Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 23.06.2018
* ליגות
אוזבקיסטן.פרמייר ליג
אוסטריה.בונדסליגה
אוסטריה.ליגה שנייה
אוסטריה.ליגה שלישית
אוסטרליה.איי-ליגה
אוקראינה.ליגה עליונה
אוקראינה.ליגה שנייה
אוקראינה.ליגה 3
אוקראינה.צעירים
אורוגוואי.פרימרה
אזרבייג'ן.ליגה עליונה
אזרבייג'ן.ליגה שנייה
איחוד האמירויות.ליגה עליונה
איטליה.סרייה א'
איטליה.סרייה ב
איטליה.סרייה סי1
איי פארו.ליגה עליונה
אינדונזיה.ליגה עליונה
איסלנד.פרמייר ליג
איסלנד.ליגה שנייה
איסלנד.ליגה שלישית
אירלנד.פרמייר ליג
אירלנד.ליגה שנייה
אירן.ליגה עליונה
אל סלבדור.פרימרה
אלבניה.ליגה עליונה
אלג'יריה.ליגת העל
אנגליה.פרמיירשיפ
אנגליה.צ'מפיונשיפ
אנגליה.ליגה שלישית
אנגליה.ליגה רביעית
אנגליה.קונפרנס
אנגליה.קונפרנס.2
אנגליה.פרמייר ליג (צעירים)
אנדורה.ליגה עליונה
אסטוניה.ליגה עליונה
אסטוניה.ליגה שניה
אקוודור.סרייה א
ארגנטינה.פרימרה
ארגנטינה.פרימרה ב
ארה''ב.מייג'ור ליג סוקר
ארה''ב.נאס''ל
ארמניה.פרמייר ליג
בולגריה.ליגה עליונה
בולגריה.ליגה שנייה
בוליביה.פרימרה
בוסניה .ליגה עליונה
בחריין.ליגה עליונה
בלארוס.ליגה עליונה
בלארוס.ליגה שנייה
בלארוס.ליגה שלישית
בלגיה.יופילר ליג
בלגיה.ליגה שנייה
ברזיל.סרייה א
ברזיל.סרייה סי
ברזיל.סרייה ב
ברזיל.פאוליסטה א1
ברזיל.קריוקה
ברזיל.גאוצ
ברזיל.מיניירו
ברזיל.באיאנו
ברזיל.סיארנסה
ברזיל.פרנמבוקנו
גואטמלה.נסיונל
גיברלטר.ליגה עליונה
גרוזיה.ליגה עליונה
גרוזיה.ליגה שנייה
גרמניה.בונדסליגה 1
גרמניה.בונדסליגה 2
גרמניה.ליגה 3
גרמניה.אזורית צפון
גרמניה.אזורית צפון-מזרח
גרמניה.אזורית מערב
גרמניה.אזורית דרום-מערב
גרמניה.אזורית באיירן
ד.קוריאה.ליגה עליונה
ד.קוריאה.קיי ליג 2
דנמרק.סופרליגן
דנמרק.ליגה שנייה
דנמרק.ליגה שלישית
דרום אפריקה.פרמייר ליג
הודו.סופר ליגה
הודו.איי-ליג
הולנד.ארדיביזה
הולנד.ליגה שנייה
הונג קונג.ליגה 1
הונגריה.ליגה עליונה
הונגריה.ליגה שנייה
הונדורס.נסיונל
וויילס.פרמייר ליג
וייטנאם.ליגה עליונה
ונצואלה.פרימרה
טג'יקיסטן.ליגה עליונה
טוניסיה.ליגה עליונה
טורקיה.סופרליג
טורקיה.ליגה שנייה
טורקיה.ליגה שלישית
טורקמניסטן.טורקמני
יוון.ליגה עליונה
יוון.ליגה שניה
יפן.ליגה עליונה
יפן.ליגה שנייה
ירדן.ליגה עליונה
ישראל.ליגת העל
ישראל.ליגה לאומית
ישראל.ליגה א'
ישראל.ליגה ב'
כווית.ליגה עליונה
לוקסמבורג.ליגה עליונה
לטביה.ליגה עליונה
ליטא.ליגה עליונה
מולדובה.ליגה עליונה
מולדובה.ליגה שנייה
מונטנגרו.ליגה עליונה
מלזיה.ליגה עליונה
מלטה.ליגה עליונה
מצרים.ליגת העל
מקדוניה.ליגה עליונה
מקסיקו.MX.ליגה
מקסיקו.ליגה שנייה
מרוקו.ליגת העל
נורבגיה.ליגה עליונה
נורבגיה.ליגה שניה
נורבגיה.ליגה שלישית
סין.ליגה עליונה
סינגפור.ליגה עליונה
סלובניה.ליגה עליונה
סלובקיה.סופר ליגה
סן מרינו.ליגה עליונה
ספרד.פרימרה
ספרד.ליגה שנייה
ספרד.ליגה שלישית
סקוטלנד.פרמייר ליג
סקוטלנד.ליגה שנייה
סקוטלנד.ליגה שלישית
סקוטלנד.ליגה רביעית
סרביה.סופר ליגה
ערב הסעודית.ליגה עליונה
פולין.אקסטראקלסה
פולין.ליגה שנייה
פולין.ליגה שלישית
פורטוגל.סופר ליגה
פורטוגל.ליגה שנייה
פינלנד.ליגה עליונה
פינלנד.ליגה שנייה
פינלנד.ליגה שלישית
פרגוואי.פרימרה
פרו.פרימרה
צ'ילה.פרימרה
צ'כיה.גמברינוס ליגה
צ'כיה.ליגה שנייה
צפון.אירלנד.פרמייר ליג
צפון.אירלנד.צ'מפיונשיפ 1
צרפת.ליגה 1
צרפת.ליגה שנייה
צרפת.ליגה שלישית
קאטר.ליגה עליונה
קולומביה.פרימרה א
קוסטה ריקה.פרימרה
קזחסטן.סופרליגה
קזחסטן.ליגה שנייה
קירגיזסטן.ליגה עליונה
קנדה.ק.ס.ל.
