Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 21.04.2018
* ליגות
אוזבקיסטן.פרמייר ליג
אוסטריה.בונדסליגה
אוסטריה.ליגה שנייה
אוסטריה.ליגה שלישית
אוסטרליה.איי-ליגה
אוקראינה.ליגה עליונה
אוקראינה.ליגה שנייה
אוקראינה.ליגה 3
אוקראינה.צעירים
אורוגוואי.פרימרה
אזרבייג'ן.ליגה עליונה
אזרבייג'ן.ליגה שנייה
איחוד האמירויות.ליגה עליונה
איטליה.סרייה א'
איטליה.סרייה ב
איטליה.סרייה סי1
איי פארו.ליגה עליונה
איסלנד.פרמייר ליג
איסלנד.ליגה שנייה
אירלנד.פרמייר ליג
אירלנד.ליגה שנייה
אירן.ליגה עליונה
אל סלבדור.פרימרה
אלבניה.ליגה עליונה
אלג'יריה.ליגת העל
אנגליה.פרמיירשיפ
אנגליה.צ'מפיונשיפ
אנגליה.ליגה שלישית
אנגליה.ליגה רביעית
אנגליה.קונפרנס
אנגליה.קונפרנס.2
אנגליה.פרמייר ליג (צעירים)
אנדורה.ליגה עליונה
אסטוניה.ליגה עליונה
אסטוניה.ליגה שניה
אקוודור.סרייה א
ארגנטינה.פרימרה
ארגנטינה.פרימרה ב
ארה''ב.מייג'ור ליג סוקר
ארה''ב.נאס''ל
ארמניה.פרמייר ליג
בולגריה.ליגה עליונה
בולגריה.ליגה שנייה
בוליביה.פרימרה
בוסניה .ליגה עליונה
בחריין.ליגה עליונה
בלארוס.ליגה עליונה
בלארוס.ליגה שנייה
בלארוס.ליגה שלישית
בלגיה.יופילר ליג
בלגיה.ליגה שנייה
ברזיל.סרייה א
ברזיל.סרייה ב
ברזיל.פאוליסטה א1
ברזיל.קריוקה
ברזיל.גאוצ
ברזיל.מיניירו
ברזיל.באיאנו
ברזיל.סיארנסה
ברזיל.פרנמבוקנו
גואטמלה.נסיונל
גיברלטר.ליגה עליונה
גרוזיה.ליגה עליונה
גרוזיה.ליגה שנייה
גרמניה.בונדסליגה 1
גרמניה.בונדסליגה 2
גרמניה.ליגה 3
גרמניה.אזורית צפון
גרמניה.אזורית צפון-מזרח
גרמניה.אזורית מערב
גרמניה.אזורית דרום-מערב
גרמניה.אזורית באיירן
ד.קוריאה.ליגה עליונה
דנמרק.סופרליגן
דנמרק.ליגה שנייה
דנמרק.ליגה שלישית
דרום אפריקה.פרמייר ליג
הודו.סופר ליגה
הודו.איי-ליג
הולנד.ארדיביזה
הולנד.ליגה שנייה
הונג קונג.ליגה 1
הונגריה.ליגה עליונה
הונגריה.ליגה שנייה
הונדורס.נסיונל
וויילס.פרמייר ליג
וייטנאם.ליגה עליונה
ונצואלה.פרימרה
טג'יקיסטן.ליגה עליונה
טוניסיה.ליגה עליונה
טורקיה.סופרליג
טורקיה.ליגה שנייה
טורקיה.ליגה שלישית
טורקמניסטן.טורקמני
יוון.ליגה עליונה
יוון.ליגה שניה
יפן.ליגה עליונה
יפן.ליגה שנייה
ירדן.ליגה עליונה
ישראל.ליגת העל
ישראל.ליגה לאומית
ישראל.ליגה א'
ישראל.ליגה ב'
כווית.ליגה עליונה
לוקסמבורג.ליגה עליונה
לטביה.ליגה עליונה
ליטא.ליגה עליונה
מולדובה.ליגה עליונה
מולדובה.ליגה שנייה
מונטנגרו.ליגה עליונה
מלזיה.ליגה עליונה
מלטה.ליגה עליונה
מצרים.ליגת העל
