Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 05.09.2015
* ליגות
אוזבקיסטן.פרמייר ליג
אוסטריה.בונדסליגה
אוסטריה.ליגה שנייה
אוסטריה.ליגה שלישית
אוסטרליה.איי-ליגה
אוקראינה.ליגה עליונה
אוקראינה.ליגה שנייה
אוקראינה.ליגה 3
אוקראינה.צעירים
אורוגוואי.פרימרה
אזרבייג'ן.ליגה עליונה
אזרבייג'ן.ליגה שנייה
איחוד האמירויות.ליגה עליונה
איטליה.סרייה א'
איטליה.סרייה ב
איטליה.סרייה סי1
איי פארו.ליגה עליונה
איסלנד.פרמייר ליג
איסלנד.ליגה שנייה
אירלנד.פרמייר ליג
אירלנד.ליגה שנייה
אירן.ליגה עליונה
אל סלבדור.פרימרה
אלבניה.ליגה עליונה
אלג'יריה.ליגת העל
אנגליה.פרמיירשיפ
אנגליה.צ'מפיונשיפ
אנגליה.ליגה שלישית
אנגליה.ליגה רביעית
אנגליה.קונפרנס
אנגליה.קונפרנס.2
אנגליה.פרמייר ליג (צעירים)
אנדורה.ליגה עליונה
אסטוניה.ליגה עליונה
אסטוניה.ליגה שניה
אקוודור.סרייה א
ארגנטינה.פרימרה
ארגנטינה.פרימרה ב
ארה''ב.מייג'ור ליג סוקר
ארה''ב.נאס''ל
ארמניה.פרמייר ליג
בולגריה.ליגה עליונה
בולגריה.ליגה שנייה
בוליביה.פרימרה
בוסניה .ליגה עליונה
בחריין.ליגה עליונה
בלארוס.ליגה עליונה
בלארוס.ליגה שנייה
בלארוס.ליגה שלישית
בלגיה.יופילר ליג
בלגיה.ליגה שנייה
ברזיל.סרייה א
ברזיל.סרייה ב
ברזיל.פאוליסטה א1
ברזיל.קריוקה
ברזיל.גאוצ
ברזיל.מיניירו
ברזיל.באיאנו
ברזיל.סיארנסה
ברזיל.פרנמבוקנו
גואטמלה.נסיונל
גיברלטר.ליגה עליונה
גרוזיה.ליגה עליונה
גרוזיה.ליגה שנייה
גרמניה.בונדסליגה 1
גרמניה.בונדסליגה 2
גרמניה.ליגה 3
גרמניה.אזורית צפון
גרמניה.אזורית צפון-מזרח
גרמניה.אזורית מערב
גרמניה.אזורית דרום-מערב
גרמניה.אזורית באיירן
ד.קוריאה.ליגה עליונה
דנמרק.סופרליגן
דנמרק.ליגה שנייה
דנמרק.ליגה שלישית
דרום אפריקה.פרמייר ליג
הודו.סופר ליגה
הודו.איי-ליג
הולנד.ארדיביזה
הולנד.ליגה שנייה
הונג קונג.ליגה 1
הונגריה.ליגה עליונה
הונגריה.ליגה שנייה
הונדורס.נסיונל
וויילס.פרמייר ליג
וייטנאם.ליגה עליונה
ונצואלה.פרימרה
טג'יקיסטן.ליגה עליונה
טוניסיה.ליגה עליונה
טורקיה.סופרליג
טורקיה.ליגה שנייה
טורקיה.ליגה שלישית
טורקמניסטן.טורקמני
יוון.ליגה עליונה
יוון.ליגה שניה
יפן.ליגה עליונה
יפן.ליגה שנייה
ירדן.ליגה עליונה
ישראל.ליגת העל
ישראל.ליגה לאומית
ישראל.ליגה א'
כווית.ליגה עליונה
לוקסמבורג.ליגה עליונה
לטביה.ליגה עליונה
ליטא.ליגה עליונה
מולדובה.ליגה עליונה
מולדובה.ליגה שנייה
מונטנגרו.ליגה עליונה
מלזיה.ליגה עליונה
מלטה.ליגה עליונה
מצרים.ליגת העל
מקדוניה.ליגה עליונה
מקסיקו.MX.ליגה
מקסיקו.ליגה שנייה
מרוקו.ליגת העל
נורבגיה.ליגה עליונה
נורבגיה.ליגה שניה
סין.ליגה עליונה
סינגפור.ליגה עליונה
סלובניה.ליגה עליונה