קניה.ליגת העל
קפריסין.ליגה עליונה
קפריסין.ליגה שנייה
קרואטיה.ליגה עליונה
קרואטיה.ליגה שנייה
רומניה.דיביזיה א'
רוסיה.פרמייר ליג
רוסיה.ליגה שנייה
רוסיה.ליגה שלישית. דרום
רוסיה.ליגה שלישית. מערב
רוסיה.ליגה שלישית. מרכז
רוסיה.ליגה 3. אורל.פובולז
רוסיה.ליגה שלישית. מזרח
רוסיה.צעירים
שבדיה.אלסבנסקן
שבדיה.ליגה שנייה
שבדיה.ליגה שלישית
שוויץ.סופרליג
שוויץ.ליגה שנייה
תאילנד.ליגה עליונה





20.06.201821.06.201822.06.2018  היום  24.06.201825.06.201826.06.2018
כל משחקיםפעילים טרם החלוהסתיימו



   וייטנאם. ליגה עליונה
13:00סונג לאם נגה אןקאנטהו 
   ידידות.מועדונים - יוני
13:00אודרה אופולהפוסצ'ה 
13:00הורסנססנדריסקי 
13:00מלאדה בולסלאבסלובן ברטיסלבה 
13:00ראנדרססילקבורג 
   יפן. ליגה שנייה
13:00אויטה טריניטהאוויספה פוקואוקה 
13:00זביגן קאנזאבהרואסו קומאמוטו 
13:00מונטדיו יאמאגטהטוקושימה וורטיס 
13:00פ.צ. אהימהמיטו הוליהוק 
   ידידות.מועדונים - יוני
13:30נורסיאלנדניקוביןג 
   תאילנד. ליגה עליונה
13:45צ'אינאטסוקותאי 
   וייטנאם. ליגה עליונה
14:00הו צ'י מין סיטינאם דים 
   ידידות.מועדונים - יוני
14:00וולפסבורג-2הרטה-2 ברלין 
14:00ל.ק.ס. נצצ'הפודבסקידזי 
   תאילנד. ליגה עליונה
14:00בנגקוק יונייטדראטצ'אבורי 
   וייטנאם. ליגה עליונה
15:00טי-טי האנוידה נאנג 
   ידידות.מועדונים - יוני
15:00אלבורגויבורג 
15:00ארמאבירדינמו סטברופול 
15:00ארסנל טולהאוואנגרד קורסק 
15:00בצנהיידסט. גאלן 
15:00טארוף פורוףאודנסה 
15:00לוטהווידנבריוק 
   מונדיאל. שלב הבתים - בית G
15:00בלגיהטוניסיה 
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 2
15:00בראטווגקיילסוס 
15:00ווידארנרדו 
   קזחסטן. סופרליגה
15:00ז'טיסוקיזילז'אר פטרופבלובסק 
15:00טובולאקטובה 
15:00שחטיור קאראגנדיאטיראו 
   תאילנד. ליגה עליונה
15:00אייר פורס סנטרלאובון 
   ידידות.מועדונים - יוני
15:30קלאטוביויקטוריה פלזן 
15:30קרוזיידרסקונאס קוואי 
16:00אופבהויטקוביצה 
16:00אורהוסמידטילנד 
16:00ווליןארסנל קייב 
16:00וולסברגרהארטברג 
16:00סנט באוואייאקס אמסטרדם 
16:00פרולטר נובי סאדזווזדה ביילינה 
16:00שטאדלאוהורן 
   קזחסטן. סופרליגה
16:00אורדבסיאקז'איק 
16:00אירטישקיסר 
   תאילנד. ליגה עליונה
16:00צ'ונבוריסופנבורי 
   בלארוס. ליגה עליונה
16:45ויגוואםנמאן 
   איסלנד. ליגה שלישית
17:00אפטורלדינגגרוטה 
17:00הוטורקארי 
17:00וולסונגורטרוטור ווגאר 
17:00ווסטריפיארדאביגד 
17:00וידיר גארדיורהוגין 
   גרוזיה. ליגה עליונה
17:00סמטרדיהצ'יחורה 
   ידידות.מועדונים - יוני
17:00לוצרןוינטרטור 
17:00ספרטק מוסקבהצ'רטנובו 
17:00פוגון שצ'צ'יןחויניצ'אנקה 
17:00פוטנוקואשאש 
17:00פיאסט גליביצהבלחטוב 
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 1
17:00אלוורוםהונפוס 
17:00בארוםפראם לרביק 
17:00גרורודמוס 
17:00ראופוסאוד שיין 2 
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 2