מקדוניה.ליגה עליונה
מקסיקו.MX.ליגה
מקסיקו.ליגה שנייה
מרוקו.ליגת העל
נורבגיה.ליגה עליונה
נורבגיה.ליגה שניה
סין.ליגה עליונה
סינגפור.ליגה עליונה
סלובניה.ליגה עליונה
סלובקיה.סופר ליגה
סן מרינו.ליגה עליונה
ספרד.פרימרה
ספרד.ליגה שנייה
ספרד.ליגה שלישית
סקוטלנד.פרמייר ליג
סקוטלנד.ליגה שנייה
סקוטלנד.ליגה שלישית
סקוטלנד.ליגה רביעית
סרביה.סופר ליגה
ערב הסעודית.ליגה עליונה
פולין.אקסטראקלסה
פולין.ליגה שנייה
פולין.ליגה שלישית
פורטוגל.סופר ליגה
פורטוגל.ליגה שנייה
פינלנד.ליגה עליונה
פינלנד.ליגה שנייה
פרגוואי.פרימרה
פרו.פרימרה
צ'ילה.פרימרה
צ'כיה.גמברינוס ליגה
צ'כיה.ליגה שנייה
צפון.אירלנד.פרמייר ליג
צפון.אירלנד.צ'מפיונשיפ 1
צרפת.ליגה 1
צרפת.ליגה שנייה
צרפת.ליגה שלישית
קאטר.ליגה עליונה
קולומביה.פרימרה א
קוסטה ריקה.פרימרה
קזחסטן.סופרליגה
קזחסטן.ליגה שנייה
קירגיזסטן.ליגה עליונה
קנדה.ק.ס.ל.
קניה.ליגת העל
קפריסין.ליגה עליונה
קפריסין.ליגה שנייה
קרואטיה.ליגה עליונה
קרואטיה.ליגה שנייה
רומניה.דיביזיה א'
רוסיה.פרמייר ליג
רוסיה.ליגה שנייה
רוסיה.ליגה שלישית. דרום
רוסיה.ליגה שלישית. מערב
רוסיה.ליגה שלישית. מרכז
רוסיה.ליגה 3. אורל.פובולז
רוסיה.ליגה שלישית. מזרח
רוסיה.צעירים
שבדיה.אלסבנסקן
שבדיה.ליגה שנייה
שבדיה.ליגה שלישית
שוויץ.סופרליג
שוויץ.ליגה שנייה
תאילנד.ליגה עליונה





18.04.201819.04.201820.04.2018  היום  22.04.201823.04.201824.04.2018
 כל משחקיםפעיליםטרם החלוהסתיימו



   ישראל. ליגה א' . דרום
בית''ר כפ''סהפועל מחנה יהודה 
הכח ר''גסקציה נס ציונה 
הפועל אזורהפועל בקעת הירדן 
הפועל הוד השרוןמ.ס. דימונה 
הפועל כפר-שלםנורדיה ירושלים 
ירמיהו חולוןמכבי יפו 
מכבי שערייםמכבי יבנה 
עירוני קרית-גתכפר קאסם 
   ישראל. ליגה א' . צפון
הפועל איכסלהפועל הרצליה 
הפועל אסי גלבועהפועל כפר-קנא 
הפועל ירושליםמכבי דלית אל כרמל 
הפועל מגדל העמקמ.ס. טירה 
הפועל שפרעםהפועל בית שאן 
מכבי צור-שלוםעירוני קריית אתא 
עירוני טבריההפועל אום אל פחם 
רובי שפיראבאקה אל גרביה 
   ישראל. ליגת העל. שלב השני - פלייאוף.1
הפועל.חיפהבית''ר.ירושלים 
מכבי.נתניההפועל.באר.שבע 
מכבי.ת''אבני-יהודה 
   ישראל. ליגת העל. שלב השני - פלייאוף.2
הפועל אשקלוןהפועל.עכו 
הפועל.רעננהמ.ס.אשדוד 
מכבי.פ''תמכבי.חיפה 
עירוני.ק''שבני.סכנין 
   אנגליה. גביע - 1/2 גמר
מנצ'סטר יונייטדטוטנהאם 
   אנגליה. פרמיירשיפ
ווטפורדקריסטל פאלאס 
ווסט ברומיץ'ליברפול 