סלובקיה.סופר ליגה
סן מרינו.ליגה עליונה
ספרד.פרימרה
ספרד.ליגה שנייה
ספרד.ליגה שלישית
סקוטלנד.פרמייר ליג
סקוטלנד.ליגה שנייה
סקוטלנד.ליגה שלישית
סקוטלנד.ליגה רביעית
סרביה.סופר ליגה
ערב הסעודית.ליגה עליונה
פולין.אקסטראקלסה
פולין.ליגה שנייה
פולין.ליגה שלישית
פורטוגל.סופר ליגה
פורטוגל.ליגה שנייה
פינלנד.ליגה עליונה
פינלנד.ליגה שנייה
פרגוואי.פרימרה
פרו.פרימרה
צ'ילה.פרימרה
צ'כיה.גמברינוס ליגה
צ'כיה.ליגה שנייה
צפון.אירלנד.פרמייר ליג
צפון.אירלנד.צ'מפיונשיפ 1
צרפת.ליגה 1
צרפת.ליגה שנייה
צרפת.ליגה שלישית
קאטר.ליגה עליונה
קולומביה.פרימרה א
קוסטה ריקה.פרימרה
קזחסטן.סופרליגה
קזחסטן.ליגה שנייה
קירגיזסטן.ליגה עליונה
קנדה.ק.ס.ל.
קפריסין.ליגה עליונה
קרואטיה.ליגה עליונה
קרואטיה.ליגה שנייה
רומניה.דיביזיה א'
רוסיה.פרמייר ליג
רוסיה.ליגה שנייה
רוסיה.ליגה שלישית. דרום
רוסיה.ליגה שלישית. מערב
רוסיה.ליגה שלישית. מרכז
רוסיה.ליגה 3. אורל.פובולז
רוסיה.ליגה שלישית. מזרח
רוסיה.צעירים
שבדיה.אלסבנסקן
שבדיה.ליגה שנייה
שוויץ.סופרליג
שוויץ.ליגה שנייה
תאילנד.ליגה עליונה




   יורו. שלב המוקדמות - בית C
19:00אוקראינהבלארוס 
19:00לוקסמבורגמקדוניה 
21:45ספרדסלובקיה 
   יורו. שלב המוקדמות - בית E
19:00אסטוניהליטא 
19:00סן מרינואנגליה 
21:45שוויץסלובניה 
   יורו. שלב המוקדמות - בית G
19:00רוסיהשבדיה 
21:45אוסטריהמולדובה 
21:45מונטנגרוליכטנשטיין 


   אוסטריה. ליגה שלישית. מערב
16:30אויגנדורףהארד 
16:30אניף / זלצבורג-2ברגנצ 
17:00דורנבירןפינצגאו 
17:00ואקר-2 אינסברוקזאקירחן 
18:00אלטאך-2רייכנאו 
   אוסטריה. ליגה שלישית. מרכז
19:00פורוורטס שטיירהארטברג 
   אוקראינה. ליגה 3
בוקובינה צ'רנובציארסנל בילאיה צרקוב 
קריסטאלקרמן קרמנצ'וג 
16:00ורס רובנוארסנל קייב 
16:00מורשיןמיר 
17:00ניקופולאנרגיה קאחובקה 
17:00קולוסאינגולץ 
17:00ריאל פארמבארסה סומי 
   אוקראינה. ליגה שנייה
גליאוס חרקובדינמו-2 קייב 
ניבה טרנופולנפטיאניק אחטירקה 
17:00אובולון-ברובר קייבסומי 
17:00איליאיצ'בץ מריאופולדסנה צ'רניגוב 
17:00גורניאק קריבוי רוגטרנופול 
17:00גורניאק-ספורטסלאבוטיצ 
17:00זווזדה קירובוגרדמ.פ.צ. ניקולאיב 
17:00פ.צ. פולטבהקרמטורסק 
   אורוגוואי. פרימרה
דאנוביודפנסור ספורטינג 
וויליה טרסהחובנטוד 
נסיונלפלאסה קולוניה 
ראסינג קלאבסוד אמריקה 
רנטיסטאסאל טנקה סיסליי 
21:00ליברפול מונטווידאוסרו 
21:00מונטווידאו וונדררסריבר פלייט 
22:00פניארולפניקס 
   איסלנד. ליגה שנייה
17:00בי / בולונגארוויקפיארדאביגד 
17:00ויקינגור אולפסוויקאקוריירי 
17:00סלפוסגרוטה 
19:00גרינדאביקטור אקוריירי 
