראנה 1:2
ספורט רסיפהבוטאפוגו ס''פ 0:3
   ברזיל. סרייה סי - בית A
בוטאפוגו פאראיבהנאוטיקו 1:0
   ברזיל. סרייה סי - בית B
טומבנסהאקריאנו 2:3
רמוסן ז'וזה 0:2
   גואטמלה. נסיונל. אפרטורה
איזטפהמוניסיפל 2:3
   גרוזיה. ליגה עליונה
דינמו בטומיצ'יחורה 0:2
רוסטאוויסיוני בולניסי 1:2
   גרמניה. בונדסליגה 2
ארמיניה בילפלדארצגבירגה אווה 1:3
ווהןהאנובר 96 3:0
שטוטגרטסנט פאולי 1:2
   גרמניה. ליגה 3
דואיסבורגצוויקאו 1:3
האנזה רוסטוקגרוסשפה 1:0
וורצבורגר קיקרס פרויסן מיונסטר 2:3
ויקטוריה קלןאונטרהאכינג 2:0
יורדינגןאינגולשטאדט 3:0
מינכן 1860מפן 0:0
   גרמניה. אזורית צפון
היידרהאנובר-2 0:2
המבורג-2האנובר אס. קיי. 1:1
יידדלוךאלטונה 93 0:0
לובקסנט פאולי-2 2:3
   גרמניה. אזורית צפון-מזרח
אלטגליניקהמויזלוויצ 0:2
הלברשטאטדינמו ברלין 1:1
לוקומוטיב לייפציגאנרג'י קוטבוס 2:3
ליכטנברגברלין אנקרספור 0:1
   גרמניה. אזורית מערב
בונרשאלקה-2 0:0
האלטרןפורטונה-2 דוסלדורף 0:2
הומברגוופרטאלר 3:1
ווטנשיידברגיש גלדבאך 1:0
ליפשטאדטוורל 5:0
קלן-2לוטה 3:1
רדינדןאסן 1:1
בורוסיה-2 דורטמונדאלמניה אאכן Отл
   גרמניה. אזורית דרום-מערב
באלינגןסארברוקן 3:2
וולדורףמיינץ-2 0:0
פירמאסנספרייבורג-2 1:0
פרנקפורטאלצנאו 2:2
רוט-וייס קובלנץגיסן 0:0
שטיינבךאולם 1846 0:1
   גרמניה. אזורית באיירן
אילרטיסןאלאספורט מינךן 2:0
גארחינגבורגהאוזן 2:0
נירנברג-2באירייט 1:1
   ד.קוריאה. ליגה עליונה. שלב הראשון
סאונגנם אילווהפ.צ. סאול 0:1
פ.צ. דאגופ.צ. גיאייאונגנם 0:1
קנגווןסובון בלו ווינגס 3:1
   ד.קוריאה. קיי ליג 2
גוונגז'ו בוסאן איי-פארק 1:1
סובון פ.צ.אנסן גרינרס 3:2
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית A
אפ.איי.2000ואנלוסה 3:1
סקובסהובדהילרוד 1:0
פרם קופנהאגןסלגלסה 2:1
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית B
ברברנדאורהוס פרמאד 0:1
דאלוםסיודווסט 1:5
יאמרבוגטא.ב. קופנהאגן 1:1
מידלפארטו.ס.ק. אורהוס 1:2
נסביווויגונד 3:3
   הונגריה. ליגה עליונה
אויפשטפאקש 1:1
בודפשט הונבדווארדה 3:1
דברצןזאלייגרצג 2:3
מזוקובסדפושקאש 0:1
פהרברדיושגיור 1:5
פרנצווארושקאפושוואר 0:1
   וויילס. פרמייר ליג. שלב הראשון
קונאס קוואיקרדיף מטרופוליטן 1:1
   וייטנאם. ליגה עליונה
הו צ'י מין סיטיקואנג נין 1:3
ויטל האנויהאנוי 1:0
נאם דיםקואנג נאם 3:2
   ונצואלה. פרימרה. קלאוסורה
פורטוגזהמטרופוליטנוס 0:0
קרבובולאלה 0:0
   טג'יקיסטן. ליגה עליונה
איסטיקלולקוקטוש רודאקי 0:0
רגאר טאדאזפאנג'שר 0:2