   גרמניה. בונדסליגה 1
איינטרכט פרנקפורטהרטה ברלין 
בורוסיה דורטמונדבאייר לברקוזן 
האנובר 96באיירן מינכן 
המבורגפרייבורג 
ר.ב. לייפציגהופנהיים 
שטוטגרטורדר ברמן 
   ספרד. גביע - גמר
ברצלונהסביליה 
   ספרד. פרימרה
אייברחטאפה 
סלטה ויגוולנסיה 
   סקוטלנד. פרמייר ליג. שלב השני - פלייאוף.1
היברניאןסלטיק 
קילמרנוקאברדין 
   סקוטלנד. פרמייר ליג. שלב השני - פלייאוף.2
דאנדיסנט ג'ונסטון 
פטריק ת`יסטלהאמילטון 
רוס קאונטימאת'רוול 
   צרפת. ליגה 1
אמיין אס.סי.שטרסבורג 
גנגאןמונאקו 
טולוזאנג'ר 
מץקאן 
מרסייליל 
   אוזבקיסטן. פרמייר ליג. שלב הראשון
לוקומוטיב טשקנטסוגדיאנה ג'יזאק 
קרקאנדנסאף קארשי 
   אוסטריה. בונדסליגה
וולסברגרשטורם גראץ 
זלצבורגאלטאך 
לאסק לינץאוסטריה וינה 
מאטרסבורגסנט פולטן 
   אוסטריה. ליגה שלישית. מזרח
שטאדלאוברוק לייטה 
   אוסטריה. ליגה שלישית. מערב
אלברשוונדהוולס גרונאו 
דורנבירןאלטאך-2 
הארדאניף / זלצבורג-2 
ואקר-2 אינסברוקהואנמס 
   אוסטריה. ליגה שלישית. מרכז
אוניון גורטןפאשינג לאסק -2 
שטאדל פאורהפורוורטס שטייר 
   אוקראינה. ליגה 3 - בית A
ארסנל בילאיה צרקובוולוצ'ינסק 
ניבה ויניצהבוקובינה צ'רנובצי 
פ.צ. לבובפריקרפטייה איבנו-פרנקובסק 
   אוקראינה. ליגה עליונה. שלב השני - פלייאוף.1
ורס רובנודינמו קייב 
זאריה לוגנסקאיליאיצ'בץ מריאופול 
שחטיור דונייצקוורסקלה פולטבה 
   אוקראינה. ליגה עליונה. שלב השני - פלייאוף.2
אולימפיק דונצקקרפאטי לבוב 
סטאל קמנסקויהזירקה קרופיבניצקי 
צ'רנומורץ אודסהאלקסנדריה 
   אורוגוואי. פרימרה. אפרטורה
דפנסור ספורטינגבוסטון ריבר 
מונטווידאו וונדררססרו 
נסיונלאטנאס 
פניקסדאנוביו 
פרוגרסופניארול 
ראסינג קלאבאל טנקה סיסליי 
ריבר פלייטליברפול מונטווידאו 
רמפלה ג'וניורסטורקה 
   אזרבייג'ן. ליגה עליונה
קאראבך אגדאםסומגאיט 
קשליהזיריה 
   איחוד האמירויות. ליגה עליונה
אל וואהדהאג'מאן 
אל נאסר דובאיאל עין 
אל-ג'זירהשארג'ה 
22:00אל דפרהאל אהלי דובאי 
22:00אל ואסלהאטה 
22:00דיבה אל פוג'יירהאמירייטס 
   איטליה. סרייה ב
אנטלהפרו וורצלי 
ברשיהצ'זנה 
נוברהונציה 
סלרניטנהציטדלה 
פאלרמואבלינו 
פארמהקארפי 
פוג'יהבארי 
קרמונזהאסקולי 
   אירלנד. ליגה שנייה
לונגפורד טאוןיו סי די דבלין 
קוב רמבלרסדרוהדה יונייטד 
   אירלנד. פרמייר ליג
סליגו רוברססנט פטריק אתלטיק 
   אלבניה. ליגה עליונה
קאמזהלושניה 
   אנגליה. ליגה רביעית
אקסטרקרולי טאון 
בארנטניופורט קאונטי 