17:00ארנדאלסקייד 
17:00ברונהקפו''מ אוסלו 
   בלארוס. ליגה שנייה
17:30וולנה פינסקאנרגטיק 
17:30סלוויה מוזירבלשינה בוברויסק 
   ידידות.מועדונים - יוני
17:30סטראנריירגלנאבון 
   בלארוס. ליגה שנייה
18:00חימיק סווטלוגורסקלידה 
18:00סלוניםגראניט-מיקאשביצ'י 
18:00סמורגוןז'יטקאביצ'י 
18:00צ'סטבאראנוביצ'י 
   ידידות.מועדונים - יוני
18:00בוטב פלובדיבגיליבובו 
18:00גראסהופרסאראו 
18:00לאסק לינץאפולון לימסול 
18:00מריבוראורל יקטרינבורג 
18:00סניצהזנוימו 
18:00פויטסברגשטורם גראץ 
   מונדיאל. שלב הבתים - בית F
18:00דרום קוריאהמקסיקו 
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 2
18:00חיוד אולסטיינביקפלקרוי 
   בלארוס. ליגה שנייה
18:30לוקומוטיב גומלנאפטן 
   ידידות.מועדונים - יוני
18:30דונב רוסהייטאר וליקו טארנובו 
18:30טרנקוואלדראחמט גרוזני 
18:30פ.צ. ציריךרפרסוויל יונה 
18:30צסק''א סופיהוי וורן נגסאקי 
18:30צ`וקאריצ`קיבאצ'קה פלנקה 
18:30ראזגרדקאראבך אגדאם 
   בלארוס. ליגה עליונה
18:45פ.צ. מינסקגומל 
   גרוזיה. ליגה עליונה
19:00דינמו טביליסיסיוני בולניסי 
   ידידות.מועדונים - יוני
19:00אופבהז'ילינה 
19:00בלאו-וייס לינץדונאיסקה סטרדה 
19:00דומז'אלהשקנדיה טטובו 
19:00דינמו זאגרברבוטניצ'קי סקופיה 
19:00טוןקסמאקס 
   נורבגיה. ליגה עליונה
19:00מולדהסטאבק 
   ידידות.מועדונים - יוני
19:30אוסייקפהרבר 
   ספרד. ליגה שלישית - עלייה - גמר
19:30ויאריאל ב'אלצ'ה(2:0) 
   גרוזיה. ליגה עליונה
20:00טורפדו קוטאיסיסאבורטלו 
   ידידות.מועדונים - יוני
20:00הוגסטראטןאנטוורפ 
20:00הייסטאנדרלכט 
20:00צזיאנסו סיינטיגוואנגז'ו אוונגראנד 
20:00קומבלןסטנדרד ליאז' 
   מונדיאל. שלב הבתים - בית F
21:00גרמניהשבדיה 
   ברזיל. סרייה סי - בית B
22:00טופיבראגנטינו 
   אקוודור. סרייה א. שלב הראשון
23:30אוקוסליגה דה קיטו 
   ארה''ב. מייג'ור ליג סוקר - מזרח
00:00פילדלפיה אוניוןוונקובר וויטקפס 
   ברזיל. סרייה סי - בית B
00:00בוטאפוגו ס''פלוברדנסה 
   ברזיל. סרייה ב
00:30קוריטיבהפיגוורנסה 
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה.האירופית
יורו
ליגת האומות של אופ''א
מוקדמות אירופה
הסופר קאפ
אליפות אירופה לנשים
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע האומות
גביע הערוץ הראשון
אמריקה
קופה.אמריקה
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
מוקדמות דר' אמריקה
סודמריקנו עד גיל 20
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות קונקאקאף
גביע.הזהב
קופה.סנטרומריקנה
סופרליגה
ליגה של קונקאקאף
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אומות אפריקה
סופרקאפ של אפריקה
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה.גברים
אולימפיאדה.נשים
גביע הקונפדרציות
מונדיאל עד גיל 20
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
ידידות.נבחרות
ידידות.מועדונים
גביע גראנטקין
גביע חבר העמים