   טורקיה. סופרליג
גנצ'לרבירליגיריזספור 1:0
סיבאספורבשיקטש 0:3
קייסריספוראלניאספור 1:0
   טורקיה. ליגה שנייה
אדנה דמירספורבליקסירספור 0:2
אנקרספורבולוספור 1:2
קרגיומריוקבורסאספור 1:3
   ידידות.מועדונים - אוגוסט
אברוטודלנו 0:1
אוביידו ב'ראסינג פרול 1:2
אמורבייטהריאל אוניון 2:3
אנוסיס פראלימניאולימפיאקוס ניקוסיה 3:0
אנטלהגוצאנו 2:3
אסטרס טריפוליספנאיטוליקוס אגריניו 2:0
ארגוטליסאו.פ.י. אירקליון 2:2
ארצורומא 3:1
ברקלדואתלטיק בילבאו ב' 0:2
הארו דפורטיבוגרניקה 1:0
הרקולסאוקם מורסיה 0:0
וליאדוליד ב'ריאל סוסיאדד ב' 1:3
טרייסטינהיובנטוס 1:0
מורסיהויאריאל ב' 0:0
נאה סלאמיסאומוניה ניקוסיה 1:1
ספורטינג גיחון ב'אוסאסונה ב' 0:1
פנאתינייקוסקסנתי 0:3
צ'זנהמילאן 0:0
רנדהקוזנצה 2:2
רקראטיבו הואלבהבטיס ב' 3:3
קסילוטימוואלקי אורוקליני 
   יפן. ליגה עליונה
אויטה טריניטהקשימה אנטלרס 1:0
וגאלטה סנדייקאווסאקי פרונטלה 2:2
ויסל קובהאורווה רד דיימונדס 0:3
יוקוהמה אף מארינססרזו אוסקה 2:1
פ.צ. טוקיוסנפרס הירושימה 1:0
שונאן בלמארסאגן טוסו 3:2
שימיצו אס-פולסקונסאדולה סאפורו 8:0
   יפן. ליגה שנייה
אוויספה פוקואוקהטוקושימה וורטיס 1:0
אלבירקס ניגטהפאגיאמו אוקאימה 3:0
וי וורן נגסאקיקשיווה רייסול 2:1
ונטפורט קופוימאגוצ'י 1:0
זביגן קאנזאבהגיפו 1:2
טוטיגימטידה זלוויה 0:0
מיטו הוליהוקקיוטו פרפל סאנגה 0:3
קגורימה יונייטדפ.צ. אהימה 2:4
ריוקיו אוקינאווהפ.צ. יוקוהמה 3:1
   לוקסמבורג. ליגה עליונה
דודלאנז'ז'נס אש 3:1
   לטביה. ליגה עליונה
דאוגבפילס / פרוגרסספרטקס יורמאלה 3:2
ואלמייראס / בי.אס.אסילגאבה 1:3
   ליטא. ליגה עליונה
ז'לגיריס קובנהריעריאי 0:1
   מולדובה. ליגה עליונה
זימברו קישינבדינמו אוטו 2:2
ספראנצה ניספורניקודרו 0:1
   מולדובה. ליגה שנייה
אונגניפ.צ. קאהול-2005 4:2
ויקטוריה בארדראיסקרה ריבניצה 2:6
טיגינה בנדרסוקצס 2:5
ספרטה קישנבסינזריי Отл
   מקדוניה. ליגה עליונה
רבוטניצ'קי סקופיהשקופי 0:2
   מקסיקו. MX.ליגה. אפרטורה
אטלסקרוז אזול 3:1
פואבלהפאצ'וקה 4:0
   מקסיקו. ליגה שנייה. אפרטורה
מרידהלוונס 0:1
   נורבגיה. ליגה עליונה
אוד שייןרוזנבורג 1:1
   נורבגיה. ליגה שניה
סונדאלאולסונד 3:2
סקיידסאנדפיורד 2:2
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 1
אגרסוןווידאר 0:4
לבנגרבראטווג 0:2
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 2
אסקראסאנה 3:4
גרורודפלוריו 1:5
סוטרהבארום 2:3
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 1