וויקומב וונדרסאקרינגטון 
לינקולן סיטיקולצ'סטר 
מנספילדפורט וייל 
נוטס קאונטייוביל 
סווינדון טאוןגרימסבי 
פורסט גריןצ'סטרפילד 
קיימברידג' יונייטדצ'לטנהאם 
קרומורקאם 
קרלייללוטון 
   אנגליה. ליגה שלישית
גיליגהאםבלקפול 
דונקאסטראוקספורד יונייטד 
ווימבלדוןאולדהאם 
נורתהאפטוןפלימות' 
סאותנדמילטון קיינס 
סקאנטורפוולסול 
פורטסמות'צ'רלטון 
פליטווד טאוןוויגן 
רוטרהאםבריסטול רוברס 
רוצ'דיילברדפורד 
שרוסברי טאוןברי 
   אנגליה. צ'מפיונשיפ
איפסוויץ'אסטון וילה 
בולטוןוולבס 
בריסטול סיטיהאל 
ברמינגהאםשפילד יונייטד 
ברנטפורדקווינס פארק ריינג'רס 
דרבימידלסברו 
לידסבארנסלי 
סנדרלנדבארטון 
פרסטוןנוריץ' 
קרדיף סיטינוטינגהאם פורסט 
שפילד וונסדיירדינג 
   אנגליה. קונפרנס
אבספליט יונייטדסאטון 
איסטלימקלספילד טאון 
אלדרשוטברואו 
ברומליבורהם 
גאיזליווקינג 
דג & רדמיידןהד 
דוברגייטסהד 
האליפקסטרנמר 
הארטפולטורקי 
לייטון אוריינטרקסהאם 
פיילדסוליהאל מורס 
צ'סטרמיידסטון יונייטד 
   אנגליה. קונפרנס.2. דרום
אוקספורד סיטיבוגנור רג'יס טאון 
גלוסטראיסט טארוק יונייטד 
דרטפורדבת' סיטי 
האנגרפורד טאוןוויטהוק 
המלאיסטבורן 
וולדסטוןצ'יפנהם טאון 
וולינגווסטון 
טרורובריינטרי 
סנט אולבאנסהמפטון 
צ'למספורד סיטיהאבנט אנד ווטרלוביל 
קונקורד ריינג'רספול טאון 
   אנגליה. קונפרנס.2. צפון
אלפרטון טאוןיונייטד אוף מנצ'סטר 
בלית' ספרטנססטוקפורט 
ברדפורד פארקהארוגייט טאון 
דרלינגטוןנונאטון טאון 
טלפורד יונייטדגיינסבורו 
טמוורתצ'ורלי 
יורקלמינגטון 
נורת פריביקידרמינסטר 
סאות'פורטברקלי טאון 
סולפורד סיטיבוסטון יונייטד 
קרזוןספנימור 
   אסטוניה. ליגה עליונה
טראנסקאלב טאלין 
פלורהטולוויק 
קורסארהקאליו 
   אסטוניה. ליגה שניה
אלקטרטארבס 
   ארגנטינה. פרימרה
בנפילדגודוי קרוז 
טליירסחימנסיה לה-פלאטה 
טמפרליולז סרספילד 
סן מרטין דה סן חואןלאנוס 
67'אסטודיאנטס לה פלאטהבלגראנו 1:0
22:00ארגנטינוס ג'וניורסאולימפו באהיה בלנקה 
   ארגנטינה. פרימרה ב
אינסטיטוטו קורדובהאגרופקואריו 
אלמגרופלנדריה 
אסטודיאנטס סן לואיסריוודביה 
דפורטיבו רייסטרהאלדוסיבי 
וויליה דלמינהדפורטיבו מורון 
חימנסיה חוחוימיטרה 
לוס אנדסאול בויס 
נואבה שיקגובראון דה אדרוגה 
סארמיינטואתלטיקו רפאלה 
סן מרטין דה טוקומןגיז'רמו בראון 
סנטמרינהפרו קאריל אוייסטה 
קילמסבוקה אונידוס 
   ארה''ב. מייג'ור ליג סוקר
יוסטון דינמופ.צ. טורונטו 
מונטריול אימפקטלוס אנג'לס פ.צ. 