   אירלנד. ליגה שנייה
21:45אטלוןיו סי די דבלין 
21:45שלבורןקאבינטילי 
22:00ווקספורדקוב רמבלרס 
22:00פין הארפסווטרפורד יונייטד 
   אירלנד. פרמייר ליג
17:00שמרוק רוברסבוהמיאנס 
19:00דרי סיטידרוהדה יונייטד 
19:45בריי וונדררסקורק סיטי 
20:30לימריק סנט פטריק אתלטיק 
21:00דאנדלקסליגו רוברס 
21:45גאלווי לונגפורד טאון 
   אלבניה. ליגה עליונה
אס קיי טירנהביליס 
וולאזניה שקודרפרטיזני טירנה 
טרבונהסקנדרבאו קורצ'ה 
פלאמורטני וליורהלאצ'י 
קוקסטאוטה דורס 
   אליפות אפריקה. שלב המוקדמות - בית A
19:00ליבריהטוניסיה 
   אליפות אפריקה. שלב המוקדמות - בית C
16:30דרום סודןגינאה המשוונית 
   אליפות אפריקה. שלב המוקדמות - בית D
איי קומורואוגנדה 
17:00בוטסואנהבורקינה פאסו 
   אליפות אפריקה. שלב המוקדמות - בית E
19:00גינאה ביסאוקונגו 
   אליפות אפריקה. שלב המוקדמות - בית F
18:30סאו טומה ופרינסיפהמרוקו 
   אליפות אפריקה. שלב המוקדמות - בית G
16:30טנזניהניגריה 
   אליפות אפריקה. שלב המוקדמות - בית H
16:30רואנדהגאנה 
   אליפות אפריקה. שלב המוקדמות - בית I
20:00גאבוןסודן 
   אליפות אפריקה. שלב המוקדמות - בית J
15:30איי סיישלאתיופיה 
   אליפות אפריקה. שלב המוקדמות - בית K
16:30בורונדיניגר 
16:30נמיביהסנגל 
   אליפות אפריקה. שלב המוקדמות - בית M
20:00מאוריטניהדרום אפריקה 
   אנגליה. ליגה רביעית
11'ניופורט קאונטייורק 0:0
16:00קרליילבארנט 
17:00אקסטרלייטון אוריינט 
17:00וויקומב וונדרסהארטפול 
17:00יובילמורקאם 
17:00מנספילדווימבלדון 
17:00נורתהאפטוןדג & רד 
17:00סטיבנג'פלימות' 
17:00פורטסמות'אקרינגטון 
17:00קיימברידג' יונייטדלוטון 
   אנגליה. ליגה שלישית
50'סאותנדפיטרבורו יונייטד 0:1
17:00אולדהאםברדפורד 
17:00בארנסלישרוסברי טאון 
17:00גיליגהאםדונקאסטר 
17:00וולסולברי 
17:00סקאנטורפבלקפול 
17:00פליטווד טאוןרוצ'דייל 
17:00צ'סטרפילדוויגן 
17:00קרוסווינדון טאון 
   אנגליה. קונפרנס
40'וולינגטרנמר 0:0
17:00אלדרשוטהאליפקס 
17:00אלטרינהםצ'לטנהאם 
17:00בורהםגרימסבי 
17:00ברואואיסטלי 
17:00ברומליגייטסהד 
17:00טורקיגאיזלי 
17:00לינקולן סיטירקסהאם 
17:00מקלספילד טאוןווקינג 
17:00סאות'פורטדובר 
17:00צ'סטרפורסט גרין 
17:00קידרמינסטרבריינטרי 
   אנגליה. קונפרנס.2. דרום
17:00אבספליט יונייטדמיידןהד 
17:00אוקספורד סיטיוויטהוק 
17:00איסטבורןטרורו 
17:00בישופסווסטון 
17:00בת' סיטידרטפורד 
17:00גוספורט בורומיידסטון יונייטד 
17:00הייס ואידינגוולדסטון 
17:00המלבייסיןגסטון 
17:00מארגייטסנט אולבאנס 
17:00סאטוןקונקורד ריינג'רס 
17:00צ'למספורד סיטיהאבנט אנד ווטרלוביל 