נורדסטרנדאידסוולד 1:1
ספיילקאלביקליורנסקרוג 2:0
קראקרויסונדאל 1:1
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 2
אולןטונסברג 1:2
האלסןלין 1:1
פולוגריי אוסלו 0:2
פריג אוסלונורילד 0:3
רדי אוסלולוקומוטיב אוסלו 1:1
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 3
ברונה 2פורס גרנלאן 1:0
ווינדביארטברוד 3:3
פלינטמאדלה 3:3
שטורםמנדלסקמרטנה 2:1
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 4
בראן 2וארד האוגסונד 3:0
ואלדרספילינגסדאלן 9:0
ווסטפוסןדיירב האוגסונד 1:2
ליסקלוסטהפיורה 0:2
סטורדברגן נורד 0:6
סטרומסגודסט 2אוס 2:3
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 5
אורקלהברומונדאל 1:3
מלהוסיוביק לין 1:3
קולסעדניוברגסון 3:0
ראופוס 2סטרינדהיים 1:0
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 6
ודה גלימט 2לקנס 0:6
שרוויאולנסאקר 2 1:3
   סין. ליגה שניה
אוניברסיטה בייג'ין צ'אנגצ'ון יאטאי 1:0
גואנדון סאוטרן טייגרסננטונג צז'יון 2:3
גוויג'ואו צ'ז'יצ'ןחיילונגג'יאנג ספרינג 0:2
שה-ג'אג'וואנג אוור ברייטקינגדאו הואנגהיי 0:1
שנחאי שנשיןשנסי צ'אן-אן 3:2
   סינגפור. ליגה עליונה
ווריורסהום יונייטד 3:1
   סלובניה. ליגה עליונה
טבור סז'נהטריגלאב 0:2
פובליקוםמריבור 1:2
   סלובניה. ליגה שניה
ביליהקרקה 3:3
דובדוברובו 1:1
דראבה פטוינובה גוריצה 2:1
דראבוגרדברז'יצה 1:5
קרסקויאדרן 0:3
רדומלהבלטינצי 0:4
רוגאשקהפוז'ינאר 1:2
   סלובקיה. סופר ליגה. שלב הראשון
ז'ילינהניטרה 0:3
זלטה מורבצהפוהרוניה 0:0
סניצהרוז'ומברוק 2:2
ספרטק טרנבהטרנצ'ין 2:1
סרדסלובן ברטיסלבה 4:0
   סלובקיה. ליגה שנייה
באנסקה ביסטריצהסלובן-2 ברטיסלבה 0:3
דובניצהפוחוב 0:1
מיקולאשפופרד 2:0
סקאליצהקושיצה פ.ק. 0:1
קומארנופודברזובה 0:1
   ספרד. ליגה שנייה
אלמריהאלבסטה 0:3
אלצ'הפואנלברדה 2:0
לוגואסטרמדורה 0:0
סראגוסהטנריפה 0:2
ראיו ואייקנומיראנדס 2:2
ראסינג סנטאנדרמלאגה 1:0
   סקוטלנד. ליגה שלישית
איירדרי יונייטדקלייד 1:3
סטראנרייררייט רוברס 2:3
פולקרקמונטרוז 1:2
פיטרהדדמברטון 3:2
   סקוטלנד. ליגה רביעית
אדינבורו סיטיסטרלינג אלביון 0:1
אלגין סיטיסטנהאוזמיואיר 1:0
אנאן אתלטיקאלביון רוברס 2:3
ברצ'ין סיטיקווינס פארק 3:0
קוב ריינג'רסקאודנבית' 2:3
   סקוטלנד. גביע הליגה - 1/8 גמר
היברניאןגרינוק מורטון 3:4
סלטיקדנפרמלין 1:2
פורפר אתלטיקליבינגסטון 2:1
פטריק ת`יסטלרוס קאונטי 1:2
קילמרנוקהאמילטון 0:1
   סרביה. סופר ליגה. שלב הראשון
אינדיז'הרדניק סורדוליצה 1:2