ניו יורק רד בולסשיקאגו פייר 
31'קנזס סיטי וויזארדסוונקובר וויטקפס 0:3
   ארמניה. פרמייר ליג
שירק גיומריאררט ירוואן 
   בולגריה. ליגה עליונה. שלב השני - בית 1
בוטב פלובדיבראזגרד 
ברואה סטארה זאגורהצסק''א סופיה 
לבסקי סופיהוראה סטארה זאגורה 
   בולגריה. ליגה שנייה
נסברצ'רנומורץ באלצ'יק 
   בוליביה. פרימרה. אפרטורה
גואבירהבוליבר לה פאס 
סטרונגסטספורט בויז 
   בוסניה . ליגה עליונה. שלב השני - פלייאוף.1
פ. צ. סראייבושירוקי ברייג 
קרופהז'לייזניצ'אר 
ראדניק ביאלינהזרינסקי מוסטאר 
   בוסניה . ליגה עליונה. שלב השני - פלייאוף.2
וויטז נ.ק.מלאדוסט קאקאן 
סלובודה טוזלהגוסק 
צ'ליק ז'ניצהבוראץ באניה לוקה 
   בלארוס. ליגה עליונה
איסלוץ'גורודיאה 
דינמו ברסטויגוואם 
דינמו מינסקגומל 
דנייפר מוגילבשחטיור סליהורסק 
טורפדו ז'ודינופ.צ. מינסק 
טורפדו מינסקנמאן 
סלוצקלוץ' מינסק 
פ.צ. ויטבסקבאטה 
   בלארוס. ליגה שנייה
אנרגטיקלידה 
גראניט-מיקאשביצ'יבלשינה בוברויסק 
וולנה פינסקבאראנוביצ'י 
ז'יטקאביצ'ינאפטן 
לוקומוטיב גומלחימיק סווטלוגורסק 
סלוניםאורשה 
סמורגוןצ'סט 
   בלגיה. יופילר ליג. פלייאוף
ראסינג גנקאנדרלכט 
   בלגיה. יופילר ליג. פלייאוף ליגת האירופית - 1/4 גמר
וואסלנדליארסה 
ליובןמוסקרון  
   בלגיה. יופילר ליג. פלייאוף ליגת האירופית - 1/4 גמר
סנט. טרוידןיופן 
   גואטמלה. נסיונל. קלאוסורה
22:00דפורטיבו פטאפהקסלאחו 
   גרמניה. אזורית באיירן
אילרטיסןפיפינסריד 
אינגולשטאדט 2שוויינפורט 
בורגהאוזןממינגן 
מינכן 1860אאוגסבורג-2 
נירנברג-2גרוטר פורט 2 
שלדינג היינינגבאיירן-2 מינכן 
   גרמניה. אזורית דרום-מערב
וואלדהופרוט מיינץ 
מיינץ-2פלקלינגן 
פרנקפורטאלברסברג 
קובלנץשטיינבך 
שטוטגרטר קיקרספרייבורג-2 
שטטלנדורףהופנהיים-2 
   גרמניה. אזורית מערב
אסןאלמניה אאכן 
וגברג בקויקטוריה קלן 
ווטנשיידרדינדן 
ווידנבריוקבורוסיה-2 מינשנגלדבאך 
ווסטפליה רינרןוורל 
וופרטאלרבורוסיה-2 דורטמונד 
קלן-2ארנדטברוק 
   גרמניה. אזורית צפון
בראונשויג-2דרוכטרזן אסל 
פלנסבורגיידדלוך 
שוורץ וויס רדןאויטין 08 
   גרמניה. בונדסליגה 2
יאן רגנסבורגסנט פאולי 
יוניון ברליןהיידנהיים 
סנדהאוזןדרמשטדט 
   גרמניה. ליגה 3
ארפורטגרוסשפה 
האנזה רוסטוקווהן 
וורצבורגר קיקרס חמניצר 
ורדר-2 ברמןקרל צייס יינה 
מגדבורגפורטונה קלן 
פדרבורןאונטרהאכינג 
צוויקאוקרלסרוהה 
   ד.קוריאה. ליגה עליונה. שלב הראשון