   אנגליה. קונפרנס.2. צפון
17:00ברדפורד פארקטלפורד יונייטד 
17:00ברקלי טאוןנורת פריבי 
17:00גיינסבורוקורבי 
17:00גלוסטרפיילד 
17:00הדנלפורדבוסטון יונייטד 
17:00טמוורתסטייבריג' סלטיק 
17:00לאוסופטיונייטד אוף מנצ'סטר 
17:00סוליהאל מורסהארוגייט טאון 
17:00סטוקפורטווסטר סיטי 
17:00צ'ורליאלפרטון טאון 
17:00קרזוןנונאטון טאון 
   אסטוניה. ליגה שניה
13:00וואנדרהטאמה אוטו קיבולי 
   אקוודור. סרייה א. שלב השני
דפורטיבו קיטודפורטיבו קואנסה 3:0
ליגה דה לוכהחוסה טראן 2:3
00:30ריבר פלייט גויקילמושוק רונה 
   ארגנטינה. פרימרה
בנפילדארגנטינוס ג'וניורס 1:1
טיגרהגודוי קרוז 1:2
21:10קרוסרולאנוס 
22:45רוסאריו סנטראלארסנל סרנדי 
23:20קולון סנטה פהסארמיינטו 
00:10הורקאןאינדפנדיינטה 
   ארגנטינה. פרימרה ב
19:00צ'אקאריטה ג'וניורסאינסטיטוטו קורדובה 
23:00אול בויססנטרל קורדובה 
   ארה''ב. מייג'ור ליג סוקר
03:00מונטריול אימפקטשיקאגו פייר 
05:00סיאטל סאונדרספ.צ. טורונטו 
   ארה''ב. נאס''ל. סתיו
קרוליינהאטלנטה 0:2
   בלארוס. ליגה שלישית - בית A
אוסיפוביצ'יז'לובין 
ז'דאנוביצ'יאשמיאני 
טורפדו מוגילברוגאק'ב 
מאריינה הורקהספרטק שקלוב 
מולודצ'נופריוזרייה 
   בלארוס. ליגה שלישית - בית B
וולנה פינסקקלצק 
ז'יטקאביצ'ילוץ' מינסק 
טורפדו מינסקליבדיה 
ליובאןורטיקאל קאלינקוביצ'י 
קולוס דרוז'בהאוזוה 
   בלארוס. ליגה שנייה
19:00ויגוואםלידה 
   בלגיה. ליגה שנייה
יופןדסל ספורט 
21:00הייסטדיינזה 
21:00וויט סטאר וולוברסלר 
21:00טוביזאססלסיור וירטון 
21:00פטרו אייסדןלומל יונייטד 
   ברזיל. סרייה ב
אב''ץ' נטאלסנטה קרוז 1:1
מאקאהלוברדנסה 3:1
מוגי מיריםאואסטה 0:0
נאוטיקוסמפאיו קוריאה 1:1
פראנהבאייה 0:1
קלאב דה רגאטאססיארה 3:1
21:00ויטוריה סלבדורבוטאפוגו ריו 
   גואטמלה. נסיונל. אפרטורה
סוצ'יטפקסאוניברסידד אס סי 0:2
   גרמניה. אזורית באיירן
12'אונטרהאכינגאמברג 0:0
12'אילרטיסןאאוגסבורג-2 0:0
12'בורגהאוזןנירנברג-2 0:0
12'שלדינג היינינגגרוטר פורט 2 1:0
17:00ריינ לכאשפנבורג 
   גרמניה. אזורית דרום-מערב
12'באלינגרוואלדהופ 0:0
12'הומבורגנקארלץ 0:0
12'הסן קסלאלברסברג 0:0
12'וולדורףאיינטרכט טרייר 0:0
12'פרייבורג-2פירמאסנס 0:0
12'קייזרסלאוטרן-2הופנהיים-2 0:0
12'קיקרס אופנבךשפילברג 0:0
12'שטיינבךוורמטיה וורמס 0:0
   גרמניה. אזורית מערב
12'בורוסיה-2 מינשנגלדבאךולברט 0:0
12'וורלארנדטברוק 0:0
12'פורטונה-2 דוסלדורףווטנשייד 0:0
12'רוט-וייס אהלןקלן-2 0:0
12'רוט-וייס אוברהאוזןקראי 0:1
   גרמניה. אזורית צפון
57'וולפסבורג-2האבלסה 1:6
12'גוסלאררשוורץ וויס רדן 0:0
   גרמניה. ליגה 3
12'אנרג'י קוטבוסאהלן 0:0