מלאדוסט לוקאניראדניצ'קי ניש 1:1
ספרטק סובוטיצההכוכב האדום בלגרד 3:2
צ`וקאריצ`קיפרולטר נובי סאד 1:2
   פולין. אקסטראקלסה. שלב הראשון
ארקה גדניהלך פוזנאן 0:0
יגלוניה ביאליסטוקגורניק זאבז'ה 1:3
שלאסק וורוצלאבקרקוביה קראקוב 1:2
   פולין. ליגה שנייה
ויגרי סובלקיפודבסקידזי 0:1
זגלביה סוסנובייץמדז לגניצה 0:1
יאסטשמבהבלחטוב 1:1
רדומיאק רדוםווארטה פוזנאן 2:0
   פולין. ליגה שלישית
אולימפיה אלבלונגוידזב לודז' 1:1
ביטוביה ביטובסטאל סטאלובה-וולה 1:4
בלקוטניגאקאאס קטוביצה 3:1
גריף וייחרובורסוביה ז'שוב 3:0
לגיונובוגרבניה קראקוב 2:0
סטאל זרובלך 2 פוזנאן 0:2
סקרה צ'נסטוחובהגורניק פולקוביצה 0:1
פוגון סדליצהזניץ' פרושקוב 1:0
   פורטוגל. סופר ליגה
בלננססבנפיקה ליסבון 2:0
מוריירנסהג'יל ויסנטה 0:3
פורטוויטוריה סטובאל 0:4
   פורטוגל. ליגה שנייה
אוליברנסהספורטינג קוביליה 2:0
וויזאואקדמיקה 0:0
צ'אבסמפרה 1:2
קאסה פיאהפנאפייל 2:1
   פינלנד. ליגה שנייה
יארואקנאס 1:4
   פינלנד. ליגה שלישית. בית A
ו.י.ס. ואנטאהקלובי 04 הלסינקי 2:2
יאפסקיפן 1:3
נורמיארבימיפק מיקלי 2:6
סודטאם. פי. מיקלי 1:0
רייפאס לאהטייונסואו 1:0
   פינלנד. ליגה שלישית. בית B
אספון פאלוסיאורהקאפא הלסינקי 0:1
טמפרה יונייטדסאלפה סאלו 2:0
פאלו ראומהאספו 2:1
קאאפו קאארינהג'אז פורי 0:6
   פינלנד. ליגה שלישית. בית C
הרקולסקאיכה קאיאני 1:0
ואאיאקוסקיאו.אל.אס. אאולו 3:5
קוקולהקופו 98 1:1
   פרגוואי. פרימרה. קלאוסורה
ספורטיבו סן לורנסוגנרל דיאס 1:1
סרו פורטניואולימפיה 0:0
   פרו. פרימרה. קלאוסורה
אוניברסיטריו לימהסן מרטין 0:0
מולינוס אל פיראטהקומרסיו 2:0
קחאמרקהמלגאר 2:0
   צ'ילה. פרימרה
אוניברסידאד קטוליקואברטון 0:1
היגינסדפורטס איקיקה 1:4
קולו קולויוניון אספניולה 0:1
קוקימבו אונידוקוריקו אונידו 1:2
   צ'כיה. גמברינוס ליגה. שלב הראשון
אופבהטסקומה זלין 3:0
בוהמיאנס 1905 פראגסיגמה אולומוץ 2:3
סלובצקומרילה פריברם 0:2
   צ'כיה. ליגה שנייה
באניק סוקולובולאשים 1:2
דוקלה פראגברנו 1:2
ויטקוביצהפרוסטייב 2:2
טרנץהראדץ קראלובה 1:1
כרודיםויקטוריה ז'יז'קוב 3:0
לישןסלאבוי וישהראד 0:0
   צפון.אירלנד. פרמייר ליג. שלב הראשון
אינסטיטיוט לונדונדריקריק ריינג'רס 2:0
גלנאבוןוורנפוינט 0:2
דאנגנון סוויפטסגלנטורן 1:3
לארןבלימנה יונייטד 4:2
לינפילדקולריין 4:2
קליפטונווילקרוזיידרס 2:0
   צפון.אירלנד. צ'מפיונשיפ 1. שלב הראשון
בלינהארדס 1:1
דאנדלהניורי סיטי 1:1
דרגויובאליקלר 1:1
וולדרסקווינס אוניברסיטי 1:2