22:00פ.צ. סאולפ.צ. דאגו 
22:00פוהאנג סטילרססנג'ו סנגמו 
22:00צ'ונאם דרגונסקנגוון 
   דנמרק. סופרליגן. שלב השני - בית 1
קובנהאבןהורסנס 
   הונגריה. ליגה עליונה
בודפשט הונבדאויפשט 
דיושגיורפושקאש 
האלאדסבאלמאז אויוואראש 
ואשאשמזוקובסד 
פהרברדברצן 
פרנצווארושפאקש 
   וויילס. פרמייר ליג. שלב השני - פלייאוף.1
קרדיף מטרופוליטןבאלה טאון 
   וויילס. פרמייר ליג. שלב השני - פלייאוף.2
לאנדידנובארי טאון 
ניוטאוןפרסטאטין טאון 
   וייטנאם. ליגה עליונה
זיאלאידה נאנג 
קואנג ניןנאם דים 
   יפן. ליגה עליונה
גמבה אוסקהסרזו אוסקה 
22:00אורווה רד דיימונדסקונסאדולה סאפורו 
22:00וגאלטה סנדייגיובילו איוואטה 
22:00ויסל קובהנאגויה גרמפוס אייט 
22:00יוקוהמה אף מארינסשונאן בלמאר 
22:00סנפרס הירושימהסאגן טוסו 
22:00קאווסאקי פרונטלהקשימה אנטלרס 
22:00שימיצו אס-פולספ.צ. טוקיו 
   יפן. ליגה שנייה
פ.צ. אהימהונטפורט קופו 
פאגיאמו אוקאימהגיפו 
22:00טוקיו וורדימיטו הוליהוק 
22:00קיוטו פרפל סאנגהרואסו קומאמוטו 
   לטביה. ליגה עליונה
ילגאבהריגה פ.צ. 
   ליטא. ליגה עליונה
ז'לגיריססטומבראס קאונס 
   מונטנגרו. ליגה עליונה
איסקרה דנילובגרדסוטייסקה 
גרבאלידצ'יץ 
זטהקום 
מלאדוסטבודוצ'נוסט פודגוריצה 
פטרובאץרודאר 
   מקסיקו. MX.ליגה. קלאוסורה
22:00אטלסצ'יבאס גוואדלחרה 
84'פואבלהאמריקה 0:3
   מרוקו. ליגת העל
וו.א.ס קזבלנקהקאוובאב מרקש 
רפיד אוד זםטאנג'ר 
שאבאב חניפרהסאפי 
   נורבגיה. ליגה עליונה
בראןסטאבק 
   סין. ליגה עליונה
גוואנגז'ו ר.פ.שנדונג לוננג 
גוויג'ואו צ'ז'יצ'ןצ'אנגצ'ון יאטאי 
חבייבייג'ין ג'נחה 
   סלובניה. ליגה עליונה
אליומינימריבור 
דומז'אלהרודאר 
טריגלאבאנקרן 
נובה גוריצהקרסקו 
פובליקוםאולימפיה 
   סלובקיה. סופר ליגה. שלב השני - פלייאוף.1
רוז'ומברוקספרטק טרנבה 
   סלובקיה. סופר ליגה. שלב השני - פלייאוף.2
זלטה מורבצהזמפלין 
סניצהפודברזובה 
   סקוטלנד. ליגה רביעית
אדינבורו סיטיקלייד 
אלגין סיטיפיטרהד 
אנאן אתלטיקסטירלינג אלביון 
ברוויק ריינג'רסקאודנבית' 
סטנהאוזמיואירמונטרוז 
   סקוטלנד. ליגה שלישית
אלביון רוברסאיסט פייף 
אלוא אתלטיקאייר יונייטד 
ארברותאיירדרי יונייטד 
סטראנרייררייט רוברס 
פורפר אתלטיקקווינס פארק 
   סקוטלנד. ליגה שנייה
אינברנסדנפרמלין 
דמברטוןפולקרק 
ליבינגסטוןברצ'ין סיטי 
סנט מירןגרינוק מורטון 
קווין אוף דה סאותדנדי יונייטד 