12'ארצגבירגה אווההאנזה רוסטוק 0:0
12'הולשטיין קילשטוטגרטר קיקרס 0:0
12'ווהןפורטונה קלן 0:0
12'וורצבורגר קיקרס ארפורט 0:0
12'פרויסן מיונסטרורדר-2 ברמן 0:1
   דנמרק. ליגה שלישית. בית 1
55'ה.י.ק. הלרופבי 1908  0:3
16:00ברונשויא.ב. קופנהאגן 
   דנמרק. ליגה שלישית. בית 2
11'דאלוםסוונדבורג 0:0
16:00פרם קופנהאגןב. 93 קופנהאגן 
   דנמרק. ליגה שלישית. בית 3
15:00ברברנדטיסטד 
16:00יאמרבוגטאודר 
16:00קולדינג איי.אףמידלפארט 
   וויילס. פרמייר ליג. שלב הראשון
16:30קארמת'ן טאוןבאלה טאון 
16:30קונאס קוואיהאברפורדווסט קאונטי 
16:30רילט.נ.ס. 
   ידידות.מועדונים - ספטמבר
12:00בוהמיאנס 1905 פראגיבלונץ 2:1
45'חרבין ייטןלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 0:1
16:00בוהמיאנס 1905 פראגפודבסקידזי 
17:00בשיקטשקוניאספור 
17:30דברצןספרטק סובוטיצה 
17:45קסנתיאגרוטיקוס אסטראס 
18:00וויבודינהדרינה 
18:00פאניוניוס אתונהאחרנאיקוס 
18:00ריזספורטרבזונספור 
19:00היידנהייםשטוטגרט 
   ידידות.נבחרות - ספטמבר
ארגנטינהבוליביה 0:7
ארה''בפרו 1:2
מקסיקוטרינידד וטובגו 3:3
פנמהאורוגוואי 1:0
23:00קוסטה ריקהברזיל 
00:00צ'ילהפרגוואי 
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית C
16:00צפון אירלנד U21סקוטלנד U21 
17:00איסלנד U21צרפת U21 
17:00מקדוניה U21אוקראינה U21 
   מוקדמות קונקאקאף - שלב השלישי
אנטיגואה וברבודהגואטמלה 0:1
ג'מייקהניקרגואה 3:2
קוראסאואל סלבדור 1:0
קנדהבליז 0:3
   מקסיקו. ליגה שנייה. אפרטורה
לובוס בואפדפורטיבו טפיק 0:0
   ספרד. ליגה שלישית . בית 2
17:00ריאל אוניוןאברו 
18:00אמורבייטהלה רודה 
19:00ארנאס דה קצ'ולכונה 
   ספרד. ליגה שלישית . בית 3
19:00אספניול ב'ברצלונה ב' 
20:00הטיבהאתלטיקו באלארס 
20:00לבנטה ב'אלקויאנו 
   ספרד. ליגה שלישית . בית 4
אוקם מורסיהמרידה 
19:30מרבייהסן רוקה 
   ספרד. ליגה שנייה
19:00הואסקהטנריפה 
19:00חימנסטיקג'ירונה 
19:00מיראנדסלוגו 
19:00נומנסיהאלצ'ה 
   סקוטלנד. ליגה רביעית
17:00איסט סטירלינגסטירלינג אלביון 
17:00אנאן אתלטיקאיסט פייף 
17:00ארברותקלייד 
17:00ברוויק ריינג'רסקווינס פארק 
17:00מונטרוזאלגין סיטי 
   סקוטלנד. ליגה שלישית
17:00איירדרי יונייטדקאודנבית' 
17:00סטראנריירברצ'ין סיטי 
17:00פורפר אתלטיקדנפרמלין 
17:00פיטרהדאלביון רוברס 
   סקוטלנד. ליגה שנייה
פולקרקהיברניאן 
17:00דמברטוןאלוא 
17:00ליבינגסטוןגרינוק מורטון 
17:00קווין אוף דה סאותסנט מירן 
17:00ריינג'רסרייט רוברס 
   פולין. ליגה שלישית
לגיונובוסיארקה 
פוסצ'הריבניק 
16:00בלקוטניויסלה פולווי 
