Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 11.10.2019
* ליגות
אוזבקיסטן פרמייר ליג
אוסטריה בונדסליגה
אוסטריה ליגה שנייה
אוסטריה ליגה שלישית
אוסטרליה איי-ליגה
אוסטרליה בריזביין פרמייר ליג
אוסטרליה ויקטוריה אנ.פי.אל.
אוקראינה ליגה עליונה
אוקראינה ליגה שנייה
אוקראינה ליגה 3
אוקראינה צעירים
אורוגוואי פרימרה
אזרבייג'ן ליגה עליונה
אזרבייג'ן ליגה שנייה
איחוד האמירויות ליגה עליונה
איטליה סרייה א'
איטליה סרייה ב
איטליה סרייה סי1
איי פארו ליגה עליונה
אינדונזיה ליגה עליונה
איסלנד פרמייר ליג
איסלנד ליגה שנייה
איסלנד ליגה שלישית
אירלנד פרמייר ליג
אירלנד ליגה שנייה
אירן ליגה עליונה
אל סלבדור פרימרה
אלבניה ליגה עליונה
אלג'יריה ליגת העל
אנגליה פרמיירשיפ
אנגליה צ'מפיונשיפ
אנגליה ליגה שלישית
אנגליה ליגה רביעית
אנגליה קונפרנס
אנגליה קונפרנס.2
אנגליה פרמייר ליג (צעירים)
אנדורה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה שניה
אקוודור סרייה א
ארגנטינה סופרליגה
ארגנטינה פרימרה נסיונל
ארה''ב מייג'ור ליג סוקר
ארה''ב נאס''ל
ארמניה פרמייר ליג
בולגריה ליגה עליונה
בולגריה ליגה שנייה
בוליביה פרימרה
בוסניה ליגה עליונה
בחריין ליגה עליונה
בלארוס ליגה עליונה
בלארוס ליגה שנייה
בלארוס ליגה שלישית
בלגיה יופילר ליג
בלגיה ליגה שנייה
ברזיל סרייה א
ברזיל סרייה ב
ברזיל סרייה סי
ברזיל פאוליסטה א1
ברזיל קריוקה
ברזיל גאוצ
ברזיל מיניירו
ברזיל באיאנו
ברזיל פרנמבוקנו
ברזיל סיארנסה
גואטמלה נסיונל
גיברלטר ליגה עליונה
גרוזיה ליגה עליונה
גרוזיה ליגה שנייה
גרמניה בונדסליגה 1
גרמניה בונדסליגה 2
גרמניה ליגה 3
גרמניה אזורית צפון
גרמניה אזורית צפון-מזרח
גרמניה אזורית מערב
גרמניה אזורית דרום-מערב
גרמניה אזורית באיירן
ד.קוריאה ליגה עליונה
ד.קוריאה קיי ליג 2
דנמרק סופרליגן
דנמרק ליגה שנייה
דנמרק ליגה שלישית
דרום אפריקה פרמייר ליג
הודו סופר ליגה
הודו איי-ליג
הולנד ארדיביזה
הולנד ליגה שנייה
הולנד ליגה שלישית
הונג קונג ליגה 1
הונגריה ליגה עליונה
הונגריה ליגה שנייה
הונדורס נסיונל
וויילס פרמייר ליג
וייטנאם ליגה עליונה
ונצואלה פרימרה
טג'יקיסטן ליגה עליונה
טוניסיה ליגה עליונה
טורקיה סופרליג
טורקיה ליגה שנייה
טורקיה ליגה שלישית
טורקמניסטן טורקמני
יוון ליגה עליונה
יוון סופר ליג 2
יוון ליגה שניה
יפן ליגה עליונה
יפן ליגה שנייה
ירדן ליגה עליונה
ישראל ליגת העל
ישראל ליגה לאומית
ישראל ליגה א'
ישראל ליגה ב'
כווית ליגה עליונה
לוקסמבורג ליגה עליונה
לטביה ליגה עליונה
ליטא ליגה עליונה
מולדובה ליגה עליונה
מולדובה ליגה שנייה
מונטנגרו ליגה עליונה
מלזיה ליגה עליונה
מלטה ליגה עליונה
מצרים ליגת העל
מקדוניה ליגה עליונה
מקסיקו MX.ליגה
מקסיקו ליגה שנייה
מרוקו בוטולה פרו
נורבגיה ליגה עליונה
נורבגיה ליגה שניה
נורבגיה ליגה שלישית
נורבגיה ליגה רביעית
סין ליגה עליונה
סין ליגה שניה
סינגפור ליגה עליונה
סלובניה ליגה עליונה
סלובניה ליגה שניה
סלובקיה סופר ליגה
סלובקיה ליגה שנייה
סן מרינו ליגה עליונה
ספרד פרימרה
ספרד ליגה שנייה
ספרד ליגה שלישית
סקוטלנד פרמייר ליג
סקוטלנד ליגה שנייה
סקוטלנד ליגה שלישית
סקוטלנד ליגה רביעית
סרביה סופר ליגה
ערב הסעודית ליגה עליונה
פולין אקסטראקלסה
פולין ליגה שנייה
פולין ליגה שלישית
פורטוגל סופר ליגה
פורטוגל ליגה שנייה
פינלנד ליגה עליונה
פינלנד ליגה שנייה
פינלנד ליגה שלישית
פרגוואי פרימרה
פרו פרימרה
צ'ילה פרימרה
צ'כיה גמברינוס ליגה
צ'כיה ליגה שנייה
צפון.אירלנד פרמייר ליג
צפון.אירלנד צ'מפיונשיפ 1
צרפת ליגה 1
צרפת ליגה שנייה
צרפת ליגה שלישית
קאטר ליגה עליונה
קולומביה פרימרה א
קוסטה ריקה פרימרה
קזחסטן סופרליגה
קזחסטן ליגה שנייה
קירגיזסטן ליגה עליונה
קנדה פרמייר ליג
קנדה ק.ס.ל.