   סרביה. סופר ליגה. שלב השני - פלייאוף.1
וויבודינהספרטק סובוטיצה 
פרטיזן בלגרדצ`וקאריצ`קי 
ראדניצ'קי נישהכוכב האדום בלגרד 
22:00ווז'דובאץנאפרדק קרוסבץ 
   סרביה. סופר ליגה. שלב השני - פלייאוף.2
באצ'קה פלנקהמאצ'ווה סבץ 
בוראץמלאדוסט לוקאני 
יאבור איבניצהזמון 
ראד בלגרדרדניק סורדוליצה 
   פולין. ליגה שלישית
אולימפיה אלבלונגל.ק.ס. לודז' 
ווארטה פוזנאןזניץ' פרושקוב 
ויסלה פולווייאסטשמבה 
לגיונובוגווארדיה קושאלין 
סיארקהגריפ 
ראזבויקלוצ'בורק 
רדומיאק רדוםסטאל סטאלובה-וולה 
ריבניקבלחטוב 
   פורטוגל. סופר ליגה
אסטורילבנפיקה ליסבון 
פאקוס פריירהבלננסס 
פיירנסהגימארייש 
   פינלנד. ליגה עליונה
אינטר טורקוט.פ.ס. טורקו 
ה.י.ק. הלסינקיקופס 
לאהטיאילבס 
סיינאיוןהונקה 
   פרגוואי. פרימרה. אפרטורה
סרו פורטניו3 דה פבררו 
22:00גנרל דיאסאולימפיה 
   צ'כיה. גמברינוס ליגה
בוהמיאנס 1905 פראגויסוצ'ינה 
ברנוויקטוריה פלזן 
מלאדה בולסלאבטסקומה זלין 
סיגמה אולומוץבאניק אוסטראבה 
סלובן ליברץסלביה פראג 
סלובצקודוקלה פראג 
קרבינהטפליצה 
   צ'כיה. ליגה שנייה
אולימפיה פראגפרידק מיסטק 
ויקטוריה ז'יז'קובפרדוביצה 
ולאשיםאופבה 
מרילה פריברםהראדץ קראלובה 
סזימובו אוסטיזנוימו 
סלובן ורנסדורףאוסטי נאד לאבם 
צ'סקה בודיוביצהבאניק סוקולוב 
   צפון.אירלנד. פרמייר ליג. שלב השני - פלייאוף.1
גלנאבוןבלימנה יונייטד 
לינפילדקולריין 
קרוזיידרסקליפטונוויל 
   צפון.אירלנד. פרמייר ליג. שלב השני - פלייאוף.2
ארדסבלינה 
גלנטורןקריק ריינג'רס 
דאנגנון סוויפטסוורנפוינט 
   צפון.אירלנד. צ'מפיונשיפ 1. שלב השני - פלייאוף.1
באליקלרוולדרס 
לואוגולאינסטיטיוט לונדונדרי 
פורטדאוןניורי סיטי 
   צפון.אירלנד. צ'מפיונשיפ 1. שלב השני - פלייאוף.2
פ.ס.נ.י. בלפסטנוקברדה 
   צרפת. ליגה שלישית
בזייהלאבאל 
   צרפת. ליגה שנייה
נאנסיאוקזר 
   קזחסטן. ליגה שנייה
בייקונור קיזילורדהבולאט 
ז'טיסו-2אקטובה ז'אס 
טאראזאקיבסטוז 
מקטאהארלאלטאי אוסקמן 
קאספיאוקז'טפס 
   קזחסטן. סופרליגה
אורדבסיאסטנה 
ז'טיסואירטיש 
טובולאקז'איק 
קאיראטקיסר 
קיזילז'אר פטרופבלובסקאטיראו 
שחטיור קאראגנדיאקטובה 
   קפריסין. ליגה עליונה. שלב השני - פלייאוף.1
אומוניה ניקוסיהא.א.ל. לימסול 
   קפריסין. ליגה עליונה. שלב השני - פלייאוף.2
ארמיס אראדיפופאפוס 
נאה סלאמיסדוקסה קאטוקופיאס 
   קפריסין. ליגה שנייה
אתניקוס אסיאחלקנורס 
זקאקיופ.א.א.א.ק. 