נוקברדהפורטדאון 5:0
פ.ס.נ.י. בלפסטלואוגול 4:1
   צרפת. ליגה שנייה
לאנסלה האבר 3:1
   צרפת. ליגה שלישית
בור פרונהרד סטאר 93 4:1
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
מילונאריוסלה אקידאד 2:3
פטריוטאסאנביגאדו 0:3
   קוסטה ריקה. פרימרה. אפרטורה
לימוןסן קרלוס 4:3
   קזחסטן. סופרליגה
אוקז'טפסאורדבסי 4:0
אירטישטובול 0:0
טאראזקאיראט 2:0
   קזחסטן. ליגה שנייה
אקיבסטוזאסטנה 2 0:1
בולאטקאיראט אקדמיה 2:3
ז'טיסו-2אלטאי אוסקמן 1:2
מקטאהארלבייקונור קיזילורדה 0:1
קאספיאונטוסטיק 1:3
קיזילז'אר פטרופבלובסקאקטובה ז'אס 0:6
קיראןאקז'איק 2:1
   קירגיזסטן. ליגה עליונה
אבדיש אטאאקאדמיה אוש 1:2
אלאי אושאלגה 1:0
   קנדה. פרמייר ליג. סתיו
יורק 9פסיפיק 2:0
קאוולריאדמונטון 0:0
   קנדה. ק.ס.ל.
סרביאן וויט איגלסוורקוטה 2:2
   קרואטיה. ליגה עליונה
איסטרה פולהסלאבן בלופו 3:2
וארטקסלוקומוטיבה זאגרב 1:1
   קרואטיה. ליגה שנייה
סוליןדראגובוליאץ 1:2
קוסטושיהדוגופוליה 3:2
שיבניקהיידוק-2 ספליט 2:3
   רומניה. דיביזיה א'. שלב הראשון
ספסיקלוז' 1:1
   רומניה. ליגה שנייה
אסו פולידאקו ג'טיקה 1:0
אראדמרקוריה צ'וק 0:3
ארג'ש פיטשטיאוניברסיטטה קלוז' 0:1
גלוריה בוזאוסנאגוב 0:7
וייטורול טירגו-ג'יודאצ'יה מיובני 1:0
מטאלוגלובוסריפנסיה 0:3
רשיצהפאנדורי טירגו-ג'יו 1:3
   רוסיה. פרמייר ליג
אורל יקטרינבורגקריליה סובטוב 3:1
זניט סט. פטרסבורגאחמט גרוזני 0:0
טמבובקראסנודר 2:0
   רוסיה. ליגה שלישית. מזרח
אירטיש-1946 אומסקצ'יטה 0:2
דינמו ברנאולזניט אירקוטסק 0:2
נובוסיבירסקסחלין יוז'נו-סחלינסק 1:3
   רוסיה. צעירים
אורל U20קריליה סובטוב U20 2:2
דינמו U20לוקומוטיב U20 1:2
ספרטק מוסקבה U20צסק''א U20 1:2
רובין U20ארסנל טולה U20 0:0
   שבדיה. אלסבנסקן
האמרביסונדסוואל 0:3
   שבדיה. ליגה שנייה
אורגריטהמיאלבי 1:1
דגרפורסטרלבורג 2:2
ואסטראסהאלמסטד 3:2
סיוריאנסקהנורבי 4:4
   שבדיה. ליגה שלישית. צפון
ואסאלונדקרלסטד  2:2
ניקופינגאקרופוליס 1:1
סילביהסולנטונה 1:1
סנדוויקנסהפלה 1:4
פורווארד אורברולינקופינג סיטי 0:0
   שבדיה. ליגה שלישית. דרום
אוטסיקטןקריסטיאנסטד 0:0
אוסקרסהאמןלנדסקרונה 3:1
אטבידברגסקובדה 1:0
אסקילסלינהאודבולד 1:4
טורנסוארנאמו 2:1
לינדוםלונד 3:1
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון
אומאה אי.אפ.קיי.לולאה 2:1
איטרהוגדלסקראמפורס אליאנסן 2:4
אנונשיופיטאו 1:1
אסטרסונד אי.אפ.קיי.פריסקה וויליור 2:2
גוטנהאומאה אקאדמי 0:6
טפטאושלפטאו 2:1
סאנדביקסטימרו 1:1