קניה ליגת העל
קפריסין ליגה עליונה
קפריסין ליגה שנייה
קרואטיה ליגה עליונה
קרואטיה ליגה שנייה
רומניה דיביזיה א'
רומניה ליגה שנייה
רוסיה פרמייר ליג
רוסיה ליגה שנייה
רוסיה ליגה שלישית. דרום
רוסיה ליגה שלישית. מערב
רוסיה ליגה שלישית. מרכז
רוסיה ליגה 3. אורל.פובולז
רוסיה ליגה שלישית. מזרח
רוסיה צעירים
שבדיה אלסבנסקן
שבדיה ליגה שנייה
שבדיה ליגה שלישית
שבדיה ליגה רביעית
שוויץ סופרליג
שוויץ ליגה שנייה
תאילנד ליגה עליונה





19.10.201920.10.201921.10.2019היום23.10.201924.10.201925.10.2019

   ישראל. ליגה לאומית. שלב הראשון
הפועל אשקלוןהפועל אום אל פחם 1:0
הפועל ר''געירוני ראשל''צ 1:0
הפועל.פ''תהפועל.עכו 1:3
מכבי אחי-נצרתבני.סכנין 2:1
עירוני רמה''שקטמון ירושלים 2:0
   ישראל. ליגה א' . צפון
באקה אל גרביהעירוני טבריה 0:0
דבוריה אוסמהמכבי צור-שלום 4:2
הפועל איכסלהפועל אסי גלבוע 0:1
הפועל מגדל העמקמ.ס. טירה 2:1
מכבי טמרהבני ערערה עארה 2:3
עירוני קריית אתאהפועל כפר-קנא 2:0
רובי שפיראהפועל הרצליה 4:0
   ישראל. ליגה א' . דרום
א.ס.אשדודעירוני קרית-גת 0:3
הפועל אזורמכבי יבנה 1:4
הפועל כפר-שלםהפועל בקעת הירדן 1:6
ירמיהו חולוןמכבי יפו 1:1
מכבי הרצליהשמשון כפר קאסם 2:2
מכבי שערייםהכח ר''ג 2:0
נורדיה ירושליםהפועל מרמורק 1:2
עירוני אור יהודהמכבי אשדוד 0:3


   יורו. שלב המוקדמות - בית A
מונטנגרובולגריה 0:0
צ'כיהאנגליה 1:2
   יורו. שלב המוקדמות - בית B
אוקראינהליטא 0:2
פורטוגללוקסמבורג 0:3
   יורו. שלב המוקדמות - בית H
איסלנדצרפת 1:0
אנדורהמולדובה 0:1
טורקיהאלבניה 0:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. מזרח
אבראחסדורףמנסדורפ 0:0
ברוק לייטהראפיד-2 וינה 2:1
ווינר נוישטאדטדראסבורג 6:2
ווינר ספורטקלאבנויזידלר 1:2
מאטרסבורג-2אדמירה-2 וואקר 1:2
קאראבך וינהלאובנדורף 0:2
   אוסטריה. ליגה שלישית. מרכז
א.ט.ס.וו. וולסבורגאוניון גורטן 1:1
גלייסדורףבאד גלאיכנברג 2:1
דויצ'לאנדסברגראלרהייליגן 4:3
קלסדורףסנט אנה 1:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. טירול
קופשטייןשוואץ 0:2
   אוסטריה. ליגה שלישית. זלצבורג
בישופסהופןסנט יוהאן 2:0
פינצגאוזאקירחן 1:1
קוכלאניף 5:1
   אוסטרליה. איי-ליגה
אדלייד יונייטדפ.צ.סידני 3:2
   אוקראינה. ליגה שנייה
פריקרפטייה איבנו-פרנקובסקמטאלורג זפורוז'יה 1:2
קרמן קרמנצ'וגאינגולץ 3:0
   אורוגוואי. פרימרה. קלאוסורה
דפנסור ספורטינגליברפול מונטווידאו 0:0
פניארולמונטווידאו וונדררס 0:1
   אינדונזיה. ליגה עליונה
פרסיבאיהבורניאו 0:0
   אירלנד. פרמייר ליג
בוהמיאנסדאנדלק 1:2
קורק סיטייו סי די דבלין 2:3
שמרוק רוברספין הארפס 0:1
   אירלנד. ליגה שנייה - פלייאוף - 1/2 גמר
לונגפורד טאוןקאבינטילי(0:0)  1:1 ב.הכרעה 3:1
   בלגיה. ליגה שנייה. שלב הראשון
בירסחוטווסטרלו 2:1
   ברזיל. סרייה א
אוואיואסקו דה גמה 0:0
פלמנגואתלטיקו מיניירו 1:3
קורינתיאנסאתלטיקו פארננסה 2:2
   גרמניה. אזורית מערב
אסןפורטונה קלן 1:0
   גרמניה. אזורית דרום-מערב
הופנהיים-2שטיינבך 2:2
וולדורףקיקרס אופנבך 2:2
   גרמניה. אזורית באיירן
בוכבאחגארחינג 1:1
רוזנהייםממינגן 1:1
   דנמרק. ליגה שנייה
קולדינג איי.אףניקוביןג 1:3
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית A
הלסינגורסקובסהובד 0:7
   הולנד. ליגה שנייה
סטיכטינגקאמבור 0:0
   וויילס. פרמייר ליג. שלב הראשון
ספן דרואידסניוטאון 2:1
   ידידות.מועדונים - אוקטובר
אגיה נאפהאולימפיאקוס ניקוסיה 0:3