קרמיוטיסהאגיה נאפה 
   קרואטיה. ליגה עליונה
אינטר זפרשיץ'רודש 
היידוק ספליטדינמו זאגרב 
לוקומוטיבה זאגרבאיסטרה פולה 
ציבליהסלאבן בלופו 
רייקהאוסייק 
   קרואטיה. ליגה שנייה
היידוק-2 ספליטגוריצה 
וארטקסדוגופוליה 
נוביגראדדינמו-2 זאגרב 
קוסטושיהלוצ'קו 
   רומניה. דיביזיה א'. שלב השני - פלייאוף.1
אסטרה פלויישטיאוניברסיטטה קראיובה 
וייטורול קונסטנצהסטיאווה בוקרשט 
ספורטול יאשיקלוז' 
   רומניה. דיביזיה א'. שלב השני - פלייאוף.2
בוטושאניספסי 
יובנטוס בוקרשטגז מתאן מדיאש 
קונקורדיה קיאז'נהוולונטארי 
22:00דינמו בוקרשטטימישוארה 
   רוסיה. ליגה 3. אורל.פובולז
אורל-2 יקטרינבורגנוסטה נובוטרואיצק 
מורדוביה סארנסקזניט איז'בסק 
סיזראן-2003קריליה סובטוב 2 
צ'ליאבינסקוולגה אוליאנובסק 
22:00אורנבורג 2קאמא''ז נברז'ניה צ'לני 
22:00לאדה טוליאטינפטחימיק ניז'נקמנסק 
   רוסיה. ליגה שלישית. דרום
אנגושט נאזרןאנז'י-2 מחצ'קלה 
ביאולוגארמאביר 
דינמו סטברופולקובאן-2 
ספרטק ולאדיקווקזאפיפס 
ספרטק נלצ'יקמאשוק פיאטיגורסק 
סק''א רוסטובדרוז'בה מייקופ 
צ'איקהפונדלניק 
קראסנודר-2צ'רנומורץ נובורוסייסק 
   רוסיה. ליגה שלישית. מערב
דינמו-2 ט. פטרסבורגספרטק קוסטרומה 
פסקוב 747זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו 
קולומנהטורפדו ולדימיר 
22:00צ'רטנובולוקי אנרגיה  
   רוסיה. ליגה שלישית. מרכז
זווזדה ריאזןאררט מוסקבה 
זניט פנזהטורפדו מוסקבה 
חימיק נובומוסקובסקדינמו בריאנסק 
סוקול סארטובמטאלורג ליפצק 
סטרוגינואנרגומאש בלגורוד 
קלוגהקראסנוגורסק 
רוטור 2 וולגוגרדסאטורן איזור מוסקבה 
   רוסיה. ליגה שנייה
אורנבורגדינמו סט. פטרסבורג 
באלטיקה קלינינגרדחימקי 
זניט-2 סט. פטרסבורגקריליה סובטוב 
טמבובשיניק יארוסלאבל 
יניסיי קראסנויארסקטום טומסק 
סיביר נובוסיבירסקטיומן 
ספרטק-2 מוסקבהוולגר-גזפרום אסטרחן 
פאקל וורונז'אולימפייץ 
קובאן קראסנודראוואנגרד קורסק 
רוטור וולגוגרדלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 
   רוסיה. פרמייר ליג
אנז'י מחצ'קלהאורל יקטרינבורג 
רובין קאזאןרוסטוב 
   רוסיה. צעירים
ארסנל טולה U21זניט U21 
טוסנו U21אמקר U21 
לוקומוטיב U21אופה U21 
22:00סק''א חברובסק U21דינמו U21 
   שבדיה. אלסבנסקן
אסטרסונדאורברו 
   שבדיה. ליגה שנייה
אורגריטההאלמסטד 
דגרפורסלנדסקרונה 
   שוויץ. ליגה שנייה
וולןואדוץ 
וינטרטורויל 1900 
סרבט ז'נבהקסמאקס 
קיאסואראו 
שאפהאוזןרפרסוויל יונה 
   שוויץ. סופרליג
גראסהופרסלוגנו 
יאנג בויזלוזאן 
לוצרןפ.צ. ציריך 
סט. גאלןטון 
סיוןבאזל 
   תאילנד. ליגה עליונה
אובוןצ'אינאט 
סיאם נאביאייר פורס סנטרל 
פורט בנגקוקפראצ'ואפ 
צ'ונבורימואנג טונג יונייטד 
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה.האירופית
יורו
מוקדמות אירופה
הסופר קאפ
אליפות אירופה לנשים
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע האומות
גביע הערוץ הראשון
אמריקה
קופה.אמריקה
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
מוקדמות דר' אמריקה
סודמריקנו עד גיל 20
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות קונקאקאף
גביע.הזהב
קופה.סנטרומריקנה
סופרליגה
ליגה של קונקאקאף
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אומות אפריקה
סופרקאפ של אפריקה
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה.גברים
אולימפיאדה.נשים
גביע הקונפדרציות
מונדיאל עד גיל 20
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
ידידות.נבחרות
ידידות.מועדונים
גביע גראנטקין
גביע חבר העמים