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון סוואלנד
אנקופינגגמלה אופסלה 3:2
גוטהקווארנסבדנס 0:0
הודיסקבלסונדביורברג 3:7
וואלבומורה אי.אפ.קיי. 1:0
טביוקרלברג 1:2
סטוקסונדלידינגיו 1:3
סקילייבוקונסנגן 2:2
   שבדיה. ליגה רביעית. דרום סוואלנד
אסיריסקה נורקופינגאספודן טלוס 1:2
ארמייסקה סיריאנסקהאנסקדה 2:3
טיורסוסטוקהולם אינטרנציונלה 4:1
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון גוטלנד
אומולוונרסבורג איי. אף. 2:0
וונרסבורג אף. קיי.גאוטיוד 2:2
טידאהולםגנבסטד 3:1
נורדוורמלנדוורגורדה 1:1
סוודלנסאורברו סיוריאנסקה 2:0
   שבדיה. ליגה רביעית. מערב גוטלנד
אולימפיק מאלמההיטארפ 2:3
האלמיהאסיריסקה בי.סי. 1:1
וינברגספרספה בירליק 1:1
קוידינגאונסלה 1:1
   שבדיה. ליגה רביעית. מזרח גוטלנד
ברגהאסטרלן 2:2
הולקווארנהאסארומס 1:2
הסלהולם אי.אפ.קיי.דאלסטורפס 2:2
נוסאביונסשיו 1:5
   שוויץ. גביע - 1/32 גמר
איליריה זולותורןלוזאן 6:1
אלשווילסיון 10:1
אלשטטן סט. גאלןבאסקור 3:1
אשלאןסרבט ז'נבה 6:0
בולהקיאסו 1:2 אחרי הארכה
בלק סטארספ.צ. ציריך 2:1
גאמבארוניובלינזונה 5:0
וולןווטסוויל 1:2
וטציקוןמרן 3:1
טברנהקריינס 4:1
יובנטוס ציריךוינטרטור 3:0
לוטשלןסטאד ניאונה 3:0
מונטהסט. גאלן 4:1
מורירפרסוויל יונה 3:2
סאקסוןשפיץ 4:2
סיפלד ציריךגראסהופרס 9:1
פוליבאזל 4:1
פרלי סרטוסטאד אושי לוזאן 5:0
רד סטאר ציריךויל 1900 3:1
רוטהורןזורזיה 3:1
רוטקרייץפריינьאכ 2:0
   תאילנד. ליגה עליונה
בוריראםראטצ'אבורי 0:6
פראצ'ואפבנגקוק יונייטד 0:1
צ'אינאטפטאיה יונייטד 3:2
צ'יאנג ראיסוקותאי 1:1
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה.האירופית
יורו
ליגת האומות של אופ''א
מוקדמות אירופה
הסופר קאפ
אליפות אירופה לנשים
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע האומות
גביע הערוץ הראשון
אמריקה
קופה.אמריקה
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
מוקדמות דר' אמריקה
סודמריקנו עד גיל 20
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות קונקאקאף
גביע.הזהב
ליגת האומות של קונקאקאף
קופה.סנטרומריקנה
סופרליגה
ליגה של קונקאקאף
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אומות אפריקה
סופרקאפ של אפריקה
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה.גברים
אולימפיאדה.נשים
גביע הקונפדרציות
מונדיאל עד גיל 20
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
ידידות.נבחרות
ידידות.מועדונים
גביע גראנטקין
גביע חבר העמים