אוסטריה לוסטנאואאוגסבורג 4:0
אלטאךוינטרטור 0:1
אנורתוסיס פמגוסטהאנגניסי 2:5
ארמיס אראדיפואנוסיס פראלימני 0:1
באניק אוסטראבהויטקוביצה 1:2
דיושגיורזמפלין 1:1
ואקר אינסברוקואדוץ 3:1
וייטורול קונסטנצהצ'רנו מורה וארנה 2:3
ורונהבראבו לובליאנה 0:4
טיכיאודרה אופולה 1:6
מ.ט.ק.שורוקשר 2:2
סלאבן בלופוזאלייגרצג 2:1
סלובודה טוזלהדינמו זאגרב 1:1
סלובן ורנסדורףסלובן ליברץ 0:0
סנט פאוליורדר ברמן 0:1
פורוורטס שטיירהאלאדס 1:1
פיסטויזהפיורנטינה 4:1
קאפושוואראוסייק 4:0
קייזרסלאוטרןדודלאנז' 0:4
קליאריפוגון שצ'צ'ין 1:3
קרמיוטיסהא.א.ל. לימסול 6:1
ראפיד וינהפלורידסדורפר 1:2
   ידידות.נבחרות - אוקטובר
ונצואלהבוליביה 1:4
מרוקולוב 1:1
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית A
ארמניה U21לוקסמבורג U21 0:2
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית B
שוויץ U21גרוזיה U21 1:2
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית C
אוסטריה U21טורקיה U21 0:3
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית E
אסטוניה U21לטביה U21 1:2
בולגריה U21סרביה U21 1:0
רוסיה U21פולין U21 2:2
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית G
בלארוס U21נורבגיה U21 1:1
הולנד U21פורטוגל U21 2:4
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית I
מולדובה U21וויילס U21 1:2
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה A - בית C
טרינידד וטובגוהונדורס 2:0
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה A - בית D
האיטיקוסטה ריקה 1:1
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה B - בית A
גיאנה הצרפתיתגרנדה 0:0
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה B - בית C
אנטיגואה וברבודהגאינה 1:2
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה B - בית D
סנט וינסנט והגרנדיניםסורינאם 2:2
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה C - בית D
סנט מארטןטורקס וקאיקוס 5:2
   מקסיקו. ליגה שנייה. אפרטורה
פוטרוסדוראדוס 1:1
   ספרד. ליגה שנייה
ראיו ואייקנוטנריפה 1:2
   סקוטלנד. גביע האתגר - 1/8 גמר
סטנהאוזמיואירווטרפורד 2:3
   פולין. ליגה שנייה
אולשטיןל.ק.ס. נצצ'ה 1:1
סאנדציהחויניצ'אנקה 4:4
   פרו. פרימרה. קלאוסורה
קחאמרקהקנטלאו 1:1
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
אינדפנדיינטה מדליןקוקוטה 0:3
פטריוטאסאתלטיקו נאסיונל 2:1
   קוסטה ריקה. פרימרה. אפרטורה
גוודלופהאוניברסידאד 0:1
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה.האירופית
יורו
ליגת האומות של אופ''א
מוקדמות אירופה
הסופר קאפ
אליפות אירופה לנשים
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע האומות
גביע הערוץ הראשון
אמריקה
קופה.אמריקה
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
מוקדמות דר' אמריקה
סודמריקנו עד גיל 20
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות קונקאקאף
גביע.הזהב
ליגת האומות של קונקאקאף
קופה.סנטרומריקנה
סופרליגה
ליגה של קונקאקאף
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אומות אפריקה
סופרקאפ של אפריקה
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה.גברים
אולימפיאדה.נשים
גביע הקונפדרציות
מונדיאל עד גיל 20
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
ידידות.נבחרות
ידידות.מועדונים
גביע גראנטקין
גביע חבר העמים