18:00אוקוצימסקי בז'סקונאדווישלאן גורה 
18:00גריפסטאל מלץ 
18:00רקוב צ'נסטוחובהאולימפיה זמברוב 
19:00קוטביצה קולוברזגרדומיאק רדום 
20:00זניץ' פרושקובפולוניה ביטום 
   פולין. ליגה שנייה
16:00בלחטובגאקאאס קטוביצה 
18:00קלוצ'בורקויגרי סובלקי 
19:00ביטוביה ביטובדולקאן זאבקי 
19:00סאנדציהויסלה פלוק 
20:45אולשטיןחויניצ'אנקה 
   פורטוגל. ליגה שנייה
18:00פריאמונדהג'יל ויסנטה 
   פינלנד. ליגה שנייה
16:00ג'אז פוריא.ס. אאולו 
16:00ויפק וואאסהמיקלי 
16:00ט.פ.ס. טורקוקמי קינגס 
   צ'ילה. פרימרה. אפרטורה
אנטופגסטהאוניברסידאד דה קונספסיון 
   צ'כיה. ליגה שנייה
11:15באניק סוקולובצ'סקה בודיוביצה 3:3
11:15טרנץסלאבוי וישהראד 3:3
18:00סזימובו אוסטיפרדוביצה 
18:00קרבינהאופבה 
   צפון.אירלנד. פרמייר ליג. שלב הראשון
פורטדאוןגלנאבון 
17:00בלינהלינפילד 
17:00גלנטורןבלימנה יונייטד 
17:00דאנגנון סוויפטסקולריין 
17:00קליפטונווילקרוזיידרס 
17:00קריק ריינג'רסוורנפוינט 
   צפון.אירלנד. צ'מפיונשיפ 1
17:00אינסטיטיוט לונדונדרילארן 
17:00אנאג יונייטדארדס 
17:00ארמג סיטיליסבורן דיסטילרי 
17:00באליקלרדרגויו 
17:00באנגורלואוגול 
17:00וולדרסדונגל סלטיק 
17:00לורגאן סלטיקנוקברדה 
   צרפת. ליגה שלישית
19:00סדאןשטרסבורג 
19:30לס הרביהבלפור 
21:00אורליאן יו אס 45אמיין אס.סי. 
21:00אפינאלאבראנש 
21:00בזייהדונקרק 
21:00פרז'וס.א.באסטיה 
21:00קולמרליוקון 
21:00שמבליקונסולאט 
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
דפורטיבו פאסטולה אקידאד 2:1
22:00אנביגאדויאגוארס דה קורדובה 
00:00בויאקה צ'יקופטריוטאס 
   קנדה. ק.ס.ל.
סקרבורויורק שוטרס 1:3
   קרואטיה. ליגה שנייה
18:00אימוטסקיזאדאר 
18:00גוריצהציבליה 
18:00דינמו-2 זאגרבדוגופוליה 
18:00לוצ'קושיבניק 
18:00סגסטה סיסאקדראגובוליאץ 
18:00רודשראדניק ססבטה 
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה.האירופית
יורו
מוקדמות אירופה
הסופר קאפ
אליפות אירופה לנשים
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע האומות
גביע הערוץ הראשון
אמריקה
קופה.אמריקה
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
מוקדמות דר' אמריקה
סודמריקנו עד גיל 20
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות קונקאקאף
גביע.הזהב
קופה.סנטרומריקנה
סופרליגה
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אומות אפריקה
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה
גביע הקונפדרציות
מונדיאל עד גיל 20
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
ידידות.נבחרות
ידידות.מועדונים
גביע גראנטקין
גביע חבר העמים